Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe testowanie 2017
Odpowiedz

Lutowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • chicken Autorytet

Wysłany: 29 stycznia 2017, 16:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    OjMaryś wrote:
    Mój przyjął normalnie ale jakoś nie widzę żeby się interesował gdzie i kiedy ma zrobić badania odwleka to ... nie wiem dlaczego to jego pierwszy raz :D może się denerwuje ... nie mam pojęcia

Lady trzymam wiec mocno kciuki :)
    Na pewno się denerwuje. Mój na początku stwierdził że z nim na pewno jest wszystko ok-prawda sportowca, uprswia5 sport, jest szczupły, nie pali. Ale zaslonilam się moim lekarzem który chciał zobaczyć jego wyniki. Wtedy badanie odbyło się w domu. Dużo gorzej przeżył badanie 5 na miejscu w zeszłym tygodniu. Mówił że to jest stresujące, że się czuje niekomfortowo-zamkneli go w jakimś pokoju i do dzieła:p
    Jednak zrobił to i jutro wyniki będą do odbioru. Oby było wszystko ok :/

OjMaryś lubi tę wiadomość

geeky-2017-12-12.jpg
  • _Hope_ Autorytet

Wysłany: 29 stycznia 2017, 16:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniczyka wrote:
    Gdzie ta galeria? :D
    Na gorze w menu jest galeria. Jak masz premium to możesz sobie wybrać z jakiego dnia dpo chcesz oglądać testy :D
    Mi ostatnio wyszedł bladzioch 10 dpo. I jakoś tak jak nic w tym czasie nie widać to nie mam nadziei ze to się zmieni.

Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Lady_E Autorytet

Wysłany: 29 stycznia 2017, 19:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    Ja juz 2 razy obejrzalam galerię pozytywnych testów z 9 dpo i jakiś mnie dół złapał. Nasikam jutro bo mam ciśnienie 300x200 na testowanie ale jakoś dziś nie wierzę że się udało.

Lady a Ty jednego dnia miałaś pozytywny test ovu a następnego juz jajka były pekniete? Kurde mi się wydaje ze mam ovu tego samego dnia co pozytyw a sexy wyszły dzień po :/

Kochana na mój wykres nie patrz. Zaznaczłam test owu tylko po to żeby liczyło mi dni po owu. Testów nie robię bo u mnie to sie nie sprawdza...

Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia 2017, 19:12

iv09df9h3jajy138.png
    04.2013 - Początek starań (5cs z clo :()
    2016-2018 3 IUI, 3 IVF żadnego zarodka
    Czekamy co los przyniesie...
    Los przyniósł nam monionka 18.06 beta 26609 mIU/ml <3
    21.06 - Serduszko pięknie bije <3
    04.02.2019 Jest Blanka <3
  • OjMaryś Autorytet

Wysłany: 29 stycznia 2017, 19:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedz Chicken
    Kobiety u mnie zero objawów nadal jest jednak coś co mnie niepokoi śluz... Strasznie go dużo i jest idealnie kremowy i śnieżno bialy jak nigdy niewiem jak to odczytywac

Amy333 lubi tę wiadomość

f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • Amy333 Autorytet

Wysłany: 29 stycznia 2017, 19:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    OjMaryś wrote:
    Dziękuję za odpowiedz Chicken
    Kobiety u mnie zero objawów nadal jest jednak coś co mnie niepokoi śluz... Strasznie go dużo i jest idealnie kremowy i śnieżno bialy jak nigdy niewiem jak to odczytywac
    u mnie podobnie. Duzo bialy chwilami tak wodnisty,ze biegam do wc sprawdzac,co sie dzieje

14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • FreshMm Autorytet

Wysłany: 29 stycznia 2017, 20:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    Na gorze w menu jest galeria. Jak masz premium to możesz sobie wybrać z jakiego dnia dpo chcesz oglądać testy :D
    Mi ostatnio wyszedł bladzioch 10 dpo. I jakoś tak jak nic w tym czasie nie widać to nie mam nadziei ze to się zmieni.

Mi ostatnio dopiero 11 dpo wyszedł pozytywny :)

Iwr0p2.png

6JOCp1.png

• marcysia Znajoma

Wysłany: 29 stycznia 2017, 20:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam serdecznie. ja ostatnia @ 8 stycznia. od dzisiejszej nocy mnie mdli tak ze w nocy musiałam isc zwymiotować po przebudzeniu. apetyt na sniadaniu zerowy cały dzień czuje się jak na kacu i do tego zgaga. w sobote mam termin następnej @ oby o mnie zapomniała.

Kamelkowo lubi tę wiadomość

• _Hope_ Autorytet

Wysłany: 29 stycznia 2017, 20:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady_E wrote:
    Kochana na mój wykres nie patrz. Zaznaczłam test owu tylko po to żeby liczyło mi dni po owu. Testów nie robię bo u mnie to sie nie sprawdza...
    O widzisz :) dzięki za info ;)

Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Madzik34 Autorytet

Wysłany: 29 stycznia 2017, 21:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi testy zawsze juz wychodzily 10 dpo.bladziochy,ale jednak:)tak samo w druga strone-jak byla biel vizira to znaczy ze sie nie udalo.
    Odnosnie badania nasienia to moj poszedl chetnie,ale pod warunkiem,ze mu pomoge:))))
    Taki byl dzielny!!!!he he
    Ech jutro poniedzialek-szkoda,ze juz po weekendzie.Nastepny bedzie owocny:)

Madzik
    l22nroeqnx13mwm3.png
    Mama 3 corek:)
  • Mada92 Ekspertka

Wysłany: 29 stycznia 2017, 21:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suri! ❤
    Dziewczyny co do badań naszych panów. Mój jeszcze się nie badał, ale po mojej ostatniej wizycie u endokrynologa, kiedy lekarz stwierdził, że jestem zdrowa jak ryba, obiecał, że w tym cyklu się przebada. Widzę, że bardzo się martwi, że może być coś nie tak.

Ponad rok starań z mierzeniem temperatury, testami owu itp. Rok przerwy.
    26 lat
    hormony w normie, nasienie b. dobre
    Podwyższona prolaktyna
  • nick nieaktualny

Wysłany: 29 stycznia 2017, 22:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja właśnie wróciłam od lekarza, pani doktor była tak zestresowana kiedy powiedziałam o IUI, ze bez zastanowienia wypisała 2tyg l4 i kazała lerzec grzecznie :) wiec odpoczywam sobie dziewczyny i w środę na bete :D

Akurat atmosfera w robocie do kija wiec z chęcią odpocznę w domu :p

marcysia, Amy333, Flowwer, Kamelkowo, AnnaManna, 91Ewela09 lubią tę wiadomość

• Amy333 Autorytet

Wysłany: 29 stycznia 2017, 22:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    A ja właśnie wróciłam od lekarza, pani doktor była tak zestresowana kiedy powiedziałam o IUI, ze bez zastanowienia wypisała 2tyg l4 i kazała lerzec grzecznie :) wiec odpoczywam sobie dziewczyny i w środę na bete :D

Akurat atmosfera w robocie do kija wiec z chęcią odpocznę w domu :p

Elegancko:) az zazdroszcze, ja jutro wracam po tygodniowym L4, jezzu jak mi sie nie chce:///

3i49hdgeac44oma5.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 29 stycznia 2017, 22:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy333 wrote:
    Elegancko:) az zazdroszcze, ja jutro wracam po tygodniowym L4, jezzu jak mi sie nie chce:///

Najgorsze takie powroty :/ wspolczuje!!

Ale damy rade :)

• mycha91 Autorytet

Wysłany: 29 stycznia 2017, 22:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaczynam 2 tyg ferii ^^

Amy333 lubi tę wiadomość

p19udqk3k1omz18g.png

25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • Amy333 Autorytet

Wysłany: 29 stycznia 2017, 22:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha91 wrote:
    Ja zaczynam 2 tyg ferii ^^
    Szczęściara!;-)

3i49hdgeac44oma5.png
  • KasiaHaBe Ekspertka

Wysłany: 29 stycznia 2017, 22:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny! Nie wiem, na który dzień się wpisać w lutym, bo cykle mam 30 dniowe, a ostatni miał 28 dni. W środę i w sobotę byłam na monitoringu. Dzis mam 15 dc. Udało się wyhodować 3 pęcherzyki (drugi cykl z Aromkiem), jeden wczoraj już miał wiotkie ścianki jak to gin powiedział, co oznacza że niedługo pęknie, reszta była troszkę mniejsza. Wczoraj wzięłam Ovitrelle (trzeci cykl z tym lekiem) i dzielnie działamy z mężem. W środę kolejny monitoring, dowiemy się wtedy co pękło i jak dokładnie wyszło badanie tsh i progesteronu, bo lekarz dał mi tylko znac ze wyniki sa Ok. Mam nadzieję, że może nam się uda sprawić sobie walentynkowy prezent :)

h84f9vvjsvbexmo0.png
  • agacia Koleżanka

Wysłany: 30 stycznia 2017, 01:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

Mało mam czasu na forum, więc tylko troszkę podczytuję.

Suri, gratulacje :)

A ja czekam na owulacje, która ma być najprawdopodobniej w następny weekend i nie wiem czy coś z tego będzie, bo mamy mieć gości

• Ewi28 Autorytet

Wysłany: 30 stycznia 2017, 06:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    agacia wrote:
    Hej :)

Mało mam czasu na forum, więc tylko troszkę podczytuję.

Suri, gratulacje :)

A ja czekam na owulacje, która ma być najprawdopodobniej w następny weekend i nie wiem czy coś z tego będzie, bo mamy mieć gości
    Goście w niczym nie przeszkodzą ;)

l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • 91Ewela09 Autorytet

Wysłany: 30 stycznia 2017, 07:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniecha zazdroszczę siedzenia w domu, ja mogłabym zawodowo siedzieć w domu :)
    A u mnie ciąg dalszy męczarni zajeb***te zaburzenia snu, ból piersi i w ogóle marnie sie czuje, a @ nadal brak. Chyba w depresje wpadne ;/

Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • karola_aa Autorytet

Wysłany: 30 stycznia 2017, 08:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do badania nasienia, my działaliśmy razem w domu i dowoziliśmy :) najbardziej komfortowo ;)

Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
‹‹ 38 39 40 41 42 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego