X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe staraczki :)
Odpowiedz

Majowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 4 maja 2016, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna to działajcie dziś i jutro może się uda :) odpręźcie się zrób sobie i mężowi dobrą kolację i będzie dobrze :) i dołączysz do dziewczyn :)

    Kendra Balwanera lubi tę wiadomość

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 4 maja 2016, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziołszki, robiła któraś z was monitoring ? tak się zastanawiam ile taka 'impreza' by kosztowała :D ?

  • M5 Koleżanka
    Postów: 55 33

    Wysłany: 4 maja 2016, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ale się dzisiaj lenie.
    Ten test tak mnie rozbił, że nie wiem co mam z sobą zrobić :D

    Kwiatek6
  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 4 maja 2016, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    dziołszki, robiła któraś z was monitoring ? tak się zastanawiam ile taka 'impreza' by kosztowała :D ?

    Podbijam pytanie bo rozważam :)

    marta95 lubi tę wiadomość

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 4 maja 2016, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie kosztowało to 40 zł :)

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 4 maja 2016, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    Marta, mi też się szyjka w górę podniosła kilka dni temu. Tak, że ją tylko ledwie sięgam paznokciem. Jest taka w twardości jak broda - z wierzchu miększa, a jak się mocniej naciśnie to jest twarda.

    Ciekawe co to będzie z tymi naszymi cyklami. :) Ja już w razie co wkleiłam wkładkę w majtki.
    no zobaczymy co z tego będzie!
    owulacji nie miałam więc wiesz...nie mam za bardzo na co czekać haha :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 maja 2016, 13:57

    Almanah lubi tę wiadomość

  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 4 maja 2016, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M5 wrote:
    Dziewczyny ale się dzisiaj lenie.
    Ten test tak mnie rozbił, że nie wiem co mam z sobą zrobić :D

    Leż sobie i nic nie rób. <3 Jedz lody z ogórkami, pij dużo wody i włącz sobie jakiś film przyrodniczy o małych zwierzątkach. <3

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 4 maja 2016, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    dziołszki, robiła któraś z was monitoring ? tak się zastanawiam ile taka 'impreza' by kosztowała :D ?

    To chyba zależy od gina. Moja chyba sobie liczy jak za normalną wizytę - stówkę. :P

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2016, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja korzystam jeszcze z apki na tel do wyliczania owu, i sprawdza się w 90% Zawsze pokazuję owu zgodnie z prawdą, nawet jak się przesunęła z 13dc na 18 gdzie już myślałam ze pozamiatane :) a z tą betą i testami to też nie jest takie czarno białe, w zeszłym roku jak nie przyszła @ to zrobiłam test 3 dni po spodziewanej i negatywny, za dwa tygodnie musiałam oddać krew przez laparoskopią a tam już beta powyżej 500. Niestety na początku 7 tygodnia spadła, nikt nie wpadł na pomysł żeby dać mi luteinę mimo iż miałam delikatne plamienia... Dopiero tutaj doczytałam że można było podtrzymać tą ciąże ;/

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 4 maja 2016, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M5 napisała:
    Dziewczyny ale się dzisiaj lenie.
    Ten test tak mnie rozbił, że nie wiem co mam z sobą zrobić :D



    Należy Ci się odpoczynek ja też bym nic nie robiła :)

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 4 maja 2016, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    To chyba zależy od gina. Moja chyba sobie liczy jak za normalną wizytę - stówkę. :P
    o kurde! ale słyszałam, że za jedną wizyte normalnie, a potem każda troche taniej, pytałam się jednej koleżanki to mowiła że za 4 wizyty jakoś wyniosło ją to 250 zł . :P

  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 4 maja 2016, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna wrote:
    Ja korzystam jeszcze z apki na tel do wyliczania owu, i sprawdza się w 90% Zawsze pokazuję owu zgodnie z prawdą, nawet jak się przesunęła z 13dc na 18 gdzie już myślałam ze pozamiatane :) a z tą betą i testami to też nie jest takie czarno białe, w zeszłym roku jak nie przyszła @ to zrobiłam test 3 dni po spodziewanej i negatywny, za dwa tygodnie musiałam oddać krew przez laparoskopią a tam już beta powyżej 500. Niestety na początku 7 tygodnia spadła, nikt nie wpadł na pomysł żeby dać mi luteinę mimo iż miałam delikatne plamienia... Dopiero tutaj doczytałam że można było podtrzymać tą ciąże ;/

    A jaka to apka?

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 4 maja 2016, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    o kurde! ale słyszałam, że za jedną wizyte normalnie, a potem każda troche taniej, pytałam się jednej koleżanki to mowiła że za 4 wizyty jakoś wyniosło ją to 250 zł . :P
    U mnie to 150zł :) na każdej wizycie w monitoringu oprócz usg lekarz pobiera śluz do wymazu - wynik po paru minutach. Mimo takiej ceny jest mega oblegany. Zapisałam się jutro na 10.40, a asystentka kazała dopiero dzwonić o tej godzinie, żeby potwierdzić, bo znając życie będzie ok jak około 13 podejdę. W poprzednim cyklu byłam na koniec kolejki wpisana i do gabinetu weszła 23.55. :O

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2016, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Szczecinie monitoring cyklu prywatnie 50 zł wizyta. Ale jest wpisane jako nowość, więc może poszukajcie u siebie, bo mogło się dopiero pojawić takie coś w ofercie :) Ja miałam robiony i przynajmniej jestem spokojniejsza, że owulacja występuje

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2016, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "kalendarz intymny" ale nie wiem czy jest pod androidem, ja mam lumie na Windowsie.

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 4 maja 2016, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie wizyta+usg 140 zł. Nie ma czegoś takiego, że samo USG. Współczuje Aksamitna tego poronienia :(. Kto mi doradzi jakieś testy owu?

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 4 maja 2016, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jest tylko na windows jak sprawdziłam :/ Szkoda.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2016, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testy owu z allegro najtaniej wychodzą

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2016, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupuje takie białe z rosmana, chyba jest 10 pasków w opakowaniu :)

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 4 maja 2016, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i PISZE LH test? ja się zastanawiam żeby tanio wyszło i żeby były dobre

    f2w3k0s3plke7odf.png
‹‹ 73 74 75 76 77 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ