X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 7 maja 2015, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri az tak Cie boli ten jajnik?

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 7 maja 2015, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bożena Ja myślę że to mogła być implantacja. Takie bóle towarzyszyły mi od implantacji do końca pierwszej ciąży. ;) Mogą to być objawy ciąży. Tym bardziej jeżeli w innych cyklach tak nie miałaś. ;) Dziś możesz zrobić betę. Powinna już wyjść. A test za 3 dni. ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja 2015, 11:18

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po ciuchu gratuluję, no ewidentnie widać 2 kreski :) ja miałam dziś znów test zrobić, ale byłam blisko laboratorium to poszłam na bete, wynik koło 15

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 7 maja 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anulka ile jestes po owu? i termin @ kiedy masz?

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 7 maja 2015, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiona znam to aż za dobrze. :( Ja powinnam rodzić w kwietniu. :( W terminie porodu wyłam jak głupia. :( Fiona bety to się jeszcze bardziej boję. W każdej ciąży mi źle przyrastała i najchętniej bym jej wcale nie robiła. ;)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 7 maja 2015, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulka no to czekamy z zaciśniętymi kciukami! :)

    anulka557 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo boli jak polecialam w tamtym cyklu do gina z tym moim beznadziejnym okresem to mu powiedzialam o tym to jajniku ktory mi przez cala druga faze cyklu dokuczal to stwierdzil ze mam rozwalony uklad hurmonalny i takie cuda moge miec jeszcze 3 cykle i wiedze.ze.teraz z prawym jest mniej wiecej tak samo ale i tak teoche lepiej niz z lewym bo wtedy to w tym dnii cyklu akurat siedzialan w domu i z lozka sie nie ruszylam caly dzien...

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 7 maja 2015, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cholera Ciri idź do innego gina bo coś musi być nie tak skoro Cię tak boli. :(

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 7 maja 2015, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    Fiona znam to aż za dobrze. :( Ja powinnam rodzić w kwietniu. :( W terminie porodu wyłam jak głupia. :( Fiona bety to się jeszcze bardziej boję. W każdej ciąży mi źle przyrastała i najchętniej bym jej wcale nie robiła. ;)

    Gumisia, ale tescior moze tak wczesnie nic nie pokazac, a mimo to mozesz byc w ciazy. Beta od razu rozwialaby watpliwosci.
    Ja wole byc pewna i od razu robilam bete, ale nie przeszlam tego co Ty, wiec rozumiem Twoje obawy :*

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KASIAG24 wrote:
    anulka ile jestes po owu? i termin @ kiedy masz?

    ja dziś 10dpo, temp dalej do góry, termin @ mam na sobotę

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekam jak nie przejdzie pojde do tego swojego i mu o tym powiem ze jakies cyrki tu sie dzieja. Morisek mi np powiedziala ze owulacje na bardziej bolesna niz okres... nie wiadomo moze to przejdzie z czasem.

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 7 maja 2015, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anulka to beta powinna juz byc autentyczna... ciri idz do lekarza bo dla mnie tez taki mopcny bol jajnika nie jest normalny!! moze bolec pokluc ale bez porzesady, ze z lozka nie mozesz wstac...mnie w dupe tez czasami daje prawy jajnik, lekarz mnie pytal czy boli mnie brzuch powiedzialam, ze tylko ten jajnik to mowil ze normalne to jest... ciri a moze TY w ciazy jestes?!

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 7 maja 2015, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gumisia wyobrazam sobie jak sie stresujesz...:(( trzymam kciuki bardzoo mocno
    ja nawet njie wiem jak mi beta przyrasta bo robilam ja tylko raz:P

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • Bożena32 Koleżanka
    Postów: 45 8

    Wysłany: 7 maja 2015, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia,tylko że te bóle trwały niecałe 2 dni i minęły i teraz cisza.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KASIAG24 wrote:
    anulka to beta powinna juz byc autentyczna... ciri idz do lekarza bo dla mnie tez taki mopcny bol jajnika nie jest normalny!! moze bolec pokluc ale bez porzesady, ze z lozka nie mozesz wstac...mnie w dupe tez czasami daje prawy jajnik, lekarz mnie pytal czy boli mnie brzuch powiedzialam, ze tylko ten jajnik to mowil ze normalne to jest... ciri a moze TY w ciazy jestes?!
    Patrzaj na wykres to awykonalne ;p w zeszlym cyklu mialam to samo. Dzis boli mnie tlko jajnik wczoraj brzuch jak na okres i to bardzo...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KASIAG24 wrote:
    gumisia wyobrazam sobie jak sie stresujesz...:(( trzymam kciuki bardzoo mocno
    ja nawet njie wiem jak mi beta przyrasta bo robilam ja tylko raz:P

    jak test mi wczoraj wyszedł, to i beta chyba też hehe i też ją tylko ten raz robię, bo mąż dalej nie dowierza, nie ufa tym testom he

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 7 maja 2015, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale szyjke masz wysoko caly czas i zamknieta zy otwarta??

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 7 maja 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anulka ja Ci powiem, ze po tym jak m,nie w balona robily tez nie wierzymy juz testom;p beta najpewniejsza no i lekarz :P to wstrzymam sie z gratkami azeby nie zapeszyc:*

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 7 maja 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anulka ja Ci powiem, ze po tym jak m,nie w balona robily tez nie wierzymy juz testom;p beta najpewniejsza no i lekarz :P to wstrzymam sie z gratkami azeby nie zapeszyc:*

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 7 maja 2015, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mowia, zeby sie szyjka nie sugerowac bo ona zmienia ciagle polozenie itd,a dla mnie szyjka byla sygnalem, ze cos jest inaczej i ze to chyba ciaza..

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
‹‹ 107 108 109 110 111 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ