X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe testowanie 2017
Odpowiedz

Lutowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2017, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy333 wrote:
    Kurcze ja mam 12, ale po tym jak ostatnio FL wyniosla 13 dni uznałam, ze to chyba calkiem niezle. Ale z tego co widze, to tez powinnam do gina leciec:/


    Kurcze ja tez wlasnie nie wiem :P dzisiaj sie zapytam gina czy to dobrze jak tak mi wyszlo, zabiore ze soba wyniki tych moich bet wszystkich i tego progesternu zeby zobaczyl :)

    Amy333 lubi tę wiadomość

  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 1 marca 2017, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1111 wrote:
    Kurcze ja tez wlasnie nie wiem :P dzisiaj sie zapytam gina czy to dobrze jak tak mi wyszlo, zabiore ze soba wyniki tych moich bet wszystkich i tego progesternu zeby zobaczyl :)

    o to czekam na wieści:)

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2017, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy333 wrote:
    o to czekam na wieści:)



    Nie ma co sie martwic :P Zobaczymy :) Ale jednak troche sie boje :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2017, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E_w_c_i_a wrote:
    Jestem po wizycie. Serduszko bije <3 Ciąża jest o 2 dni młodsza niż tutaj czyli 6 tydzień 1 dzień.

    Wizyta za 3 tygodnie! Nie mają serca Ci lekarze :D




    Ewa czy moge zapytac jak wygladala twoja pierwsza wizyta? :) Ja dzisiaj ide po poludniu i troche sie stresuje :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2017, 11:48

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 1 marca 2017, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1111 wrote:
    Kurcze ja tez wlasnie nie wiem :P dzisiaj sie zapytam gina czy to dobrze jak tak mi wyszlo, zabiore ze soba wyniki tych moich bet wszystkich i tego progesternu zeby zobaczyl :)
    Raczej powinien cos przepisać na ten progesteron.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 1 marca 2017, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka24 wrote:
    Melduje ze krew oddana czeoamy na wyniki
    Wyniki są?

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • E_w_c_i_a Autorytet
    Postów: 349 364

    Wysłany: 1 marca 2017, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1111 wrote:
    Ewa czy moge zapytac jak wygladala twoja pierwsza wizyta? :) Ja dzisiaj ide po poludniu i troche sie stresuje :P

    Nie masz się co stresować ;-)
    Na początku był wywiad - kiedy ostatnia miesiączka, ilu dniowe mam cykle.
    Później kazał się rozebrać i usiąść na fotelu, założył wziernik i sobie pooglądał - stwierdził że jest wszystko dobrze.
    Później robił mi USG dopochwowe i pokazał pęcherzyk z zarodkiem i bijącym sercem, na moje życzenie wszystko pomierzył. Stwierdził że na tym etapie zazwyczaj tego nie robi bo jest to wczesna ciąża, ale że ja mam schizę żeby później wszystko porównywać to mi pomierzył xD

    Później pytał czy plamię, dał luteinę 2x1 podjęzykową dla świętego spokoju, omówiliśmy kwestię moich cukrów, pytał czy pracuję i do kiedy chcę pracować xD Dał mi kartę ciąży, zlecił podstawowe badania, umówiliśmy się za 3 tygodnie, kazał nie schizować, wziął 120 zł i tyle z wizyty :-)

    Flowwer lubi tę wiadomość

    Szczęśliwa mama Majeczki :*
    Dziecinka (10 tydzień) (*) 8.2015
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 1 marca 2017, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia - pewnie dostaniesz progesteron w tabletkach.
    U mnie w 13 dpo było 20.38. A chyba z czasem powinno go przybywać.

    Bajkaaa - oby to nie znaczyło nic złego. Powtórz jeszcze raz za 2 dni. Oby beta wystrzeliła do przodu!!

    A ja już chcę wiedzieć czemu ciągle czuję ten prawy jajnik.. A tu jeszcze 3.5h :/

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 1 marca 2017, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po wizycie u jednego lekarza który nadzieji nie dał ale idę jeszcze do innego na konsultacje, zobaczymy ale jestem przerażona...

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 1 marca 2017, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Ja po wizycie u jednego lekarza który nadzieji nie dał ale idę jeszcze do innego na konsultacje, zobaczymy ale jestem przerażona...
    Moze to błąd laboratorium ? Sprawdz przyrost piatek z progesteronem. Oby to był tylko błąd lub wahanie.
    Wiem że ciężko o optymizm w takich momentach ale tule

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • E_w_c_i_a Autorytet
    Postów: 349 364

    Wysłany: 1 marca 2017, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi w tej 1 ciąży co źle przystało BHCG lekarz powiedział że może być to problem ale później nie zwracał uwagi na przyrost tylko na rozwój zarodka bo powiedział że wszystko jest możliwe i miał przypadki gdzie jednak wszystko było dobrze, także bajka głowa do góry, jeszcze nie wszystko przesądzone.

    Kaczorka, Flowwer lubią tę wiadomość

    Szczęśliwa mama Majeczki :*
    Dziecinka (10 tydzień) (*) 8.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2017, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E_w_c_i_a wrote:
    Nie masz się co stresować ;-)
    Na początku był wywiad - kiedy ostatnia miesiączka, ilu dniowe mam cykle.
    Później kazał się rozebrać i usiąść na fotelu, założył wziernik i sobie pooglądał - stwierdził że jest wszystko dobrze.
    Później robił mi USG dopochwowe i pokazał pęcherzyk z zarodkiem i bijącym sercem, na moje życzenie wszystko pomierzył. Stwierdził że na tym etapie zazwyczaj tego nie robi bo jest to wczesna ciąża, ale że ja mam schizę żeby później wszystko porównywać to mi pomierzył xD

    Później pytał czy plamię, dał luteinę 2x1 podjęzykową dla świętego spokoju, omówiliśmy kwestię moich cukrów, pytał czy pracuję i do kiedy chcę pracować xD Dał mi kartę ciąży, zlecił podstawowe badania, umówiliśmy się za 3 tygodnie, kazał nie schizować, wziął 120 zł i tyle z wizyty :-)



    heheh nie bolalo nic mowiesz? :) No wlasnie ja nie lubie sie rozbierac przed lekarzem :P ale jak mus to mus heh :P ja za rowna godzien ju bede wchodzic pwoli do gabinetu to zobaczymy oby bylo wszystko dobrze :)

    Kaczorka a co do tego pregesteronu to masz racje ze pewnie mi cos przepisze na nia :)

  • E_w_c_i_a Autorytet
    Postów: 349 364

    Wysłany: 1 marca 2017, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic nie bolało, a że jeszcze lekarz mega przystojny to z rozebraniem też nie było problemu xD
    Ja chodzę do przystojniaczka żeby chociaż mieć jakąś przyjemność - jak już się patrzy między nogi to lepiej żebym ja miała dobry widok :P

    Flowwer, kaha, bazylkove, Aga89 lubią tę wiadomość

    Szczęśliwa mama Majeczki :*
    Dziecinka (10 tydzień) (*) 8.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2017, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E_w_c_i_a wrote:
    Nic nie bolało, a że jeszcze lekarz mega przystojny to z rozebraniem też nie było problemu xD
    Ja chodzę do przystojniaczka żeby chociaż mieć jakąś przyjemność - jak już się patrzy między nogi to lepiej żebym ja miała dobry widok :P


    heheh to niestety musze sie zasmucic bo moj jakis stary :P Ale jakos to przetrwam heheh :D Ale wole jednak zeby to moj narzeczony aby zagladal mi miedzy nogi heheh :D Ale jak mus to mus :D Jeju juz nie moge wytrzymac jeszcze dziasiaj rano dopadly mnie lekkie mdlosci :( musze zapytac tez co z tym moim lekkim plamieniem w sobote bo zaczynam prace niedlugo wlasnie po 10 godzin dziennie :( i nie wiem czy co to bylo :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2017, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E_w_c_i_a wrote:
    Nic nie bolało, a że jeszcze lekarz mega przystojny to z rozebraniem też nie było problemu xD
    Ja chodzę do przystojniaczka żeby chociaż mieć jakąś przyjemność - jak już się patrzy między nogi to lepiej żebym ja miała dobry widok :P
    Hahaha :D świetne podejście :D :D

    E_w_c_i_a lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2017, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaha wrote:
    Hahaha :D świetne podejście :D :D



    Prawda? Ma tak fajne podejscie ze az mi sie lepiej zrobilo :)

    E_w_c_i_a, Flowwer, kaha lubią tę wiadomość

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 1 marca 2017, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E_w_c_i_a wrote:
    Nic nie bolało, a że jeszcze lekarz mega przystojny to z rozebraniem też nie było problemu xD
    Ja chodzę do przystojniaczka żeby chociaż mieć jakąś przyjemność - jak już się patrzy między nogi to lepiej żebym ja miała dobry widok :P
    Ewcia aż ze śmiechu poplułam ekran !!!! Ja wole chodzić do gina w sukienkach lub tunikach długich przed badaniem tylko do góry i gotowe.

    E_w_c_i_a lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • E_w_c_i_a Autorytet
    Postów: 349 364

    Wysłany: 1 marca 2017, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez ubieram tuniki, wbrew pozorom nie śmigam z obnażoną psioszką przez pół gabinetu :D poza tym gdybym nawet tak latała to On już widział tyle różnych wagin że na pewno moja by nie zrobiła na nim wrażenia :D :D

    Amy333, Flowwer, Kasia1111 lubią tę wiadomość

    Szczęśliwa mama Majeczki :*
    Dziecinka (10 tydzień) (*) 8.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2017, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E_w_c_i_a wrote:
    Ja tez ubieram tuniki, wbrew pozorom nie śmigam z obnażoną psioszką przez pół gabinetu :D poza tym gdybym nawet tak latała to On już widział tyle różnych wagin że na pewno moja by nie zrobiła na nim wrażenia :D :D



    A powiedz dlugo ta wizyta twoja trwala? :)

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 1 marca 2017, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E_w_c_i_a wrote:
    Ja tez ubieram tuniki, wbrew pozorom nie śmigam z obnażoną psioszką przez pół gabinetu :D poza tym gdybym nawet tak latała to On już widział tyle różnych wagin że na pewno moja by nie zrobiła na nim wrażenia :D :D
    A potem przychodzi do domu i kolejna wagina ;) Gin nie ma lekko hahahhahah

    E_w_c_i_a lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
‹‹ 243 244 245 246 247 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ