X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe staraczki :)
Odpowiedz

Majowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 4 maja 2016, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak myślisz kiedy zacząć robić jak mam przewidywane dni płodne od 25-28 maja? i od kiedy zacząć starania?

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 4 maja 2016, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna wrote:
    Ja kupuje takie białe z rosmana, chyba jest 10 pasków w opakowaniu :)
    ja zamówiłam na sklepstarania.pl
    http://www.sklepstarania.pl/20-x-testy-owulacyjne-5-ciazowych-p-24.html
    20 testów owu + 5 ciążowych

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 4 maja 2016, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata wyszedł Ci już test owulacyjny pozytywny?

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2016, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zacznij od 25. Ja zaczynałam mniej więcej w czasie dni płodnych. Robiłam jeden test rano i drugi wieczorem. Ale odpuściłam, bo ja czuję owulację

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 4 maja 2016, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bo tak sobie myślę, że testy owulacyjne już od 20 maja będę robiła żeby nie przegapić i co 2 dni mniej więcej i dzień po pęknięciu

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2016, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam zawsze ból owulacyjny, więc jak mnie kłuje jajor to dzień lub dwa i test owulacyjny wychodzi. Ja będę zamawiać teraz z allegro testy :)

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 4 maja 2016, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny rany zostawić Was na chwilę i już naprodukowały !!:D Tyle czytania miałam przez Was :D Teraz nie wiem co której chciałam odpisać :D

    My byliśmy auto zarejestrować, ale jeszcze jutro trzeba podejść, no pogoda była ok, a teraz burza już od godziny.

    A prasowanie uwielbiam :D Zresztą już się przyzwyczaiłam że mam górę prasowania , choć mój mały akurat aż tak ogromnie nie brudzi :D On nie lubi mieć brudnych łapek, jak tylko brudne to już myć leci :D Ale buzia cała może być oblepiona :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 4 maja 2016, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M5 no własnie brzuch mnie też wczoraj bolał mega, jak miała być późnym wieczorem @. W pierwszej ciąży też tak miałam, ale ból nie przestawał. Teraz niby ustało, ale trochę znowu pobolewa.
    Na kiedy planujesz wizytę?

    Mi mówili w gabinecie, że najlepiej to w 7 tygodniu no i tak mnie umówili. Czytałam opinie to babka ma dobre, no zobaczymy, bo na NFZ może być inna.

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 4 maja 2016, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    innamorata wyszedł Ci już test owulacyjny pozytywny?
    nie - jak na wykresie :) ale jak jutro pecherzyki<mam nadzieję na więcej niż 1 sztukę :)> będą wyrośnięte na 17-18mm to na drugi dzień zapewne będzie zastrzyk na ich pęknięcie, chociaż wszystko zależy od poziomu estradiolu i grubości endo. :)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 4 maja 2016, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To fajnie masz aksamitna ja to w tym cyklu miałam tak dziwnie, że masakra. Jakbym miała dwie owulacje ale w tym cyklu to będę mądrzejsza częściej i mniej stresu!!! bo to nic nie daje.


    Innamorata to super niech rosną działacie? bo pasuje teraz co 2 dzień i odstresować się:) zróbcie sobie dobrą kolację obejrzyjcie dobry film

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 4 maja 2016, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    To fajnie masz aksamitna ja to w tym cyklu miałam tak dziwnie, że masakra. Jakbym miała dwie owulacje ale w tym cyklu to będę mądrzejsza częściej i mniej stresu!!! bo to nic nie daje.


    Innamorata to super niech rosną działacie? bo pasuje teraz co 2 dzień i odstresować się:) zróbcie sobie dobrą kolację obejrzyjcie dobry film


    Działamy bez ciśnienia :) co ma być to będzie ;)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2016, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Działamy bez ciśnienia :) co ma być to będzie ;)


    Dokładnie ! Ważne żeby seks nie ograniczał się tylko do reprodukcji, jakby na to nie patrzeć to ma być przyjemność a nie obowiązek.

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 4 maja 2016, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna wrote:
    Dokładnie ! Ważne żeby seks nie ograniczał się tylko do reprodukcji, jakby na to nie patrzeć to ma być przyjemność a nie obowiązek.
    Dokładnie! Wczoraj planowaliśmy, ale doszliśmy do wniosku, że po intensywnym dniu najzwyczajniej w świecie się nam nie chce :P może dzisiaj ;)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 4 maja 2016, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale u mnie czarne chmury :O będzie burza! nieeeeeeeeeeeee :D

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 4 maja 2016, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to jasne że tak ma być. Mój mąż wykańcza już dom ma 2 tygodnie wolnego więc niedługo zamieszkamy a ja w pracy

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 4 maja 2016, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No, patrząc na mój wykres widać, że myśmy się w ogóle na reprodukcji nie skupiali z serduszkowaniem. :D

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2016, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie burza już jest i leje dobrą godzinę. W sumie to pierwsza burza w życiu mojego psiaka, a ten śpi jak zaczarowany na szczęście.

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 4 maja 2016, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BO SEKS MUSI BYĆ Z PRZYJEMNOŚCI A NIE Z KONIECZNOŚCI! moje drogie... :D :D

  • M5 Koleżanka
    Postów: 55 33

    Wysłany: 4 maja 2016, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    M5 no własnie brzuch mnie też wczoraj bolał mega, jak miała być późnym wieczorem @. W pierwszej ciąży też tak miałam, ale ból nie przestawał. Teraz niby ustało, ale trochę znowu pobolewa.
    Na kiedy planujesz wizytę?

    Mi mówili w gabinecie, że najlepiej to w 7 tygodniu no i tak mnie umówili. Czytałam opinie to babka ma dobre, no zobaczymy, bo na NFZ może być inna.


    Według ostatniej @ dzisiaj jest 5 tydzień, także wizytę tez planuje po 7 tygodniu- nie ma sensu iść teraz, bo za 2 tygodnie znowu przyślą żeby sprawdzić czy serduszko bije :) :)

    Ja jestem tydzień po @, i jeszcze od czasu do czasu pobolewa, wcześniej mocniej, także to chyba normalne :)
    Do tego piersi bolą, a poza tym- odpukać żadnych przykrych objawów :)

    Kwiatek6
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 4 maja 2016, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    BO SEKS MUSI BYĆ Z PRZYJEMNOŚCI A NIE Z KONIECZNOŚCI! moje drogie... :D :D

    Powiedz to mojemu. On by mógł kilka razy dziennie, nawet jak ja już nie mam ochoty. :D

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
‹‹ 74 75 76 77 78 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ