X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Maj abyś nam cuda dał :) Testowanie majowe :)
Odpowiedz

Maj abyś nam cuda dał :) Testowanie majowe :)

Oceń ten wątek:
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 6 maja 2017, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    Flower a Ty jak tam? Właczyłabyś sobie ten wykres to by człowiek chociaż zerknął jak sie u Ciebie sprawy mają :)
    Ja nie mierze temp bo to w moim przypadku bez sensu jak pracuję na nocne dyżury. U mnie to tylko miarodajny monitoring w poniedziałek na 9.40 mam kolejny czy jest ciałko żółte.

    nowa na dzielni lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 6 maja 2017, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    ja tez...
    Ja bym chciała wiecej słońca!! Na Śląsku pochmurno.
    Walczymy bo nasze dzieci czekają tam na górze!!!

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 6 maja 2017, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w ogole to denerwuje mnie ze ludzie sciemiają z tym ile się starają :/. Koleżanka np jest w ciąży i mówi o 3 miesiącach a kurde dobrze pamietam ze już grubo w tamtym roku coś tam mówiła ze ostro sie biorą i ze moze jest w ciąży. Zapomniała o tym :). Najgorsze jest to ze sama nie jestem pewna czy jak ktoś poza bardzo bliskimi osobami mnie zapyta to odpowiem zgodnie z prawda jak juz mi wie kiedyś uda bo jak wszystkie baby mówią ze rach ciach i juz - na życzenie to aż człowiekowi głupio ze tak od razu mu nie poszło :/

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 6 maja 2017, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak to przed @ bywa, uaktywniają się we mnie złe emocje. Do testowania i @ zostały 3 dni a ja wiem tyle, że znowu owu nie było. Zastanawiam się cały czas co jest ze mną w środku nie tak. Co przeszkadza w tym, żeby pęcherzyk pękł. Boję się, że zawsze coś będzie stało na drodze. Takie tam... przedokresowe.

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 6 maja 2017, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Ja nie mierze temp bo to w moim przypadku bez sensu jak pracuję na nocne dyżury. U mnie to tylko miarodajny monitoring w poniedziałek na 9.40 mam kolejny czy jest ciałko żółte.


    Zacytować chciałam :). To bez tempki nawet, owu chociaż zaznacz :). Zawsze łatwiej zerknąć co tam slychac, z forum cieżko być na bieżąco i spamiętać bo wiadomo ze człowiek sie głownie na sobie skupia :D im bliżej terminu @ tym bardziej i mi sie potem miesza co u której ;) łatwiej na wykres zerknąć, nawet na damę objawy i dzien cyklu :)

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 6 maja 2017, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja84 wrote:
    Jak to przed @ bywa, uaktywniają się we mnie złe emocje. Do testowania i @ zostały 3 dni a ja wiem tyle, że znowu owu nie było. Zastanawiam się cały czas co jest ze mną w środku nie tak. Co przeszkadza w tym, żeby pęcherzyk pękł. Boję się, że zawsze coś będzie stało na drodze. Takie tam... przedokresowe.
    Po głowie dam !!!! Zapisz się do kliniki uwierz dużo to pomaga człowiek odrazu ma większego powera.
    Zwykły gin położnik nie zna się na niepłodności tak samo jak dentysta na ortodonti. Każdy ma ściśle swoją działkę specjalizacji.
    W weekend teraz poszperaj za klinika i znajdz dr. Przynajmiej bedziesz mieć zajęcie.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 6 maja 2017, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja - a uprawiasz jakis sport? Ja nie wiem dlaczego ale jak jestem aktywna sportowo około owulacji to mam o wiele ciemniejsza, bardziej bordowa krechę na teście owu, moze to ma jakos wpływ? Pomaga? Wystrzelić hormony :)

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 6 maja 2017, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    Zacytować chciałam :). To bez tempki nawet, owu chociaż zaznacz :). Zawsze łatwiej zerknąć co tam slychac, z forum cieżko być na bieżąco i spamiętać bo wiadomo ze człowiek sie głownie na sobie skupia :D im bliżej terminu @ tym bardziej i mi sie potem miesza co u której ;) łatwiej na wykres zerknąć, nawet na damę objawy i dzien cyklu :)
    Może masz rację ;) dziś założę wykres tylko nie wiem jak :)
    A co do twojego poprzedniego postu to lepiej powiedzieć prawdę choć ja mówię że jestem bezplodna i święty spokój

    Maja84, Poziomka92 lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 6 maja 2017, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Po głowie dam !!!! Zapisz się do kliniki uwierz dużo to pomaga człowiek odrazu ma większego powera.
    Zwykły gin położnik nie zna się na niepłodności tak samo jak dentysta na ortodonti. Każdy ma ściśle swoją działkę specjalizacji.
    W weekend teraz poszperaj za klinika i znajdz dr. Przynajmiej bedziesz mieć zajęcie.

    Nawet już zaczęłam szperać, ale czuję się niepełnowartościowa, jest mi potwornie przykro i nie umiem dziś zatuszować tego uczucia. Brzuch mnie już boli coraz bardziej okresowo, więc to pms działa. Smęcę Wam bez sensu ehhh

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 6 maja 2017, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    Maja - a uprawiasz jakis sport? Ja nie wiem dlaczego ale jak jestem aktywna sportowo około owulacji to mam o wiele ciemniejsza, bardziej bordowa krechę na teście owu, moze to ma jakos wpływ? Pomaga? Wystrzelić hormony :)

    Ja mam za każdym razem mega bordową kreskę, nawet raz zdjęcie tu wrzuciłam, ale jak widać to nie wyznacznik, że owu na pewno będzie.

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 6 maja 2017, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Może masz rację ;) dziś założę wykres tylko nie wiem jak :)
    A co do twojego poprzedniego postu to lepiej powiedzieć prawdę choć ja mówię że jestem bezplodna i święty spokój

    A to nie jest tak że wykres jest z automatu w "moje ovu - bieżący wykres"? Tylko musisz go wypełnić i udostępnić żebyśmy miały podgląd.

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2017, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    A w ogole to denerwuje mnie ze ludzie sciemiają z tym ile się starają :/. Koleżanka np jest w ciąży i mówi o 3 miesiącach a kurde dobrze pamietam ze już grubo w tamtym roku coś tam mówiła ze ostro sie biorą i ze moze jest w ciąży. Zapomniała o tym :). Najgorsze jest to ze sama nie jestem pewna czy jak ktoś poza bardzo bliskimi osobami mnie zapyta to odpowiem zgodnie z prawda jak juz mi wie kiedyś uda bo jak wszystkie baby mówią ze rach ciach i juz - na życzenie to aż człowiekowi głupio ze tak od razu mu nie poszło :/

    Nie zwracaj uwagi na inne i nie patrz na to!
    Ja też czasem czuję się gorsza, że już tyle się staramy, a nie jestem w ciąży.
    Mam koleżankę w pracy, jest u nas od 3 miesięcy. Jakoś pewnego dnia zgadałyśmy się o dzieciach i ona wprost powiedziała: "mój mąż jest bezpłodny, jesteśmy po jednym nieudanym in vitro". Cieszę się, że była za mną szczera, bo do dziś mamy wiele wspólnych tematów :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2017, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja84 wrote:
    Nawet już zaczęłam szperać, ale czuję się niepełnowartościowa, jest mi potwornie przykro i nie umiem dziś zatuszować tego uczucia. Brzuch mnie już boli coraz bardziej okresowo, więc to pms działa. Smęcę Wam bez sensu ehhh

    Po to jest forum, żeby móc się wygadać.

  • Melevis Autorytet
    Postów: 1316 4760

    Wysłany: 6 maja 2017, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wynik bety - 42!! W czwartek było 7 :) Wysyłam wiruski &&&&& :) ale sie cieszę!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 maja 2017, 11:48

    Barbarka1984, Maja84, Agniechaaaa, nowa na dzielni, Marietta, malka, madzia8lenka, monia10291, Aneczka12, Kazio14, Lunaris, Bocianiątko, Poziomka92, Psuła, E_w_c_i_a, aishee, Karma88 lubią tę wiadomość

    l22nj48ay1qfqnoi.png
    klz9jw4z9e5d3ouc.png
    qb3cg7rfn0fbukfn.png
    02.2017 [*] 6tc
    01.2019 [*] 10tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2017, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melevis wrote:
    Mam wynik bety - 42!! W czwartek było 7 :) Wysyłam wiruski &&&&& :) ale sie cieszę!

    Gratki!! Spokojnej ciąży Melevis :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 maja 2017, 11:49

    Melevis lubi tę wiadomość

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 6 maja 2017, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja84 wrote:
    A to nie jest tak że wykres jest z automatu w "moje ovu - bieżący wykres"? Tylko musisz go wypełnić i udostępnić żebyśmy miały podgląd.
    Zrobiłam ;) mam nadzieję ze widać.

    Maja84, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Melevis Autorytet
    Postów: 1316 4760

    Wysłany: 6 maja 2017, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Nie wolno wam tak myślec! Wiem, ze to straszne uczucie, ze człowiek sie stara i wciąż nic z tego. Ale w końcu sie uda, obiecuje! Niestety niektóre z nas musza więcej przejść, ale nie czyni nas to gorszym sortem kobiet :)

    l22nj48ay1qfqnoi.png
    klz9jw4z9e5d3ouc.png
    qb3cg7rfn0fbukfn.png
    02.2017 [*] 6tc
    01.2019 [*] 10tc
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 6 maja 2017, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melevis wrote:
    Mam wynik bety - 42!! W czwartek było 7 :) Wysyłam wiruski &&&&& :) ale sie cieszę!
    Cudownie !!!!!!! Pięknie rośnie !! I łapie wiruski ♡♡♡

    Melevis lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 6 maja 2017, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melevis wrote:
    Dziewczyny! Nie wolno wam tak myślec! Wiem, ze to straszne uczucie, ze człowiek sie stara i wciąż nic z tego. Ale w końcu sie uda, obiecuje! Niestety niektóre z nas musza więcej przejść, ale nie czyni nas to gorszym sortem kobiet :)
    Dokładnie!!!! Ja doskonale rozumiem co Maja przechodzi bo ja przechiłam przez wszystkie levely niepłodności od nocy przepłakanych do poduchy że rano wstawałam cała opuchnieta.
    Płacz pomaga i swoje trzeba wypłacać a później przychodzi taki dzień że czujesz, że trzeba los wziąść w swoje ręce i działać.
    Najgorsza jest presja czasu ja tak 15 rok ale dam radę i jak nie z spod serducha to z serducha !!!!!

    Melevis, nowa na dzielni, monia10291 lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 6 maja 2017, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Dokładnie!!!! Ja doskonale rozumiem co Maja przechodzi bo ja przechiłam przez wszystkie levely niepłodności od nocy przepłakanych do poduchy że rano wstawałam cała opuchnieta.
    Płacz pomaga i swoje trzeba wypłacać a później przychodzi taki dzień że czujesz, że trzeba los wziąść w swoje ręce i działać.
    Najgorsza jest presja czasu ja tak 15 rok ale dam radę i jak nie z spod serducha to z serducha !!!!!

    Właśnie najgorsze jest to, że ja chcę dalej walczyć i działać, ale to uczucie w środku sprawia, że nie mam na to siły, że potrzebuję odpocząć i naładować głowę, a ten zegar nad głową tyka, że nie mam czasu na odpoczynek i suma sumarum nawet jak przeglądam te kliniki to bez jakiegokolwiek zapału i nadziei.

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
‹‹ 84 85 86 87 88 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ