X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe testowanie 2017
Odpowiedz

Lutowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 1 marca 2017, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Czekam na wejście :p a stres jak przed egzaminem ustnym ;)
    Bardzo nie chcę się rozczarować!!
    Trzymam kciuki !!

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2017, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka trzymam kciuki, daj znac ja bedziesz po!!
    Kasia- oszczedzaj sie, ja mialam krwiaka i lezalam plackiem przez 2 tygodnie :/ trzymam kciuki, zeby wszystko sie uspokoilo i bezproblemowo dalej przebiegalo!
    Bajka, trzymam mocno kciuki za Ciebie i Twoja fasolke, niech sie trzyma mocno!!
    <3

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 1 marca 2017, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka przynieś dobre wiadomości :)

    U mnie to liczę na to że jednak jestem z tego przypadku że jednak będzie dobrze... Niech rozwija się dobrze...
    Ja wiem ze co 3 kobieta przez to przechodzi ale uwierzcie mi to jest najpiękniejsza rzecz jaka mi się od 3 lat przytrafila albo i nawet w życiu i nie chce tego od tak stracić a wiem że nie mogę nic zrobić... To już nie zależy ode mnie

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2017, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka z niecierpliwoscia czekamy na dobre wiesci!!!

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 1 marca 2017, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka, też tu co chwilę zerkam ;)

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 1 marca 2017, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No więc tak.. jajo lekko spłaszczone o długości 6 mm. Na więcej wiadomości czekamy 2 tyg.
    Dostałam też w razie co dupka. Zaszkodzić nie zaszkodzi a może pomoże.
    A to co mnie boli to prawdopodobnie torbielka po ciałku żółtkowym. Niegroźna.

    Zastanawia mnie to spłaszczenie. Bo wymiary mam 0.69 i 0.54. Mam nadzieję, że to nie oznacza nic złego!!

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2017, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w ogole pierwsze slysze o czyms takim.. trzymam kciuki, zeby nic zlego to nie oznaczalo i zeby sie fasolka dobrze rozwijala <3

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 1 marca 2017, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka, ja się niestety nie znam na tym, ale mocno wierze, że to nic takiego. Gin nic więcej o tym nie mówiła? Trzymam nadal mocno kciuki!

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 1 marca 2017, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Kaczorka, ja się niestety nie znam na tym, ale mocno wierze, że to nic takiego. Gin nic więcej o tym nie mówiła? Trzymam nadal mocno kciuki!

    No jak zapytałam to powiedział, że różnie może być. Ale nic złego póki co jeszcze nie ma. Ogólnie lekarz realista - raczej nie z tych co dają złudne nadzieje.

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 1 marca 2017, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka trzymam kciuki by było wszystko dobrze :)

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 1 marca 2017, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję wam nowych fasolek <3

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • Paulaaa90 Znajoma
    Postów: 22 8

    Wysłany: 1 marca 2017, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny wpisuje się w ten wątek bo nie mam za bardzo z kim pogadać :( miałam bardzo pozytywny miesiąc radość a nie jakiś wewnętrzny przymus z seduszkowania istny maraton w tym miesiącu :P pełna nadzieji zaczęłam odliczać dni do testu ale z ciekawości zrobiłam badanie żeby zobaczyć jak te podstawowe hormony pracują i odebrałam wyniki siedziałam w aucie i płakałam ... 6 dpo: tsh w tamtym miesiącu 2,92 i przy euthyroxie 25 ani drgnęło bez zmian 2,92 :[ progesteron ledwo 14 a prolakyyna 35! :(( ten miesiąc juz chyba raczej mogę spisać na stratę z takimi wynikami:( w pt idę do gina niech powie co z tym robić bo zlapalam doła :( planuje od następnego cyklu pić zioła sroki nr 3 i na drugą fazę może coś się polepszy :(

    Wspieram Was wszystkie <3

    Paula
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 1 marca 2017, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulaaa90 wrote:
    Hej dziewczyny wpisuje się w ten wątek bo nie mam za bardzo z kim pogadać :( miałam bardzo pozytywny miesiąc radość a nie jakiś wewnętrzny przymus z seduszkowania istny maraton w tym miesiącu :P pełna nadzieji zaczęłam odliczać dni do testu ale z ciekawości zrobiłam badanie żeby zobaczyć jak te podstawowe hormony pracują i odebrałam wyniki siedziałam w aucie i płakałam ... 6 dpo: tsh w tamtym miesiącu 2,92 i przy euthyroxie 25 ani drgnęło bez zmian 2,92 :[ progesteron ledwo 14 a prolakyyna 35! :(( ten miesiąc juz chyba raczej mogę spisać na stratę z takimi wynikami:( w pt idę do gina niech powie co z tym robić bo zlapalam doła :( planuje od następnego cyklu pić zioła sroki nr 3 i na drugą fazę może coś się polepszy :(

    Wspieram Was wszystkie <3
    Cześć Paula. Tutaj dziewczyny chyba powoli przestaną pisać bo większość na marcowy wątek już poszła.
    Jak długo się staracie? Czym są te zioła sroki?
    Też idę w pt do gina.

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • Paulaaa90 Znajoma
    Postów: 22 8

    Wysłany: 1 marca 2017, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gigi wrote:
    Cześć Paula. Tutaj dziewczyny chyba powoli przestaną pisać bo większość na marcowy wątek już poszła.
    Jak długo się staracie? Czym są te zioła sroki?
    Też idę w pt do gina.


    To przechodzę w takim razie na marzec :)

    Zioła ojca sroki to zestawy różnych mieszanek ziół i np mieszanka nr 3 jest na pobudzenie jajników do pracy czyli na pobudzenie owulacji a ta mieszanka na fazę II to na ewentualne utrzymanie ciąży na progesteronu :) czytałam bardzo dużo opinii kobiet które zachodziły juz w pierwszym miesiącu picia :) podobno trzeba je pić z wiarą a jej mi nie brakuje i chce spróbować :)
    Staramy się 5 cykl a dla mnie to jak wieczność :((

    Sledzilam Twój poprzedni cykl, powiedz jak się czujesz teraz dopiero idziesz pierwszy raz do lekarza?

    Paula
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 1 marca 2017, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulaa byłam już w szpitalu w piątek ale gin mnie nie zbadał, kazał mi iść do ginekologa po krwawieniu. Stwierdził po prostu że to cb...
    Idę teraz w piątek chociaż nie wiem czy do tego czasu przestanę krwawic. Muszę powtórzyć jeszcze bete i sprawdzić czy już całkiem spadla, sprawdzę jeszcze tsh kontrolnie a na resztę badań poczekam co mi powie lekarz

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 1 marca 2017, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    No więc tak.. jajo lekko spłaszczone o długości 6 mm. Na więcej wiadomości czekamy 2 tyg.
    Dostałam też w razie co dupka. Zaszkodzić nie zaszkodzi a może pomoże.
    A to co mnie boli to prawdopodobnie torbielka po ciałku żółtkowym. Niegroźna.

    Zastanawia mnie to spłaszczenie. Bo wymiary mam 0.69 i 0.54. Mam nadzieję, że to nie oznacza nic złego!!
    Nie masz sie co przejmować tym spłaszczonym na tym etapie, bo często sie zdarza. Tule i tylko sie cieszyć że jest tam gdzie powinien. Teraz odpoczywać i cieszyć sie.
    P.s. wiem że to przychodzi ciężko zwłaszcza po przejściach ;)

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 1 marca 2017, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulaaa90 wrote:
    Hej dziewczyny wpisuje się w ten wątek bo nie mam za bardzo z kim pogadać :( miałam bardzo pozytywny miesiąc radość a nie jakiś wewnętrzny przymus z seduszkowania istny maraton w tym miesiącu :P pełna nadzieji zaczęłam odliczać dni do testu ale z ciekawości zrobiłam badanie żeby zobaczyć jak te podstawowe hormony pracują i odebrałam wyniki siedziałam w aucie i płakałam ... 6 dpo: tsh w tamtym miesiącu 2,92 i przy euthyroxie 25 ani drgnęło bez zmian 2,92 :[ progesteron ledwo 14 a prolakyyna 35! :(( ten miesiąc juz chyba raczej mogę spisać na stratę z takimi wynikami:( w pt idę do gina niech powie co z tym robić bo zlapalam doła :( planuje od następnego cyklu pić zioła sroki nr 3 i na drugą fazę może coś się polepszy :(

    Wspieram Was wszystkie <3
    A wykonalas tena prolaktynę rano na czczo miedzy 8-12h ? Bez wcześniejszego wysiłku fizycznego ?

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 1 marca 2017, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Kaczorka przynieś dobre wiadomości :)

    U mnie to liczę na to że jednak jestem z tego przypadku że jednak będzie dobrze... Niech rozwija się dobrze...
    Ja wiem ze co 3 kobieta przez to przechodzi ale uwierzcie mi to jest najpiękniejsza rzecz jaka mi się od 3 lat przytrafila albo i nawet w życiu i nie chce tego od tak stracić a wiem że nie mogę nic zrobić... To już nie zależy ode mnie
    Bedzie dobrze !!! Trzeba być nastawionym optymistycznie a wiem że ciężko!!!
    Jestem z sercem z Wami !!!

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 2 marca 2017, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Bedzie dobrze !!! Trzeba być nastawionym optymistycznie a wiem że ciężko!!!
    Jestem z sercem z Wami !!!

    Dziekuje ale mam takie wrażenie jakbym już wogole nie czuła się ciążowo w sensie bez objawów:( masakra nie wiem czy faktycznie już nie mam żadnych objawów czy wmowilam sobie to...

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 2 marca 2017, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa - objawy w ciąży raz są a raz ich nie ma. Tym się nie sugeruj.

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
‹‹ 245 246 247 248 249 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ