X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe testowanie 2017
Odpowiedz

Lutowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 11 marca 2017, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja na marcowym nie bardzo mogę się udzielać to było takie moje no ale rozumiem że taki urok tych wątków

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 11 marca 2017, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Widzę że forum umarło hehe :) No nic takie życie powodzenia dziewczyny :)
    Bo wszystkie czekają na @ lub jej brak.Ja czekam na @ po usg się okazało w tym cyklu nie miałam ovu :( i nie mam co testować.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 11 marca 2017, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa jak sie czujesz ?

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 11 marca 2017, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    No ja na marcowym nie bardzo mogę się udzielać to było takie moje no ale rozumiem że taki urok tych wątków
    No chyba niestety tak to wygląda...

    A jak na fioletowej stronie? Są jakieś znane ci dziewczyny?

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 11 marca 2017, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Bo wszystkie czekają na @ lub jej brak.Ja czekam na @ po usg się okazało w tym cyklu nie miałam ovu :( i nie mam co testować.
    Flowerr kurcze. Przegapiłem ten wpis. Nie wiedziałam. :/

    A w następnym cyklu ruszasz że stymulacja czy jak?

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 11 marca 2017, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj pozytywny test owu. Chociaż równie dobrze może nie być tej owulacji . Jak tylko mi się tsh unormuje to pójdę na monitoring.
    Na razie jesteśmy wyluzowani i normalnie <3. Co z tego będzie to nie wiem.

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 11 marca 2017, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak ruszam ze stymulacja tych moich leniwych jajników bo brak miałam na usg ciałka żółtego więc nici z ovu i fasolki.
    Gigi w kwietniu będziemy szaleć z testami ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2017, 17:36

    Gigi lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 11 marca 2017, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer przykro mi, w ogóle to jestem zła na ten twój organizm że tak Ci robi!! Już by przestał cie tak traktować i zaczął współpracować bo od tego jest!
    A co do mnie ja się czuję w miarę dobrze chociaż krzyże mnie bolały dziś ale już jest dobrze bo odpoczywam widzę że po lekach piersi chyba zaczną rosnąć i myślę że to dobry znak, ogólnie to jesten zestresowana trochę bo mam skierowanie na badania ciążowe ale nie wiem czy je robić bo ponoć do 10 tygodnia trzeba zrobić a boję się że zrobię a w czwartek okaże się że serduszko przestało bić... Nie wien co robić bo z drugiej strony nie chce takiej sytuacji że pójdę na wizytę i ginekolog będzie zdziwiona że nie mam wyników skoro kazała zrobić badania...


    Tak na fioletowej widziałam wpisy kilku dziewczyn bo jestem na listopadowym wątku

    Flowwer lubi tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 11 marca 2017, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w kwietniu super sprawa bo dzieciątko ze stycznia :) więc akurat troszkę urośnie i wiosna i spacerki :)

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 11 marca 2017, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Flowwer przykro mi, w ogóle to jestem zła na ten twój organizm że tak Ci robi!! Już by przestał cie tak traktować i zaczął współpracować bo od tego jest!
    A co do mnie ja się czuję w miarę dobrze chociaż krzyże mnie bolały dziś ale już jest dobrze bo odpoczywam widzę że po lekach piersi chyba zaczną rosnąć i myślę że to dobry znak, ogólnie to jesten zestresowana trochę bo mam skierowanie na badania ciążowe ale nie wiem czy je robić bo ponoć do 10 tygodnia trzeba zrobić a boję się że zrobię a w czwartek okaże się że serduszko przestało bić... Nie wien co robić bo z drugiej strony nie chce takiej sytuacji że pójdę na wizytę i ginekolog będzie zdziwiona że nie mam wyników skoro kazała zrobić badania...


    Tak na fioletowej widziałam wpisy kilku dziewczyn bo jestem na listopadowym wątku
    Też bym go kopła jak bym mogła ale ja cierpliwa jestem, nic innego mi nie zostało.
    Jak piersi bolą to dobrze. Ja nie tracę nadzieji o twojego fasolka i bardzo ale to bardzo trzymam kciuki za czwartkowe usg !!! Musimy być silne.
    P.s ja was tam na listopadowym wątku podczytuję.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 11 marca 2017, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze zazdroszczę tej cierpliwości mi jej brak,u mnie w sumie gdybym nie robiła bety to nie miałabym wogole stresa ale powiem ci że znowu zaczynam gdzieś tam w środku wierzyć że się uda że może jednak ten mój synuś chce przyjść na świat do mamusi która na niego tyle czeka, już nie mogę się doczekać aż będę mogła mu powiedzieć że jesten jego mamusia :)

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 11 marca 2017, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Kurcze zazdroszczę tej cierpliwości mi jej brak,u mnie w sumie gdybym nie robiła bety to nie miałabym wogole stresa ale powiem ci że znowu zaczynam gdzieś tam w środku wierzyć że się uda że może jednak ten mój synuś chce przyjść na świat do mamusi która na niego tyle czeka, już nie mogę się doczekać aż będę mogła mu powiedzieć że jesten jego mamusia :)
    Serduszko bije i tego się trzeba trzymać :) to musi być piękny widok na usg

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 11 marca 2017, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Tak ruszam ze stymulacja tych moich leniwych jajników bo brak miałam na usg ciałka żółtego więc nici z ovu i fasolki.
    Gigi w kwietniu będziemy szaleć z testami ;)
    A prowadzisz wykres na ovu? Szkoda że nie masz udosteonionego

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 11 marca 2017, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Kurcze zazdroszczę tej cierpliwości mi jej brak,u mnie w sumie gdybym nie robiła bety to nie miałabym wogole stresa ale powiem ci że znowu zaczynam gdzieś tam w środku wierzyć że się uda że może jednak ten mój synuś chce przyjść na świat do mamusi która na niego tyle czeka, już nie mogę się doczekać aż będę mogła mu powiedzieć że jesten jego mamusia :)
    Powiedzieć Ci szczerze ?! Po 15 latach małżeństwa rzuciłam bym to wh...j i tyle ale robię to dla mojego M. Mam dość biegania przez 11 lat po ginekologach i rozkladania nóg, ładowania hormonów, zastrzyków i planowania wyzyt, badań.
    Dziś urodziła sasiadka córeczke a ja ? czekam jak głupia na kolejną porcję hormonów. Od czasu do czasu mam nerwa na samą siebie że ja taka ferelna jestem, jak miałam okres tych 4 lat w którym nie biegałam do ginekologów pogidziłam się. Teraz wróciło ze zdwojoną siłą bezradności w stosunku do mojego organizmu.
    Jeszcze powalcze te 9 cykli i wrócę do równowagi psychiczniej.
    Ale sobie powtarzam jak mantre kto nie walczy ten nie niańczy <3

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 11 marca 2017, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja ginekolog nie wierzyła że jest serce i zawołała drugiego lekarza żeby potwierdził bo myślała że ona sama tak bardzo chce tam zobaczyć serce że ma zwidy ale fakt to taki punkcik pulsujacy :) mam nadzieję że w czwartek zobaczę większą fasolke i dostanę zdjęcie :)

    bejb lubi tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 11 marca 2017, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gigi wrote:
    A prowadzisz wykres na ovu? Szkoda że nie masz udosteonionego
    Nie prowadzę bo u mnie nie ma sensu, temp mierzyć trzeba o odpowiednich porach a ja pracuję zmianowo na 12h nie zda to egzaminu.
    Ja chodzę na monitoring przy stymulowanych cyklach.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 11 marca 2017, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Moja ginekolog nie wierzyła że jest serce i zawołała drugiego lekarza żeby potwierdził bo myślała że ona sama tak bardzo chce tam zobaczyć serce że ma zwidy ale fakt to taki punkcik pulsujacy :) mam nadzieję że w czwartek zobaczę większą fasolke i dostanę zdjęcie :)
    Czekam niecierpliwie na najcudowniejsze zdjęcie!!!!

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 11 marca 2017, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze Flowwer nawet nie próbuje wyobrazić sobie co przeszlas przez te lata, ja dla mojego też bym pewnie latala o ile wcześniej nie wyladowalabym w psychiatryku ja mam słabą psychikę, ale jak to mówią, człowiek nie wie ile jest w stanie znieść dopóki sam nie będzie musiał się o ym przekonać... Ja bym bardzo chciała i bardzo ic życzę dzieciątka bo chyba mało kto zasługuje na nie tak bardzo jak Ty

    Flowwer lubi tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 11 marca 2017, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tzn teraz też bym miała tylko ginekolog z tego wszystkiego zapomniała mi wydrukować i nie chciała mnie badać drugi raz tylko dla zdjęcia hehe :)

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 11 marca 2017, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Tzn teraz też bym miała tylko ginekolog z tego wszystkiego zapomniała mi wydrukować i nie chciała mnie badać drugi raz tylko dla zdjęcia hehe :)
    Szok pozytywny jest najlepszy !!!

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
‹‹ 257 258 259 260 261 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ