X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe staraczki :)
Odpowiedz

Majowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 3 maja 2016, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Fajnie zielono zrobiło się na wątku. :) U nas 6dc, pojutrze podglądanko. Mam nadzieję, że clo nie straci na mocy i znów wyhodujemy 2 PG. Żeby za szybko nie wywoływać piku LH lekarz zdecydował o badaniu estradiolu w sobotę. Mieliśmy iść wczoraj na badanie ziarenek, ale wspólnie doszliśmy do wniosku, że szkoda marnować je przed owu, bo nawet jak wyjdzie coś nie tak to nic w tym cyklu nikt nie pomoże i przesunęliśmy to na za 2 tygodnie. W tym cyklu włączyłam Acard, witaminki i magnez. A serduszkować będziemy ze wsparciem conceive plus gel :) zobaczymy - może ten cykl będzie i dla nas udany.
    Trzymam mocno kciuki za Was kochana ;*

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 3 maja 2016, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiaimis wrote:
    offca wylej na mnie zieloną moc :P zaraź mnie :P
    Chętnie Cię zarazę ;* łap łap leci wiusek ;D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 3 maja 2016, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88, dziękuję:) nie chcę się Bóg wie jaj napalać, w ostatnim cyklu detektor ciąży wskazał mi 88 procent szans na test pozytywny a tu dupa hehehe. Co ma być to będzie. :) Mamy już jednego brzdąca, więc jak nam nie wyjdzie to w depresję też nie wpadnę. :)

    Offca88 lubi tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 3 maja 2016, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiaimis wrote:
    Oby Kochana, oby! Dzisiaj 37,2 ;)
    Pięknie trzymam za Was kciuki i czekam i zarazam;*

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 3 maja 2016, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Offca88, dziękuję:) nie chcę się Bóg wie jaj napalać, w ostatnim cyklu detektor ciąży wskazał mi 88 procent szans na test pozytywny a tu dupa hehehe. Co ma być to będzie. :) Mamy już jednego brzdąca, więc jak nam nie wyjdzie to w depresję też nie wpadnę. :)
    Wiem o czym mówisz też mam 2,5 latka prawie :) będzie dobrze na pewno :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Misiaimis Autorytet
    Postów: 514 124

    Wysłany: 3 maja 2016, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Pięknie trzymam za Was kciuki i czekam i zarazam;*

    Łapię łapię i nie dziękuję. W sumie maj to taki piękny miesiąc, byłby w sam raz :P

    Offca88 lubi tę wiadomość

    Brak wiary w lepsze jutro... 18msc, 16cs...

    16mscy, 15cs...5t0d (*)
    12 mscy, 10cs...5t6d (*)
  • Agula82 Przyjaciółka
    Postów: 105 37

    Wysłany: 3 maja 2016, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Dokładnie... Ja tam myślę, że i u Ciebie i u mnie jeszcze nie koniec...;)
    Kozisina jak tak patrzę na ten Twój wykres to mam wrażenie,że dokładnie wiem jak sięw danym momencie czujesz,jesteśmy na tym samym etapie cyklu,testy negatywne ,plamienia,tylko Twoja temp.lepsza.Wczoraj plamienie zauważyłam tylko raz a dzisiaj już jest od rana :/ OF @ przepowiedziało mi na dzisiaj chociaż u mnie różnie to bywa.Testy 10 dzisiaj m się skończyły,czekanie jest najgorsze,już chciałabym cokolwiek wiedzieć byleby na pewno,zobaczymy jak te nasze dziwne wykresy się skończą,trzymam za nas wszystkie kciuki :)

    Agula82
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 3 maja 2016, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiaimis wrote:
    a może jeszcze tempka skoczy? Ty pesymistko Ty :* :)

    Generalnie to ja nie mam ciśnienia w tym cyklu. Bardziej mi zależy na wydłużeniu maksymalnie fazy lutealnej, bo z tym mam problem, a z 8 dniową fl ciężko będzie w ogóle w ciążę zajść. :P Nawet bym wolała zajść w następnym cyklu, albo w ogóle czerwcowym - wtedy by się bobik urodził na wiosnę, jak ja. :D

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Seraya Ekspertka
    Postów: 167 54

    Wysłany: 3 maja 2016, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny również się tu przenoszę...dziś mój 3 dc, ok. 13 mam iść na monitoring i jeżeli będzie ładny pęcherzyk to dostanę zastrzyk na pęknięcie...mam nadzieję, że piątek 13tego okaże się szczęśliwy w maju :-)

    Almanah, Fiolk@ lubią tę wiadomość

  • Czincja Autorytet
    Postów: 509 222

    Wysłany: 3 maja 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seraya wrote:
    Hej dziewczyny również się tu przenoszę...dziś mój 3 dc, ok. 13 mam iść na monitoring i jeżeli będzie ładny pęcherzyk to dostanę zastrzyk na pęknięcie...mam nadzieję, że piątek 13tego okaże się szczęśliwy w maju :-)
    Ja idę 7 maja tez na monitoring:) ciekawe co mi powie:) ej zarazić mnie tu szybko!!:)

    6 CS pierwszy z clo i pregnyl
    30.03.2017 - Aleksander ❤️
    13.01.2015 - Anastazja ♡
  • asiaa1987 Ekspertka
    Postów: 231 58

    Wysłany: 3 maja 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ;)

    u Mnie też 3 dc. Też myślę nad monitoringiem, bo nigdy nie miałam :( więc chciałabym sprawdzić czy wszystko ok.

    Dziewczyny jak owulacja występuje 14-15 dc to w którym iść na monitoring? będę wdzięczna za odpowiedź ;)

    31.08.2017 Moja kochana córeczka przyszła na świat
    3330 gram 54 cm
  • Seraya Ekspertka
    Postów: 167 54

    Wysłany: 3 maja 2016, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiaa1987 wrote:
    Hej dziewczyny ;)

    u Mnie też 3 dc. Też myślę nad monitoringiem, bo nigdy nie miałam :( więc chciałabym sprawdzić czy wszystko ok.

    Dziewczyny jak owulacja występuje 14-15 dc to w którym iść na monitoring? będę wdzięczna za odpowiedź ;)
    Ja bym poszła ok 18 dc żeby zobaczyć czy doszło do owulacji i czy endometrium jest odpowiedniej grubości.

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 3 maja 2016, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane bardzo trzymam za Was kciuki :) ja chciałam dzidzi w zimę ;) bo na lato już jest takie siedzące i słodkie . A pierwsze tygodnie to i tak człowiek się zapoznaje dopiero z dzieckiem. Poznaje tryb dnia itd. No ale wiadomo każdy ma jakąś swoją porę ;) najgorzej moim zdaniem rodzic w lato. Bo ciężko z tym brzuchem chodzić już. Końcówka bardzo męczy i ma się dosyć.

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 3 maja 2016, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agula82 wrote:
    Kozisina jak tak patrzę na ten Twój wykres to mam wrażenie,że dokładnie wiem jak sięw danym momencie czujesz,jesteśmy na tym samym etapie cyklu,testy negatywne ,plamienia,tylko Twoja temp.lepsza.Wczoraj plamienie zauważyłam tylko raz a dzisiaj już jest od rana :/ OF @ przepowiedziało mi na dzisiaj chociaż u mnie różnie to bywa.Testy 10 dzisiaj m się skończyły,czekanie jest najgorsze,już chciałabym cokolwiek wiedzieć byleby na pewno,zobaczymy jak te nasze dziwne wykresy się skończą,trzymam za nas wszystkie kciuki :)

    Oj kurczaczki... no faktycznie podobnie...
    Ja @ mam na 5, więc grzecznie czekam. Plamienia mam mega skąpe, taki podbarwiony sluz.. a to dziwne. Zawsze były takie typowe- gęsta brązowa krew... a tu nie... Ale czekam.

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 3 maja 2016, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tempka w dół, szyjka w górę. Ja już nic nie rozumiem. :/

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 3 maja 2016, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Ech a może jednak jest jeszcze szansa ;) nigdy nie wiesz ,objawy są też na ciążę ;))
    Narazie czekam, narazie małpy brak :) :)

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 3 maja 2016, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina będzie dobrze taki śluz to jeszcze nie przesądza nic ;) fajnie że jest inaczej daje do myślenia ;)

    Almanah dziwne to z tą szyjka. Ale temp to wiesz nie zawsze mówi prawdę.

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 3 maja 2016, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Kochane bardzo trzymam za Was kciuki :) ja chciałam dzidzi w zimę ;) bo na lato już jest takie siedzące i słodkie . A pierwsze tygodnie to i tak człowiek się zapoznaje dopiero z dzieckiem. Poznaje tryb dnia itd. No ale wiadomo każdy ma jakąś swoją porę ;) najgorzej moim zdaniem rodzic w lato. Bo ciężko z tym brzuchem chodzić już. Końcówka bardzo męczy i ma się dosyć.

    Moja bratowa rodziła w czerwcu, w sumie pamiętam, że pierwsze spacery w lipcu jeszcze były w kurtkach, bo było chłodno. :P W naszym klimacie lepiej się nie nastawiać za bardzo. :D

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 3 maja 2016, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Narazie czekam, narazie małpy brak :) :)
    No to już dużo niech idzie i nie wraca przez dłuższy czas ;)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 3 maja 2016, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    Tempka w dół, szyjka w górę. Ja już nic nie rozumiem. :/

    A powiem Ci, że moja też mega wysoko...
    Muszę konkretnie sięgać po nią.

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
‹‹ 50 51 52 53 54 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ