X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe testowanie 2017
Odpowiedz

Lutowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • Anuśka19 Autorytet
    Postów: 979 650

    Wysłany: 6 lutego 2017, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehh... u mnie chyba nici z tego cyklu też, w domu i M i syn zawirusowani grypą na maksa :-( jak mnie dopadnie to już całkiem będzie kaplica :-/ Co Wam powiem mam cudną parke 11 i 6 lat. Synuś koniecznie chcę Antosia :-) a mnie po 12 latach wzięło na smażone ziemniaki :-) czyli jakby się udało będzie Antosiowa :-p

    p19udqk3biqtk3ub.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 6 lutego 2017, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    A nie jest przypadkiem tak, że w późniejszych dnia cyklu endo jest za grube i może uniemożliwić dobry przepływ kontrastu?
    Hmmm może faktycznie masz rację :) Ja brałam to na chłopski rozum, że bardziej chodzi o wędrujący w jajowodach zarodek, żeby go nie ,,zdmuchnąć". ;) Ja HSG nie robię, tylko histeroskopię. Bez sensu pakować się w dodatkowe koszta, jak nam akurat jajowody do szczęścia potrzebne nie są. :D

    bertha lubi tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 6 lutego 2017, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    Dzięki za rady :) jestem na ovufriend rok czasu i te owulacje zanikly ... zawsze były
    To bym znalazła dobredo gina od niepłodności. Robiłaś badania ? Jakie ? Może najwyższy czas diagnostykę.
    Zrób sobie przerwę z 2 cykle w tym czasie poszukaj dobrego gina i badania, czasem takie wyluzowanie pomaga. Ile masz lat?

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 6 lutego 2017, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Dawno Ci pisałam, że cykle masz skrajnie rozjechane. Przejdź się wreszcie do lekarza z prawdziwego zdarzenia! Obok Was w Rzeszowie macie Parensa, jeśli faktycznie chcesz zaciążych odwiedź w końcu gina, który zna się na rzeczy, a nie ,,panią od wykresu". <ściana>

    cześć :) wiesz co właśnie już działam coś w tym kierunku :) zapisałam się do lekarza w krakowie , jest to lekarz naprotechnolog ale bardzo dobry i zapisałam się na te kursy... byłam już na jednej wizycie i Pani zleciła mi LH FSH między 2-4 dc i mam już zrobione wyszło 5,5 fsh i 8,42 lh. Przy 7 wyższej temperaturze idę na : progesteron, estradiol, prolaktynę na czczo i po godzinie, krzywa cukrowa i insulinowa oraz shbg testosteron. Tarczyca wyszła super 1.20. Jeszcze musze zrobić mężowi badania i jade z tym do krakowa.

    bertha lubi tę wiadomość

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 6 lutego 2017, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Hmmm może faktycznie masz rację :) Ja brałam to na chłopski rozum, że bardziej chodzi o wędrujący w jajowodach zarodek, żeby go nie ,,zdmuchnąć". ;) Ja HSG nie robię, tylko histeroskopię. Bez sensu pakować się w dodatkowe koszta, jak nam akurat jajowody do szczęścia potrzebne nie są. :D

    Właśnie to samo o Tobie pomyślałam :) że jajowody już bez znaczenia w jakim są stanie :) ja robiłam i jedno i drugie bo jednak liczyliśmy z lekarzem na to, że uda się na naturalsie i chyba faktycznie kontrast w hsg przedmuchal mi ten nieszczęsny jajowod. a histeroskopię kiedy robisz i w jakim dc? ja robiłam oba badania w NOVUM i tam właśnie hsg robią do 12 dc, a histeroskopię do 14 dc, max 15. chyba też chodzi o to, że czym grubsza błona w macicy tym mniej widać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2017, 12:56

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 6 lutego 2017, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady_E wrote:
    No niestety ja się z wami żegnam... beta 0,7
    Przykro mi ;( ale z pola bitwy nie schodzimy może wiosna przyniesie fasolkę!!

    Lady_E lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 6 lutego 2017, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    cześć :) wiesz co właśnie już działam coś w tym kierunku :) zapisałam się do lekarza w krakowie , jest to lekarz naprotechnolog ale bardzo dobry i zapisałam się na te kursy... byłam już na jednej wizycie i Pani zleciła mi LH FSH między 2-4 dc i mam już zrobione wyszło 5,5 fsh i 8,42 lh. Przy 7 wyższej temperaturze idę na : progesteron, estradiol, prolaktynę na czczo i po godzinie, krzywa cukrowa i insulinowa oraz shbg testosteron. Tarczyca wyszła super 1.20. Jeszcze musze zrobić mężowi badania i jade z tym do krakowa.
    Takie LH z daleka śmierdzi mi PCOS, ogarnij resztę wyników i zacznijcie coś działać. Dla mnie naprotechnologia to bujda na resorach, ale jeżeli ma Ci to pomóc od strony psychologicznej to trzymam kciuki. :)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 6 lutego 2017, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    Właśnie to samo o Tobie pomyślałam :) że jajowody już bez znaczenia w jakim są stanie :) ja robiłam i jedno i drugie bo jednak liczyliśmy z lekarzem na to, że uda się na naturalsie i chyba faktycznie kontrast w hsg przedmuchal mi ten nieszczęsny jajowod. a histeroskopię kiedy robisz i w jakim dc? ja robiłam oba badania w NOVUM i tam właśnie hsg robią do 12 dc, a histeroskopię do 14 dc, max 15. chyba też chodzi o to, że czym grubsza błona w macicy tym mniej widać.
    Dokładnie :) Histeroskopię dopiero będę umawiać 10.02, u mnie endometrium nigdy d.py nie urywało, więc myślę, że gin nie będzie wymyślać i przeprowadzi badania w przyszłym tygodniu. :) Do tego zdecydowaliśmy się na scratching endometrium, także wszystko załatwi za jednym zamachem. :)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 6 lutego 2017, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Takie LH z daleka śmierdzi mi PCOS, ogarnij resztę wyników i zacznijcie coś działać. Dla mnie naprotechnologia to bujda na resorach, ale jeżeli ma Ci to pomóc od strony psychologicznej to trzymam kciuki. :)
    Ja bym odrzuciła panan12 badanie AMH,D3 i homocysteine.
    P.s ja tez w nano nie wierze no ale dobrze od czegoś zacząć.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 6 lutego 2017, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Dokładnie :) Histeroskopię dopiero będę umawiać 10.02, u mnie endometrium nigdy d.py nie urywało, więc myślę, że gin nie będzie wymyślać i przeprowadzi badania w przyszłym tygodniu. :) Do tego zdecydowaliśmy się na scratching endometrium, także wszystko załatwi za jednym zamachem. :)

    o, no to super :) czytałam, że scratching warto zrobić przed ivf, że ponoć znacznie zwiększa on szansę na zagniezdzenie :)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 6 lutego 2017, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    cześć :) wiesz co właśnie już działam coś w tym kierunku :) zapisałam się do lekarza w krakowie , jest to lekarz naprotechnolog ale bardzo dobry i zapisałam się na te kursy... byłam już na jednej wizycie i Pani zleciła mi LH FSH między 2-4 dc i mam już zrobione wyszło 5,5 fsh i 8,42 lh. Przy 7 wyższej temperaturze idę na : progesteron, estradiol, prolaktynę na czczo i po godzinie, krzywa cukrowa i insulinowa oraz shbg testosteron. Tarczyca wyszła super 1.20. Jeszcze musze zrobić mężowi badania i jade z tym do krakowa.
    Dobrze ze zaczelas w koncu diagnostyke. kciuki.

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Kasiak621 Autorytet
    Postów: 622 158

    Wysłany: 6 lutego 2017, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny dołączam sie do Lutowego testowania, termin Walentynki. Jak narazie wsrepne objawy sie pojawiaja, teraz tylko czekac.

    Kamelkowo lubi tę wiadomość

    Lipiec 2015- Początek starań
    08.2016/10.2016/02.2017 c. biochemiczna
    MTHFR C677T hetero, ANA1/2/3+,
    Genotyp Kir Bx, NK 9%, AMH 5,2
    Szczepienia limfocytami(allo mlr 0%->29,6%->0%
    1/2/3 IUI :(
    1 IVF:(
    2 IVF->Transfer 3 dniowego zarodka...... CzekamY
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 6 lutego 2017, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Takie LH z daleka śmierdzi mi PCOS, ogarnij resztę wyników i zacznijcie coś działać. Dla mnie naprotechnologia to bujda na resorach, ale jeżeli ma Ci to pomóc od strony psychologicznej to trzymam kciuki. :)

    Spróbuję zobaczymy . Może takie coś mi pomoże. Chodziłam do tyłu lekarzy i kicha nikt mi nie umiał pomóc rozkladali ręce . Może faktycznie jestem zablokowana psychicznie i jak mi ktoś pomoże tzn poprowadzi mnie to coś z tego będzie . Może też tu tkwi problem. Jakie badania trzeba zrobić żeby zdiagnozować pcos ?

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 6 lutego 2017, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    To bym znalazła dobredo gina od niepłodności. Robiłaś badania ? Jakie ? Może najwyższy czas diagnostykę.
    Zrób sobie przerwę z 2 cykle w tym czasie poszukaj dobrego gina i badania, czasem takie wyluzowanie pomaga. Ile masz lat?

    Mam 26 lat. Od początku tego cyklu biorę ovarin i trzymam się diety . Podobno to ważne przy pcos żeby trzymać dietę

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Katik Autorytet
    Postów: 273 105

    Wysłany: 6 lutego 2017, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ się kończy a prawy jajnik tak niemiłosiernie ciągnie, strasznie boli. Dobrze że tylko co jakiś czas.

    p19ucsqvbtkflok9.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 6 lutego 2017, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiak621 wrote:
    Hej dziewczyny dołączam sie do Lutowego testowania, termin Walentynki. Jak narazie wsrepne objawy sie pojawiaja, teraz tylko czekac.

    w takim razie powodzenia :) oby był piękny prezent na walentynki!

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Daphne Przyjaciółka
    Postów: 132 35

    Wysłany: 6 lutego 2017, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, dzisiejszy popołudniowy, 11dpo:

    https://zapodaj.net/2f5928f7f8694.jpg.html

    Ja nie wiem...płaczę od 20min, uwierzę chyba dopiero jak @ jutro nie przyjdzie...powiedzcie mi proszę, CO TERAZ? Jestem totalnie zielona, to mój pierwszy cykl, gdzie widzę takie kreski na testach ciążowych a nie owu...:D
    Jeszcze jedna sprawa...co z <3? Czytałam, że na początku lepiej się wstrzymać ale ciężko mi teraz od mojego M się opędzić, nie wiem czy to wina hormonów czy czego...bardzo proszę i z góry dziękuję za pomoc!!!! Jesteście niezastąpione!!!

    AnnaManna, MalaMi*, Sanderka., Bea_, lilka1984, E_w_c_i_a, Kasiak621, Kamelkowo lubią tę wiadomość

  • Daphne Przyjaciółka
    Postów: 132 35

    Wysłany: 6 lutego 2017, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi_lejdi wrote:
    Gratulacje dla MamyFabianka! :)

    Dziewczyny, a ja mam obawy podobne do evve ;) 6 dpo u mnie i choróbsko okrutne :/ czy w ogóle coś ma szanse w takim osłabionym organizmie się zagnieździć... ech...
    No i jutro ma pobierac progesteron, tez nie wiem, czy w chorobie to jest takie miarodajne, bo przecież nawet fl może się wydłużyć... no nic.
    Ja od 6dpo czuję się okropnie: połączenie kaca z przeziębieniem ale bez gorączki...a dwie kreski na teście widzę ;) trzymam kciuki!!!

    mi_lejdi lubi tę wiadomość

  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 6 lutego 2017, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daphne wrote:
    Dziewczynki, dzisiejszy popołudniowy, 11dpo:

    https://zapodaj.net/2f5928f7f8694.jpg.html

    Ja nie wiem...płaczę od 20min, uwierzę chyba dopiero jak @ jutro nie przyjdzie...powiedzcie mi proszę, CO TERAZ? Jestem totalnie zielona, to mój pierwszy cykl, gdzie widzę takie kreski na testach ciążowych a nie owu...:D
    Jeszcze jedna sprawa...co z <3? Czytałam, że na początku lepiej się wstrzymać ale ciężko mi teraz od mojego M się opędzić, nie wiem czy to wina hormonów czy czego...bardzo proszę i z góry dziękuję za pomoc!!!! Jesteście niezastąpione!!!

    raz jeszcze gratuluję, kreska wyraźna :) ja ze swojej strony polecam Ci zbadac bHCG i sprawdzić czy prawidłowo przyrosl po 48 h. do lekarza nie ma co iść wcześniej niż przy stężeniu bhcg 1500, wtedy już powinien być dobrze widoczny pecherzyk w macicy :)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Sanderka. Przyjaciółka
    Postów: 68 84

    Wysłany: 6 lutego 2017, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny . Jutro testuje . Dziś powinnam dostać @ ale jej nie ma test niestety negatywny ale robiłam w południe.byłam dziś u gin i pani gin powiedziała ze nie widzi żeby się okres zbliżał ale też nie widzi żadnego dzidzi.w 9dc miałam hsg. Mąż ma słabe nasienie . A ja mam nadzieje . Nie bolą mnie piersi -zawsze bolą strasznie . Brzuch tez nie . Sama nie wiem . Ostatni @był 08.01 cykle 28 -30 max 31 dniowe

    "Nigdy nie rezygnuj z marzeń . To że coś nie dzieje się teraz nie oznacza , że nie nastąpi nigdy "
‹‹ 82 83 84 85 86 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ