X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe testowanie 2017
Odpowiedz

Lutowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 24 lutego 2017, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Czym bardziej wsłuchuje się w organizm tym bardziej nasz mózg wysyła sygnały somatyczne jak w chipochondrii ;)
    Popieram!

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 24 lutego 2017, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam twierdze ze pierwsze dni ciazy np.3-5 dni po zaplodnieniu nie daje w takim razie zadnych objawow. Duzo rzeczy zauwaza sie po fakcie i takie same mozna zauwazycby pewnie w cyklu ciaza niezakonczonym.

    Flowwer, Maja84 lubią tę wiadomość

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 24 lutego 2017, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha91 wrote:
    Ja tam twierdze ze pierwsze dni ciazy np.3-5 dni po zaplodnieniu nie daje w takim razie zadnych objawow. Duzo rzeczy zauwaza sie po fakcie i takie same mozna zauwazycby pewnie w cyklu ciaza niezakonczonym.
    Mi dopiero po 10 tygodniu ciazy wyszly objawy typu mdlosci itp. Ewentualnie powiekssyly sie piersi..

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 24 lutego 2017, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie oglądam TVN24 bis i włos mi się jeży!!!

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 24 lutego 2017, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co leci? Bo ja nie mam :(

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 24 lutego 2017, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krótko o programie 500+ i pigułce "po"

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2017, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Właśnie oglądam TVN24 bis i włos mi się jeży!!!
    Ja codziennie powtarzam mezowi, ze jestem zdrowsza jak nie slucham i nie czytam tego co nasi rzadzacy maja do powiedzenia. Bo jak to slysze albo czytam to doslownie uaktywniaja mi sie komorki rakowe...
    Wiecie co jest najgorsze? Zadna partia nie ma tak naprawde nic sensownego do powiedzenia, tylko jedno na drugiego nadaje, ewentualnie jak jedni cos wymysla i sie nie spodoba ludziom, to drudzy nagle twierdza, ze oni od zawsze uwazali zupelnie odwrotnie- pod publike.
    Nikt o zdrowych zmyslach sie nie pcha do rzadu i taki mamy efekt :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2017, 16:59

    Flowwer, Maja84 lubią tę wiadomość

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 24 lutego 2017, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaha wrote:
    Ja codziennie powtarzam mezowi, ze jestem zdrowsza jak nie slucham i nie czytam tego co nasi rzadzacy maja do powiedzenia. Bo jak to slysze albo czytam to doslownie uaktywniaja mi sie komorki rakowe...
    Wiecie co jest najgorsze? Zadna partia nie ma tak naprawde nic sensownego do powiedzenia, tylko jedno na drugiego nadaje, ewentualnie jak jedni cos wymysla i sie nie spodoba ludziom, to drudzy nagle twierdza, ze oni od zawsze uwazali zupelnie odwrotnie- pod publike.
    Nikt o zdrowych zmyslach sie nie pcha do rzadu i taki mamy efekt :(
    Ja generalnie jestem anty TV bo tam tylko przepychanki polityczne ale że jestem uziemiona w łóżku i nie mam co robić to oglądam "paradę pawianów"

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • calza Autorytet
    Postów: 730 640

    Wysłany: 24 lutego 2017, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lily gdzie nam zaginęłaś? ;)

    Ja tylko z krótkim updatem: postanowiłam testować dopiero jeśli nie będzie @ ( raczej będzie to marzec), nie chcę się stresować i smucić w razie czego.
    Cycuchy dalej bolą, sutki szczypią i nie mogę o nich zapomnieć ani na moment, brzuch leciutko ćmi co jakiś czas, to samo jajniki, te się wymieniają robotą na zmianę :p chyba już nawet porzuciłam nadzieję, że to fasolka, po prostu czekam.


    Ale czytać Was nie przestanę, oby w lutym jeszcze kilka 2 kresek się pojawiło na tym forum, trzymam za Was kciuki! :)

    Amy333, kaha lubią tę wiadomość

    mjvyi09k1yghelay.png
  • calza Autorytet
    Postów: 730 640

    Wysłany: 24 lutego 2017, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lily gdzie nam zaginęłaś? ;)

    Ja tylko z krótkim updatem: postanowiłam testować dopiero jeśli nie będzie @ ( raczej będzie to marzec), nie chcę się stresować i smucić w razie czego.
    Cycuchy dalej bolą, sutki szczypią i nie mogę o nich zapomnieć ani na moment, brzuch leciutko ćmi co jakiś czas, to samo jajniki, te się wymieniają robotą na zmianę :p chyba już nawet porzuciłam nadzieję, że to fasolka, po prostu czekam.


    Ale czytać Was nie przestanę, oby w lutym jeszcze kilka 2 kresek się pojawiło na tym forum, trzymam za Was kciuki! :)

    mjvyi09k1yghelay.png
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 24 lutego 2017, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakoś tu dziś cicho, w sumie piątek - weekend, wolne od wszystkiego:)

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 24 lutego 2017, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Jakoś tu dziś cicho, w sumie piątek - weekend, wolne od wszystkiego:)
    ja jestem ;)

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 24 lutego 2017, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    calza wrote:
    Lily gdzie nam zaginęłaś? ;)

    Ja tylko z krótkim updatem: postanowiłam testować dopiero jeśli nie będzie @ ( raczej będzie to marzec), nie chcę się stresować i smucić w razie czego.
    Cycuchy dalej bolą, sutki szczypią i nie mogę o nich zapomnieć ani na moment, brzuch leciutko ćmi co jakiś czas, to samo jajniki, te się wymieniają robotą na zmianę :p chyba już nawet porzuciłam nadzieję, że to fasolka, po prostu czekam.


    Ale czytać Was nie przestanę, oby w lutym jeszcze kilka 2 kresek się pojawiło na tym forum, trzymam za Was kciuki! :)

    A na kiedy masz termin @? Co do testowania to też mam takie zdanie mimo iż już dwa razy o mało nie kupiłam testu a wiem że jeśli kupię to zrobię od razu a lepiej robić po terminie przynajmniej raz i wiadomo o co chodzi :) jak wyjdzie jedna kreska to już nie powtórzę testu w nadzieji że może za wcześnie :)

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 24 lutego 2017, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    ja jestem ;)

    Super :) Ja miałam dziś iść na darmowy angielski zobaczyć jaki tam poziom itp ale wybrałam sen ta pogoda taka zmienna że tylko bym spała

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • sayuri3 Koleżanka
    Postów: 49 12

    Wysłany: 24 lutego 2017, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dalej bez okresu, dalej z negatywnymi testami :D Jutro mam termin @, ale sama nie wiem kiedy w razie czego kolejny test zrobić... i nie wiem czy w ogole jest sens, mąż twierdzi, że na pewno w ciąży nie jestem skoro 3 testy negatywne :( No ale ja do końca mam cichutką nadzieje... Gdzieś nawet czytałam, że dziewczyna robiła testy przed @ i wszystkie negatywne, a trzy dni po terminie spodziewanej miesiączki wreszcie dwie kreseczki..

    Hugolina87 lubi tę wiadomość

  • wichrowe_wzgórza Autorytet
    Postów: 4999 1715

    Wysłany: 24 lutego 2017, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sayuri, moja koleżanka w 50dc dalej miała negatywy, dopiero USG potwierdziło ciążę ;)
    Ja dziś czekam na wynik bety.

    9 tc (*) 24.01.2016

    0971057ffa.png
    cb9a2083b4.png
    251a14f481.png


  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 24 lutego 2017, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sayuri3 wrote:
    Ja dalej bez okresu, dalej z negatywnymi testami :D Jutro mam termin @, ale sama nie wiem kiedy w razie czego kolejny test zrobić... i nie wiem czy w ogole jest sens, mąż twierdzi, że na pewno w ciąży nie jestem skoro 3 testy negatywne :( No ale ja do końca mam cichutką nadzieje... Gdzieś nawet czytałam, że dziewczyna robiła testy przed @ i wszystkie negatywne, a trzy dni po terminie spodziewanej miesiączki wreszcie dwie kreseczki..

    To spróbuj poczekać do poniedziałku jak dalej nie będzie @ to wtedy zrób test i dopiero zacznij ewentualnie się martwić:) głową do góry weekend przed nami :)

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • sayuri3 Koleżanka
    Postów: 49 12

    Wysłany: 24 lutego 2017, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No czekam, czekam, wyjścia nie mam :D Dziś w ogóle słabo się czuje, nie wiem czy to przez pogodę, czy @ się zbliża, mam nadzieje, że to pierwsze :D Staram sie nie myśleć o tym wszystkim, ale wiadomo jak to jest :) Mąż już słuchać mnie nie może :D

  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 24 lutego 2017, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta <2 także spadam na marzec. Powodzenia dziewczyny, trzymam kciuki :-)

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Destiny80 Autorytet
    Postów: 310 134

    Wysłany: 24 lutego 2017, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.Ja też czekam jeszcze.Ovu wyznaczyło @ na wczoraj ,ale moje cykle to max 30 dni, więc zostały mi 3 dni.W sumie miałam plamienie 10dpo twało 3 dni,było brązowe.Tego drugiego dnia było nawet sporo,byłam pewna ze znowu @ wcześniej przyjdzie,ale 3 dnia było już dużo mniej,a 4 to już paseczek kawy z mlekiem.Byłam w szoku że się skoczyło a miesiączka nie przyszła tak jak zawsze.Brzuch mnie tylko ćmił.Teraz czekam, bo nie chce znowu się rozczarować.Temperatura 37 bądź w tych granicach .Wcześniej tak nie było pod koniec cyklu.Piję zioła O.Sroki na owulacje od 3 cykli.Ojej aby tym razem się udało:)


    Konktretne starania od 2015
    2 wczesne straty
    2017 In Vitro -niestety bez skutku
    AMH -1
    2018 In Vitro KD klapa:(
    2019 Badanie gdzie leży problem..
    Kir AA totalny brak kirów implantacyjnych
    Komórki nk
    Mąż Hla C C1
‹‹ 217 218 219 220 221 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ