X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe testowanie 2017
Odpowiedz

Lutowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 8 marca 2017, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do psa to weterynarz powiedział że ktoś musiał go porządnie skopac bo narządy wew na bardzo poobijane i wodę w płucach ;( ponoć pierwsze trzy doby są kluczowe... ;(

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 8 marca 2017, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa pamiętaj po burzy nadchodzi słońce z teczą!!!
    Jak by to ma mnie trafiło z tym skopaniem psa to za.... takich mam 2 w domu psy i mało kto mnie zrozumie ale one sa moją ostoją. Zawsze mnie pociesza, zawsze sie na moj widok cieszą.
    A w sprawie bety to sama nie wiem ale dla spokoju sumienia bym sprawdziła

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 8 marca 2017, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż jak usłyszy że chce iść na badanie to się zdenerwuje a ja sama nie wiem, tylko żeby mieć wynik szybko muszę iść znowu do tego laboratorium co zawsze... W sumie to te kolejki są najgorsze ale zobaczymy jutro co z tego wyjdzie, z jednej strony kusi mnie bi jak zobaczę przyrost? To się uciesze i nadzieja znowu będzie większa... Kurcze powiem wam że nawet objawy na poronienie jakoś zniknęły... Ahh ta głupia psychika wszystko e niej siedzi... W sumie to musze się z tym przespać

    100krotka30 lubi tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 8 marca 2017, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeja...Bajka ja malo sie wypowiadam,ale duzo Was podczytuje. Srasznie Cie tule i nie umiemsobie wyobrazic jakie to misi byc ciezkie. Jesli beta przestanie przyrastac to mam nadzieje ze jak majszybciej bedzie spadac i odzuskasz spokoj.

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 9 marca 2017, 00:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Mąż jak usłyszy że chce iść na badanie to się zdenerwuje a ja sama nie wiem, tylko żeby mieć wynik szybko muszę iść znowu do tego laboratorium co zawsze... W sumie to te kolejki są najgorsze ale zobaczymy jutro co z tego wyjdzie, z jednej strony kusi mnie bi jak zobaczę przyrost? To się uciesze i nadzieja znowu będzie większa... Kurcze powiem wam że nawet objawy na poronienie jakoś zniknęły... Ahh ta głupia psychika wszystko e niej siedzi... W sumie to musze się z tym przespać

    Ja bym zrobiła betę. I tak nic nie zmienisz a może się okaże że nadal przyrasta, a jak nie to tym bardziej będziesz już wiedziała co jest grane. Domyślam się jak musi być Ci ciężko. Tak bardzo Ci współczuję tych ostatnich dni i nerwów. Tulę Cię mocno i po cichu wierzę, że będzie tak jak opisywała Podwójna Mama <3 <3 <3

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 9 marca 2017, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję jednak ja dziś już czuję że będzie spadek ale rozmawiałam z mężem powiedział że do mnie decyzja należy ale fakt będę miała pewność, już tyle razy robiłam betę że co za różnica czy zrobię jeszcze raz,
    Za niedługo będę miała psa siostry u siebie to będę miała zajęcie przed wizytą u lekarza... Ale coś czuję,że dziś już będzie wszystko wiadome w końcu to ostatni dzień 5 tygodnia już nie wejdę w 6...

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 9 marca 2017, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa - i byłaś dziś na becie?
    A jak psiak?

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 9 marca 2017, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Bajkaaa - i byłaś dziś na becie?
    A jak psiak?
    Psiak już dobrze będzie żył :)

    Byłam na becie przyrost mały ale u lekarza zobaczyłam serduszko na usg... Dostałam leki i czekamy

    bejb, Flowwer, Maja84 lubią tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2017, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Psiak już dobrze będzie żył :)

    Byłam na becie przyrost mały ale u lekarza zobaczyłam serduszko na usg... Dostałam leki i czekamy
    Podczytuje Twoje przejscia Kochana. Trzymam mocno kciuki za Ciebie i Twoja fasolke!

    Bajkaaa lubi tę wiadomość

  • gg88 Autorytet
    Postów: 1075 894

    Wysłany: 9 marca 2017, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka tez trzymam kciuki...ciągle sprawdzam co u Ciebie

    Bajkaaa lubi tę wiadomość

    Tomasz 09.2018 :)
    MTHFR A1298C-hetero, PAI-1 4G -hetero, IO
    Morfologia nasienia 2% w 2017

    staranie o 2 dziecko od 2019 i nadal nic
    Morfologia nasienia 0% w 2022r
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 9 marca 2017, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Psiak już dobrze będzie żył :)

    Byłam na becie przyrost mały ale u lekarza zobaczyłam serduszko na usg... Dostałam leki i czekamy
    Czyli jest nadzieja <3 o ile % był przyrost ? A co gin na to wszystko bo przyrosty małe a co do tyg ciąży to wzrost maleństa prawidłowy?

    Bajkaaa lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 9 marca 2017, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa może to faktycznie taka twoja uroda z tą niska beta?

    Gratuluję serduszka! Twoja fasolką jest bardzo silna i dzielnie walczy

    Bajkaaa lubi tę wiadomość

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • calza Autorytet
    Postów: 730 640

    Wysłany: 9 marca 2017, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka nie skreślaj swojej fasolki bo słabo rośnie, jak widać ona lub on nie skreśla Ciebie jako mamy, chociaż masz słabą wiarę ;) bardzo za Was trzymam kciuki!!!

    Nie wiem jak Wy, ale (może to głupi przykład) jak mi kwiatek nie chce rosnąć, to dużo z nim gadam o tej trudnej sytuacji, głaszczę go i mówię, że będę z nim do końca. Może czas Bajka żebyś pogadała ze swoją kruszyną, hm? ;)

    PodwojnaMama, Bajkaaa lubią tę wiadomość

    mjvyi09k1yghelay.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 9 marca 2017, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ejj, no to jak jest <3 i wszystko się rozwija to może będzie dobrze :)
    Zaciskam kciuka jeszcze bardziej!
    Kiedy kolejna wizyta?

    A psiak super, że dochodzi do siebie :)

    Bajkaaa lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2017, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa gratuluje serduszka :) i dziewczyno usmiechnij sie juz i zacznij wierzyc w swoja fasolke, beta to nie wszystko. Skup sie teraz na dobrych myslach a o malym przyroscie juz nie mysl. Twoj okruszek juz udowodnil ze sie nie podda :) glowa do gory i trzeba zaczac sie usmiechac. Jestes w ciazy, ciesz sie i prosze nie czekaj czy stanie sie cos zlego. Czekaj na same dobre wiescie bo pozytywne podejscie to podstawa :)

    Bajkaaa, Maja84 lubią tę wiadomość

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 9 marca 2017, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziękuję ślicznie za ciepłe słowa, może faktycznie zacznę mówić do Jurusia :) bo tak będzie miał na imię chciałabym wierzyć że będzie dobrze nawet moja ginekolog się cieszy no dała leki i kazała czekać :) wizytę mam za tydzień bety już nie robię by się nie stresować co do przyrostu był taki jak ostatnio i powiem wam że taki mały a od wtorku z ciałka zoltkowego zrobił się zarodek z serduszkiem więc może cis nie tak z tym laboratorium bo dziś miałam późno wyniki bo maszyna nie działała więc może oni coś źle robią...
    A co do małego przyrostu to gin powiedziała że miała dwa przypadki jeden ze cisza się utrzymała i było zdrowe dziecko a drugie że poszła ciąża więc 50% wg jej statystyk

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 9 marca 2017, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaa, ja byłam w tym wątku wcześniej, ale cały czas zdarza mi się zaglądać i śledzę Twoją historię. I tak od początku intuicja mi podpowiada, że wszystko się ułoży, medycyna to nie matematyka, każdy organizm jest inny, a może tu akurat jest wyjątek z betą? W każdym razie ja mocno wierzę i trzymam kciuki! :)
    Juruś czyli Jerzy? a jak będzie dziewczynka? ;)

    Bajkaaa lubi tę wiadomość

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 9 marca 2017, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Jerzy :) A mąż już dawno ma imię dla córki i to Weronika ale ja czuję że to chłopak no i każdy dookoła mówi że to mały mężczyzna będzie :)

    A bardzo bym chciała żeby się okazało że będzie wszystko dobrze ze słońce wyszło zza chmur i teraz będzie już tylko lepiej

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Destiny80 Autorytet
    Postów: 310 134

    Wysłany: 10 marca 2017, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wysyłam Ci promyk pozytywnych uczuć i myśli,niech Cię przepełnią całą:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2017, 23:57

    Bajkaaa, bejb lubią tę wiadomość

    Konktretne starania od 2015
    2 wczesne straty
    2017 In Vitro -niestety bez skutku
    AMH -1
    2018 In Vitro KD klapa:(
    2019 Badanie gdzie leży problem..
    Kir AA totalny brak kirów implantacyjnych
    Komórki nk
    Mąż Hla C C1
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 10 marca 2017, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajeczko ściskam mocno <3 i trzymam kciuki. Serduszko bije, beta przyrasta - będzie dobrze, zobaczysz :-)

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
‹‹ 255 256 257 258 259 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ