X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe testowanie 2017
Odpowiedz

Lutowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 24 lutego 2017, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mierze temperatury, prędzej będę chodzić na monitoring chyba że moja gin powie żebym mierzyla, zobaczymy z takich leków jakie mam to boję się że mojemu wyjdzie ze ma słabe nasienie no pracę ma taką że może okazać się że dobrze nie jest

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • E_w_c_i_a Autorytet
    Postów: 349 364

    Wysłany: 24 lutego 2017, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1111 wrote:
    Owulacje mialam 16 dnia cyklu. No faktycznie bez sensu bo wychodzi ze jestem w 5 tyg i 2 dniu( czyli zaczal sie 6 tydzien) A okres zycia plodu skraca sie o 2 tygodnie :P troche porabane ale lekarzowi latwiej rozpoznac wiek ciazy bo kazdej kobiety cykl jest inny :)

    Kiedy miałaś ostatnią miesiączkę? Ja jestem w 5 tygodniu i 6 dniu a dawno robiłam test xD to chyba niemożliwe? Chyba że miałaś mega długi cykl.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2017, 10:24

    Szczęśliwa mama Majeczki :*
    Dziecinka (10 tydzień) (*) 8.2015
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 24 lutego 2017, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusiak723 wrote:
    ja tez wiekowa hehe 34 lata mam i mam juz dziecko z poprzedniego malzenstwa natomiast teraz z mezem sie staramy i nie wychodzi jakos z racji wieku moj lekarz podjal szybkie dzialania :)

    Ja 35 i o pierwsze się staramy, wiec ten teges :P

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2017, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. W 22 dc robiłam rano betę, cykle 26 dniowe. Wyszła negatywnie. Mogło być za wcześnie ? Czy raczej nie ma się co łudzic. Staramy się o drugie dziecko. Na usg niby wszystko u mnie w porzadku. Gin teraz kazał zbadać nasienie bo juz 6cykli za nami i cisza. :(

  • E_w_c_i_a Autorytet
    Postów: 349 364

    Wysłany: 24 lutego 2017, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No pewnie że za wcześnie!

    Szczęśliwa mama Majeczki :*
    Dziecinka (10 tydzień) (*) 8.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2017, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E_w_c_i_a wrote:
    Kiedy miałaś ostatnią miesiączkę? Ja jestem w 5 tygodniu i 6 dniu a dawno robiłam test xD to chyba niemożliwe? Chyba że miałaś mega długi cykl.


    dlatego tak dziwnie sie to liczy ostatnia miesiaczka zaczela sie 19,01 a owulke mialam 03,02 :) moze cos zle obilczylam, nie mowie ze sie nie pomylilam :) ale co do tych dwoch dat jestem pewna :) dlatego lepiej zeby lekarz to stwierdzil :P i mi tez cos nie pasuje :p ze tak wszystko wylicza mi dziwnie ze zaczal sie ten 5 tydz :P zaczelam testowaz jak mi sie okres spoznial :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2017, 10:36

  • anusiak723 Znajoma
    Postów: 19 8

    Wysłany: 24 lutego 2017, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy333 wrote:
    Ja 35 i o pierwsze się staramy, wiec ten teges :P

    bez przesady do babci nam jeszcze troche brakuje ;)
    mam nadzieje ze wszystkie w koncu zobaczymy dwie kreseczki

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2017, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie niektórym wychodzi juz ta beta szybciej. Ja mam podobno mega tylozgiecie i nie wiem czy to może to utrudnia nam celny strzał :/ na usg w 14dc było cialko zolte niby wszystko prawidłowo. Owulacja 12/13 luty. No nic trzeba czekac. Zawsze się dluza te dwa tyg niepewność ;)

  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 24 lutego 2017, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusiak723 wrote:
    bez przesady do babci nam jeszcze troche brakuje ;)
    mam nadzieje ze wszystkie w koncu zobaczymy dwie kreseczki

    a nie nie, do babci to mi jeszcze hoho;-) no ale fasolek to już moglby się pojawić, tak sobie mysle ze fajnie byłoby jeszcze w tym roku urodzić:)

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • E_w_c_i_a Autorytet
    Postów: 349 364

    Wysłany: 24 lutego 2017, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1111 wrote:
    dlatego tak dziwnie sie to liczy ostatnia miesiaczka zaczela sie 19,01 a owulke mialam 03,02 :) moze cos zle obilczylam, nie mowie ze sie nie pomylilam :) ale co do tych dwoch dat jestem pewna :) dlatego lepiej zeby lekarz to stwierdzil :P i mi tez cos nie pasuje :p ze tak wszystko wylicza mi dziwnie ze zaczal sie ten 5 tydz :P
    Ja miałam miesiączkę 14 stycznia, owulację 28.01 więc faktycznie te 4-5 dni za mną ;-)

    Kasia1111 lubi tę wiadomość

    Szczęśliwa mama Majeczki :*
    Dziecinka (10 tydzień) (*) 8.2015
  • anusiak723 Znajoma
    Postów: 19 8

    Wysłany: 24 lutego 2017, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy333 wrote:
    a nie nie, do babci to mi jeszcze hoho;-) no ale fasolek to już moglby się pojawić, tak sobie mysle ze fajnie byłoby jeszcze w tym roku urodzić:)

    tez mam takie załozenie:) u mnie lekarz podejrzewal zrosty po cc no ale hsg wykazalo jajowody drozne natomiast tak krzyczalam z bolu ze mysle sobie byc moze byly tam jakies zrosty i puscily i sie uda w koncu , zycie pokaze co dalej

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2017, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E_w_c_i_a wrote:
    Ja miałam miesiączkę 14 stycznia, owulację 28.01 więc faktycznie te 4-5 dni za mną ;-)



    Juz myslalam ze cos zle wyliczylam :p patrzac na twoje wyniki bety faktycznie moglo tak byc :P ale u kazdej kobiety inaczej rosnie a ja robilam tylko dwie :P i druga wrosla o 100% wiec raczej dobrze :P ale jezeli chodzi o nasze daty miesiaczki i owulacji to podobnie jednak :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2017, 10:42

  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 24 lutego 2017, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusiak723 wrote:
    tez mam takie załozenie:) u mnie lekarz podejrzewal zrosty po cc no ale hsg wykazalo jajowody drozne natomiast tak krzyczalam z bolu ze mysle sobie byc moze byly tam jakies zrosty i puscily i sie uda w koncu , zycie pokaze co dalej

    oby było czyściutko:) ja na razie nie bylam jakos szczególnie diagnozowana. Wiem ze w tym cyklu pęcherzyk był, rósł i tyle. Cykle mam w miare regularne, przynajmniej ostatnie dwa po odstawieniu tabsów, hehe;-)

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2017, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusiak723 wrote:
    tez mam takie załozenie:) u mnie lekarz podejrzewal zrosty po cc no ale hsg wykazalo jajowody drozne natomiast tak krzyczalam z bolu ze mysle sobie byc moze byly tam jakies zrosty i puscily i sie uda w koncu , zycie pokaze co dalej
    Mój gin powiedział ze tez mogę mieć niedrożne po cc. Ale do września mówił żeby się starać. Dla mnie to bez sensu czekać tyle czasu bo to byłby rok starn, a po każdym rozczaroqaniu chce juz rezygnować bo łapie dola . Najpierw faceta wyślę na badania i zobaczymy. To hsg takie bolesne jest ?

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 24 lutego 2017, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem wam że plus dzisiejszych czasów jest to że teraz matki są w różnym wieku rodzą 20 latki i 40 latki pierwsze dziecko i juz to tak nie dziwi jak kiedyś :)
    No co do urodzenia jeszcze w tym roku to tylko marzec mi zostaje, ale nie zależy mi na tym w którym miesiącu miałabym rodzić, najbardziej chciałabym zajść e zdrową ciąże i móc donosic spokojnie :) czego wszystkim nam tu życzę :)

    Amy333 lubi tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • anusiak723 Znajoma
    Postów: 19 8

    Wysłany: 24 lutego 2017, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hugolina87 wrote:
    Mój gin powiedział ze tez mogę mieć niedrożne po cc. Ale do września mówił żeby się starać. Dla mnie to bez sensu czekać tyle czasu bo to byłby rok starn, a po każdym rozczaroqaniu chce juz rezygnować bo łapie dola . Najpierw faceta wyślę na badania i zobaczymy. To hsg takie bolesne jest ?
    dla mnie bylo bardzo wpuszczenie tego kontrastu ale chwilowy bol wiec da sie przetrzymac... ja najpier poczulam taki bol jak na @ mysle sobie spoko nie boli za chwile silniejsze @ dalej mysle do przezycia i na koncu bol jakby mnie rozrywali rozcinali ale chwila minuta ..podobno jak drozne nie boli u mnie sie to nie sprawdzilo ...
    moj lekarz dal nam 3 cykle i inseminacje... moj ma morfologie nasienia 3% ale lekarz mowi ze nie jest zle w porownaniu z innymi parametrami

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2017, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E_w_c_i_a wrote:
    Ja miałam miesiączkę 14 stycznia, owulację 28.01 więc faktycznie te 4-5 dni za mną ;-)


    A powiedz mi kiedy zaczelas testowac pierwszy raz? :) Przed @ zaczelas? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2017, 10:53

  • anusiak723 Znajoma
    Postów: 19 8

    Wysłany: 24 lutego 2017, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy333 wrote:
    oby było czyściutko:) ja na razie nie bylam jakos szczególnie diagnozowana. Wiem ze w tym cyklu pęcherzyk był, rósł i tyle. Cykle mam w miare regularne, przynajmniej ostatnie dwa po odstawieniu tabsów, hehe;-)[

    zycze aby jak najszybciej sie udało:)

    nawiazujac do naszego wieku to powiem ci ze bedac w szpitalu na tej diagnostyce dopiero zobaczylam ile par zmaga sie z nieplodnoscia i tez myslalam ze bede tam najstarsza :) ale duzo kobiet po 30 mocno ..to samo na połoznictwie bo bylo obok :)zaobserwowalam sporo mam ok 30, 40 to nic dziwnego w dzisiejszych czasach:)

  • E_w_c_i_a Autorytet
    Postów: 349 364

    Wysłany: 24 lutego 2017, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1111 wrote:
    A powiedz mi kiedy zaczelas testowac pierwszy raz? :) Przed @ zaczelas? :)

    Cykle miałam 26 dniowe. Test z moczu zrobiłam 24 dc i 26 dc- na obu cień cienia. 28 dc zrobiłam test z krwi i wyszła BHCG - 103,6 ;-)

    Szczęśliwa mama Majeczki :*
    Dziecinka (10 tydzień) (*) 8.2015
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 24 lutego 2017, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E_w_c_i_a wrote:
    Kiedy miałaś ostatnią miesiączkę? Ja jestem w 5 tygodniu i 6 dniu a dawno robiłam test xD to chyba niemożliwe? Chyba że miałaś mega długi cykl.

    No właśnie też to rozkminiałam, bo ja znowu owulację miałam prawdopodobnie 7.02. A mam dopiero 4t0d :p z tym, że u mnie krótki cykl i owu w 12 dc.
    Pokręcone to wszystko :p

    Kasia - a na kiedy Ci termin wyznacza?

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
‹‹ 213 214 215 216 217 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ