X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Magiczny GRUDZIEŃ
Odpowiedz

Magiczny GRUDZIEŃ

Oceń ten wątek:
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 27 grudnia 2018, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nuśka91 wrote:
    Dzięki za wsparcie dziewczyny :*

    Już po północy więc zaczynam moje urodziny! 27 lat to dużo czy nie?

    Jak myślę o tym, że mój mąż ponad 3 lata namawiał mnie na dziecko, a ja dopiero w zeszłym roku zaczęłam "chcieć" to aż mnie coś boli w środku. Tyle zmarnowanych miesięcy. I pamiętam jak mówił, żebyśmy próbowali, bo może być tak, że będziemy chcieli a nie będziemy mogli, a ja na to mu powiedziałam: no przestań na pewno się uda.

    Ale oczywiście praca była bardzo ważna. Rozwój, podróże, ale do tego stres itp. A teraz praca nabrała jeszcze większego tempa, ale nie odłożę już starań, bo nie wiadomo ile potrwają.

    Powiedzcie mi jak Wy dowiedziałyście się o jakichś większych problemach? Miałyście mądrych lekarzy czy same zaczęłyście szukać powodów i na własną rękę robiliście badania kiedy starania się przedłużały? Czy zmieniłyście lekarza?
    Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Młodziutka jesteś :) Mi w lutym stuknie 30. Życzę Ci, żebyś szybko zobaczyła dwie kreski na teście!!!

    Jeśli chodzi o leczenie niepłodności to ja zaciągnęłam męża do kliniki po 2 latach bezskutecznych starań. Miałam dość długie o nieregularne cykle (30-40) dni i moja ginekolog poza monitoringiem cyklu nie mogła mi nic innego zaproponować, bo Luxmed nie zajmuje się leczeniem niepłodności. W klinice zrobili sporo badań, ale i tak wiele nieprawidłowości odkryłam dopiero wtedy, gdy szukałam przyczyny poronienia.

    nuśka91 lubi tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 27 grudnia 2018, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa... wrote:
    Przyszła @. Cykl 26 dniowy uznaję za zakończony.
    Powiedzcie mi, jakie badania w trakcie cyklu warto sobie zrobić i kiedy ?
    Około 5dc możesz zrobić badanie prolaktyny, a 7dpo badanie progesteronu. Można też zbadać estradiol, ale nie pamiętam w którym momencie najlepiej.

    agge lubi tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 27 grudnia 2018, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fsh, lh, i estradiol w 3dc chyba

    agge lubi tę wiadomość

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2018, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElfiaKsiężniczka wrote:
    Fsh, lh, i estradiol w 3dc chyba

    Dzięki. Wypada mi to w sobote na szczęście lab otwarte :)

  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 27 grudnia 2018, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa... wrote:
    Dzięki. Wypada mi to w sobote na szczęście lab otwarte :)
    Tutaj dziewczyna fajnie opisala wszystkie badania
    https://ovufriend.pl/forum/w-oczekiwaniu-na-owulacje/estradiol-a-owulacja,15711.html

    Ja sobie chyba zrobię jeszcze cukier/krzywa cukrzycową

    agge lubi tę wiadomość

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • Scarlet88 Autorytet
    Postów: 307 354

    Wysłany: 27 grudnia 2018, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny, dawno mnie nie było, miałam testować w wigilię, ale nie miałam kiedy. Do dzisiaj @ brak. Ale jakoś się stresuje, dzisiaj idę do apteki po test, jutro rano zrobię bo zaczyna mnie gardło boleć a boję się brać jakiekolwiek leki;(

    agge, Arashe lubią tę wiadomość

    Tomeczek 02.07.2012 godz. 20:15
    3850g/61cm - Naszego Szczęścia

    Aniołek 22/11/2016 r. [6tc]
    "Bose Aniołki siedzą na chmurkach,
    A każdy lekko jak piórko fruwa
    I każdy czuwa, cichutko czuwa,
    Nad tatą, który płakać nie umie,
    Nad siostrą, która nic nie rozumie,
    Nad dziadkiem, babcią smutną czasami,
    i swoją mamą - osnutą łzami,
    I każdy woła cichutko z daleka:
    mamo już nie płacz... mamo ja czekam..."
  • Olga_89 Autorytet
    Postów: 1152 2430

    Wysłany: 27 grudnia 2018, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scarlet to czekamy na dobre wiesci.. Jestem w 6dc i Temperatura nadal utrzymuje mi się w okolicy 37st! Gdzie przed owulacja była ok 36,5. I jest to 37st po całej przespanej nocy, a nie po kilku godzinach snu jak to zazwyczaj u mnie bywa.. Zrobiłam test, i przebija Druga kreseczka, ale ledwo widoczna. Bardziej wygląda na wadę fabryczną.. https://naforum.zapodaj.net/df280b29ffb4.jpg.html nie sądzę czy tutaj coś dojrzycie ale wrzucam..

    8p3oskjozzzi1rdx.png
    Udzial w badaniach lkinicznych, Kriobank Bialystok-IVF
    AMH 8.62
    lekko Policystyczne jajniki
    07.03. 19 transfer 5 dniowego kropka 4AA
    mamy jeszcze:❄️❄️❄️
    15.03.19 8dpt beta 0
    Crio 05.04.19 4AA
    9dpt--> beta 178 😍 prog 15.53... 11dpt--> beta 389 😊 18dpt-->beta 8630 😄
    05.05--> serce wali jak dzwon :) <3 mamy 11mm :)
    07.07.19--> znamy plec :) chlopczyk! Gabrys <3
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 27 grudnia 2018, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien d0bry. Witam sie spod kolderki, bo chorobsko uziemilo mnie w domu.

    Nuśka najlepszego i oczywiscie spelnienia marzenia o dziecku.
    Co do wieku to Ci zazdroszcze. Jestem tu najstarsza i jeszcze mam nadzieje ;)

    Jesli chodzi o problemy to zawsze mialam zle przeczucia. U mojego brata szlo jak po grudzie i jak dowiedzialam sie o tym ile rzeczy moze ciaze utrudniac to nie bylam optymistka :/ wydawalo mi sie jednak, ze moim problemem bedzie progesteron, bo plamilam w czasie cyklu.
    Kiedy porpnilam pierwsze badanie to byl kariotyp. Moj brat ma ta sama wade genetyczna. Zaluje, ze nikt mu nie powiedzial, ze siostra powinna sie zbadac. No a gdy juz wyszlo to zaczelam badac wszystko, bo jesli juz uda mi sie trafic na zdrowy zarodek to musze ciaze utrzymac za wszelka cene.
    Jedna z Was napisala, ze nie bierze luteiny, bo to pomaga w 10% ciaz. Nie zycze nikomu poronienia, ale gdy sie juz trafi to zrobi sie wszystko by choc o 1% podniesc szanse.

    Niecierpliwa przykro mi, ze przyszla @, ale pamietaj, ze z kazdym cyklem Twoje szanse rosna :)
    Co do badan to w 3 dc bada sie LH, FSH i estradiol. Mozna od razu sprawdzic prolaktyne. Poniewaz masz krotkie cykle to mozesz tez zrobic badania w 2dc jesli bedzie problem z labem.
    Potem na dwa dni przed owulacja mozna estradiol powtorzyc, jedo poziom wskazuje jaki jest stopien dojrzalosci komorki jakowej. 7dpo progesteron. Jesli jest problem z dlugoscia FL to powtarza sie go jeszcze 8 i 9 dpo.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Ochmanka Autorytet
    Postów: 1466 3962

    Wysłany: 27 grudnia 2018, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    makowa wrote:
    Bo ten styczniowy to taki "nie nasz", tzn. żadna z nas go nie założyła, prawda?
    Ja planowałam założyć wątek styczniowy, tak jak się umówiłyśmy dopiero po ostatnim grudniowym testowaniu, jako że ja pierwsza grudniowa @ ale skoro już jest to niech będzie i ten:) makowa spoczko, przepełzniemy całym gronem to i tam się zrobi swojsko;)
    Bo oczywiście liczę na obecność wszystkich mikołajkowo-świątecznych fasolek:)

    Arashe lubi tę wiadomość

    K5IHp2.png

    starania od 09.2018
    **************
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    **************
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    **************
    10.2019 - 7tc [*]
  • makowa Autorytet
    Postów: 628 984

    Wysłany: 27 grudnia 2018, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olga_89 wrote:
    Scarlet to czekamy na dobre wiesci.. Jestem w 6dc i Temperatura nadal utrzymuje mi się w okolicy 37st! Gdzie przed owulacja była ok 36,5. I jest to 37st po całej przespanej nocy, a nie po kilku godzinach snu jak to zazwyczaj u mnie bywa.. Zrobiłam test, i przebija Druga kreseczka, ale ledwo widoczna. Bardziej wygląda na wadę fabryczną.. https://naforum.zapodaj.net/df280b29ffb4.jpg.html nie sądzę czy tutaj coś dojrzycie ale wrzucam..
    Widzę drugą kreskę, tylko tak jakby za blisko kontrolnej by była? I 6 dc? I ta tempka. Masz inny test? A @ była normalna?

    Ja po pobraniu, teraz czekanie na wyniki... Ale nerwy mam, bo od 3 dni temp w dół...

    MTHFR, PAI-1 hetero | ANA1, ANA2 + | p/c antykardiolipinowe + | Hashimoto
    OK: V Laiden, R2 | Protrombina II | ANA3 | LA | p/c p. b2 glikoproteinie | białko C, S | homocysteina

    Aniołki 03.2018 12 tc, 06.2018 6 tc
    Udało się! II - 24.12.2018
    x0f7mnb.png
  • makowa Autorytet
    Postów: 628 984

    Wysłany: 27 grudnia 2018, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ochmanka wrote:
    Bo oczywiście liczę na obecność wszystkich mikołajkowo-świątecznych fasolek:)
    Ja gina mam w styczniu, więc na pewno przejdę na styczniowy, bo mam nadzieję wtedy dowiedzieć się, że wszystko jest dobrze i że mogę cieszyć się ciążą :)

    Ochmanka lubi tę wiadomość

    MTHFR, PAI-1 hetero | ANA1, ANA2 + | p/c antykardiolipinowe + | Hashimoto
    OK: V Laiden, R2 | Protrombina II | ANA3 | LA | p/c p. b2 glikoproteinie | białko C, S | homocysteina

    Aniołki 03.2018 12 tc, 06.2018 6 tc
    Udało się! II - 24.12.2018
    x0f7mnb.png
  • Olga_89 Autorytet
    Postów: 1152 2430

    Wysłany: 27 grudnia 2018, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa @ raczej normalna, może tylko więcej plamien było przed i po niż zawsze.. Tylko ten test mam, skocze dzisiaj kupię i jeszcze jeden jutro zrobię.

    agge lubi tę wiadomość

    8p3oskjozzzi1rdx.png
    Udzial w badaniach lkinicznych, Kriobank Bialystok-IVF
    AMH 8.62
    lekko Policystyczne jajniki
    07.03. 19 transfer 5 dniowego kropka 4AA
    mamy jeszcze:❄️❄️❄️
    15.03.19 8dpt beta 0
    Crio 05.04.19 4AA
    9dpt--> beta 178 😍 prog 15.53... 11dpt--> beta 389 😊 18dpt-->beta 8630 😄
    05.05--> serce wali jak dzwon :) <3 mamy 11mm :)
    07.07.19--> znamy plec :) chlopczyk! Gabrys <3
  • Irvine90 Autorytet
    Postów: 555 1854

    Wysłany: 27 grudnia 2018, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olga_89 wrote:
    Scarlet to czekamy na dobre wiesci.. Jestem w 6dc i Temperatura nadal utrzymuje mi się w okolicy 37st! Gdzie przed owulacja była ok 36,5. I jest to 37st po całej przespanej nocy, a nie po kilku godzinach snu jak to zazwyczaj u mnie bywa.. Zrobiłam test, i przebija Druga kreseczka, ale ledwo widoczna. Bardziej wygląda na wadę fabryczną.. https://naforum.zapodaj.net/df280b29ffb4.jpg.html nie sądzę czy tutaj coś dojrzycie ale wrzucam..
    Ja też widzę, ale też jakby nie do końca w tym miejscu, gdzie powinna być. Ale kto wie? :)

    Ja też oczywiście cały czas Was czytam i mam zamiar przejść na wątek styczniowy. :) Dla mnie to też ważny miesiąc. U mnie 10 stycznia druga wizyta i usg. Na pierwszej było widać pęcherzyk ciążowy i żółtkowy, zarodek był jeszcze za mały, ale lekarz twierdził, że wszystko jest ok. Nawet dwa przyrosty bety o 55% uznał, że nie są wcale złe. Trochę mnie pocieszył, ale wiadomo - chcialabym już widzieć fasolkę. :)

    Arashe lubi tę wiadomość

    01.2019 - poronienie zatrzymane (10tc) Aniołek

    age.png

    Antoś 25.12.2019 <3 3740 g, 56 cm

    age.png

    Alicja 07.04.2023 <3 3600 g, 57 cm
  • Ochmanka Autorytet
    Postów: 1466 3962

    Wysłany: 27 grudnia 2018, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olga też coś widzę ale za to mi mignęło w "prawidłowym" miejscu. Rób jutro test i wrzucaj info:)

    U mnie nareszcie owulak pozytywny>> 20dc pfff

    Arashe lubi tę wiadomość

    K5IHp2.png

    starania od 09.2018
    **************
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    **************
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    **************
    10.2019 - 7tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2018, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Dzien d0bry. Witam sie spod kolderki, bo chorobsko uziemilo mnie w domu.

    Nuśka najlepszego i oczywiscie spelnienia marzenia o dziecku.
    Co do wieku to Ci zazdroszcze. Jestem tu najstarsza i jeszcze mam nadzieje ;)

    Jesli chodzi o problemy to zawsze mialam zle przeczucia. U mojego brata szlo jak po grudzie i jak dowiedzialam sie o tym ile rzeczy moze ciaze utrudniac to nie bylam optymistka :/ wydawalo mi sie jednak, ze moim problemem bedzie progesteron, bo plamilam w czasie cyklu.
    Kiedy porpnilam pierwsze badanie to byl kariotyp. Moj brat ma ta sama wade genetyczna. Zaluje, ze nikt mu nie powiedzial, ze siostra powinna sie zbadac. No a gdy juz wyszlo to zaczelam badac wszystko, bo jesli juz uda mi sie trafic na zdrowy zarodek to musze ciaze utrzymac za wszelka cene.
    Jedna z Was napisala, ze nie bierze luteiny, bo to pomaga w 10% ciaz. Nie zycze nikomu poronienia, ale gdy sie juz trafi to zrobi sie wszystko by choc o 1% podniesc szanse.

    Niecierpliwa przykro mi, ze przyszla @, ale pamietaj, ze z kazdym cyklem Twoje szanse rosna :)
    Co do badan to w 3 dc bada sie LH, FSH i estradiol. Mozna od razu sprawdzic prolaktyne. Poniewaz masz krotkie cykle to mozesz tez zrobic badania w 2dc jesli bedzie problem z labem.
    Potem na dwa dni przed owulacja mozna estradiol powtorzyc, jedo poziom wskazuje jaki jest stopien dojrzalosci komorki jakowej. 7dpo progesteron. Jesli jest problem z dlugoscia FL to powtarza sie go jeszcze 8 i 9 dpo.

    Nie mam problemu z labem w sobotę na szczęście. Zrobię te wszystkie badania, żeby wiedzieć na czym stoję :) bo z tą długością cykli to tak nie do konca, poprzedni miał 33 :)

  • makowa Autorytet
    Postów: 628 984

    Wysłany: 27 grudnia 2018, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wstydzę się za siebie, ale normalnie zwariowałam :P Przy staraniach nie byłam przesadnie nakręcona, nie szalałam, a teraz... Jestem po badaniu krwi i zamiast zająć się ogarnieniem mieszkania, żeby czas zleciał do wyników to poszłam zrobić owulaka, bo ciążowych sikańców już nie mam :P Wyszedł mocno pozytywny.

    Teraz czas na powrót do rzeczywistości, bo zwariuję przez te kilka godzin :P

    Beti82, agge, Arashe, szona lubią tę wiadomość

    MTHFR, PAI-1 hetero | ANA1, ANA2 + | p/c antykardiolipinowe + | Hashimoto
    OK: V Laiden, R2 | Protrombina II | ANA3 | LA | p/c p. b2 glikoproteinie | białko C, S | homocysteina

    Aniołki 03.2018 12 tc, 06.2018 6 tc
    Udało się! II - 24.12.2018
    x0f7mnb.png
  • Beti82 Autorytet
    Postów: 6769 6057

    Wysłany: 27 grudnia 2018, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja odebrałam moje wyniki z piątku...Okazalo się ,ze one były gotowe w piątek tylko zawinił ktoś kto wpisuje je do systemu A inf i przychodnia była nieczynna w sobote.W poniedziałek inf czynna ale babka chyba tak samo nie kumata jak te co wklepują te wyniki...A wiec tak...
    W ciązy już nie bylam w piątek
    To dobra i zla wiadomość,bo jeżeli heparynę dostałam w sobote to już było za pozno.Wiec albo koszmarny zbieg okoliczności albo heparynę za pozno dostałam.Wierze w przeznaczenie gdybym odebrala te wyniki w pt to pewnie już bym do lekarza nie pojechala .A tak pojechałam i mam heparynę na zapas.
    Co do wynikow to podam Wam dla porównania czym się rozni beta hcg od hcg a wiec..
    w srode badanie hcg -10,5 .Prog 25
    w pietak badanie hcg-7,73 a beta hcg 8,7.Prog 14,56

    Czyli faktycznie Beta hcg pokazuje troche wyzszy wynik

    w5wqroeqo28oqb86.png
    22.11-Będzie córeczka <3
    24.01-432 (22tc)
    06.02-579 (24tc)
    14.02-800 (26tc)
    05.03-1067 (28tc)
    13.03-1250 (29tc)
    27.03-1699 (31tc)
    02.04-2001 (32tc)
    30.04-2500 (36 tc)
    13-05-3170 (38 tc )
    25.05-3450 (40 tc)
  • Olga_89 Autorytet
    Postów: 1152 2430

    Wysłany: 27 grudnia 2018, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa, to czekamy z niecierpliwością! do mnie właśnie przyjechał kurier z moim żelem Conceive Plus.. jak K wróci będziemy próbować , a co mi szkodzi:D

    8p3oskjozzzi1rdx.png
    Udzial w badaniach lkinicznych, Kriobank Bialystok-IVF
    AMH 8.62
    lekko Policystyczne jajniki
    07.03. 19 transfer 5 dniowego kropka 4AA
    mamy jeszcze:❄️❄️❄️
    15.03.19 8dpt beta 0
    Crio 05.04.19 4AA
    9dpt--> beta 178 😍 prog 15.53... 11dpt--> beta 389 😊 18dpt-->beta 8630 😄
    05.05--> serce wali jak dzwon :) <3 mamy 11mm :)
    07.07.19--> znamy plec :) chlopczyk! Gabrys <3
  • makowa Autorytet
    Postów: 628 984

    Wysłany: 27 grudnia 2018, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beti82 wrote:
    Dziewczyny ja odebrałam moje wyniki z piątku...Okazalo się ,ze one były gotowe w piątek tylko zawinił ktoś kto wpisuje je do systemu A inf i przychodnia była nieczynna w sobote.W poniedziałek inf czynna ale babka chyba tak samo nie kumata jak te co wklepują te wyniki...A wiec tak...
    W ciązy już nie bylam w piątek
    To dobra i zla wiadomość,bo jeżeli heparynę dostałam w sobote to już było za pozno.Wiec albo koszmarny zbieg okoliczności albo heparynę za pozno dostałam.Wierze w przeznaczenie gdybym odebrala te wyniki w pt to pewnie już bym do lekarza nie pojechala .A tak pojechałam i mam heparynę na zapas.
    Co do wynikow to podam Wam dla porównania czym się rozni beta hcg od hcg a wiec..
    w srode badanie hcg -10,5 .Prog 25
    w pietak badanie hcg-7,73 a beta hcg 8,7.Prog 14,56

    Czyli faktycznie Beta hcg pokazuje troche wyzszy wynik
    Ech, to dobrze, że wynik był taki a nie inny w kontekście późniejszych wydarzeń.

    Wybacz, że nie pamiętam, ale dostałaś już @?

    MTHFR, PAI-1 hetero | ANA1, ANA2 + | p/c antykardiolipinowe + | Hashimoto
    OK: V Laiden, R2 | Protrombina II | ANA3 | LA | p/c p. b2 glikoproteinie | białko C, S | homocysteina

    Aniołki 03.2018 12 tc, 06.2018 6 tc
    Udało się! II - 24.12.2018
    x0f7mnb.png
‹‹ 142 143 144 145 146 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ