X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 7 maja 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri jeśli jesteś tym zaniepokojona i bardzo cierpisz to może umów się od gina i zapytaj i zrób usg czy tam wszystko ok i może bedzię mogł Ci powiedzieć co z tą ovu ?

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra rada!:)

  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 7 maja 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewunia i Morelka gratulacje są II :)

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewunia, powtarzamy jutro i gonimy na betę:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam czasem tak duzo ze po prostu co pol godziny sie podcieram i na paluchu jest duuuuzo... a teraz nix. I tak nie sprawdzam bo po seksie jestem wiec to nie ma sensu...
    A seks to sobie dzis xhyba daruje.. nie wiem...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moniqe wrote:
    Ciri jeśli jesteś tym zaniepokojona i bardzo cierpisz to może umów się od gina i zapytaj i zrób usg czy tam wszystko ok i może bedzię mogł Ci powiedzieć co z tą ovu ?
    Jeszcze dwa cykle... jeszcze dwa nie liczac tego i wtedy bedziemy dzialac mowilam mu ostatnio ze tak mialam to powiedzial ze moze tqk byc i zebym sie obserwowala przez kolejne 3 cykle....

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 7 maja 2015, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale pospałam. A tu takie wieści! :) Morella powiem ci tak. Test jest na 100% pozytywny! I zacznij się cieszyć a nie marudzisz. Przy takiej kresce to beta już jest wysoka. Ja miałam bledszą i też po czasie i ciąże były! ;) Gratulacje!!! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja 2015, 10:49

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 7 maja 2015, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewunia kreska to kreska. ;) Na niektórych wychodzą cienkie. Gratulacje!!! Zielony maj!!! :)

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 7 maja 2015, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/75af02aa59fd6e87.html



    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d3e25768d069f942.html

    Oczywiście na żywo widać lepiej. Jutro już na bank pójdę na betę. Dziś nie zdążę bo to kawałek drogi jednak.


    GRATKI MIALAM TAKA SAMA NA POCZATKU!!!

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 7 maja 2015, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/75af02aa59fd6e87.html



    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d3e25768d069f942.html

    Oczywiście na żywo widać lepiej. Jutro już na bank pójdę na betę. Dziś nie zdążę bo to kawałek drogi jednak.


    GRATKI MIALAM TAKA SAMA NA POCZATKU!!!

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 7 maja 2015, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri twój organizm nieźle szaleje po odstawieniu tabletek. U mnie po tabletkach właśnie cykle się unormowały. Może idź do innego gina?

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 7 maja 2015, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia te wszystkie objawy to dobre objawy. ;) Trochę się pomęczysz i będziesz miała swoje szczęście na rękach. ;)

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 7 maja 2015, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewunia87 wrote:
    Oceńcie kobiety moje dziesiejsze coś... Nie za cienka?

    http://zapodaj.net/ebb11adaf598b.jpg.html

    40 dc, ale niby bez starań. <3 tylko do 16 dc bo później R wyjechał. A tu okres nie przyszedł


    GRATULUJE KRECHA NA + JAK SIE PATRZY ;)

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ufff,stwierdzona odbyta owulacja na monitoringu. Druga po Clostilbegycie- według lekarza była dzień później niż wyliczył to OVU. I tak jestem pod wrażeniem, bo w 11 dniu cyklu nie było pęcherzyka dominującego, a jeden miał 0,87cm, drugi 0,89cm. A jednak pękł- za 2 tygodnie testuję:-)!

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 7 maja 2015, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniqe dzięki. Wczoraj miałam ból brzucha dokładnie taki jak w pierwszej ciąży. ;) No ale zobaczymy jutro.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    Ciri twój organizm nieźle szaleje po odstawieniu tabletek. U mnie po tabletkach właśnie cykle się unormowały. Może idź do innego gina?
    Jeszcze dal mi 3 cykle. I odczekam ten czas bo wszedzie czyalam ze takie cyrki moga byc. Jak sie nie unormuje polece ale mam nadzieje ze szybciej to.ja w ciazy bede ;p

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 7 maja 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/532529d018cc3ee1.html

    Ciemnieje cholera.


    MORELLA JA MIALAM JASNIEJSZA 6 DNI PO SPODZIEWANEJ;) ZROB SOBIE BETE NA POTWIERDZENIE I SPOKOJNCYH 9 MIESIECY CI ZYCZE;)

    JA TEZ NIE CZULAM SIE JAKOS BARDZO NA CIAZE JEDYNIE ZE MI SIE ODBIJALO I MIALAM WZDECIA POZNIEJ DOSZLY PIERSI TAKIE OBOLALE Z ZYLKAMI;)

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 7 maja 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/532529d018cc3ee1.html

    Ciemnieje cholera.


    MORELLA JA MIALAM JASNIEJSZA 6 DNI PO SPODZIEWANEJ;) ZROB SOBIE BETE NA POTWIERDZENIE I SPOKOJNCYH 9 MIESIECY CI ZYCZE;)

    JA TEZ NIE CZULAM SIE JAKOS BARDZO NA CIAZE JEDYNIE ZE MI SIE ODBIJALO I MIALAM WZDECIA POZNIEJ DOSZLY PIERSI TAKIE OBOLALE Z ZYLKAMI;)

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 7 maja 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picja to czekamy na wieści. ;) Powodzenia. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testujcie testujcie i oddawajcie moje bociany ;p

‹‹ 105 106 107 108 109 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ