X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Maj abyś nam cuda dał :) Testowanie majowe :)
Odpowiedz

Maj abyś nam cuda dał :) Testowanie majowe :)

Oceń ten wątek:
  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 2 maja 2017, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Schmetterling wrote:
    A ja o tym AMH na słuchałam się wielu rzeczy i przetrzaslam cały internet.Opinie sa bardzo skrajne.Życzę Ci jak najwyzszego i nie załamuj się jak będziesz mieć poniżej 1.Ja przeszłam piekło..

    Schmetterling, a dlaczego przeszłaś piekło, jeżeli można wiedzieć? I czy to AMH muszę zrobić koniecznie w 3 dniu cyklu? Tak się zestresowałam, że najchętniej jeszcze w tym cyklu bym zrobiła, żeby tylko wiedzieć więcej...

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2017, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    OjMaryś jestem z Toba całym serduchem!!!!!!!! Muszę jutro to jakoś odreagować.

    Schmetterling Ciężko określicz cz wogóle ta owulacja była, OF zmieniał mi termin owulacji. Wiem jedno piersi już zaczeły boleć tak jak co miesiąc, liczyłam na ten cykl, chyba za bardzo. :-/

    Ale ból piersi może również oznaczać ciążę. Może jestem głupia, ale mnie też bolą piersi,a mimo to nie tracę nadzieji :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2017, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emiilka wrote:
    Schmetterling, a dlaczego przeszłaś piekło, jeżeli można wiedzieć? I czy to AMH muszę zrobić koniecznie w 3 dniu cyklu? Tak się zestresowałam, że najchętniej jeszcze w tym cyklu bym zrobiła, żeby tylko wiedzieć więcej...
    Bo moje AMH to 0,87 czyli oznaczałoby, że powoli mogę wygasać..
    Opinie są różne, ale mi dwóch lekarzy mówiło, że w 2 lub 3dc

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 maja 2017, 22:27

    hura2017 lubi tę wiadomość

  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 2 maja 2017, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Schmetterling wrote:
    Bo moje AMH to 0,87 czyli oznaczałoby, że powoli mogę wygasać..
    Opinie są różne, ale mi dwóch lekarzy mówiło, że w 2 lub 3dc

    I co się robi w takiej sytuacji? Możliwe jest w ogóle naturalne zajście w ciążę?

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 2 maja 2017, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Życzę Tobie i sobie w tym samym czasie wspaniałego cyklu z zielonym finałem...
    Nie lubie tego czasu gdy wiem ze ni z tego nie bedzie i trzeba czeka do okresu, nie wiem czy przypadkiem juz sobie nie odpuścić mierzenia w następnym cyklu.

    Też nam tego życzę z całego <3
    Zawsze się bałam, że nie będę miała dzieci, albo że będę miała problemy i sobie chyba wykrakałam. A ciąża z miesiąca na miesiąc staje się dla mnie czymś nierealnym.
    I jeszcze za każdym razem jest pod górę, bo albo w pracy ciężko,kupa stresu i przemęczenia albo infekcja, albo choroba moja lub eMka, albo zapalenie pęcherza, albo eMek zapracowany i brak czasu i siły na <3 albo pęcherzyk nie pęka... i tak w kółko coś! Robię się tym zmęczona i też bym chciała odpuścić, teraz próbowałam ale zbyt mocno czułam nad sobą ten głośno tykający zegar biologiczny, który nie pozwala mi odpuszczać i silniejsze ode mnie jest, że muszę jednak kontrolować czy jest owu i kiedy jest. Ale tli się jeszcze ta iskierka, że się doczekam tego najpiękniejszego Cudu.
    Ty też się doczekasz! A może... i w tym cyklu będzie niespodzianka :)

    -Monika- lubi tę wiadomość

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2017, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emiilka wrote:
    I co się robi w takiej sytuacji? Możliwe jest w ogóle naturalne zajście w ciążę?

    Cały czas mam nadzieję i głęboko w to wierzę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2017, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Instynkt, ja po prostu wiem że się nie udało i mnie to drażni. Dziewczyny będę Was wspierała w miarę możliwości, robicie badania że aż mi wstyd. :-( Bo ja nic, nie moge się w sobie zebrać żeby pójść do ginekologa.

    Idę spać może jutrzejszy dzień będzie lepszy. ;-)

  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 2 maja 2017, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Schmetterling wrote:
    Cały czas mam nadzieję i głęboko w to wierzę.

    Motylku, ja też głęboko w to wierzę! Nie jestem jednak specjalistką z tej dziedziny :(

    Dziewczyny, wybaczcie infantylne pytanie, ale tak teoretycznie, czy taki wynik AMH poniżej 1 skreśliłby mi też automatycznie szansę na in vitro?

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2017, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Instynkt, ja po prostu wiem że się nie udało i mnie to drażni. Dziewczyny będę Was wspierała w miarę możliwości, robicie badania że aż mi wstyd. :-( Bo ja nic, nie moge się w sobie zebrać żeby pójść do ginekologa.

    Idę spać może jutrzejszy dzień będzie lepszy. ;-)

    Daj sobie czas do roku i spokojnie podejdź do tematu. Stanie ogniem nic Ci nie da.Uwierz mi, staramy się już z przerwami 3lata.Ta schiza na początku prawie doprowadziła do rozwodu. Na spokojnie do celu :)Mocno tule i życzę spokojnej nocy:*

  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 2 maja 2017, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emiilka wrote:
    Schmetterling, a dlaczego przeszłaś piekło, jeżeli można wiedzieć? I czy to AMH muszę zrobić koniecznie w 3 dniu cyklu? Tak się zestresowałam, że najchętniej jeszcze w tym cyklu bym zrobiła, żeby tylko wiedzieć więcej...

    Mi się wydaje, że między 3 a 5 dniem cyklu. Moim zdaniem możesz spokojnie zrobić w czwartek :)

    Emiilka lubi tę wiadomość

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2017, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emiilka wrote:
    Motylku, ja też głęboko w to wierzę! Nie jestem jednak specjalistką z tej dziedziny :(

    Dziewczyny, wybaczcie infantylne pytanie, ale tak teoretycznie, czy taki wynik AMH poniżej 1 skreśliłby mi też automatycznie szansę na in vitro?

    Do in vitro chyba się łapiesz jak wynik jest powyżej 0,7, ale pewna nie jestem.

    Emiilka lubi tę wiadomość

  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 2 maja 2017, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Instynkt, ja po prostu wiem że się nie udało i mnie to drażni. Dziewczyny będę Was wspierała w miarę możliwości, robicie badania że aż mi wstyd. :-( Bo ja nic, nie moge się w sobie zebrać żeby pójść do ginekologa.

    Idę spać może jutrzejszy dzień będzie lepszy. ;-)

    Dobrej Nocy Moniczko :) Najważniejsze, żebyś robiła wszystko w zgodzie z sobą. Ja robię badania, bo niestety jestem mamą aniołka i teraz zrobię wszystko, żeby aniołek miał rodzeństwo na ziemi. Szczerze mówiąc zrobiłabym każde badanie, żeby wiedzieć dlaczego doszło do straty i czy może się ona powtórzyć...

    -Monika- lubi tę wiadomość

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 2 maja 2017, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja84 wrote:
    Mi się wydaje, że między 3 a 5 dniem cyklu. Moim zdaniem możesz spokojnie zrobić w czwartek :)

    Maja, w czwartek niestety mam podróż służbową i mogłabym zrobić badanie popołudniu (ok. 17:00). Moja praca niestety nie pomaga mi w zajściu w ciążę :( Czy do badania muszę być na czczo? Bo jeżeli tak, to mogę zrobić dopiero w piątek - to będzie 5 dzień cyklu.

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • karakorum Autorytet
    Postów: 706 624

    Wysłany: 2 maja 2017, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro się kończy drugi dzień majowego testowania na forum :(

    OjMarys bardzo mi przykro. Pamietam, jak jeszcze sama Tobie pisalam, ze na pewno sie uda...
    Przesylam Ci duzo sil i wytrwalosci.

    A. - 03.18 ❤️
    V. - 05.19 💜
    O. - 10.22 🩷
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 2 maja 2017, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emiilka wrote:
    Maja, w czwartek niestety mam podróż służbową i mogłabym zrobić badanie popołudniu (ok. 17:00). Moja praca niestety nie pomaga mi w zajściu w ciążę :( Czy do badania muszę być na czczo? Bo jeżeli tak, to mogę zrobić dopiero w piątek - to będzie 5 dzień cyklu.
    Nie musisz być na czczo i godz też nie ma znaczenia

    Maja84, Emiilka lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Aga28 Koleżanka
    Postów: 52 27

    Wysłany: 3 maja 2017, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i przyszła zapowiadana temperaturą @ eh, zaczynamy 3 cykl może i krótko to trwa ale już się dołuję i spinam =(

    powodzenia

    Aga28
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 3 maja 2017, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę Laski, jest już 3 dzień maja a tu żadnego serduszka na pierwszej stronie :( Pamiętajcie, że mamy do nadrobienia nie najlepszy kwiecień! Trzymam kciuki za pozytywy.

    madzia8lenka, Maja84, Flowwer, Poziomka92 lubią tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 3 maja 2017, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Kurczę Laski, jest już 3 dzień maja a tu żadnego serduszka na pierwszej stronie :( Pamiętajcie, że mamy do nadrobienia nie najlepszy kwiecień! Trzymam kciuki za pozytywy.

    No właśnie dziewczyny! Pokazujcie te swoje piękne pozytywy! Nie krępujcie się ;)

    Flowwer lubi tę wiadomość

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • Lady_E Autorytet
    Postów: 1160 1153

    Wysłany: 3 maja 2017, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No chciałabym. Dzisiaj 11dpo i znów negatyw z porannego. Jutrzejsza beta bedzie tylko formalnością...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 maja 2017, 09:07

    iv09df9h3jajy138.png
    04.2013 - Początek starań (5cs z clo :()
    2016-2018 3 IUI, 3 IVF żadnego zarodka
    Czekamy co los przyniesie...
    Los przyniósł nam monionka 18.06 beta 26609 mIU/ml <3
    21.06 - Serduszko pięknie bije <3
    04.02.2019 Jest Blanka <3
  • gg88 Autorytet
    Postów: 1075 894

    Wysłany: 3 maja 2017, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady i summer ja na was liczę że to wy pokażecie serduszka 5 :) u mnie totalnie brak objawów ciążowych nawet piersi małe więc byle do pt @

    summer86 lubi tę wiadomość

    Tomasz 09.2018 :)
    MTHFR A1298C-hetero, PAI-1 4G -hetero, IO
    Morfologia nasienia 2% w 2017

    staranie o 2 dziecko od 2019 i nadal nic
    Morfologia nasienia 0% w 2022r
‹‹ 58 59 60 61 62 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ