X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe staraczki :)
Odpowiedz

Majowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 4 maja 2016, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olinek wrote:
    My wczoraj byliśmy u znajomych, którzy mają kota. Zachorowałam na punkcie małego zwierzaka. Kiedyś twierdziłam, że będę miała psa, ale takiego dużego. A teraz wszystko mi jedno, może być kot, może być mały piesek, byle tylko dawał się przytulić :D
    Ale mój Mąż jest strasznie uparty i niezbyt podoba mu się mój pomysł :/
    no mój też nie chce żadnego zwierzątka w bloku, w domku kiedyś może taaak, ale kiedy ten domek będzie, ehhh jak będę stara :D

  • asiaa1987 Ekspertka
    Postów: 231 58

    Wysłany: 4 maja 2016, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam 2 koty, uwielbiam zwierzęta ;)

    Ja wróciłam z tych badań, teraz czeka Mnie sprzątanie..

    31.08.2017 Moja kochana córeczka przyszła na świat
    3330 gram 54 cm
  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 4 maja 2016, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja uważam, że kot w bloku to dobry pomysł ;) Sam się wysiusia, śpi spokojnie jak nas nie ma i zawsze czeka jak wracamy. Siedzi w oknie i patrzy :) Zawsze mu macham i mam nadzieję, że kiedyś się zdziwię i mi odmacha ^^

    marta95, Almanah lubią tę wiadomość

  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 4 maja 2016, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kota chyba bałabym się mieć w domu. Jestem przeciwniczką puszczania zwierząt samopas, a z ogrodem ciężko upilnować żeby drzwi były zamknięte cały czas. Mieliśmy opcje wynajęcia mieszkania na parterze domku jednorodzinnego, z wielkim ogrodem i tarasem, ale właśnie dlatego musieliśmy sobie darować. Co z tego, że ogród bezpieczny, jak zaraz za żywopłotem leci ruchliwa droga.

    Teraz mieszkam na 7 piętrze i balkon się boję otworzyć, ale to już jakoś da się znieść. :P

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • asiaa1987 Ekspertka
    Postów: 231 58

    Wysłany: 4 maja 2016, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam 2 koty w bloku i też nie mam żadnych problemów, cudowne zwierzęta ;)

    reddie na Mnie też zawsze czekają na parapecie ;)

    31.08.2017 Moja kochana córeczka przyszła na świat
    3330 gram 54 cm
  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 4 maja 2016, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    Kota chyba bałabym się mieć w domu. Jestem przeciwniczką puszczania zwierząt samopas, a z ogrodem ciężko upilnować żeby drzwi były zamknięte cały czas. Mieliśmy opcje wynajęcia mieszkania na parterze domku jednorodzinnego, z wielkim ogrodem i tarasem, ale właśnie dlatego musieliśmy sobie darować. Co z tego, że ogród bezpieczny, jak zaraz za żywopłotem leci ruchliwa droga.

    Teraz mieszkam na 7 piętrze i balkon się boję otworzyć, ale to już jakoś da się znieść. :P


    No rozumiem, ja też miałm cykora jak go na balkon puszczam, bo mały pchlarz uciekał do sąsiadów, ale teraz już zrobiłam kratki i może szaleć ;)

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 4 maja 2016, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale pięknie mówicie o tych kotkach, żebym czasem niedługo sobie nie przygarnęła jakiegoś haha :D

    Almanah lubi tę wiadomość

  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 4 maja 2016, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reddie137 wrote:
    No rozumiem, ja też miałm cykora jak go na balkon puszczam, bo mały pchlarz uciekał do sąsiadów, ale teraz już zrobiłam kratki i może szaleć ;)

    W swoim własnym mieszkaniu siatki w oknach i na balkonie chyba jeszcze przed kuchnią i łazienką każę zamontować. :D Bo niestety właściciele mieszkań się nie zgadzają na takie rzeczy. W sumie rozumiem, po co komu siatka na oknie na 7 piętrze. :D

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • kredkaczarna Autorytet
    Postów: 353 200

    Wysłany: 4 maja 2016, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam jednego kotka a w sumie kotke ;) ALe biedn ostatnio mój synek ją maltretuje i musi zwiewać zęby jej nie siegał. A ona jeszcze taka łagodna jest że jakbym nie widziała to i by na nia usiadł i ogon wyrwał a ona by nawet nie fukneła. Ja właśnie szyję króliczka w stroju minie i żyrafkę metkowca więc lece do pracy ;)

    26.09.2014 Aluś :*
    Aniołek [*] Listopad 2015r.
    ckai3e3kdf77majo.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 4 maja 2016, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reddie137 wrote:
    No rozumiem, ja też miałm cykora jak go na balkon puszczam, bo mały pchlarz uciekał do sąsiadów, ale teraz już zrobiłam kratki i może szaleć ;)
    My mamy kota sezonowanego :) mieszkamy na obrzeżach, więc w ciągu dnia biega po okolicznych ogródkach działkowych i polach, a na noc (albo jak głód go dopadnie) wraca do domu. :) I wydaje się najszczęśliwszym kotem na Ziemi. :D

    M5 gratulacje! Pierwsza ciąża?

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 4 maja 2016, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurczę! ciągle się zastanawiam co z tą moją szyjką, jeden dzień była nisko...a teraz od nowa wysoko, dziwne :O

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 4 maja 2016, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szyjka lubi mylić ja miałam do miesiączki bardzo wysoko nie mogłam jej tknąć, dwie kreski a tu @. a tak pozatym to tak u mnie ciepło. Zrobiłam trochę graficznych rzeczy i wracam do was :*:*:* sorka za te teksty ale czasem wymiękam bo mam dość ale nie chodzi tylko o starania i czasem jak mnie poniesie to masakra

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 4 maja 2016, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny mam prognozę dni płodnych między 25-28 maja :D:D może coś się podzieje dzień Matki mam dwie imprezy 25,26 może będę bardziej wyluzowana i coś się podzieje :D:D

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 4 maja 2016, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myślicie, że od kiedy robić testy owulacyjne? jakie testy polecacie żeby było ich dużo i w dobrej cenie ?;)

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2016, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie pojawiła się owu, wiesiołek działa aż miło :) więc jest szansa zwłaszcza że to pierwsza owulacja z tego jajnika od roku.

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 4 maja 2016, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta wiesz co nie martw się niczym bo Ty jeszcze owulacji nie miałaś :* jeszcze masz niskie temperatury:)rób testy owulacyjne bo owulacja może przyjść tuż tuż

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 4 maja 2016, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna działajcie bo masz dużą szansę!! dwa testy owulacyjne pozytywne to jesteś bardzo blisko owulacji:) i może uda się wam

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2016, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro będzie szczyt owulacji, ale się nie spinam. Będzie ciąża to będzie, najważniejsze że po laparoskopii dwa jajniki zaczęły pracę.

  • Malwa30 Ekspertka
    Postów: 182 114

    Wysłany: 4 maja 2016, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przenoszę się i Ja :) wątpię by @ nie przyszła-test negatywny-zreszta ten cykl jakiś dziwny :/

    xnw4krntb6zbdc82.png
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 4 maja 2016, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta, mi też się szyjka w górę podniosła kilka dni temu. Tak, że ją tylko ledwie sięgam paznokciem. Jest taka w twardości jak broda - z wierzchu miększa, a jak się mocniej naciśnie to jest twarda.

    Ciekawe co to będzie z tymi naszymi cyklami. :) Ja już w razie co wkleiłam wkładkę w majtki.

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
‹‹ 72 73 74 75 76 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ