X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic mi nie gratulować. Po około 2h ją zobaczyłam. Kiedy się dokładnie pojawiła?nie wiem bo po 2 h poszłam wywalić test do kosza. Oj dziewczyny, zejdę tu chyba.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale piekna wysoka temperatura wiec juto beta i wszystko sie wyjasni jak ujemna idz do lekarza ;) mnie bola jajniki raz jeden raz drugi i jest kicha...

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 7 maja 2015, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    Oj już dużo lepiej. ;) Dzięki Kochana. ;) A ty jak się czujesz? Mam nadzieję że dołączę do Ciebie na fioletową stronę.;)


    nie moze byc inaczej bo ja na Was czekam dziewczyny!!

    ja tez nawet dobrze, czasami lapia mnie mdlosci piersi mam obolale i mam straszne humory!!!! okropna sie zrobilam :(((

    morella a kiedy masz termin @? mi test pozyttywny dopiero po 6 dniach od spodziewanej wyszedl! tak wiec trzymam mocno kciuki!!

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, może jutro skok będzie co?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki aż mi knykcie bieleją! Niech fioletowa moc będzie z wami, idę popracować ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje... bo na razie to beznadziejnie wyglada...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KASIAG24 wrote:
    nie moze byc inaczej bo ja na Was czekam dziewczyny!!

    ja tez nawet dobrze, czasami lapia mnie mdlosci piersi mam obolale i mam straszne humory!!!! okropna sie zrobilam :(((

    morella a kiedy masz termin @? mi test pozyttywny dopiero po 6 dniach od spodziewanej wyszedl! tak wiec trzymam mocno kciuki!!


    Kasia, gratulacje:)
    @ powinnam dostać wczoraj, choć u mnie to jest ruchome, bo czasami w 33-35 dniu przychodziła.
    Bardzo bym chciała by to była ciąża, ale jakoś w ogóle się nie czuję na ciążę.

  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 7 maja 2015, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella ja tam widze ladną kreseczkę i trzymam mocno kciuki za pozytywną betę.

    Ciri nie nakręcaj się tak tym wszystkim i nie sprawdzaj co chwile bo to negatywnie wpływa na cykl.

    Fiona przykro mi ale głowa do góry można zacząć nowe przyjemne staranka :) ten cykl będzie lepszy :)

    Gumisia jeszcze nic straconego dopóki @ nie ma, temperatura czasami różnie skacze i nie ma co się przejmować na zapas.

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie o to chodzi ze tylko jedna rzecz chce wiedziec bo jesli to byla owulacja i bede tak przechodzic co miesiac to katastrofa gorzej sie cxuje niz na okres...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/75af02aa59fd6e87.html



    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d3e25768d069f942.html

    Oczywiście na żywo widać lepiej. Jutro już na bank pójdę na betę. Dziś nie zdążę bo to kawałek drogi jednak.

    Dla mnie też różowa :)

  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 7 maja 2015, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    po odstawieniu tabsów jeszcze przez jakiś czas może się wszystko normować ja miałam na początku bardzo bolesne okresy choć bardzo regularne a po kilku miesiącach mam mniej regularne i co drugi bolesny i długi a co drugi krótki i bezbolesny też bym chciała coś w tym zmienić ale widać już taka moja uroda przed tabletkami było inaczej nie wiem czy lepiej czy gorzej ciężko powiedzieć ale inaczej. Może jutro będzie ładny skok:) też myślałam że miałam owulacje 12/13 dc a tu się okazało że dopiero 16 dc głowa do góry wszystko się unormuję :)

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oceńcie kobiety moje dziesiejsze coś... Nie za cienka?

    http://zapodaj.net/ebb11adaf598b.jpg.html

    40 dc, ale niby bez starań. <3 tylko do 16 dc bo później R wyjechał. A tu okres nie przyszedł

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/532529d018cc3ee1.html

    Ciemnieje cholera.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/532529d018cc3ee1.html

    Ciemnieje cholera.

    qrde, patrzę na twoją to moja za chuda chyba :/ Pozytyw jak nic :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amil?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella rob bete moje bociany zrobily swoje ;l
    Ja okresu po tabletkach nie mam bolesnego ale te owulacje i klucie jajnikow to sa masakryczne jesli to sa owu bo w sumie nie wiem czuje sie jak podczas bardzo bolesnych miesiaczek...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewunia,tak, Amil. Ale ona wyszła sporo po czasie więc uważam to za wynik bardzo wątpliwy. Po jakim czasie u Ciebie wyszła krecha? Ona jest różowa? Bo ja nie mogę określić bo mi słońce w monitor przyświeca.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, a masz szanse na seksa dziś? Śluzu możesz mieć mało bo ciągle grzebiesz w swojej cipuszce. Daj jej odpocząć:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piekna kreseczka Morelka ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wyszła po minucie, różowa ale cieniutka. Mi w Amilu nigdyyyyyyy nie wyszedł nawet cień po czasie więc wiesz ;)
    Mój to baby boom, nic specjalnego, u mnie w aptece 3,50 zł

‹‹ 104 105 106 107 108 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ