X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe testowanie 2019 - jeszcze zdążymy w tym roku
Odpowiedz

Lutowe testowanie 2019 - jeszcze zdążymy w tym roku

Oceń ten wątek:
  • Emmainthegarden Autorytet
    Postów: 499 563

    Wysłany: 1 lutego 2019, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się nie wypowiadam na temat wyników. Pomimo tego że lecze się na tarczyce od 10 roku życia, pomimo tyłu lat starań. Słyszałam różne opinie lekarzy a poza tym u mnie zawsze było dziwnie. Zawsze jakis doktorek twierdził, że jak mam coś tyle to nie mogę mieć czegoś tam tyle. A zawsze miałam. Ile ja się muszę natlumaczyc, że mam hashi i nadczynność a nie niedoczynność...

    U mnie te wszystkie współczynniki nie grały nigdy, a zaszłam dopiero jak pojawiła mi sie taka nadczynność, że w hormonach jakby ktoś granat wrzucił..

  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 1 lutego 2019, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blackkkwhisky wrote:
    Skonsultowałam się z innym lekarzem ponieważ już nie krwawię, po ciazy nie ma śladu od pierwszej miesiączki mam brać clo.
    Jednak warto konsultować niektóre sprawy z więcej niż z 1 lekarzem. Pewnie odetchnęłaś z ulgą, że nie musisz tyle czekać? A jak się czujesz w ogóle?

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • Emmainthegarden Autorytet
    Postów: 499 563

    Wysłany: 1 lutego 2019, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ochmanka wrote:
    Emma
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/3ef7e517f948.png


    O tak, tak mi rób i za uchem podrap...

    PS. Zważywszy na treść moich jekow na brak możliwości zapłodnienia dobrze, że nie zakończyłam, niech mnie ktoś przeleci :)))


    A jak przypomnialyscie pytanie jaszczurek,to ile te plemniory żyły?
    U mnie seks był 10 dc, może się jakoś karaluch zaczaił za jajnikiem i wylazl na czas..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2019, 18:23

    agge, Elfik, Niecierpliwa..., Ochmanka lubią tę wiadomość

  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 1 lutego 2019, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emmainthegarden wrote:
    No właśnie dlatego pukal.. Ślina niedibra dla armii i od łodzią się w ciąże nie zachodzi... ;)

    Agge, ale to fajnie. Jak od pozytywu do 48 h,to masz owu w 12 dc i super. Tzn super, że więcej szans w roku.

    Przypomniam, że ja pewnie wczoraj wieczór, dziś rano miałam owu, chłop niby w domu i seksu nie było...
    Cytując osła niech mnie ktoś przytuli!!!

    Ale u mnie jeszcze nie było pozytywu :D A test jaśniejszy niż wczoraj

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 1 lutego 2019, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irvine90 wrote:
    Cukrzyk, ja też miałam przykazane, żeby nie brać leków rano przed badaniami tarczycowymi, więc chyba coś w tym jest.

    Agge, u mnie było tak, że jak owulacyjne jaśniały, to kolejnego dnia albo za 2 dni był bordowy pozytyw :)

    W sumie w tamtym cyklu też tak miałam. W 10dc test jaśniejszy niż 9dc, 11dc już ciemniejszy a 12dc pozytyw
    Więc jest nadzieja

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 1 lutego 2019, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa ciezarne ponoc przyjmuje wiec ja ide w marcu ;)

    Agge moim zdaniem spokojnie. Takie niewielkie wahniecia nic nie znacza. Jak bedzie pik to go nie przeoczysz bo u Ciebie ladnie wychodzi.

    agge, Szczesliwa_mamusia, aeiouy, Emmainthegarden, nuśka91 lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 1 lutego 2019, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emmainthegarden wrote:
    No właśnie dlatego pukal.. Ślina niedibra dla armii i od łodzią się w ciąże nie zachodzi... ;)

    Agge, ale to fajnie. Jak od pozytywu do 48 h,to masz owu w 12 dc i super. Tzn super, że więcej szans w roku.

    Przypomniam, że ja pewnie wczoraj wieczór, dziś rano miałam owu, chłop niby w domu i seksu nie było...
    Cytując osła niech mnie ktoś przytuli!!!

    Cytując teletubisie: " tuuuuliiiiimyyyyy" :*

    Emmainthegarden lubi tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 1 lutego 2019, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jajniki mnie dziś oba na przemian bolą. Więc coś tam się już chyba powoli dzieje :P

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2019, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Szczesliwa ciezarne ponoc przyjmuje wiec ja ide w marcu ;)

    Agge moim zdaniem spokojnie. Takie niewielkie wahniecia nic nie znacza. Jak bedzie pik to go nie przeoczysz bo u Ciebie ladnie wychodzi.
    A nie,no to dobrze. Ja na pewno jak zajde,to od razu do niego pisze smsa :-)

  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 1 lutego 2019, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emmainthegarden wrote:
    O tak, tak mi rób i za uchem podrap...

    PS. Zważywszy na treść moich jekow na brak możliwości zapłodnienia dobrze, że nie zakończyłam, niech mnie ktoś przeleci :)))


    A jak przypomnialyscie pytanie jaszczurek,to ile te plemniory żyły?
    U mnie seks był 10 dc, może się jakoś karaluch zaczął za jajnikiem i wylazl na czas..
    Heh a jakbyś stanęła przed mężem i zaczęła wzdychać "niech mnie ktoś przeleci"? Może załapie :D

    agge, Ochmanka lubią tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2019, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj dzis wrocil i mowi,ze zle sie czuje. A ja mówię,nie szkodzi. Możemy to zrobic po dziwkarsku. Bez całowania. Byle żołnierzy wpuscic w koszary :-P

    aeiouy, Emmainthegarden, Malgonia, Kingulla, agge, Arashe, 5ylwian, MonikA_89!, Nuch, nuśka91, Ochmanka, cukrzyk1991, Sasanka5 lubią tę wiadomość

  • makowa Autorytet
    Postów: 628 984

    Wysłany: 1 lutego 2019, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukrzyk, za przeciwciała szacun :) Ciekawe co je dopadło, selen czy brak glutenu... Chciałabym, żeby to pierwsze, bo to łatwiejsza metoda :) Koooocham glutenowe rzeczy... Ale kiedyś byłam na blogu jakiejś dziewczyny, która kilkanaście lat walczy z hashimoto i ona właśnie postawiła na eliminację glutenu i też jej się wyniki poprawiły. Ech :(

    Rany jaka nie do życia dziś jestem... Aż jestem zła, że nic tylko siedzę i seriale oglądam...

    cukrzyk1991 lubi tę wiadomość

    MTHFR, PAI-1 hetero | ANA1, ANA2 + | p/c antykardiolipinowe + | Hashimoto
    OK: V Laiden, R2 | Protrombina II | ANA3 | LA | p/c p. b2 glikoproteinie | białko C, S | homocysteina

    Aniołki 03.2018 12 tc, 06.2018 6 tc
    Udało się! II - 24.12.2018
    x0f7mnb.png
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 1 lutego 2019, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agge wrote:
    Śluz ogólnie oznacza, że to dzień płodny. Ja mam kilka takich dni, zanim nastąpi owulacja. Po owulacji śluz już jest inny.

    Dzięki za odpowiedz :) To wiem, bardziej chyba tworze soboe w głowie nadzieje, ze owulacja występuje dopiero po rozciągliwym śluzie ;) bo to dla mnie jedyna szansa w tym mcu ;)

    Magduullina, Szczesliwa_mamusia lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Emmainthegarden Autorytet
    Postów: 499 563

    Wysłany: 1 lutego 2019, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    Heh a jakbyś stanęła przed mężem i zaczęła wzdychać "niech mnie ktoś przeleci"? Może załapie :D

    To bardziej chodzi o to, że go nie będzie.. Albo będzie tak znerwicowany, że nawet po dziwkarsku, jak to rzekła koleżanka, nie da rady.. Ja to rozumiem niestety..

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 1 lutego 2019, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szona owulacja na 99% wystepuje po plodnym sluzie. Czasem na owulacje sluz sie pogarsza bo plemniki juz nie musza w nim zyc tak dlugo.

    Lece laski na zakupy. Juz nie pamietam kiedy mialam tak dobry humor. Az mi lzy w oczach stoja. Wrocila mi wiara ze to moze sie udac... o tym co sie bedzie dzialo jak zajde to wole nie myslec.

    szona, aeiouy, Emmainthegarden, Arashe, Niecierpliwa..., Szczesliwa_mamusia, nuśka91, Ochmanka lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Scarlet88 Autorytet
    Postów: 307 354

    Wysłany: 1 lutego 2019, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a więc u mnie tak... plamienie zanikło, było różowe, później brązowe ??!! i zarazie nie ma... ale u mnie czasem ta @ się tak wolno rozkręca... choć to różowo brązowe mnie trochę zadziwiło... zwykle przed @ jest różowe, później żywa krew a brązowe to dopiero na końcu... jutro u mnie będzie sądny dzień oś czuje... jak @ się nie rozkręci to koło 7 pójdę na bete bo jeśli miało by to być zagnieżdżenie to beta do 10 dobije dopiero koło połowy tygodnia pewnie... mimo wszystko westchnijcie na mnie tam do góry żeby sie udało jednak... chyba niepotrzebnie robię sobie nadzieje... W każdym razie małpowo się nie czuję baaa nawet nie mam ochoty na czekolade a u mnie czekoladę przed @ jem tabliczkami a nutelle łyżką obiadową :D

    nuśka91, Malgonia, Ochmanka, Sasanka5 lubią tę wiadomość

    Tomeczek 02.07.2012 godz. 20:15
    3850g/61cm - Naszego Szczęścia

    Aniołek 22/11/2016 r. [6tc]
    "Bose Aniołki siedzą na chmurkach,
    A każdy lekko jak piórko fruwa
    I każdy czuwa, cichutko czuwa,
    Nad tatą, który płakać nie umie,
    Nad siostrą, która nic nie rozumie,
    Nad dziadkiem, babcią smutną czasami,
    i swoją mamą - osnutą łzami,
    I każdy woła cichutko z daleka:
    mamo już nie płacz... mamo ja czekam..."
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 1 lutego 2019, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Szona owulacja na 99% wystepuje po plodnym sluzie. Czasem na owulacje sluz sie pogarsza bo plemniki juz nie musza w nim zyc tak dlugo.

    Lece laski na zakupy. Juz nie pamietam kiedy mialam tak dobry humor. Az mi lzy w oczach stoja. Wrocila mi wiara ze to moze sie udac... o tym co sie bedzie dzialo jak zajde to wole nie myslec.

    No to zobaczymy ;) chciałabym bardzo, żeby te walentynki przeszły do historii ehh

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Emmainthegarden Autorytet
    Postów: 499 563

    Wysłany: 1 lutego 2019, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny długi wstęp. Oglądałam kiedyś film przyrodniczy, czyta Krystyna Czubowna, żyje sobie w na takich skałach z kilkoma drzewami taki zwierz.. I raz w roku schodzi z gór, idzie kilka mcy, znajduje samice, ten teges, i znowu wraca do domu kilka mcy..

    Dziś znalazłam taki wykres.
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/784ba4e6c476.png

    Nooo..
    To obala teorie, że plemniki muszą dojrzeć... Chyba, że jego plemniki od razu po wyjściu z jąder dostają maturę :p

    W każdym razie po obejrzeniu tego wykresu poczułam, że u nas to prawie jak u tego zwierza, co to raz do roku... Idzie, idzie, idzie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2019, 18:37

    agge, szona, cukrzyk1991 lubią tę wiadomość

  • Scarlet88 Autorytet
    Postów: 307 354

    Wysłany: 1 lutego 2019, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wyświetla mi linku a cos czuje że mogło być ciekawie :D
    EDIT. Ło matulu!!! a ja sie cieszyłam że u nas co drugi dzień :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2019, 18:47

    Tomeczek 02.07.2012 godz. 20:15
    3850g/61cm - Naszego Szczęścia

    Aniołek 22/11/2016 r. [6tc]
    "Bose Aniołki siedzą na chmurkach,
    A każdy lekko jak piórko fruwa
    I każdy czuwa, cichutko czuwa,
    Nad tatą, który płakać nie umie,
    Nad siostrą, która nic nie rozumie,
    Nad dziadkiem, babcią smutną czasami,
    i swoją mamą - osnutą łzami,
    I każdy woła cichutko z daleka:
    mamo już nie płacz... mamo ja czekam..."
  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 1 lutego 2019, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia trzymam kciuki za Twój rozpoczęty już cykl ciazowy ;)

    Makowa mi też nic się nie chce... zwłaszcza że znowu od rana mnie łeb boli... Na razie jest trochę lepiej ale pewnie jutro rano znowu będzie gorzej, a będę sama z córką...
    W ciąży niestety mam migrene 2 dni.

    Co do śluzu, to ja dzień przed i w ovu miałam najbardziej płodny

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
‹‹ 44 45 46 47 48 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ