X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe testowanie 2017
Odpowiedz

Lutowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 28 lutego 2017, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Todo dziela!!!! Trzymam kciuki!!

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 28 lutego 2017, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie na szczęście glowa nie boli:) wręcz przeciwnie :) czuje się super im bardziej mnie muli i gorzej się czuje to psychicznie jestem spokojniejsza

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • calza Autorytet
    Postów: 730 640

    Wysłany: 28 lutego 2017, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Wg mnie czy mojego męża? Bo wg niego to staraliśmy się w tamtym roku na wiosnę
    A potem wydarzenia w naszym życiu były tragiczne i przestalismy na kilka miesięcy,
    Ale ja w każdym cyklu od ślubu (prawie 3 lata) szukałam objawów i obliczalam ewentualnie termin porodu,
    Ja wiele nie mówiłam mężowi bo wiem że na niego działa źle że ja bardzo chce

    OMG BAJKA! Normalnie jakby czytała o sobie... Rok temu pamiętam jak miałam podejrzenie, że to może być ciąża - zrobiłam test w dniu @ i były 2 kreseczki! Ucieszyłam się i poleciałam do pracy (mój narzeczony był wtedy na wyjeździe w inny mieście, wracał następnego dnia). Jakie było moje zaskoczenie, gdy wieczorem nadszedł niespodziewanie i boleśnie okres, bardzo obfity... Mój ukochany oczywiście stwierdził po wszystkim, że to był "mega dziwny PMS" a ja sobie wmówiłam... NIE UWIERZYŁ. To bardzo zabolało, tak bardzo, że zastanawiałam się nad rozstaniem, no bo jak być z facetem, który nie wierzy mi w tak ważnej sprawie? Przecież nie chodziło o katar...

    I od tamtego zdarzenia co miesiąc marzę, że może to będzie TEN miesiąc, mój miesiąc! Teraz trzeba się będzie wstrzymać do ślubu (plany na 2018, daty konkretnej brak)... Ja już mu mówiłam, że dla mnie ślub nie jest tak ważny, nigdy nie był. Moglibyśmy zrobić ślub połączony z chrzcinami. Moim marzeniem jest zostać mamą, chodzić z brzuchem - tego mu powiedzieć nie mogę. Nie chcę głośnego wzdychania i wymownych spojrzeń w sufit..

    Jezu ale się rozpisałam! I poryczałam, eh co za marudne ze mnie babsko ;)

    Jednego jestem pewna - Twoja i moja historia nie są na pewno pojedynczymi przypadkami. Jest nas pełno - kobiet marzących o macierzyństwie i skrywających to przed partnerami z przyczyn różnych. To smutne, że oni tego nie rozumieją...

    Bajkaaa lubi tę wiadomość

    mjvyi09k1yghelay.png
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 28 lutego 2017, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Calza mnie nigdy wcześniej nie wyszły dwie kreski na teście więc wierzę co przezylas wtedy :( ja w tamtym roku w pewnym cyklu tak się nakrecilam że jak testy wyszły negatywne to płakałam i miałam nerwy na wszystkich i odbiło się to na mnie bardzo źle... Mąż widział źr mi bardzo zależy, tylko u nas taka specyficzna sytuacja finansowa że on jako facet inaczej sobie to wymyślił no ale udało się teraz o jestem mega szczęśliwa i on też:)
    A on ci pewnie tak powiedział bo się nie zna, ale lepiej chyba tak powiedzieć niż jakby powiedział np że to ciąża biochemiczna nie wiem co gorsze od chłopa usłyszeć, ale różni są mężczyźni. Mój mi powiedział że nie obiecuję chodzić na spacerki z wózkiem bo on raczej nie jest taki ale lubi bawić się z dziećmi i chce by wracając z pracy mógł przytulic się do swojego dziecka :)

    Także głową do góry a tak jeśli można ile masz lat? Pytam z czystej ciekawości

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 28 lutego 2017, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Ja kestem zdania... Ze powimnyscie rozmawiac z partnerem o tym co czujecie.. Nie ma ze nie bo maz sie przez to stresuje. A wy nie? My pelne 3 lata nawzajem sie wspieralismy razem cierpielismy po kolejnych porazkach.. Przeciez nie po to jestescie wzwiazku zeby same o tym myslec i sie martwic. Hek glowa do gory! :)

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 28 lutego 2017, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Calza mnie nigdy wcześniej nie wyszły dwie kreski na teście więc wierzę co przezylas wtedy :( ja w tamtym roku w pewnym cyklu tak się nakrecilam że jak testy wyszły negatywne to płakałam i miałam nerwy na wszystkich i odbiło się to na mnie bardzo źle... Mąż widział źr mi bardzo zależy, tylko u nas taka specyficzna sytuacja finansowa że on jako facet inaczej sobie to wymyślił no ale udało się teraz o jestem mega szczęśliwa i on też:)
    A on ci pewnie tak powiedział bo się nie zna, ale lepiej chyba tak powiedzieć niż jakby powiedział np że to ciąża biochemiczna nie wiem co gorsze od chłopa usłyszeć, ale różni są mężczyźni. Mój mi powiedział że nie obiecuję chodzić na spacerki z wózkiem bo on raczej nie jest taki ale lubi bawić się z dziećmi i chce by wracając z pracy mógł przytulic się do swojego dziecka :)

    Także głową do góry a tak jeśli można ile masz lat? Pytam z czystej ciekawości
    Ja jestem tego pewna ze jak dzidzia sie urodzi maz oszaleje ze szczescia i sam bedsie ciagnal na spacery, zobaczysz :)

    Bajkaaa lubi tę wiadomość

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 28 lutego 2017, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No zobaczymy jak to będzie ale wszystkich którym znam i rodzina i znajomi mówili już dawno że mój mąż ma bardzo dobre podejście do dzieci i dzieci go uwielbiają mam nadzieję że to się nie zmieni jak będzie miał swoje:)

    Co do rozmowy to tak trzeba rozmawiać ale różni są mężczyźni, mój niestety tak jest wychowany że o problemach się nie rozmawia... I bardzo ciężko cokolwiek z niego wyciągnąć ale też i jemu jest bardzo ciężko samemu o coś zapytać bo poprostu przez lata był inaczej uczony... Ale ja moje dzieci będę uczyć rozmowy bo to bardzo dużo rozwiązuje problemów

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 28 lutego 2017, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja jestem podobna do twojego meza... Ciezko mi przez gardlo 0rzechodzi nieraz ciezka rozmowa ale wujscia nie ma... Oni niesa jasnowidzami i nie potrafia sie domyslic o co nam chodzi.... Serio

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 28 lutego 2017, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby tak ale prawda jest taka że każdy z nas jest inny ja z mężem akurat dobralismy się tak że ja lubię mówić on nie, więc uzupełniamy się ale gdybym i ja nie lubiła mówić to nie wytrzymalibysmy nawet roku ze sobą :)

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • E_w_c_i_a Autorytet
    Postów: 349 364

    Wysłany: 28 lutego 2017, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po wizycie. Serduszko bije <3 Ciąża jest o 2 dni młodsza niż tutaj czyli 6 tydzień 1 dzień.

    Wizyta za 3 tygodnie! Nie mają serca Ci lekarze :D

    Bajkaaa, bertha, staraczka24, Katik, Kaczorka, KateHawke, Maja84, Aga89, Kamelkowo lubią tę wiadomość

    Szczęśliwa mama Majeczki :*
    Dziecinka (10 tydzień) (*) 8.2015
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 28 lutego 2017, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E_w_c_i_a wrote:
    Jestem po wizycie. Serduszko bije <3 Ciąża jest o 2 dni młodsza niż tutaj czyli 6 tydzień 1 dzień.

    Wizyta za 3 tygodnie! Nie mają serca Ci lekarze :D

    Ale się cieszę :)! Gratulacje i spokojnych tygodni życzę :) 3 tyg dluuugo hehe:) ale cieszę się super ze serduszko ❤ bije

    E_w_c_i_a lubi tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2017, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Przepraszam za taka dlugo nie obecnosc ale duzo na glowie mialam i dzisiaj jeszcze bylam na becie jeszcze jednej i sprawdzialam progesteron bo jutro wizyta u lekarza moja

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 28 lutego 2017, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miło że znowu z nami jesteś :) daj koniecznie znać po wizycie u lekarza

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2017, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyniki bety juz mam ale na progesteron czekam aby jeszcze. Oczywiscie dam znac jutro :) wizyte mam po 15 wiec pewbie wieczorkiem dam znac :)

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 28 lutego 2017, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E_w_c_i_a wrote:
    Jestem po wizycie. Serduszko bije <3 Ciąża jest o 2 dni młodsza niż tutaj czyli 6 tydzień 1 dzień.

    Wizyta za 3 tygodnie! Nie mają serca Ci lekarze :D
    Wspaniała wiadomość !!! Ma pewno ogromny kamień z serca spadł

    E_w_c_i_a lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 28 lutego 2017, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1111 wrote:
    Wyniki bety juz mam ale na progesteron czekam aby jeszcze. Oczywiscie dam znac jutro :) wizyte mam po 15 wiec pewbie wieczorkiem dam znac :)
    Jaki wynik bety ?

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2017, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    21.02- 79
    23.02-156.6

    A dzisiaj 1022.6 :) czekam tylko na progesteron :)

    E_w_c_i_a, Bajkaaa, Kamelkowo lubią tę wiadomość

  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 28 lutego 2017, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduje @

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • E_w_c_i_a Autorytet
    Postów: 349 364

    Wysłany: 28 lutego 2017, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Troszkę aczkolwiek teraz czytam i porównuje czy dobra wielkość zarodka itd itp. :D kamień z serca spadnie chyba dopiero po osiemnastce dziecka :D

    Szczęśliwa mama Majeczki :*
    Dziecinka (10 tydzień) (*) 8.2015
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 28 lutego 2017, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Niby tak ale prawda jest taka że każdy z nas jest inny ja z mężem akurat dobralismy się tak że ja lubię mówić on nie, więc uzupełniamy się ale gdybym i ja nie lubiła mówić to nie wytrzymalibysmy nawet roku ze sobą :)
    Moka druga połówka jest twz mało mówia i lata temu ja chciałam bobasa a on nie. Walka była nierówna aż 5 lat temu się poddałam. Przeszłam wtedy wszystkie etapy aż doszło do inpasu starań. Miałam dość!! I nigdy juz mój M nie usłyszał odemie pół słowa na temat dziecka!!!
    Trudno pogodzilam się!! Jaki miałam wybór:( ?
    Aż nadszedł dzień że coś sie przedstawiało w główce lub dojrzał ale sam przyszedł ze swoimi marzeniami o dzidzi... oj nie miał lekko z tym by mnie przekonać bo bałam się jego zmiany zdania.
    6 miesięcy mnie prosił, zdawałam sobie sprawę że lekko mu to nie przechodzi przez gardło bo nie był w domu nauczony mówić o uczuciach.
    Z tego co widzę to duże zmiany na plus w mówieniu o uczuciach.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
‹‹ 239 240 241 242 243 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ