X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe testowanie 2017
Odpowiedz

Lutowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 25 lutego 2017, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka24 wrote:
    U mnie dzis na tescie typko odczynnik szary... Czeoam dzis 10 dpo

    Wiesz ja nie znam się, mogłabyś napisać czy to dobrze?

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 25 lutego 2017, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy Was tez tak stresuje pomiar temp.pod koniec cyklu? mi serce dzisiaj walilo jakwdurne,jest maly spadek,ale mam nadz. ze @ nie przyjdzie:/

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 25 lutego 2017, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli brak ciazy. Ale czeiwm ueszcze 4 dni.

    Amy nie mierz juztempki bezsensu

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 25 lutego 2017, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy333 wrote:
    czy Was tez tak stresuje pomiar temp.pod koniec cyklu? mi serce dzisiaj walilo jakwdurne,jest maly spadek,ale mam nadz. ze @ nie przyjdzie:/

    Ja nie mierze temperatury ale na pewno bym się stresowala... Skoro mnie stresuje kupno testu żeby nie wyszła 1 kreska to temperatura też była by czynnikiem stresujacym, a my Amy jesteśmy chyba w podobnym dniu cyklu prawda? Też jakiś masz termin teraz?

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 25 lutego 2017, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edit wybacz, Amy doczytałam teraz że masz testować po weekendzie :)

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 25 lutego 2017, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy333 wrote:
    czy Was tez tak stresuje pomiar temp.pod koniec cyklu? mi serce dzisiaj walilo jakwdurne,jest maly spadek,ale mam nadz. ze @ nie przyjdzie:/

    Miałam tak w poprzednich cyklach :p Ale w tym cyklu odpuściłam i w ogóle się nie emocjonowałam ;)

    A co do testów - pewnie, że się bałam! Ale uznałam, że co ma być to będzie :) jak testu nie zrobię to się przecież od czekania ciąża nie pojawi.

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 25 lutego 2017, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze masz rację w 100% ale ja jak dziecko hehe boję się rozczarować chociaż jak mam dostać @ to wolałam żeby była np wczoraj albo dziś z rana i po problemie

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 25 lutego 2017, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem wam ze to czekanie iest najgorsze... Czlowiek siedzi i mysli..

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 25 lutego 2017, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie to czekanie jest okropne... Ale ja już dziś odpuszczam nie kupuje testu,zajmę się jakaś robotą, to dzień zleci @ przyjdzie bądź nie, i pewnie wieczorem wrócę do myślenia o tym, bo jak jestem w ciąży to i w poniedziałek będę:) A przez weekend i tak nic nie zrobię

    P.s. Mam nadzieję że jako kobieta zdania nie zmienię haha

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 25 lutego 2017, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a3336b58d9b76a2bmed.jpg ostatni z dzis

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • sayuri3 Koleżanka
    Postów: 49 12

    Wysłany: 25 lutego 2017, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na dziś termin @, póki co nie ma, ale temperatura spadła do 36,7, wiec raczej nie mam na co liczyć :(

  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 25 lutego 2017, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sayuri3 wrote:
    Ja na dziś termin @, póki co nie ma, ale temperatura spadła do 36,7, wiec raczej nie mam na co liczyć :(
    Ja trzymam kciuki!!

    sayuri3 lubi tę wiadomość

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • sayuri3 Koleżanka
    Postów: 49 12

    Wysłany: 25 lutego 2017, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje, że ta wstrętna @ nie przyjdzie :D jak do poniedziałku nie dostane, to wtedy znów lece z testem :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2017, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Kobitki :( jak wam dzisiejszy dzien mija :( mnie okropnie wrecz

  • sayuri3 Koleżanka
    Postów: 49 12

    Wysłany: 25 lutego 2017, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie już zaczyna wszystko boleć, brzuch, piersi, krzyż, głowa, no rozsypuję się po prostu :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2017, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja sie poprostu potwornie rozchorowalam :( nie sadzialam ze tak to sie rozwinie :( i nawet mnie mam mozliwosc pojscia do lekarza bo dzis nic nie czynne :( musze czekac do poniedzialku a tak sie boje ze zaszkodze malenstwu :( albo ze juz mu zaszkodzilam :( przez to cale chorupstwo :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2017, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1111 wrote:
    A ja sie poprostu potwornie rozchorowalam :( nie sadzialam ze tak to sie rozwinie :( i nawet mnie mam mozliwosc pojscia do lekarza bo dzis nic nie czynne :( musze czekac do poniedzialku a tak sie boje ze zaszkodze malenstwu :( albo ze juz mu zaszkodzilam :( przez to cale chorupstwo :(
    Jedz na Izbę przyjęć, jesli Ciebie tak mocno wzieło, pewnie przypiszą tobie duomox - antybiotyk. Ja podaję go dziecku więc jest słabszy, jeśli na prawde Ciebie tak wzieło to nie ma co bagatelizować choroby.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2017, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Jedz na Izbę przyjęć, jesli Ciebie tak mocno wzieło, pewnie przypiszą tobie duomox - antybiotyk. Ja podaję go dziecku więc jest słabszy, jeśli na prawde Ciebie tak wzieło to nie ma co bagatelizować choroby.




    Myslisz ze czekanie do poniedzialku to nie dobry pomysl? :( bo straszmie sie boje ze cos sie stalo fasolce :( mam takie zle przeczucia :( az strach pomyslec :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2017, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do duomaxu to mam go w domu ale bez lekarza boje sie cokolwiek wziasc :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2017, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1111 wrote:
    Myslisz ze czekanie do poniedzialku to nie dobry pomysl? :( bo straszmie sie boje ze cos sie stalo fasolce :( mam takie zle przeczucia :( az strach pomyslec :(
    Kup sobie moze syrop dlakobiet w ciąży mi pomógl (Prenalen), masz może gorączkę?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2017, 10:21

‹‹ 219 220 221 222 223 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ