X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Maj abyś nam cuda dał :) Testowanie majowe :)
Odpowiedz

Maj abyś nam cuda dał :) Testowanie majowe :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2017, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja84 wrote:
    Właśnie najgorsze jest to, że ja chcę dalej walczyć i działać, ale to uczucie w środku sprawia, że nie mam na to siły, że potrzebuję odpocząć i naładować głowę, a ten zegar nad głową tyka, że nie mam czasu na odpoczynek i suma sumarum nawet jak przeglądam te kliniki to bez jakiegokolwiek zapału i nadziei.

    To zrób coś, żeby tą głowę naładować i dodać sobie siły :)
    Wyjedź gdzieś, zrób coś dla siebie. Miesiąc a może kilka Cię serio nie zbawią.

    Mi po tym jak mieliśmy kryzys małżeński ze względu na starania, doszłam do wniosku, że ta ciąża nie może mi ustawiać życia (czyt. odezwała się ta, która siedzi od 2h na forum i doszukuje się objawów :P )

    nowa na dzielni, Poziomka92, Karma88 lubią tę wiadomość

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 6 maja 2017, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja84 wrote:
    Ja mam za każdym razem mega bordową kreskę, nawet raz zdjęcie tu wrzuciłam, ale jak widać to nie wyznacznik, że owu na pewno będzie.

    No ja dopiero w tym cyklu zrobię monitoring ale moje przekonanie w to ze owulacje zawsze miałam opieram ma tym ze ginekolog zawsze mówił: widzę ze jest Pani - w trakcie owulacji, kilka dni po owulacji, ok tygodnia po owulacji - i kazała robić dzieci. Zakładam ze nie chodziło tylko o moment cyklu, tzn mam taka nadzieje.

    No a co z tym sportem? Cos tam sie ruszasz? Moze by naprawdę pomogło :) jedna znajoma mówiła ze u niej akurat ruszenie tylka podziałało. Chociaż wiadomo - mógł to tez być przypadek

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 6 maja 2017, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    No ja dopiero w tym cyklu zrobię monitoring ale moje przekonanie w to ze owulacje zawsze miałam opieram ma tym ze ginekolog zawsze mówił: widzę ze jest Pani - w trakcie owulacji, kilka dni po owulacji, ok tygodnia po owulacji - i kazała robić dzieci. Zakładam ze nie chodziło tylko o moment cyklu, tzn mam taka nadzieje.

    No a co z tym sportem? Cos tam sie ruszasz? Moze by naprawdę pomogło :) jedna znajoma mówiła ze u niej akurat ruszenie tylka podziałało. Chociaż wiadomo - mógł to tez być przypadek

    Nie uprawiam, poza długimi spacerami z psiakami i seksem ;) Kiedyś regularnie chodziłam na fitness ale odkąd mam pracę taką, która w większości jest fizyczna to nie mam już później siły jeszcze się gimnastykować.

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 6 maja 2017, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Schmetterling wrote:
    To zrób coś, żeby tą głowę naładować i dodać sobie siły :)
    Wyjedź gdzieś, zrób coś dla siebie. Miesiąc a może kilka Cię serio nie zbawią.

    Mi po tym jak mieliśmy kryzys małżeński ze względu na starania, doszłam do wniosku, że ta ciąża nie może mi ustawiać życia (czyt. odezwała się ta, która siedzi od 2h na forum i doszukuje się objawów :P )

    Naprawdę mam wielką ochotę tak zrobić, po prostu na miesiąc wyłączyć myślenie o fasolce. Ale obawiam się, że to niewykonalne :/ Chciał nie chciał, jak będzie się zbliżał moment potencjalnej owulacji, będę się zastanawiać czy owu była czy znowu jej nie było i nie będę w stanie nad tym zapanować. Nie da się odpuścić, gdy tak bardzo się tego pragnie.

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • meniulka Koleżanka
    Postów: 32 19

    Wysłany: 6 maja 2017, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki dziś robiłam test nie z pierwszego moczu jestem w 23dc około 8dpo....wiem wariatka jestem że tak szybko test ale nie umiem tego powstrzymać i testuje.
    Robiłam Pink test wyszła szara kreska w ciągu 5min nie wiem czy mam zwidy ale daje sobie rękę uciąć że tam jest ledwo widoczna szara kreska. I mam pytanie czy w Pink teście często zdarzają się te szare kreski mimo braku ciąży? może któraś z was też tak miała. wstawiłabym zdjęcie ale nie wiem jak

    meniulka
  • kasha86 Autorytet
    Postów: 538 496

    Wysłany: 6 maja 2017, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Pierwszy raz udzielam się na forum a przeczytałam ich już setki! Od lat pragnę mieć dziecko, jednak mój partner długo się wzbraniał. Mam ponad 30 lat, więc ciągle się stresuję, że mój zegar tyka. W zeszłym miesiącu, w dzień owulacji (tak mi się wydaje, że to był dzień owulacji-bo tak wynika z kalendarzyka i średnich wartości - długości cyklu itp. zapisywanego od miesięcy-nie mierzyłam temperatury, nie obserwowałam śluzu, bo nie sądziłam, że mój partner w końcu się zdecyduje) uprawiałam seks. Od dnia następnego zaczęło boleć mnie bodbrzusze. Nie jakoś bardzo, ale czułam kłucia. Trwało to dwa tyg. Nigdy nie miałam takiego uczucia (tak naprawdę nigdy nawet nie czułam owulacji). Pierwszy ból jaki się pojawiał to może 2 dni przed @. Potem nasilał się w dzień @ i po 2 dniach mijał. Wczoraj powinnam już dostać okres - od dwóch - trzech dni czuję ból brzucha jak na okres, ale go nie ma. Dziś jest mój 32 dc. Piersi mam może troche większe ale nie jakoś bardziej wrażliwe. Mam uczucie pełności. Kilka dni temu miałam taki grudkowaty biały śluz. Od wczoraj jest jakiś taki płynny, przeźroczysty, troche może żółtawy. Jestem ciàgle senna i zmęczona (ale wcześniej też nie tryskałam jakąś większą energią) - myślę, że może przez pracę, jestem też trochę zestresowana. Troche czuję się od wczoraj jakbym miała gorączkę i brała mnie choroba. Czasami przez te 2 ostatnie tyg. miewam mdłości, ale po chwili ustają. Zrobiłam dziś rano test - negatywny. Czy to co opisuje może być objawem ciąży, czy to sobie trochę wmawiam ? Tak naprawdę gdyby nie seks w okolicy owulacji i ten ból podbrzusza dość wyraźny zaraz po niej, utrzymujący się to nie pomyślałabym o fasolce. Ale to było dla mnie tak nowe, że totalnie mnie zdziwiło.
    Jeśli będziecie mieć jakąś teorię dajcie proszę znać ;)
    I info - kiedy najlepiej w tym przypadku można iść na betę, aby była wiarygodna ? Czy np. 3 dni spóźniającego się okresu to już dobry moment? Dziękuje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 maja 2017, 12:47

    2nn3leb4ic2eh3rg.png
    New Baby <3
    relgtv73w2riqvl3.png
    Julia <3
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4701 3468

    Wysłany: 6 maja 2017, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasha86 idz już na bete. Jak będzie fasolka to na pewno coś pokaże :)

    kasha86 lubi tę wiadomość

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Melevis Autorytet
    Postów: 1316 4760

    Wysłany: 6 maja 2017, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasha86, teoretycznie test sikany powinien juz wyjsć. Betę jak najbardziej juz możesz robić, ja zrobiłam 10dpo i miałam pozytywny, także leć jeśli tylko czujesz, ze coś moze byc na rzeczy :) trzymam kciuki!

    kasha86 lubi tę wiadomość

    l22nj48ay1qfqnoi.png
    klz9jw4z9e5d3ouc.png
    qb3cg7rfn0fbukfn.png
    02.2017 [*] 6tc
    01.2019 [*] 10tc
  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 6 maja 2017, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki ! Ja już po drugim usg:
    Lewy jajnik pęcherzyk 14,5 mm, było 12 mm
    Prawy jajnik pęcherzyk 13mm, było 9mm
    Endometrium 8 mm ! - było 5,4 mm

    Także endo podrasowałam ładnie... niestety wczoraj przez jelitówkę nie byłam w stanie połknąć encortonu, a pewnie pęcherzyki więcej by urosły :(

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • beatka_c Przyjaciółka
    Postów: 144 48

    Wysłany: 6 maja 2017, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny z przykrością informują iz raczej nie doczekam testowania,wszystko wskazuje na to że do poniedziałku pojawi się @,ale życzę Wam powodzenia

    35l, starania o pierwszego bobaska, niedrożny lewy jajowodów,makroprolaktemia, niedoczynność tarczycy, laparohisteroskopia-wszystko ok
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 6 maja 2017, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meniulka wrote:
    dziewczynki dziś robiłam test nie z pierwszego moczu jestem w 23dc około 8dpo....wiem wariatka jestem że tak szybko test ale nie umiem tego powstrzymać i testuje.
    Robiłam Pink test wyszła szara kreska w ciągu 5min nie wiem czy mam zwidy ale daje sobie rękę uciąć że tam jest ledwo widoczna szara kreska. I mam pytanie czy w Pink teście często zdarzają się te szare kreski mimo braku ciąży? może któraś z was też tak miała. wstawiłabym zdjęcie ale nie wiem jak

    Ja tak miałam niestety, dlatego pinków już nie kupuję. Ale bardzo mocno trzymam kciuki, żeby u Ciebie to była fasolka!

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 6 maja 2017, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emi2016 wrote:
    Hej kobietki ! Ja już po drugim usg:
    Lewy jajnik pęcherzyk 14,5 mm, było 12 mm
    Prawy jajnik pęcherzyk 13mm, było 9mm
    Endometrium 8 mm ! - było 5,4 mm

    Także endo podrasowałam ładnie... niestety wczoraj przez jelitówkę nie byłam w stanie połknąć encortonu, a pewnie pęcherzyki więcej by urosły :(

    Emi, pięknie endo podrasowałaś :) Trzymam kciuki za owocną owulację!

    A u mnie dzień drugi męczarni z okresem, jeszcze mądra poszłam rano pobiegać i przez to jeszcze gorzej się czuję i chyba krwawienie jest mocniejsze :(

    emi2016 lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 6 maja 2017, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w ogóle to ciążowych facelle strumieniowych też nie polecam, dziś mi wyszła 2 bladziutka kreska po 2-3 min a przecież nie miałam owu!!! I na pewno nie jest to ciąża. Miałam jeszcze bobo test uchowany więc też zrobiłam z tego samego moczu i wyszła już rażąca biel a przecież on jest bardzo czuły.
    Nie śmiejcie się ze mnie ;) zrobiłam te testy tylko dlatego żeby się ich pozbyć, bo jak zaglądam do szafki to boli że nie mam po co testować w tym cyklu. A teraz mam spokój i już nie kupuję żadnych testów!

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • meniulka Koleżanka
    Postów: 32 19

    Wysłany: 6 maja 2017, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja84 wrote:
    A w ogóle to ciążowych facelle strumieniowych też nie polecam, dziś mi wyszła 2 bladziutka kreska po 2-3 min a przecież nie miałam owu!!! I na pewno nie jest to ciąża. Miałam jeszcze bobo test uchowany więc też zrobiłam z tego samego moczu i wyszła już rażąca biel a przecież on jest bardzo czuły.
    Nie śmiejcie się ze mnie ;) zrobiłam te testy tylko dlatego żeby się ich pozbyć, bo jak zaglądam do szafki to boli że nie mam po co testować w tym cyklu. A teraz mam spokój i już nie kupuję żadnych testów!

    No właśnie z tymi testami to tak jest stąd też moje pytanie. No nic powtórze jutro z rana

    meniulka
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 6 maja 2017, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meniulka wrote:
    dziewczynki dziś robiłam test nie z pierwszego moczu jestem w 23dc około 8dpo....wiem wariatka jestem że tak szybko test ale nie umiem tego powstrzymać i testuje.
    Robiłam Pink test wyszła szara kreska w ciągu 5min nie wiem czy mam zwidy ale daje sobie rękę uciąć że tam jest ledwo widoczna szara kreska. I mam pytanie czy w Pink teście często zdarzają się te szare kreski mimo braku ciąży? może któraś z was też tak miała. wstawiłabym zdjęcie ale nie wiem jak

    Mi dwa cykle temu w Pink teście wyszła druga różowa kreska, dość wyraźna, tylko po czasie. I też ciąży nie bylo. Nie będę już tych testów kupować.

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • Madzik34 Autorytet
    Postów: 473 458

    Wysłany: 6 maja 2017, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja84 wrote:
    A w ogóle to ciążowych facelle strumieniowych też nie polecam, dziś mi wyszła 2 bladziutka kreska po 2-3 min a przecież nie miałam owu!!! I na pewno nie jest to ciąża. Miałam jeszcze bobo test uchowany więc też zrobiłam z tego samego moczu i wyszła już rażąca biel a przecież on jest bardzo czuły.
    Nie śmiejcie się ze mnie ;) zrobiłam te testy tylko dlatego żeby się ich pozbyć, bo jak zaglądam do szafki to boli że nie mam po co testować w tym cyklu. A teraz mam spokój i już nie kupuję żadnych testów!

    Hmmm Maja ja akurat uwazam,ze facelle jest ok.zawsze pokazywal mi prawde......
    Ja robie tylko strumieniowe!!!
    Tak wiec moze jednak cos jest na rzeczy???:))))

    Madzik
    l22nroeqnx13mwm3.png
    Mama 3 corek:)
  • Staramsie Debiutantka
    Postów: 15 32

    Wysłany: 6 maja 2017, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane mam wynik HCG 212,9mU/ml ;) za wszystkie dalej trzymam kciuki

    nowa na dzielni, emi2016, Flowwer, madzia8lenka, malka, Maja84, Sarna84, Barbarka1984, monia10291, Lunaris, Poziomka92, Psuła, E_w_c_i_a, Bocianiątko, Karma88 lubią tę wiadomość

  • Madzik34 Autorytet
    Postów: 473 458

    Wysłany: 6 maja 2017, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staramsie gratuluje!!!!!!

    Madzik
    l22nroeqnx13mwm3.png
    Mama 3 corek:)
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 6 maja 2017, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasha86 - w sumie to wszystko co opisujesz wypada właściwie identycznie jak mój poprzedni cykl, niestety bezciazowy, z lekka infekcja. Lekko żółtawy śluz przed okresem zapowiadał wlasnie okres i to była złagodzona wersja plamien przedokresowych które miałam wcześniej. Ale trzymam kciuki mocno! :)

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Melevis Autorytet
    Postów: 1316 4760

    Wysłany: 6 maja 2017, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja84 wrote:
    A w ogóle to ciążowych facelle strumieniowych też nie polecam, dziś mi wyszła 2 bladziutka kreska po 2-3 min a przecież nie miałam owu!!! I na pewno nie jest to ciąża. Miałam jeszcze bobo test uchowany więc też zrobiłam z tego samego moczu i wyszła już rażąca biel a przecież on jest bardzo czuły.
    Nie śmiejcie się ze mnie ;) zrobiłam te testy tylko dlatego żeby się ich pozbyć, bo jak zaglądam do szafki to boli że nie mam po co testować w tym cyklu. A teraz mam spokój i już nie kupuję żadnych testów!

    A ile jesteś po owu ? Akurat o facelle strumieniowych słyszałam same dobre opinie, nawet mam jeden jeszcze w łazience. Moze powtórz ? Moze rzeczywiście coś jest na rzeczy :)

    l22nj48ay1qfqnoi.png
    klz9jw4z9e5d3ouc.png
    qb3cg7rfn0fbukfn.png
    02.2017 [*] 6tc
    01.2019 [*] 10tc
‹‹ 85 86 87 88 89 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ