X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe testowanie 2017
Odpowiedz

Lutowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 6 lutego 2017, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam też takie mocne @. W szkole średniej kończyło sie wizytami na IP i zastrzykami. Nie mogłam nic robić. Tabletki które powinno się jeść 3, 4 na dobę ja jadłam po 8 na dzień bo inaczej nie było szans na przetrwanie. Potem zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne i wszystko to minęło. Dwa cykle temu odstawiamy już tabletki z tego powodu, że chcemy mieć dziecko i ostatnia miesiączka była znowu bardziej bolesna ale już nie tak jak kiedyś.
    W szkole średniej przysięgalam sobie ze nigdy nie zajdę w ciąży o nigdy nie chce rodzic właśnie przez @ także rozumiem i łącze się w bólu .

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 6 lutego 2017, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam, że nigdy nie stwierdzono u mnie żadnej endometriozy ani niczego innego

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 6 lutego 2017, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zerknijcie mi na wykres...taki jest dziwaczny a do lekarza mam dopiero zav7 dni

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Anuśka19 Autorytet
    Postów: 979 650

    Wysłany: 6 lutego 2017, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beata nie jesteś sama ,tylko ja mam 11dpo ... ale rano mnie znow pokusilo,ehh . W dodatku w domku szptal. Tylko ja zdrowa jeszcze :-/

    p19udqk3biqtk3ub.png
  • kajax Autorytet
    Postów: 512 168

    Wysłany: 6 lutego 2017, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha91 wrote:
    Dzizus kajax.... czy ty musisz zawsze byc srednio przyjemna? Jak ktos mowi ze mu zaraz leb peknie z bolu to mu zyczysz pekniecia glowy bo wtedy zobaczy co to za bol?
    Ja rozumiem, brak okresu i negatywne testy. Ale nie zawsze trza byc Pania "ja rodzilam i wiem wszystko a wy nierodki to glupie debilki..."
    Sa kobiety ktore rodza w ogromnych bolach a sa takie ktorym idzie latwiej. Nie wiesz jak dziewczyne boli ta @...
    no niestety przykro mi ze sie Pani poczuła dotknieta.. Ale niestety czy idzie łatwiej czy trudniej to boli tak samo za każdym razem :) a koleżance życzyła tych boli nie złośliwie, tylko ze szczerego serca bo wiem ze jak ktoś bardzo dziecka pragnie to przyjmie wszystko, nawet taka dawkę bólu. Myślisz ze jak sie komis życzy polamania nog to jest to szczere życzenie,? Po raz ostatni sie tłumacze i nie życzę sobie atakowania mnie jak sie ze zrozumieniem czytać nie umie.

    Wojtek Ur 9.09.2015 przez nagle CC 2420/52/10
    Stasio ur. 01.03.2018 ProFamilia przez CC 2920/50/10
    Ula ut 27.10.2020 Salce Łódź przez CC 2630/50/10
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 6 lutego 2017, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zerknijcie na mój wykres . Do lekarza idę dopiero za tydzień więc nikt mi nie pomoże

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 6 lutego 2017, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady_E wrote:
    Dziewczyny o 7 stawiam sie w labo na bete. Wynik bedzie koło 14.
    Od 4 dni mam wieczorne mdłości i zgage
    Dzisiaj 12-13dpo. I od tych 4 dni co rano głowa mnie boli. I złapałam zapalenie pęcherza. Ogólnie mam nadzieje że to ciąża a nie jakaś chroba ☺

    Trzymam kciuki!

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 6 lutego 2017, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gigi wrote:
    Ja miałam też takie mocne @. W szkole średniej kończyło sie wizytami na IP i zastrzykami. Nie mogłam nic robić. Tabletki które powinno się jeść 3, 4 na dobę ja jadłam po 8 na dzień bo inaczej nie było szans na przetrwanie. Potem zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne i wszystko to minęło. Dwa cykle temu odstawiamy już tabletki z tego powodu, że chcemy mieć dziecko i ostatnia miesiączka była znowu bardziej bolesna ale już nie tak jak kiedyś.
    W szkole średniej przysięgalam sobie ze nigdy nie zajdę w ciąży o nigdy nie chce rodzic właśnie przez @ także rozumiem i łącze się w bólu .

    Oj ja tez miałam zawsze takie bolesne @ i tez dwa cykle temu odstawiłam tabsy:)
    To do boju!;-)

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 6 lutego 2017, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady_E trzymam kciuki za betę! :) ja też dzisiaj idę na powtórkę więc jestem z Toba :)

    Asik84 lubi tę wiadomość

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • MamaFabianka Ekspertka
    Postów: 222 156

    Wysłany: 6 lutego 2017, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki. 2 grube krechy:) siedze i płacze sama nie wierze. Rok starań. Ale bedzie prezent na rocznice ślubu:):):)

    Flowwer, Alisa, 100krotka30, AnnaManna, KasiaHaBe, E_w_c_i_a, Amy333, Maja84, Asik84, agacia, Bea_, karola_aa, Karolina90, i-feel-you, Paulinucha87, -Monika-, Kamelkowo, Ewi28, malka, beatka_c, Madziula lubią tę wiadomość

    Fabian 06.2014
    Dwa aniołki 02.2017 06.2017 [*]
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 6 lutego 2017, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaFabianka wrote:
    Dziewczynki. 2 grube krechy:) siedze i płacze sama nie wierze. Rok starań. Ale bedzie prezent na rocznice ślubu:):):)

    Gratulacje ☺wrzuć test. Podziwiam was dziewczyny za taką wytrwałość . L eczylas się na coś ?

    MamaFabianka lubi tę wiadomość

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • MamaFabianka Ekspertka
    Postów: 222 156

    Wysłany: 6 lutego 2017, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieee poprostu los chcial zebysmy tak dlugo czekali. W pierwsza ciaze zaszlam w pierwszym cyklu a teraz robilam tylko podstawowe nic konkretnego poprostu czekalismy i sie doczekaliśmy

    Fabian 06.2014
    Dwa aniołki 02.2017 06.2017 [*]
  • Anuśka19 Autorytet
    Postów: 979 650

    Wysłany: 6 lutego 2017, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaFabianka wrote:
    Dziewczynki. 2 grube krechy:) siedze i płacze sama nie wierze. Rok starań. Ale bedzie prezent na rocznice ślubu:):):)
    Gratulacje i zdrówka :-)

    MamaFabianka lubi tę wiadomość

    p19udqk3biqtk3ub.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 6 lutego 2017, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaFabianka wrote:
    Dziewczynki. 2 grube krechy:) siedze i płacze sama nie wierze. Rok starań. Ale bedzie prezent na rocznice ślubu:):):)

    Gratuluję z całego <3 cudowna wiadomość! wrzuć zdjęcie testu koniecznie ;)

    MamaFabianka lubi tę wiadomość

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 6 lutego 2017, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super dziewczyny . A ja rok staran z dwu miesięczna przerwa po poronieniu i nic. Chyba już muszę oswoić się z myślą ze się nie da

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2017, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny - trzymam za Was kciuki :)
    Ja przed porodem usłyszałam, że to "taki trochę boleśniejszy okres" - a, ze wtedy @ były praktycznie bezbolesne to nic się nie bałam. Na porodówce przeżyłam szok i największy ból w zyciu ( który i tak skończył się cc) - także opisy skali bólu są bardzo subiektywne, każda ma troszkę inną skalę wytrzymałości.

    Mam pytanie - może ktoraś z Was była w takiej sytuacji. Mój M 2 tygodnie temu przechodził grypę z wysoka gorączkę trwającą ok. 3 dni - czy jest szansa, ze jego żołnierzyki to przetrwały? Wiem, ze można zrobić badanie nasienia - ale u nas raczej to odpada. Czy któraś w Was zaszła w ciążę po takiej infekcji u partnera/męża?

    kajax lubi tę wiadomość

  • kotek87 Autorytet
    Postów: 771 431

    Wysłany: 6 lutego 2017, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja musze się przerzucić na marzec chyba 9 dpo a temp tak bardzo spadła. Zerknijcie na mój wykres :)

    trzymam kciuki za bety &&&

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2017, 09:13

    lprkgu9rfbd20u5x.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 6 lutego 2017, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaFabianka wrote:
    Dziewczynki. 2 grube krechy:) siedze i płacze sama nie wierze. Rok starań. Ale bedzie prezent na rocznice ślubu:):):)
    Cudowna wiadomość ciesz sie i wypłacz ze szczescia ja bym też płakała !! Bedziesz robić betę?

    MamaFabianka lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 6 lutego 2017, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gigi wrote:
    Dodam, że nigdy nie stwierdzono u mnie żadnej endometriozy ani niczego innego
    A laparoskopie miałaś robioną ? Bo jeśli się nie mylę to tylko tak można jednoznacznie stwierdzić

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 6 lutego 2017, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panan, no dziwne temperatury, nie wiem co to oznacza niestety..

    MamaFabianka, gratulacje!! Wrzuc test! ktory dpo wyszedl pozytyw? robilas wczesniej i byl negatyw, czy czekalas? I opisz czy mialas jakies objawy ktore sugerowalyby ze ten cykl bedzie udany?
    evve wrote:
    dziewczyny - trzymam za Was kciuki :)
    Ja przed porodem usłyszałam, że to "taki trochę boleśniejszy okres" - a, ze wtedy @ były praktycznie bezbolesne to nic się nie bałam. Na porodówce przeżyłam szok i największy ból w zyciu ( który i tak skończył się cc) - także opisy skali bólu są bardzo subiektywne, każda ma troszkę inną skalę wytrzymałości.

    Mam pytanie - może ktoraś z Was była w takiej sytuacji. Mój M 2 tygodnie temu przechodził grypę z wysoka gorączkę trwającą ok. 3 dni - czy jest szansa, ze jego żołnierzyki to przetrwały? Wiem, ze można zrobić badanie nasienia - ale u nas raczej to odpada. Czy któraś w Was zaszła w ciążę po takiej infekcji u partnera/męża?
    Moj mial goraczke na poczatku stycznia. gin powiedzial, ze mamy sie i tak starac, bo nigdy nie wiadomo czy wszystkie padły.. po 4 tygodniach robilismy badanie nasienia, bo przygotowujemy sie do in vitro. Wyniki - rok temu bez goraczki 90mln plemnikow, teraz 4 tyg po goraczce 9mln plemnikow. Inne parametry podobne, wiec zakladam, ze na nie nie wplynela goraczka, no chyba, ze po roku nasienie sie polepszylo, a wyniki byly podobne = niższe wlasnie przez goraczke. tego nie wie nikt.
    Ale uwazam, ze starac sie trzeba, moze jakis siłacz przetrwał i sie dostanie do jajca.
    Ja mam termin @ na dzisiaj i na 100% przyjdzie, testy biale. wiec nie jestem przypadkiem o ktory pytasz, no ale moze powyzsze informacje ci sie przydadza.

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
‹‹ 79 80 81 82 83 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ