X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe testowanie 2019 - jeszcze zdążymy w tym roku
Odpowiedz

Lutowe testowanie 2019 - jeszcze zdążymy w tym roku

Oceń ten wątek:
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa_mamusia wrote:
    On musi sprawdzic wszystko co mama ma w ręku, bo moze cos bardzo ciekawego. Testy ciazowe mi rozbraja :-)
    To chociaż sama nie musisz rozmontowywać, a przecież wszystkie wiemy, że i tak by się to testowanie zakończyło w ten sposób (robimy to samo) :P Masz pomocnika chociaż :)

    Szczesliwa_mamusia, Sasanka5, Ochmanka lubią tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anielka90 wrote:
    Nie... ból piersi od strony węzłów chłonnych, apetyt, czasem jakieś zawroty głowy, mdłości (nie wiem czy sobie nie wkręcam) :-) śluz mam taki wodnisty albo go brak... Powinnam odłączyć mózg, może by pomogło :-D
    To obie zeswirowalysmy,ja od 3 dni mam pozytywy,jestem 10dpo i tez mam mdlosci, czasem zawroty i wkurzam sie o byle co. Zrobilam az ciazowy i 1 kreska niestety. Moze mam urojona...

    Anielka90 lubi tę wiadomość

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • Anielka90 Koleżanka
    Postów: 32 15

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika_89 to jest jakaś mała nadzieja :-)

    5ylwian pocieszające jest to że nie jestem sama :-) właśnie dlatego testy jeszcze nie robię, bo na bank wyjdzie negatywny. Dlatego byłam ciekawa tych owu...

    5ylwian, MonikA_89! lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anielka90 wrote:
    Sasanka bardzo bym chciała, ale boje się, że to tylko moje urojenia :-(

    Nie boj sie :) nawet jesli masz jedynie urojenia, to co sie nacieszysz, to Twoje :D Jezeli nie udalo sie w tym cyklu, to i tak lepiej zyc w szczesciu przez tydzien i pozniej przezyc zawod, niz martwic sie tydzien i... i tak sie zawiezc :D

    U mnie 6-7dpo. Czuje, jak rozsadza mi cala macice, zupelnie jak przy podlej @, a sluzu mam tyle, ze do pracy az podpaske zalozylam i co 5 minut latalam do toalety, by sprawdzic, czy to nie jakis krwotok powoduje, ze czuje sie tak mokro. Dziwne. A jak cos jest dla mnie dziwne, to znaczy, ze nowe, a jak nowe, to znaczy, ze to zdrowa ciaza

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2019, 19:08

    Ochmanka, Anielka90, Malgonia, 5ylwian lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja 10dpo bede szła na betę. Ogólnie test miałam robic 14go. Ale ze wzgledu na szpital 12go lutego,muszę w poniedziałek isc i sprawdzic. A test moze mi nie wyjsc. Wiec wolę nie gdybac,czy widze kreskę, czy nie. Choc pewnie sikne z rana. Tak dla formalnosci. Jesli beta będzie choc troche podwyzszona,to odwołam szpital
    Nie będę ryzykowac biopsja. A jesli bedzie ujemna,to pojde. 10dpo juz jakis zarys powinnam miec

  • Anielka90 Koleżanka
    Postów: 32 15

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka5 wrote:
    Nie boj sie :) nawet jesli masz jedynie urojenia, to co sie nacieszysz, to Twoje :D Jezeli nie udalo sie w tym cyklu, to i tak lepiej zyc w szczesciu przez tydzien i pozniej przezyc zawod, niz martwic sie tydzien i... i tak sie zawiezc :D

    U mnie 6-7dpo. Czuje, jak rozsadza mi cala macice, zupelnie jak przy podlej @, a sluzu mam tyle, ze do pracy az podpaske zalozylam i co 5 minut latalam do toalety, by sprawdzic, czy to nie jakis krwotok powoduje, ze czuje sie tak mokro. Dziwne. A jak cos jest dla mnie dziwne, to znaczy, ze nowe, a jak nowe, to znaczy, ze to zdrowa ciaza

    Masz rację, przyjemnie jest myśleć że się udało :-)
    A czas wszystko zweryfikuje.
    U Ciebie na pewno się udało <3
    Tak sobie myślę że po jutrze zaczynamy luty u jakby było pięknie jakby jazda dziewczyna pokolei z listy miała 2 krechy :-D na pewno tak będzie dziewczynki:-)

    Sasanka5, Szczesliwa_mamusia, MonikA_89! lubią tę wiadomość

  • Ochmanka Autorytet
    Postów: 1466 3962

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka5 wrote:
    Nie boj sie :) nawet jesli masz jedynie urojenia, to co sie nacieszysz, to Twoje :D Jezeli nie udalo sie w tym cyklu, to i tak lepiej zyc w szczesciu przez tydzien i pozniej przezyc zawod, niz martwic sie tydzien i... i tak sie zawiezc :D

    U mnie 6-7dpo. Czuje, jak rozsadza mi cala macice, zupelnie jak przy podlej @, a sluzu mam tyle, ze do pracy az podpaske zalozylam i co 5 minut latalam do toalety, by sprawdzic, czy to nie jakis krwotok powoduje, ze czuje sie tak mokro. Dziwne. A jak cos jest dla mnie dziwne, to znaczy, ze nowe, a jak nowe, to znaczy, ze to zdrowa ciaza
    Sasanka uwielbiam Twoje podejście do życia:)
    Ja też pierwszy raz mam wilgotną grażyne po owu. Zawsze była Sahara i tarcie jak klocki hamulcowe. Tak więc ja też jestem w zdrowej ciąży:)

    Sasanka5, aeiouy, Emmainthegarden lubią tę wiadomość

    K5IHp2.png

    starania od 09.2018
    **************
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    **************
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    **************
    10.2019 - 7tc [*]
  • Anielka90 Koleżanka
    Postów: 32 15

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa bo to chyba będziesz musiała odwołać, bo luty na bank będzie szczęśliwy :-D

    Szczesliwa_mamusia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ochmanka wrote:
    Sasanka uwielbiam Twoje podejście do życia:)
    Ja też pierwszy raz mam wilgotną grażyne po owu. Zawsze była Sahara i tarcie jak klocki hamulcowe. Tak więc ja też jestem w zdrowej ciąży:)

    Kurcze, zaczarowalysmy porzadnie luty, wiec moze i beda z tego magiczne ciaze <3 Moje podejscie do zycia jest troche infantylne, ale tyle razy dostalam juz porzadnie po dupie, ze wole wierzyc, ze bedzie dobrze :) Inaczej bym zwariowala :* Juz nie moge sie doczekac naszego testowania :)

    Angelika1313, Ochmanka, MonikA_89! lubią tę wiadomość

  • Malinowa91 Autorytet
    Postów: 1667 3083

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    Malinowa - mąż jest jeszcze przed badaniem nasienia, miał mieć je dziś, ale rozłożyło go przeziębienie i próbujemy właśnie zmienić termin :)

    A Wy znacie powód niepowodzeń czy jeszcze nie wiadomo?

    U Nas tak naprawdę wszystko wychodzi dobrze, a malucha brak. Ginek zasugierowal, ze moze to byc nieplodnosc idiopatyczna i zebysmy rozejrzeli sie za jakos klinika. Tak tez uczynilismy.
    Szczesliwamamusia obys miala racje! :)
    Makowa dzieki za niepokalanka :*

    Szczesliwa_mamusia lubi tę wiadomość

    58cs szczęśliwy ❤
    Córcia👨‍👩‍👧

    32 lata👫
    03.2019-pierwsza wizyta-Kriobank Białystok
    04.2019- start I procedura
    04.2019 - ET 4/5AA cb 👎
    06.2019- FET (N) 2BB 👎
    09.2019- FET (S) 4AA i 4BB 👍
    21.09 - 6dpt - II kreski❤
    8dpt - beta 99,56😍; 10dpt 286,03😍; 14dpt 1584,58😍; 18dpt 6879,10😍; 28dpt 52066,17😍; 29dpt mamy❤

    11.2022 start II procedura 👎
    04.2023 start III procedura - 6❄
    05.2023 start IV procedura 11❄

    Badanie genetyczne PGT-M pod kątem choroby jednogenowej.

    12 zdrowych Słoneczek🌞

    09.2023 - FET (S) 5.1.1
    22.10.2023 - 8tc 👼👼

    12.2023 - FET (S) 5.2.2 👎
    01.2024 - FET (S) 6.2.3 👎


    “In vitro nie jest drogą prostą. Wiadomo jaki jest cel podróży, ale nie wiadomo, dokąd prowadzi droga”.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anielka90 wrote:
    Szczęśliwa bo to chyba będziesz musiała odwołać, bo luty na bank będzie szczęśliwy :-D
    Mam taka nadzieje. Juz raz mialam biopske i nic przyjemnego

  • Ochmanka Autorytet
    Postów: 1466 3962

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko Bosko, Cukrzyk gdzie jesteś nasz endokrynologu??? Help

    K5IHp2.png

    starania od 09.2018
    **************
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    **************
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    **************
    10.2019 - 7tc [*]
  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anielka90 wrote:
    Monika_89 to jest jakaś mała nadzieja :-)

    5ylwian pocieszające jest to że nie jestem sama :-) właśnie dlatego testy jeszcze nie robię, bo na bank wyjdzie negatywny. Dlatego byłam ciekawa tych owu...
    Ja juz nie wiem co sie dzieje,chyba zglupieje... wrocilam z pracy,weszlam ppd prysznic a tam tyle sluzu mleczno-przezroczystego i ciagnacego,ze szok! Jajnik ciagle prawy boli,te testy owu pozytywne,szyjka jakby nisko,rozpulchniona i otwarta i mysle wtf? 2 owu czy co to jest? Tzn 2 nie bedzie bo i tak luteine biore,wiec raczej by zablokowala.ale o co chodzi?

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ochmanka wrote:
    Matko Bosko, Cukrzyk gdzie jesteś nasz endokrynologu??? Help
    A co tam Ci sie dzieje?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5ylwian wrote:
    Ja juz nie wiem co sie dzieje,chyba zglupieje... wrocilam z pracy,weszlam ppd prysznic a tam tyle sluzu mleczno-przezroczystego i ciagnacego,ze szok! Jajnik ciagle prawy boli,te testy owu pozytywne,szyjka jakby nisko,rozpulchniona i otwarta i mysle wtf? 2 owu czy co to jest? Tzn 2 nie bedzie bo i tak luteine biore,wiec raczej by zablokowala.ale o co chodzi?

    Sesese :D a poczytaj sobie wyzej :D Witaj w klubie

    Ochmanka, 5ylwian, aeiouy lubią tę wiadomość

  • Ochmanka Autorytet
    Postów: 1466 3962

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa_mamusia wrote:
    A co tam Ci sie dzieje?
    Mam wyniki przeciwciał tarczycy i oczywiście panikuje:( aTPO mam podwyższone a aTG jest dużo za duże a ja nie mam pojęcia co to znaczy. I oczywiście jak to ja muszę wiedzieć JUŻ.
    Boszzz co za charakter:/

    K5IHp2.png

    starania od 09.2018
    **************
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    **************
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    **************
    10.2019 - 7tc [*]
  • Anielka90 Koleżanka
    Postów: 32 15

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5ylwian no właśnie to zbiorowa głupota jest :-) ale Sasanka ma rację, trzeba się cieszyć bo jeśli jest dzidziuś to powinien czuć szczęście od początku. Tak więc cieszmy sie oznakami ciąży bo to są piękne momenty <3

    5ylwian lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ochmanka wrote:
    Mam wyniki przeciwciał tarczycy i oczywiście panikuje:( aTPO mam podwyższone a aTG jest dużo za duże a ja nie mam pojęcia co to znaczy. I oczywiście jak to ja muszę wiedzieć JUŻ.
    Boszzz co za charakter:/
    Dawaj. Podpowiem. Przynajmniej sie postaram

  • Ochmanka Autorytet
    Postów: 1466 3962

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa_mamusia wrote:
    Dawaj. Podpowiem. Przynajmniej sie postaram
    ❤❤
    TSH 3,5 -byłam po tym u endo i kazała nie panikowac narazie. Zleciła USG i przeciwciała
    aTPO 12,60 norma do 5,61
    aTG 125,86 norma do 4,11
    Na usg niewielkie ognisko zapalne i obniżoną echogenicznośc.
    To tyle..

    K5IHp2.png

    starania od 09.2018
    **************
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    **************
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    **************
    10.2019 - 7tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, proszę mnie wypisać z lutowego testowania :)

    5ylwian, Ochmanka, Sasanka5, moyeu, MonikA_89!, aeiouy, Irvine90 lubią tę wiadomość

‹‹ 17 18 19 20 21 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ