X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe testowanie 2019 - jeszcze zdążymy w tym roku
Odpowiedz

Lutowe testowanie 2019 - jeszcze zdążymy w tym roku

Oceń ten wątek:
  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 1 lutego 2019, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scarlet88 wrote:
    nie wyświetla mi linku a cos czuje że mogło być ciekawie :D
    11 serduszkowań w okresie okoloowulacyjnym :P

    Scarlet88, Magduullina, Sasanka5 lubią tę wiadomość

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • moyeu Autorytet
    Postów: 1294 2149

    Wysłany: 1 lutego 2019, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scarlet kciuki żeby @ nie przylazła!

    Mnie od 2h podbrzusze pobolewa @owo przez kilka minut i przechodzi, poboli i przechodzi, boję się serio tej @, bo już pozwoliłam sobie mieć nadzieję więc jak przyjdzie @ to będzie płacz :( ale prawda jest taka, że i tak zawsze na @ jest dół, lament i zgrzytanie zębów. Dzisiaj mój mąż taaaak mnie wkurwiał jak jadł (chrupał) obiad... o mój Boże, ale jak! Za chwilę spokój! Hormony to przebrzydłe trolle :/

    agge, Emmainthegarden, Magduullina, Nuch, Malgonia, MonikA_89!, Ochmanka, Sasanka5 lubią tę wiadomość

    30 lat 🍍 starania od II 2018
    🩺Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Endometrioza I st., niskie AMH, jajowody drożne
    ❌ Mutacja MTHFR wariant A1289C - A/C heterozygota ❌ Białko S
    ❌AMH
    IX 2020 0,72 -> IV 2021 0,42 ->II 2022 0,49 💪🏻

    👦🏻On: morfologia 3%, reszta wyników w normie

    💉IVF💊
    IV 2021 Invimed Warszawa dr K. długi protokół
    19.05.21 punkcja - pobrano 2 komórki jajowe - IMSI + FertileChip
    22.05.21 transfer 2 zarodków 9bl I i 8bl I - CB 😭

    💉IMMUNOLOGIA🦠
    IV 2022 pierwsza wizyta u doc. P. w Łodzi, zlecił badania
    ❌TEST IMK
    ❌TEST CBA
    ❓ANA 3
    ✅P/c przeciwplemnikowe
    ❓KIR
    ❓HLA-C

    Od X 2021 Trulicity 1,5 mg BMI 30 -> IV 2022 -11 kg, -10cm w biodrach, BMI 26,9 💪🏻
  • Scarlet88 Autorytet
    Postów: 307 354

    Wysłany: 1 lutego 2019, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arashe wrote:
    11 serduszkowań w okresie okoloowulacyjnym :P
    Normalnie zazdroszcze im kondycji :D ja to bym pewnie na dupie nie siadła :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2019, 18:49

    Arashe, agge, Emmainthegarden, Magduullina, szona, Ochmanka, Sasanka5 lubią tę wiadomość

    Tomeczek 02.07.2012 godz. 20:15
    3850g/61cm - Naszego Szczęścia

    Aniołek 22/11/2016 r. [6tc]
    "Bose Aniołki siedzą na chmurkach,
    A każdy lekko jak piórko fruwa
    I każdy czuwa, cichutko czuwa,
    Nad tatą, który płakać nie umie,
    Nad siostrą, która nic nie rozumie,
    Nad dziadkiem, babcią smutną czasami,
    i swoją mamą - osnutą łzami,
    I każdy woła cichutko z daleka:
    mamo już nie płacz... mamo ja czekam..."
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 1 lutego 2019, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scarlet88 wrote:
    a więc u mnie tak... plamienie zanikło, było różowe, później brązowe ??!! i zarazie nie ma... ale u mnie czasem ta @ się tak wolno rozkręca... choć to różowo brązowe mnie trochę zadziwiło... zwykle przed @ jest różowe, później żywa krew a brązowe to dopiero na końcu... jutro u mnie będzie sądny dzień oś czuje... jak @ się nie rozkręci to koło 7 pójdę na bete bo jeśli miało by to być zagnieżdżenie to beta do 10 dobije dopiero koło połowy tygodnia pewnie... mimo wszystko westchnijcie na mnie tam do góry żeby sie udało jednak... chyba niepotrzebnie robię sobie nadzieje... W każdym razie małpowo się nie czuję baaa nawet nie mam ochoty na czekolade a u mnie czekoladę przed @ jem tabliczkami a nutelle łyżką obiadową :D

    Może jednak implantacja ;) trzymam kciuki

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 1 lutego 2019, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emmainthegarden wrote:
    Dziewczyny długi wstęp. Oglądałam kiedyś film przyrodniczy, czyta Krystyna Czubowna, żyje sobie w na takich skałach z kilkoma drzewami taki zwierz.. I raz w roku schodzi z gór, idzie kilka mcy, znajduje samice, ten teges, i znowu wraca do domu kilka mcy..

    Dziś znalazłam taki wykres.
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/784ba4e6c476.png

    Nooo..
    To obala teorie, że plemniki muszą dojrzeć... Chyba, że jego plemniki od razu po wyjściu z jąder dostają maturę :p

    W każdym razie po obejrzeniu tego wykresu poczułam, że u nas to prawie jak u tego zwierza, co to raz do roku... Idzie, idzie, idzie...

    O matko i córko..... :D

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 1 lutego 2019, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scarlet88 wrote:
    Normalnie zazdroszcze im kondycji :D ja to bym pewnie na dupie nie siadła :D

    Ja też. :D szaleni

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 1 lutego 2019, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie chyba też rozpoczynają sie zwiastuny @ Dzisiaj w biedro byłam to tak mnie zakuło podbrzusze, ze sie prawie zgiełam... Oczywiście najpierw musiał być wkręt ciążowy, ze macica sie rozciąga i te sprawy :P Nie pomógł fakt, że mi sie chciało strasznie siku, a przecież przed wyjsciem z pracy sikałam - na bank ciąża bo częstomocz (pomijam fakt, że przed wyjsciem wypilam pół litra herbaty). Potem zailiczyłam rossmanna i piec minut wpatrywałam sie w półkę z testami (bobo testy są na promocji i nova testy), ale nie kupiłam. Czekam do poniedziałku! i tak już wytrenowałam swoją silną wolę - nie ejm słodyczy od 12 dni, z obojętnością przeszłam koło stoiska z czekoladami w biedro. /moja silna wola na dzień dzisiejszy to Rambo!

    Nuch, Ochmanka lubią tę wiadomość

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 1 lutego 2019, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scarlet88 wrote:
    Normalnie zazdroszcze im kondycji :D ja to bym pewnie na dupie nie siadła :D
    chodziłybyśmy okrakiem hehehehhehe :D

    agge, Emmainthegarden, MonikA_89! lubią tę wiadomość

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 1 lutego 2019, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scarlett na szczęście wiadomo, że taka częstotliwość nie jest konieczna :D.
    Oby u Ciebie okazało się że to zagnieżdża się kropek, ja mam miałam plamienia przed @ to tylko rozowe

    agge lubi tę wiadomość

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 1 lutego 2019, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfia mnie nigdy nie ruszało stoisko z czekoladą, ale za to jak jest ciasto.... Mogę zjeść całe sama, byle też nie było zbyt słodkie, bo wtedy też blee.

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 1 lutego 2019, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arashe wrote:
    Elfia mnie nigdy nie ruszało stoisko z czekoladą, ale za to jak jest ciasto.... Mogę zjeść całe sama, byle też nie było zbyt słodkie, bo wtedy też blee.
    ja to sie rzucałam zawsze na słodycze! w każdej postaci, ciasta, ciastka, czekolada, wafelki, batoniki, pomadki, cukierki. Potrafiłam cukierki karmelowe zagryzac czekoladą. Całe opakowanie ptasiego leczka to dla mnie nic. Ale już mnie nie rusza. Wczoraj koelzanka w pracy otworzyła merci. nie zjadłam ani jednego. Mamy w pracy dwa kartony góralków i princessy. Nie tknęłam ani jednej, nie wzięłam ani jendego herbatnika podczas podwieczorku. Walczę i jestem z siebie dumna!

    aeiouy, Niecierpliwa..., Arashe, MonikA_89!, Ochmanka lubią tę wiadomość

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • EmiMama Ekspertka
    Postów: 190 85

    Wysłany: 1 lutego 2019, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I oczywiście była pewna, że nie wytrzymam do 7.02. Tylko wybił 1luty i już kupiłam test. A to zdecydowaaaaanie za szybko. Toż to nie czas. No ale cóż. Oczywiście blado. Nawet cienia cienia nie ma. Ale ja jestem nie cierpliwa... I siedzę zdolowana. Jakiś taki wieczór kiepski. Jeszcze z mężem poklocona. Jak mamy stworzyć małą istotę jak się nie odzywamy nawet do siebie?

  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 1 lutego 2019, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElfiaKsiężniczka wrote:
    ja to sie rzucałam zawsze na słodycze! w każdej postaci, ciasta, ciastka, czekolada, wafelki, batoniki, pomadki, cukierki. Potrafiłam cukierki karmelowe zagryzac czekoladą. Całe opakowanie ptasiego leczka to dla mnie nic. Ale już mnie nie rusza. Wczoraj koelzanka w pracy otworzyła merci. nie zjadłam ani jednego. Mamy w pracy dwa kartony góralków i princessy. Nie tknęłam ani jednej, nie wzięłam ani jendego herbatnika podczas podwieczorku. Walczę i jestem z siebie dumna!
    Ja też jestem z Ciebie dumna, nie wiem czy sama bym dała radę tak nic nic :)

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 1 lutego 2019, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EmiMama wrote:
    I oczywiście była pewna, że nie wytrzymam do 7.02. Tylko wybił 1luty i już kupiłam test. A to zdecydowaaaaanie za szybko. Toż to nie czas. No ale cóż. Oczywiście blado. Nawet cienia cienia nie ma. Ale ja jestem nie cierpliwa... I siedzę zdolowana. Jakiś taki wieczór kiepski. Jeszcze z mężem poklocona. Jak mamy stworzyć małą istotę jak się nie odzywamy nawet do siebie?
    Ja chyba jestem za młoda stażem małżeńskim by się nie odzywać do siebie z mężem.
    Widzę, że też starasz się o 2 córeczkę ;). Też bym chciała mieć druga teraz ^^

    Ps. Ale spamuje... Ale głowa mnie boli wiec leżę i tylko Was czytam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2019, 19:23

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 1 lutego 2019, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emmainthegarden wrote:
    Dziewczyny długi wstęp. Oglądałam kiedyś film przyrodniczy, czyta Krystyna Czubowna, żyje sobie w na takich skałach z kilkoma drzewami taki zwierz.. I raz w roku schodzi z gór, idzie kilka mcy, znajduje samice, ten teges, i znowu wraca do domu kilka mcy..

    Dziś znalazłam taki wykres.
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/784ba4e6c476.png

    Nooo..
    To obala teorie, że plemniki muszą dojrzeć... Chyba, że jego plemniki od razu po wyjściu z jąder dostają maturę :p

    W każdym razie po obejrzeniu tego wykresu poczułam, że u nas to prawie jak u tego zwierza, co to raz do roku... Idzie, idzie, idzie...

    A chociaż opłaciło się takie dupczenie? To wykres ciążowy ? :D

    Też się wzbraniam od słodyczy i ostatnio robię postępy, ale ogólnie to mogę śmiało stwierdzić, że jestem uzależniona od słodkości :P

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 1 lutego 2019, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arashe wrote:
    Ja chyba jestem za młoda stażem małżeńskim by się nie odzywać do siebie z mężem.
    Widzę, że też starasz się o 2 córeczkę ;). Też bym chciała mieć druga teraz ^^

    Ps. Ale spamuje... Ale głowa mnie boli wiec leżę i tylko Was czytam

    Hehe. Też marzę o drugiej babeczce, Juleczce :D Ale i synka chętnie przygarnę.

    Arashe lubi tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • makowa Autorytet
    Postów: 628 984

    Wysłany: 1 lutego 2019, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma rozwaliłaś system tymi serduszkami. Taka ilość kijanek pożera chyba to biedne jajeczko i nie ma z czego zrobić człowieka xD

    agge, MonikA_89!, Ochmanka lubią tę wiadomość

    MTHFR, PAI-1 hetero | ANA1, ANA2 + | p/c antykardiolipinowe + | Hashimoto
    OK: V Laiden, R2 | Protrombina II | ANA3 | LA | p/c p. b2 glikoproteinie | białko C, S | homocysteina

    Aniołki 03.2018 12 tc, 06.2018 6 tc
    Udało się! II - 24.12.2018
    x0f7mnb.png
  • Emmainthegarden Autorytet
    Postów: 499 563

    Wysłany: 1 lutego 2019, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To wykres ciążowy :)
    Inaczej to bym nie wklejała bo co mi do życia seksoholików.. ;)
    Ja też marzyłam o drugiej córce. Płakałam jak się dowiedziałam, że chłopak. A miałam wynik i nifty i amniopunkcji więc nie było o tym mowy, że to był palec na usg... :)

    Na razie ma trzy lata to nie wiem czy łatwiej niż z córką. Myślę, że to zależy od charakteru nie od płci..
    Kocham go tak strasznie, że czasem patrzę jak śpi i mnie zalewa fala szczęścia.:)

    PS. Jak przy pierwszym dowiedziałam się, że córka też płakałam. Bo miał syn z ojcem piłkę kopać a ja miałabym czas dla siebie ;)

    Także kobiecie nigdy nie dogodzisz... :))) :

    agge, nuśka91 lubią tę wiadomość

  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 1 lutego 2019, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma ja też w pierwszej chciałam syna, ale na porodzie była córka, lekki zawód trwał przez sekundę może :D takie maleństwo na mnie leżało, że serce się krajało

    Emmainthegarden lubi tę wiadomość

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 1 lutego 2019, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emmainthegarden wrote:
    To wykres ciążowy :)
    Inaczej to bym nie wklejała bo co mi do życia seksoholików.. ;)
    Ja też marzyłam o drugiej córce. Płakałam jak się dowiedziałam, że chłopak. A miałam wynik i nifty i amniopunkcji więc nie było o tym mowy, że to był palec na usg... :)

    Na razie ma trzy lata to nie wiem czy łatwiej niż z córką. Myślę, że to zależy od charakteru nie od płci..
    Kocham go tak strasznie, że czasem patrzę jak śpi i mnie zalewa fala szczęścia.:)

    PS. Jak przy pierwszym dowiedziałam się, że córka też płakałam. Bo miał syn z ojcem piłkę kopać a ja miałabym czas dla siebie ;)

    Także kobiecie nigdy nie dogodzisz... :))) :

    Ja w pierwszej ciąży marzyłam o synu. Mówiłam do brzucha "synku" :D A tu niespodzianka.

    To potem marzyłam, aby z drugiej ciąży był synek.
    Ale zmieniłam zdanie. Taką mam fajną dziewczynę, że chciałabym drugą taką :D

    No ale niech już będzie cokolwiek :P

    Emmainthegarden lubi tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
‹‹ 45 46 47 48 49 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ