X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe testowanie 2017
Odpowiedz

Lutowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 24 lutego 2017, 05:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1111 wrote:
    Witajcie. Wybaczcie ze tak pozno ale z tego wszystkiego cos mi sie wczesniej popsulo i wynikow nie moglam odczytac przez internet i miaoam raniutko isc ale jednak sie udalo pozno ale jest :) 21.02 hcg 79 a 23.02 hcg 156.6 :)

    Gratuluję przyrostu! :) super :)
    I oby dalej pięknie rosła :*

    Flowwer - zobaczysz, że niedługo Ci się uda :) moja koleżanka z pracy starała się bardzo intensywnie przez 10 lat i w końcu zaskoczyło. Więc jak teraz wiesz w czym tkwi największy problem to go pokonasz :)

    Maja - ja badań nie robiłam i w sumie też zielona jestem w tym temacie ;) tylko tyle co tu na forum czytam. I czasami aż mi się oczy wielkie robią od ilości tego wszystkiego :p

    kajax - tak się wczoraj zastanawiałam co tam u Ciebie. Przykro mi, że jednak nie wyszło. I jednocześnie trzymam kciuki za ten cykl :)

    A mnie dziś tak sutki bolą, że już nie wyrabiam!!

    Flowwer, anusiak723, Maja84 lubią tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 24 lutego 2017, 05:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny.

    Po pracy jak dostanę też wyniki bety i progesteronu jadę od razu z mężem do szpitala. Bo do poniedziałku nie wytrzymam.
    Ale naczytalam się że w takich przypadkach lekarze często zbywaja kobiety i nawet badania żadnego nie robią.
    Od wczorajszego popołudnia są u mnie tylko takie ciemne plamienia

    Motomi7 lubi tę wiadomość

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 24 lutego 2017, 05:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lily trzymam kciuki za ładny wynik bety :*

    LilyEvans lubi tę wiadomość

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 24 lutego 2017, 06:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lily tez trxymam kciuki!!

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 24 lutego 2017, 06:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gigi wrote:
    Dziękuję dziewczyny.

    Po pracy jak dostanę też wyniki bety i progesteronu jadę od razu z mężem do szpitala. Bo do poniedziałku nie wytrzymam.
    Ale naczytalam się że w takich przypadkach lekarze często zbywaja kobiety i nawet badania żadnego nie robią.
    Od wczorajszego popołudnia są u mnie tylko takie ciemne plamienia
    Powodzenia,oby bylo dobrze!

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2017, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Gratuluję przyrostu! :) super :)
    I oby dalej pięknie rosła :*

    Flowwer - zobaczysz, że niedługo Ci się uda :) moja koleżanka z pracy starała się bardzo intensywnie przez 10 lat i w końcu zaskoczyło. Więc jak teraz wiesz w czym tkwi największy problem to go pokonasz :)

    Maja - ja badań nie robiłam i w sumie też zielona jestem w tym temacie ;) tylko tyle co tu na forum czytam. I czasami aż mi się oczy wielkie robią od ilości tego wszystkiego :p

    kajax - tak się wczoraj zastanawiałam co tam u Ciebie. Przykro mi, że jednak nie wyszło. I jednocześnie trzymam kciuki za ten cykl :)

    A mnie dziś tak sutki bolą, że już nie wyrabiam!!


    Dziekuje!!!! :) oczywiscie oby dalej rosla :) i tobie rowniez zycze zeby rosla sobie ladnie i zeby fasolka sie rozwijala prawidolowo :) ja mam tak obolale sytki tez :P od kilku dni non dtop i nie chca przestac. A powiedz a czy ty tez masz takie lekkie bole brzucha czasami? :)

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 24 lutego 2017, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1111 wrote:
    Dziekuje!!!! :) oczywiscie oby dalej rosla :) i tobie rowniez zycze zeby rosla sobie ladnie i zeby fasolka sie rozwijala prawidolowo :) ja mam tak obolale sytki tez :P od kilku dni non dtop i nie chca przestac. A powiedz a czy ty tez masz takie lekkie bole brzucha czasami? :)

    Heh, w staniku mnie nie bolą na szczęście, ale dziś z rana to masakra :p
    Podbrzusze to mnie właśnie prawie nie boli. Bardzo lekko wczoraj czułam po całym dniu w pracy i jeszcze zakupach po pracy :p
    Ale jak Cię boli to się nie przejmuj, bo tak jest bardzo często w początkowych tygodniach :)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2017, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Heh, w staniku mnie nie bolą na szczęście, ale dziś z rana to masakra :p
    Podbrzusze to mnie właśnie prawie nie boli. Bardzo lekko wczoraj czułam po całym dniu w pracy i jeszcze zakupach po pracy :p
    Ale jak Cię boli to się nie przejmuj, bo tak jest bardzo często w początkowych tygodniach :)



    Wiesz co mnie czesciej bolalo jeszcze zanim sie dowiedzialam o ciazy( myskalam ze jednak okres choc bol dosc dziwny) i bardziej bolal mnie pecherz bo wczesniej jakos nie wyrabialam w nocy z siusianiem a potem pobudka z bolem pecherza do konca dnia juz tak tlumilo :) tylko kilka razy jajniki mnie tak pobolewaly :) ale to bol taki do wytrzymania wrecz taki mdly wiec sie nie przejmuje bo tez gdzies wyczytalam ze na poczatku to normalne :) A teraz to juz mmne jakos nie boli nic :) no oprocz sutkow hehe :)mnie tez w staniku nie bola ale jak zdejme i dotknac sie ich to ojjjj a jak w staniku sie lekko uderze w nie to tez boooola wtedy hehe :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2017, 07:54

  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 24 lutego 2017, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje za kciuki :)
    Ja teraz bede troche neiobecna, wyjazdy podroze itp sie wynikiem ie pochwale. ;)

    Bocianiątko, Bajkaaa lubią tę wiadomość

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2017, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tylko jestem ciekawa ktory to tydzien jest :P ginekolog chyba liczy od piereszego dnia po skonczonej ostatniej miesiaczce? Czy jak odlicza ktory tydz? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2017, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiluyEvans wrote:
    Dziekuje za kciuki :)
    Ja teraz bede troche neiobecna, wyjazdy podroze itp sie wynikiem ie pochwale. ;)


    Bedziemy czekac :)

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 24 lutego 2017, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1111 wrote:
    Ja tylko jestem ciekawa ktory to tydzien jest :P ginekolog chyba liczy od piereszego dnia po skonczonej ostatniej miesiaczce? Czy jak odlicza ktory tydz? :)

    No właśnie ja od wczoraj czuję pęcherz/cewkę moczową. Ale już kupiłam żurawinę i będę w pracy podjadać ;) powinno się poprawić.
    A jajnik też czuję tak lekko. Takie rozpychanie(?) Ciężko to nazwać :p

    A tydzień ciąży liczy się od pierwszego dnia ostatniej @. Jak przejdziesz na fioletową stronę to Ci powinno pokazać :) ewentualnie na necie poszukaj "termin porodu" i Ci kalkulator wyskoczy.

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • annna83 Autorytet
    Postów: 278 100

    Wysłany: 24 lutego 2017, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka, melduje negat!
    no i @ chyba juz na pokladzie po plamie.
    Wszystkimm ktorym sie udalo serdecznie gratuluje, a pozostale pozdrawiam goraco i zycze wytrwalosci:)

    Starania od kwietnia 2015
    Hashimoto, niedoczynność tarczycy
    04/2017 --> HSG
    02/2018 --> IUI :(
    05/2018 --> IVF start:
    12.05 punkcja --> 4 blasty

    16ud90bvukqyezkg.png
  • anusiak723 Znajoma
    Postów: 19 8

    Wysłany: 24 lutego 2017, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny ,podczytuje was jakis czas bo tez staram sie o dzidzi ,to moj pierwszy cykl po hsg i z duphastonem wiec wszelkie mozliwe objawy mam :) testuje w poniedzialek ... zycze wszystkim dziewczynom zeby sie udało :)

    KateHawke lubi tę wiadomość

  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 24 lutego 2017, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusiak723 wrote:
    hej dziewczyny ,podczytuje was jakis czas bo tez staram sie o dzidzi ,to moj pierwszy cykl po hsg i z duphastonem wiec wszelkie mozliwe objawy mam :) testuje w poniedzialek ... zycze wszystkim dziewczynom zeby sie udało :)

    Powodzenia, może zatestujemy razem, jeśli mnie @ nie nawiedzi:)

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2017, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusiak723 wrote:
    hej dziewczyny ,podczytuje was jakis czas bo tez staram sie o dzidzi ,to moj pierwszy cykl po hsg i z duphastonem wiec wszelkie mozliwe objawy mam :) testuje w poniedzialek ... zycze wszystkim dziewczynom zeby sie udało :)


    Witaj zycze powodzenia i czekamy na wiesci :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2017, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    No właśnie ja od wczoraj czuję pęcherz/cewkę moczową. Ale już kupiłam żurawinę i będę w pracy podjadać ;) powinno się poprawić.
    A jajnik też czuję tak lekko. Takie rozpychanie(?) Ciężko to nazwać :p

    A tydzień ciąży liczy się od pierwszego dnia ostatniej @. Jak przejdziesz na fioletową stronę to Ci powinno pokazać :) ewentualnie na necie poszukaj "termin porodu" i Ci kalkulator wyskoczy.



    W taki razie te wszystkie kalkulatory mowia ze jestem 6 tygodniu :P ja na oko liczylam tak wlasnie jakos 5 od miesiaczki :) wiesz co na pewno sie poprawi ja w biedrze kupilam sobie 2 lopatkitej zurawiny i tak co troche po kilka bralam i juz po 1-2 dniach nie czulam juz nic aby te jajniki i tak jak mowisz nawet nie da sie nazwac tego bolu :P ale taki mdly ledwo wyczuwalny :P

  • anusiak723 Znajoma
    Postów: 19 8

    Wysłany: 24 lutego 2017, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy333 wrote:
    Powodzenia, może zatestujemy razem, jeśli mnie @ nie nawiedzi:)
    jasne oby niedziela byla szczesliwa:)
    u mnie jedyny objaw to ciagłe bieganie siusiu :) ale to moze wynik duphastonu... bol brzuch jak na okres jakies trzy dni temu natomiast teraz cisza ...bede testowac w 26 dniu cyklu bo odstawieniu duphastonu mysle ze juz pokaze..

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 24 lutego 2017, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Kobietki :)

    Gratuluję Kasia przyrostu bety!

    U mnie termin @ na jutro ale mój cykl dnia jest tak przestawiony ostatnio że nie wiem co to będzie... W każdym razie jakby czasem @ nie przyszła to będę testował dopiero w poniedziałek bo wcześniej nie ma zbytnio sensu, z doświadczenia wiem że po rannym teście popołudniu @ przychodzi hehe więc wolę żeby sama od siebie przyszła :)

    Z pozytywnych rzeczy? Wczoraj rozmawialiśmy z mężem do 3 rano pierwszy raz tak długo i szczerze o dziecku i faktycznie jeśli nie uda się teraz czy za miesiąc powinnam mieć e nim wsparcie bo teraz wiem ze nie musze go chronić od moich złych emocji związanych z przyjściem@, kurcze cieszę się że tyle porozmawialismy

    P.s. Mój mąż to mruk ciężko źr cokolwiek mówił o uczuciach itp, więc cieszę hehe jal wtedy kiedy pierwszy raz poowiedzial kocham

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 24 lutego 2017, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A poza tym to z tego wszystkiego miałam koszmar! Masakra oczywiście związany z ciążą itp, za dużo tego ostatniego u mnie hehe:) no ale już za kilka dni się wyjaśnia te moje sny;)

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
‹‹ 211 212 213 214 215 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ