X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe staraczki :)
Odpowiedz

Majowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 4 maja 2016, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M5!!!!!!!!!!!!!! jak super <3 wielkie gratulacje!!!!!! :*

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 4 maja 2016, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M5 wrote:
    Nie mierzyłam. Przygotowywałam się do ślubu, nie myślałam o ciąży. Jedyne czego się trzymałam to taktyka serduszkowania co dwa dni w tym szczęśliwym miesiacu, i nie było że boli ! :p
    o my też w sumie mniej więcej co dwa dni, hm hm hm może się uda i mi hahaha :D

  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 4 maja 2016, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M5 wrote:
    Dziękuję :)

    A więc jutro i ja idę ma betę żeby sprawdzić przyrost :)


    Powiem Wam, że brzuch bolał mnie jak na @ i do tej pory czasami pobolewa.

    I wcale nie były to jakieś delikatne ukłucia, tylko zwykłe miesiączkowe bóle.

    Co więcej Tylko dzień przed @ miałam duuużo śluzu, teraz sucho- aż za sucho :/

    A co do innych objawów, to czasami miałam bardziej dokuczliwe psm niż teraz :p


    Czyli objawami nie ma się co nakręcać :) Tylko trzeba grzecznie czekać :)

  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 4 maja 2016, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M5, gratuluję. <3 Chociaż zazdrość zżera. <3 Wspaniały sobie prezent na ślub daliście z przyszłym mężem. :D

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 4 maja 2016, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M5 ja w pierwszej ciąży miałam bardzo mocne bóle i dostałam luteine. A teraz tylko wczoraj miałam mocny ból tak to normalny delikatny. Także ważne aby nie był on bardzo dokuczliwy. Macica rośnie więc będzie na początku trochę bolało ;)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 4 maja 2016, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale głupie to laboratorium jakie dziwne zakresy b hcg

    ;/

    kobiety nie będące w ciąży < 5,00

    jeśli wynik jest równy =25 tzn że trzeba go powtórzyć po 48h


    1-10 tydzień od 202- 231 000

    itd

    hehhehee to ja nic z tego i tak bym się nie dowiedziała jakbym była w niskiej ciąży





    '

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 4 maja 2016, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niby mam krwawienie a swędzą mnie sutki i bolą jajniki dziwne naprawdę

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 4 maja 2016, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PANAN, już wiadomo, że u Ciebie ciąży nie ma, beta nie kłamie! jedynie co mogą się mylić, ale z tego co mi się kojarzy, robiłaś dwie i były negatywne. Po co się tak nakręcasz bez sensu ? Ciesz się, że niedługo masz płodne a nie bez sensu gadanie. Przestań sobie wkręcać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 maja 2016, 11:11

    innamorata88 lubi tę wiadomość

  • M5 Koleżanka
    Postów: 55 33

    Wysłany: 4 maja 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam wszystkim i trzymam mocno kciuki za was :)

    Teraz z kolei jak już dzidzia jest, to się zastanawiam czy damy radę, ha, nie możemy nie dać!

    Kwiatek6
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 4 maja 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tylko ja mam płodne dopiero koło 30 dc także jeszcze trochę muszę poczekać. Sama niewiem czy będę w tym cyklu coś robiła. Dziewczyny a jak jest z surykatką
    ? jej się daje nasienie czy jak?

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • M5 Koleżanka
    Postów: 55 33

    Wysłany: 4 maja 2016, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    M5 ja w pierwszej ciąży miałam bardzo mocne bóle i dostałam luteine. A teraz tylko wczoraj miałam mocny ból tak to normalny delikatny. Także ważne aby nie był on bardzo dokuczliwy. Macica rośnie więc będzie na początku trochę bolało ;)


    Mega mocno bolało w dniach przed @ i w czasie w którym powinna być, teraz już przechodzi :)

    Kwiatek6
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 4 maja 2016, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na litość boską, Panan, zaraz stracę cierpliwość i zacznę używać brzydkich słów... Miałaś dwie negatywne bety, dostałaś okres. Jakich dowodów braku ciąży jeszcze oczekujesz? Jeśli wciąż masz podejrzenia ciąży - idź do lekarza niech cię zbada. Tutaj nikt ci nic więcej nie powie, nie jesteśmy wróżkami.

    Zaraz zaczniesz pisać, że cię laboratorium oszukuje i zamiast pobrać krew podali ci w strzykawce środek wczesnoporonny. Ogarnij się.

    reddie137, innamorata88 lubią tę wiadomość

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • M5 Koleżanka
    Postów: 55 33

    Wysłany: 4 maja 2016, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a co najlepsze...

    Kupiłam sobie zapas tamponów i wkładek tuż przed @ :p

    Kwiatek6
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 4 maja 2016, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PANAN, dziewczyno o czym Ty piszesz? wszystko masz dobrze poukładane w głowie ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 maja 2016, 11:18

  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 4 maja 2016, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    tylko ja mam płodne dopiero koło 30 dc także jeszcze trochę muszę poczekać. Sama niewiem czy będę w tym cyklu coś robiła. Dziewczyny a jak jest z surykatką
    ? jej się daje nasienie czy jak?

    Sukrykatki to takie zwierzątka biegające po sawannie. Nie wiem co u nich, ale pewnie mają się dobrze.

    M5, reddie137, lis87, Zyzia, Rudzielec91 lubią tę wiadomość

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 4 maja 2016, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M5 wrote:
    Dziewczyny, a co najlepsze...

    Kupiłam sobie zapas tamponów i wkładek tuż przed @ :p

    To możesz się z nami podzielić. :D

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • M5 Koleżanka
    Postów: 55 33

    Wysłany: 4 maja 2016, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasami mam wrażenie, że ktoś z nas sobie żarty stroi... :)

    reddie137, innamorata88 lubią tę wiadomość

    Kwiatek6
  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 4 maja 2016, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    tylko ja mam płodne dopiero koło 30 dc także jeszcze trochę muszę poczekać. Sama niewiem czy będę w tym cyklu coś robiła. Dziewczyny a jak jest z surykatką
    ? jej się daje nasienie czy jak?

    Dziewczyno, dni płodne mogłabyś mieć koło 30 dc gdybyś miała cykle powyżej 40 dni i nie jest to wskazane. Tak długie cykle świadczą o jakichś zaburzeniach cyklu i trzeba to badać.

    Matka zastępcza (surogatka) – kobieta, która przyjmuje do swojej macicy zapłodnioną in vitro komórkę jajową innej kobiety, która sama nie może zajść w ciążę bądź nie mogłaby donosić swojej ciąży. Rola matki zastępczej sprowadza się do donoszenia ciąży, urodzenia dziecka i oddania go rodzicom.

    W Polsce nie jest to legalne i bardzo trudne ze strony cywilnej już nie mówiąc o karnej do przeprowadzenia.

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 4 maja 2016, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wiem, że nie jestem w ciąży. Ale są podobno Panie tzw. surogatki, które noszą ciąże Twoją jak nie możesz zajść itp. ja sama nie wiem co chcę z tego względu, że ja prowadzę działalność mojego męża nie ma całymi dniami lub zaadoptować mam możliwości i finanse

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 4 maja 2016, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reddie137 wrote:
    Dziewczyno, dni płodne mogłabyś mieć koło 30 dc gdybyś miała cykle powyżej 40 dni i nie jest to wskazane. Tak długie cykle świadczą o jakichś zaburzeniach cyklu i trzeba to badać.

    Matka zastępcza (surogatka) – kobieta, która przyjmuje do swojej macicy zapłodnioną in vitro komórkę jajową innej kobiety, która sama nie może zajść w ciążę bądź nie mogłaby donosić swojej ciąży. Rola matki zastępczej sprowadza się do donoszenia ciąży, urodzenia dziecka i oddania go rodzicom.

    W Polsce nie jest to legalne i bardzo trudne ze strony cywilnej już nie mówiąc o karnej do przeprowadzenia.

    Reddie, ona pytała o te małe śmieszne Timony z Króla Lwa, o czym ty piszesz. :D

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
‹‹ 65 66 67 68 69 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ