X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe staraczki :)
Odpowiedz

Majowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Czincja Autorytet
    Postów: 509 222

    Wysłany: 4 maja 2016, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze 200 beznadziejnych postów napisze i będzie nawet autorytetem;)

    marta95, Almanah, M5, Malwa30 lubią tę wiadomość

    6 CS pierwszy z clo i pregnyl
    30.03.2017 - Aleksander ❤️
    13.01.2015 - Anastazja ♡
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 4 maja 2016, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czincja wrote:
    Jak mała wstanie tez jadę na loda do makauwielbiam tam lody :) chociaż pewnie w tym kodzie najmniej jest loda he he
    ja też uwielbiam tam lody, ogólnie lody lubię haaha :D

  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 4 maja 2016, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panan, dziewczyny, które starają się dłużej od ciebie (2,5 roku to chyba więcej niż dwa cykle, nie wiem) na pewno doskonale sobie radzą z wyznaczaniem owulacji. Zwłaszcza, że Nutka napisała, że jej lekarz potwierdził owulację. Zlituj się...

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 4 maja 2016, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    a ja w sumie zjadłabym jeszcze loda :D
    A na loda to mam ochotę od rana, ale jak sobie kupiłam, to mały mi zabrał :D No i po lodzie :D Jemu nie kupuję bo on i tak całego nie zjada więc w sumie połowę zjadł a druga jest w zamrażalniku :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 4 maja 2016, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O psia kostka, jestem Autorytetem. :D

    marta95, reddie137, M5 lubią tę wiadomość

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 4 maja 2016, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    Panan, dziewczyny, które starają się dłużej od ciebie (2,5 roku to chyba więcej niż dwa cykle, nie wiem) na pewno doskonale sobie radzą z wyznaczaniem owulacji. Zwłaszcza, że Nutka napisała, że jej lekarz potwierdził owulację. Zlituj się...
    czytanie ze zrozumieniem...w szkole tego chyba nie uczyli :D

    Almanah lubi tę wiadomość

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 4 maja 2016, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    A na loda to mam ochotę od rana, ale jak sobie kupiłam, to mały mi zabrał :D No i po lodzie :D Jemu nie kupuję bo on i tak całego nie zjada więc w sumie połowę zjadł a druga jest w zamrażalniku :D
    haha, lody to jednak lody, nic innego nie musi istnieć :D

    Offca88 lubi tę wiadomość

  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 4 maja 2016, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    czytanie ze zrozumieniem...w szkole tego chyba nie uczyli :D

    Ona chyba tylko cyfry potrafi odczytywać. Może kodem binarnym zaczniemy pisać...

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • kika77 Przyjaciółka
    Postów: 181 44

    Wysłany: 4 maja 2016, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam do Was pytanko: jutro wypada mi termin testowania (hurra!!), ale zamiast się cieszyć to się trochę martwię. Myślicie, że jest szansa że 25 będzie już wiarygodna? czy deptać do rossmana po 10? będzie to mój 31dc i 16dpo, a cykle mam zwykle ok 30dniowe. Ostatnio miałam wywoływaną @, nie mam pewności, że teraz sama przyjdzie. Jakieś tam objawy ciążowe są, nie wiem tylko czy sobie ich nie wymyślam..

    Szczęściu trzeba pomagać..
  • ewelelel Ekspertka
    Postów: 136 55

    Wysłany: 4 maja 2016, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny...krwawię... wtf że tak powiem ?

    Ewel
    Zuzia urodzona 02.01.2017 :)
    9 Tc ciąża zagrożona, bliźniaki prawdopodobnie.
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 4 maja 2016, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kika77 wrote:
    A ja mam do Was pytanko: jutro wypada mi termin testowania (hurra!!), ale zamiast się cieszyć to się trochę martwię. Myślicie, że jest szansa że 25 będzie już wiarygodna? czy deptać do rossmana po 10? będzie to mój 31dc i 16dpo, a cykle mam zwykle ok 30dniowe. Ostatnio miałam wywoływaną @, nie mam pewności, że teraz sama przyjdzie. Jakieś tam objawy ciążowe są, nie wiem tylko czy sobie ich nie wymyślam..

    Ja bym na twoim miejscu leciała po 10 i jutro zrobiła oba. :D Trzymam kciuki. <3

    M5 lubi tę wiadomość

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 4 maja 2016, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelelel wrote:
    Dziewczyny...krwawię... wtf że tak powiem ?

    Ale mocno, czy to tylko plamienie, czy co się dzieje? Jedź na pogotowie może. :(

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 4 maja 2016, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    Ona chyba tylko cyfry potrafi odczytywać. Może kodem binarnym zaczniemy pisać...
    tak!

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 4 maja 2016, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kika77 wrote:
    A ja mam do Was pytanko: jutro wypada mi termin testowania (hurra!!), ale zamiast się cieszyć to się trochę martwię. Myślicie, że jest szansa że 25 będzie już wiarygodna? czy deptać do rossmana po 10? będzie to mój 31dc i 16dpo, a cykle mam zwykle ok 30dniowe. Ostatnio miałam wywoływaną @, nie mam pewności, że teraz sama przyjdzie. Jakieś tam objawy ciążowe są, nie wiem tylko czy sobie ich nie wymyślam..
    rób teściora i pokazuj dwie krechy! powodzenia <3

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 4 maja 2016, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelele...jedź kochana lepiej na ip, bo to nigdy nic nie wiadomo niech Cię zbadają i podtrzymają ciąże w razie czego :(

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 4 maja 2016, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelelel wrote:
    Dziewczyny...krwawię... wtf że tak powiem ?
    właśnie, na pogotowie może jedz? :(

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 4 maja 2016, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to widocznie nie doczytałam, ja np. miałam owulację 12 kwietnia potwierdzoną na testach owulacyjnych, 14 kwietnia na monitoringu było już ciałko żółte a że ostatnie współżycie było 10 kwietnia więc na 100% mi się przesunęła i była pewnie 13 lub 14 kwietnia bo 14 kwietnia wieczorem byłam na monitoringu i pęcherzyk pękł. Jutro idę do lekarki ciekawe co mi powie

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • ewelelel Ekspertka
    Postów: 136 55

    Wysłany: 4 maja 2016, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem własnie co mam robić, jeszcze w dodatku jestem u rodziców w Krakowie, a mój narzeczony właśnie dziś pojechał do Nysy bo jutro idzie do pracy i ledwo po tym jak pojechał ja zaczełam lekko krwawić. Nie wygląda to tak jak we wrześniu zeszłego roku kiedy poroniłam bo wtedy od razu zeszły ze mnie hektolitry krwi... nie mam pojęcia

    Ewel
    Zuzia urodzona 02.01.2017 :)
    9 Tc ciąża zagrożona, bliźniaki prawdopodobnie.
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 4 maja 2016, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kika77 wrote:
    A ja mam do Was pytanko: jutro wypada mi termin testowania (hurra!!), ale zamiast się cieszyć to się trochę martwię. Myślicie, że jest szansa że 25 będzie już wiarygodna? czy deptać do rossmana po 10? będzie to mój 31dc i 16dpo, a cykle mam zwykle ok 30dniowe. Ostatnio miałam wywoływaną @, nie mam pewności, że teraz sama przyjdzie. Jakieś tam objawy ciążowe są, nie wiem tylko czy sobie ich nie wymyślam..
    Powiem Ci że ja miałam 10 pepino i 25. No i oczywiście przed @ wychodziły mi kreski na 10. Ale w dniu @ to 10 wyszła mi taka sama jak 25. W sumie chyba zależy od serii. Myślę że w dniu @ już i 25 pokaże ale różnie to z tym jest. Niektórym pokazuje znacznie później, może lepiej jak radzą dziewczyny leć po 10 :) Zresztą czasami dobrze jest zatestować dwoma różnymi firmami :)

    Almanah lubi tę wiadomość

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • kika77 Przyjaciółka
    Postów: 181 44

    Wysłany: 4 maja 2016, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki!! :) w sumie to tylko beta będzie wiarygodna, ale z tym jeszcze poczekam..
    A betę trzeba rano robić, czy można po południu np. Pora dnia ma znaczenie?

    Szczęściu trzeba pomagać..
‹‹ 76 77 78 79 80 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ