X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe testowanie 2019 - jeszcze zdążymy w tym roku
Odpowiedz

Lutowe testowanie 2019 - jeszcze zdążymy w tym roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2019, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni05 wrote:
    Nie można zostawiać Was nawet na parę godzin, bo albo się załamujecie albo usuwacie konta...
    Ja rozumiem Wasze złe dni. Nie powiem, że macie się nie dołować i już, bo to jest niewykonalne. Jeśli macie potrzebę to płaczcie, krzyczcie, cokolwiek. Ale nie pozwólcie żeby jedna na dwadzieścia obecnych tutaj dziewczyn zrujnowała Wam dzień.
    Sasanko, musisz tu być... Bez Ciebie to nie to samo, jesteś naszą dobrą duszą, naszym wesołkiem, specem od sposobów na uwodzenie meża kiedy nikomu się już nie chce i od sprośnych przebrań. :P nie raz zrobiłaś mi dzień swoimi przemyśleniami...
    Dla mnie zupelnie nie liczy się to, jak długo na tym forum staracie się o ciąże. Wiecie czemu? Bo łączy nas jeden cel. Każda z nas CHCE być mamą. I będzie najlepszą jaką potrafi być. To widać po tym, ile swoich sił wkładamy codziennie w to żeby wszystko podporzadkowac staraniom... I jesli komus sie udaje po dwoch cyklach - ekstra! Cieszę się, że jedna z nas wiecej uniknęła wieloletnich, wielomiesięcznych starań.
    Pamiętajcie, że każda jest inna, każda w codziennym życiu ma inne sparcie w swoim "realnym" otoczeniu... Jedna będzie walczyła z podniesioną głową trzy lata a inna po pół roku będzie płakać...
    Trzymajmy się razem! <3

    <3 :* :* :* nie chcialam zrobic dramy, ani strzelic focha, po prostu tak wyszlo. Glupio, bo glupio, ale wyszlo.

    Nie wiem, czy pamietacie Alis, ktora poronila blizniaki z tydzien po blizniakach MOJE. Nie wiem nawet, czy w ogole wiecie, ze poronila, bo przestala sie odzywac po tym, jak kilka dziewczyn na fiolecie wysmialo jej obawy i wyniki badan :( Wiem z priva, ze bardzo ja to zabolalo, dlatego badzmy dla siebie dobre, bo nigdy nie wiemy, czy i jak mocno zabola kogos nasze slowa. Buuuziaki dla kazdej z Was :* :* :*

    Ochmanka, Magduullina, Irvine90, 5ylwian, szona, Angelika1313, MonikA_89!, APrzybylska lubią tę wiadomość

  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 12 lutego 2019, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuch wrote:
    Mnie zostalo dokladnie tyle samo ;)

    O fajnie, będę mieć towarzystwo :D

    Nuch lubi tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • Ochmanka Autorytet
    Postów: 1466 3962

    Wysłany: 12 lutego 2019, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pechowy ten wrzesień. Racja

    K5IHp2.png

    starania od 09.2018
    **************
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    **************
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    **************
    10.2019 - 7tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2019, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ochmanka wrote:
    Pechowy ten wrzesień. Racja

    Dlatego musimy zachowac rownowage i nadrobic szczesciem! Strzele dzis wino za nas wszystkie, za nasze sukcesy, niepowodzenia, smutki i radosci! Kiedy jest zle, to zaraz musi byc dobrze. Ja od wczoraj mialam mocno slaby nastroj, a teraz, jakby mnie ktos w gebe strzelil- zmotywowana i szczesliwa!

    agge, moni05, Ochmanka, aeiouy, Angelika1313, APrzybylska lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2019, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2019, 21:56

    agge, Ochmanka, aeiouy lubią tę wiadomość

  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 12 lutego 2019, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuch wrote:
    W ogole dzisiaj snilo mi sie ze testowalam i wyszedl pozytyw. Ale uwazalam ze to niemozliwe i musialam zrobic az 10 testow zeby uwierzyc ;)
    Niech się sprawdzi <3

    Ja dziś miałam głupi sen. Śnił mi się aktor z Barw Szczęścia, ale taki dzieciak jeszcze, Antek z tej ekipy nastolatków, nie wiem czy ktoś ogląda :D w każdym razie zaciągnął mnie gdzieś w krzaki i zaczął całować, a potem wiecie...

    Nuch, aeiouy lubią tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • Ochmanka Autorytet
    Postów: 1466 3962

    Wysłany: 12 lutego 2019, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moim najglupszym snem ever była moja siostra kosmitka z wielką świecącą banią na głowie, odrzutowy pies i gadająca choinka haha

    Bo sen o Robin hoodzie i zdechłym koniu to był przerażający

    Nuch, agge, aeiouy, MonikA_89!, nuśka91 lubią tę wiadomość

    K5IHp2.png

    starania od 09.2018
    **************
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    **************
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    **************
    10.2019 - 7tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2019, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2019, 21:56

    agge, Ochmanka, aeiouy, MonikA_89!, nuśka91 lubią tę wiadomość

  • Ochmanka Autorytet
    Postów: 1466 3962

    Wysłany: 12 lutego 2019, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuch wrote:
    Moj najglupszy sen byl w ostatnia niedziele, kiedy snilo mi sie ze bylam kula ktora zbija sie kregle ;) i byl to element rekrutacji na studia ;)
    Ciekawe jaki to był kierunek hehe

    Sasanka55, Nuch lubią tę wiadomość

    K5IHp2.png

    starania od 09.2018
    **************
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    **************
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    **************
    10.2019 - 7tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2019, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rety kotlety, w takich chwilach przypomina mi sie najgorszy sen mojego zycia. Jesli nie snil Wam sie nigdy seks z wlasna babcia, to nie wiecie, co to koszmar :D

    Magduullina, agge, Nuch, Malgonia, Irvine90, 5ylwian, MonikA_89!, makowa, nuśka91, Zlaania1, moyeu lubią tę wiadomość

  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 12 lutego 2019, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Rety kotlety, w takich chwilach przypomina mi sie najgorszy sen mojego zycia. Jesli nie snil Wam sie nigdy seks z wlasna babcia, to nie wiecie, co to koszmar :D

    Jezu Chryste :D

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 12 lutego 2019, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mi się kiedyś śniło, że Kwaśniewscy są moim wujostwem i cioci Joli się umarło. Zapakowali ją w psi zaprzęg i latały te psy dokoła jakiegoś placu żeby wszyscy mogli ciało ciotki zobaczyć.. i mi strasznie było zal tych psów bo nie mogły się zatrzymać ani na picie ani na jedzenie...
    I jeszcze mi się śniło kiedyś, ze miałam punkt przerzutowy w czasie wojny w moim mieszkaniu (jeszcze wtedy mieszkałam z mamą) i Ci żołnierze wchodzili drzwiami i musiałam ich przerzucić balkonem... a mieszkałam na 10 piętrze i oni ciągle spadali na ziemię :/

    Nuch, Sasanka55, agge, Meggs, nuśka91 lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2019, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2019, 21:56

    Malgonia, Sasanka55 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2019, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2019, 21:57

    ef36 lubi tę wiadomość

  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 12 lutego 2019, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuch wrote:
    Dziewczyny, robienie bety 9dpo nie ma sensu prawda?

    Myślę że nie. Może coś wyjść, ale równie dobrze może nie wyjść. Ja bym zrobiła 10-11 dni po najwcześniej

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 12 lutego 2019, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Rety kotlety, w takich chwilach przypomina mi sie najgorszy sen mojego zycia. Jesli nie snil Wam sie nigdy seks z wlasna babcia, to nie wiecie, co to koszmar :D

    Sasanka śnił mi się z własnym bratem.. nie planowałam się do tego nigdy przyznawać, ale skoro rozpoczęłaś taki coming out to niech będzie :P

    Nuch a moim zdaniem to wcale nie taki głupi pomysł... tylko oczywiście cieszymy się jak jest dodatnia a jak nie to sobie tym głowy nie zaprzątamy :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2019, 13:09

    Nuch, Sasanka55, nuśka91 lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2019, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuch wrote:
    Dziewczyny, robienie bety 9dpo nie ma sensu prawda?

    Ja robilam, a jakze :) ale nawet gdy bylam w ciazy, beta nie wyszla dodatnia, wiec osobiscie odradzam, choc oczywiscie nie raz na pewno to powtorze :) Pewnie istnieje szansa, ze cos wyjdzie :) kciuki!

    Malgonia, z bratem to luz :D :D :D nie mam brata, wiec moze stad moje podejscie ;) ale i tak brat brzmi lepiej niz oral z babcia. Chryste, co ja mam w glowie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2019, 13:10

    Malgonia, agge, Ochmanka, MonikA_89!, nuśka91 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2019, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2019, 21:57

    Sasanka55, Malgonia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2019, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Rety kotlety, w takich chwilach przypomina mi sie najgorszy sen mojego zycia. Jesli nie snil Wam sie nigdy seks z wlasna babcia, to nie wiecie, co to koszmar :D

    Ja na studiach miałam "przyjemność" poogladania na żywo nago babci mojej koleżanki ... Nigdy tego z pamięci nie wyrzuce :) babcia trzymała ręczniki w pokoju i kumpeli i jak juz się rozebrala to przyszła sobie po recznik nago bo myslala że śpimy ... Marzyłam żeby byl to koszmar ale rano potwierdziła że byla w pokoju:D

    agge, nuśka91 lubią tę wiadomość

  • Olga_89 Autorytet
    Postów: 1152 2430

    Wysłany: 12 lutego 2019, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahahaha Sasanka, nieźle z tym snem, ale musiałaś mieć ulgę jak się obudzilas :)
    A mi dzisiaj znowu pozytyw się śnił! Za dużo myślę.. Za dużo..
    Agge to my podobnie będziemy testować..
    Odniosę się do tych naszych facetów i seksu okoloowulacyjnego.. Jeżeli chodzi o mojego to póki co nie mamy problemu, ale też zauważyłam w tym cyklu że jak wie że owulka jest to jakiś taki bardziej spięty jest, dłużej mu się schodzi i wydaje mi się że po prostu czuje presje.. Dlatego postanowiłam nie mówić jemu o dniach płodnych (myślę że sam się nie zorientuje kiedy są).

    8p3oskjozzzi1rdx.png
    Udzial w badaniach lkinicznych, Kriobank Bialystok-IVF
    AMH 8.62
    lekko Policystyczne jajniki
    07.03. 19 transfer 5 dniowego kropka 4AA
    mamy jeszcze:❄️❄️❄️
    15.03.19 8dpt beta 0
    Crio 05.04.19 4AA
    9dpt--> beta 178 😍 prog 15.53... 11dpt--> beta 389 😊 18dpt-->beta 8630 😄
    05.05--> serce wali jak dzwon :) <3 mamy 11mm :)
    07.07.19--> znamy plec :) chlopczyk! Gabrys <3
‹‹ 153 154 155 156 157 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ