X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Magiczny GRUDZIEŃ
Odpowiedz

Magiczny GRUDZIEŃ

Oceń ten wątek:
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaStasia :) wrote:
    Ja ostatnio jak zamawiałam w necie by odebrać w doz to na drugi dzień miałam test do odbioru

    Nie znalazłam jednak tam

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • Emmainthegarden Autorytet
    Postów: 499 563

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja raz w aptece się uparłam, że chce czułość 10 i babka po długim grzebaniu wyciągnęła właśnie nord test. Ale był droższy od innych.
    Podobno te z auschauna są też 10 i tanie. Kupiłabym ale nie mam oszołoma w pobliżu. Czyli widzę, że w Gemini zazwyczaj mają.

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nordtesty nie sa w sumie opusane jaka maja czulosc. Ale wylapuja naprawde niskie bety. A nie robia sie na nich poczasiaki jak na bobotestach.

    agge lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaStasia :) wrote:
    To tak samo jak ja. A można wiedzieć dokładnie jakie miasto ?
    Toruń :)

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję wszystkim Wam za gratulacje, dodaje mi to otuchy, bo nie ukrywam, że boję się, że znowu skończy się poronieniem. Do labu się nie wybieram na razie, nie chce by rodzinka tak szybko wiedziała...

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaciekawiłyście mnie z ta ślina i troche poczytałam. Dowiedziałam się ze owszem, ślina zabija plemniki, ale nie na tyle żeby nie doszło do zaplodnienia. Dyb tak bylo bysmy mieli cudowny, całkowicie darmowy środek antykoncepcyjny. Chyba ze facet ma słabe żołnierzyki to wtedy lepiej zrezygnować.

    agge lubi tę wiadomość

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • cukrzyk1991 Autorytet
    Postów: 576 528

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    1. Mój rodzinny nie chciał zlecić, a gin może dopiero po 2-3 poronieniu. Robiłam więc prywatnie. Warto jednak zapytać czy wypisze skierowanie, bo pytanie nic nie kosztuje :)
    2. Bez białka C płaciłam 250zł. Trafiłam na coś co się nazywało pakiet APS. No i polecam laboratorium w szpitalu albo jakieś małe, bo Alab i diagnostyka zdzierają!
    3. Faza cyklu bez znaczenia. Najlepiej na czczo, ale ja robiłam po śniadaniu, bo nie wiedziałam i też nie było problemu. Tylko jak bierzesz jakieś leki rozrzedzające krew to trzeba je odstawić wcześniej. Acardu nie trzeba odstawiać
    4. Jak wyjdą dodatnie to powtarzasz po 12 tyg. Zwykle na wyniki się czeka miesiąc
    5. Ja robiłam tylko S wolne, bo tak zalecał hematolog

    Odniosę się do:

    2. Racja! U mnie w mieście jest absurd w ogóle. Jest punkt pobrań "diagnostyki" - cena za np. antyTPO = 40 zł, a w szpitalu = 20 zł. Ale teraz uwaga - mój punkt pobrań "diagnostyki" wysyła moją krew do analizy do Poznania na ul. Dąbrowskiego, a że szpitalne labo też malutkie - to oni też wysyłają moją krew do diagnostyki do Poznania na ul. Dąbrowskiego :D (tzw. zlecenie zewnętrzne). Skąd więc taki rozstrzał cen....mówie oczywiście że wyniki i tu i tu robię prywatnie (bez żadnych skierowań, sama dla siebie)
    4. Długoooo się czeka.

    A czy da się np. z tych 6 badań wykluczyć coś? Że np. najpierw zrobię jakieś 3 najważniejsze z tego zestawu badanka i jak wyjdą OK, to w sumie prawdpodobieństwo że mam zespół będzie na tyle małe, że nie będę musiała ani powtarzac badan ani robić wszystkich 6? Bo kurczę w tym miesiącu to już tyleee wydałam na badania że masakra :D

    Cukrzyca typu 1, Hashimoto, Prolaktyna średnia (?), + ANA1, + aTPO, + antykoagulant tocznia (LA), + MTHFR 667tc i PAI - obie mutacje heterozygoty
    Starania o pierwsze dziecko - (7cs)- II


    Leki: metformina, insulina (OPI), letrox 75, wit. D3, olej z wiesiołka, selen, kwas foliowy, luteina , tardyferon, heparyna
  • cukrzyk1991 Autorytet
    Postów: 576 528

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    makowa wrote:
    J


    Ja miałam zalecenie, żeby badania powtórzyć po 3 miesiącach. ALE uwaga, gin dając mi skierowanie kazała odczekać 4-6 tygodni od poronienia, bo dopiero wtedy organizm wraca do trybu "bezciążowego".

    Co do białek - jedno aktywność drugie wolne, nie pamiętam które :D Możesz zrobić aktywność dla obu, ale nie ma sensu, przepłacisz, a ilość białka wolnego też wiele Ci powie. Ciekawostka: wyniki białek nie są badaniami potwierdzającymi zespół antyfosfolipidowy, ale mogą mówić o problemach z krzepliwością.

    Co prawda u mnie poronienie było 2 dni po terminie @, ale to może lepiej też odczekam chociaż z miesiąc.
    To może sobie te białka odpuszczę ;p ? Bo wolałabym najpierw zrobić coś co sprawi, że będę mieć podejrzenie tego zespołu (więc może pozostałe 4 badania wypisane przez Monikę_89). Tyle kasy teraz wydałam, że wolę chyba robić na raty i ewentualnie wykluczać różne schorzenia :)

    Cukrzyca typu 1, Hashimoto, Prolaktyna średnia (?), + ANA1, + aTPO, + antykoagulant tocznia (LA), + MTHFR 667tc i PAI - obie mutacje heterozygoty
    Starania o pierwsze dziecko - (7cs)- II


    Leki: metformina, insulina (OPI), letrox 75, wit. D3, olej z wiesiołka, selen, kwas foliowy, luteina , tardyferon, heparyna
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agge wrote:
    O rany serio? A czemu to ma niekorzystny wpływ?
    Może ma to związek z tym co się wcześniej jadło :P No i jak jest jakaś infekcja gardła, to tym bardziej nie zalecała, bo się przenoszą bakterie.
    Nie wiem ile w tym prawdy, trzeba by doczytać :)

    agge lubi tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElfiaKsiężniczka wrote:
    Zaciekawiłyście mnie z ta ślina i troche poczytałam. Dowiedziałam się ze owszem, ślina zabija plemniki, ale nie na tyle żeby nie doszło do zaplodnienia. Dyb tak bylo bysmy mieli cudowny, całkowicie darmowy środek antykoncepcyjny. Chyba ze facet ma słabe żołnierzyki to wtedy lepiej zrezygnować.

    A przeczytałaś może, co w ślinie jest takiego, że je zabija?

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • cukrzyk1991 Autorytet
    Postów: 576 528

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arashe - a wiesz co było u Ciebie przyczyną poronienia wcześniej ? :( Trzymam kciuki, że tym razem zakończy się pięknym dzieciątkiem <3

    Cukrzyca typu 1, Hashimoto, Prolaktyna średnia (?), + ANA1, + aTPO, + antykoagulant tocznia (LA), + MTHFR 667tc i PAI - obie mutacje heterozygoty
    Starania o pierwsze dziecko - (7cs)- II


    Leki: metformina, insulina (OPI), letrox 75, wit. D3, olej z wiesiołka, selen, kwas foliowy, luteina , tardyferon, heparyna
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Slina ma kwasny odczyn, w koncu w ustach zaczyna sie trawienie. A plemniki to bialko, szkoda by je strawic ;)

    agge, madziorek86, MonikA_89! lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agge wrote:
    A przeczytałaś może, co w ślinie jest takiego, że je zabija?
    Enzymy trawienne, te które zaczynają nam rozkładać pokarm.

    agge, Malgonia lubią tę wiadomość

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • makowa Autorytet
    Postów: 628 984

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cukrzyk1991 wrote:
    Odniosę się do:

    2. Racja! U mnie w mieście jest absurd w ogóle. Jest punkt pobrań "diagnostyki" - cena za np. antyTPO = 40 zł, a w szpitalu = 20 zł. Ale teraz uwaga - mój punkt pobrań "diagnostyki" wysyła moją krew do analizy do Poznania na ul. Dąbrowskiego, a że szpitalne labo też malutkie - to oni też wysyłają moją krew do diagnostyki do Poznania na ul. Dąbrowskiego :D (tzw. zlecenie zewnętrzne). Skąd więc taki rozstrzał cen....mówie oczywiście że wyniki i tu i tu robię prywatnie (bez żadnych skierowań, sama dla siebie)
    4. Długoooo się czeka.

    A czy da się np. z tych 6 badań wykluczyć coś? Że np. najpierw zrobię jakieś 3 najważniejsze z tego zestawu badanka i jak wyjdą OK, to w sumie prawdpodobieństwo że mam zespół będzie na tyle małe, że nie będę musiała ani powtarzac badan ani robić wszystkich 6? Bo kurczę w tym miesiącu to już tyleee wydałam na badania że masakra :D
    Ja czekałam 10-14 dni na wyniki. Robione w Diagnostyce, ale na zlecenie LuxMedu.

    Zespół antyfosfolipidowy potwierdzają trzy badania:
    1) antykoagulant toczniowy
    2) przeciwciała przeciw kardiolipinie
    3) przeciwciała przeciw beta-2-glikoproteinie

    Zasada jest taka, że badania powinno się powtórzyć. A już na pewno wtedy, kiedy wyniki są podejrzane. U mnie np. widać rozwój "choroby", bo za pierwszym razem miałam tylko przeciwciała w klasie igm, a za drugim razem dodatkowo pojawiły mi się igg. A igm z określenia na "wynik wątpliwie dodatni" zmieniły się na "wynik dodatni" (zwiększyła się ilość przeciwciał). Także to dowód na to, że te parametry się zmieniają i ich jednorazowe zbadanie może wiele nie dać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2018, 18:41

    cukrzyk1991 lubi tę wiadomość

    MTHFR, PAI-1 hetero | ANA1, ANA2 + | p/c antykardiolipinowe + | Hashimoto
    OK: V Laiden, R2 | Protrombina II | ANA3 | LA | p/c p. b2 glikoproteinie | białko C, S | homocysteina

    Aniołki 03.2018 12 tc, 06.2018 6 tc
    Udało się! II - 24.12.2018
    x0f7mnb.png
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    makowa wrote:
    Nie zauważyłam, że MonikA_89! już odpowiedziała ;)

    Co do odstawiania Acardu przed badaniami - ja mam inne zdanie. Pierwszy zestaw badań robiłam zanim zaczęłam brać Acard. Antykoagulant toczniowy wyszedł mi w normie. Po 3 miesiącach zrobiłam badania ponownie i zapomniałam na czas odstawić Acard! Dopiero na 4 dni przed badaniem odstawiłam i antykoagulant wyszedł mi poza normą, wydłużony czas krzepnięcia - zupełne przeciwieństwo zespołu antyfosfolipidowego. Z jednej strony podejrzenia nadmiernej krzepliwości, z drugiej osłabiona krzepliwość po lekach rozrzedzających krew - no nie wierzę, że Acard nie był winowajcą.
    Ja mówiłam, że biorę Acard zanim poszłam się kłuć i powiedzieli w labie, że nie muszę odstawiać. Hematolog z resztą mi to potwierdził. A te powtórne badania robiłaś w tym samym labie?

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • madziorek86 Autorytet
    Postów: 1042 2954

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DZIEWCZYNYYYY ile newsów dzisiaj!!:) TRZYMAM KCIUKI za Was! :D

    Tak strasznie się cieszę taką ilością pozytywnych wiadomości, że aż się wzruszyłam i chlipłam! :D

    TO NIESAMOWITE, statystycznie "na oko" ten grudzień jest naprawdę magiczny! Tyle pozytywów!

    I TAK TRZYMAĆ! Moje prośby do Matki Natury przynoszą efekty :D :D :D ustawiać się w kolejce i niech każdej się szybko uda zakiełkować :)))))))))))))

    Dziś u mnie termin @. Cisza i spokój, cyce bolą niemiłosiernie (dzięki za pomysł ze spaniem w sportowym staniku!!! <3 ), delikatne skurczowe bóle pod brzuchem czuję i często mi mdło... Niezależnie od stanu najedzenia... Jutro rano idę na drugą betę (po 72h).

    Póki co, boję się strasznieeeeeee, że to biochemiczna... Ciężko się skupić na codziennych czynnościach...

    Trzymajcie kciuki... :)

    cukrzyk1991, agge, Arashe, Ochmanka, Irvine90, aeiouy, staraniowa, makowa lubią tę wiadomość

  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cukrzyk1991 wrote:
    Odniosę się do:

    2. Racja! U mnie w mieście jest absurd w ogóle. Jest punkt pobrań "diagnostyki" - cena za np. antyTPO = 40 zł, a w szpitalu = 20 zł. Ale teraz uwaga - mój punkt pobrań "diagnostyki" wysyła moją krew do analizy do Poznania na ul. Dąbrowskiego, a że szpitalne labo też malutkie - to oni też wysyłają moją krew do diagnostyki do Poznania na ul. Dąbrowskiego :D (tzw. zlecenie zewnętrzne). Skąd więc taki rozstrzał cen....mówie oczywiście że wyniki i tu i tu robię prywatnie (bez żadnych skierowań, sama dla siebie)
    4. Długoooo się czeka.

    A czy da się np. z tych 6 badań wykluczyć coś? Że np. najpierw zrobię jakieś 3 najważniejsze z tego zestawu badanka i jak wyjdą OK, to w sumie prawdpodobieństwo że mam zespół będzie na tyle małe, że nie będę musiała ani powtarzac badan ani robić wszystkich 6? Bo kurczę w tym miesiącu to już tyleee wydałam na badania że masakra :D
    Powtarzasz tylko to co wyszło dodatnie. Jak mi wyszły tylko kardiolipiny IgG to tylko je robię ponownie :)
    Jesteś z Poznania? Ja robiłam badania w Interlab przy 28czerwca. Jestem typowy Poznański dusigrosz i szukałam, gdzie mają najtaniej :P no bo po co przepłacać :P

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cukrzyk1991 wrote:
    Co prawda u mnie poronienie było 2 dni po terminie @, ale to może lepiej też odczekam chociaż z miesiąc.
    To może sobie te białka odpuszczę ;p ? Bo wolałabym najpierw zrobić coś co sprawi, że będę mieć podejrzenie tego zespołu (więc może pozostałe 4 badania wypisane przez Monikę_89). Tyle kasy teraz wydałam, że wolę chyba robić na raty i ewentualnie wykluczać różne schorzenia :)
    Te 4 pozostałe były jako pakiet APS i kosztowały 180zł jakby coś :)

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Slina ma kwasny odczyn, w koncu w ustach zaczyna sie trawienie. A plemniki to bialko, szkoda by je strawic ;)
    Taaa nie ma to jak dzienna porcja białka :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2018, 18:49

    agge, madziorek86, Malgonia lubią tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziorek86 wrote:
    DZIEWCZYNYYYY ile newsów dzisiaj!!:) TRZYMAM KCIUKI za Was! :D

    Tak strasznie się cieszę taką ilością pozytywnych wiadomości, że aż się wzruszyłam i chlipłam! :D

    TO NIESAMOWITE, statystycznie "na oko" ten grudzień jest naprawdę magiczny! Tyle pozytywów!

    I TAK TRZYMAĆ! Moje prośby do Matki Natury przynoszą efekty :D :D :D ustawiać się w kolejce i niech każdej się szybko uda zakiełkować :)))))))))))))

    Dziś u mnie termin @. Cisza i spokój, cyce bolą niemiłosiernie (dzięki za pomysł ze spaniem w sportowym staniku!!! <3 ), delikatne skurczowe bóle pod brzuchem czuję i często mi mdło... Niezależnie od stanu najedzenia... Jutro rano idę na drugą betę (po 72h).

    Póki co, boję się strasznieeeeeee, że to biochemiczna... Ciężko się skupić na codziennych czynnościach...

    Trzymajcie kciuki... :)


    Oczywiście trzymam ! Będzie piękna beta:)

    madziorek86 lubi tę wiadomość

‹‹ 104 105 106 107 108 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ