X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KASIAG24 wrote:
    ale szyjke masz wysoko caly czas i zamknieta zy otwarta??
    A to do mnie pytanie? Teraz nie macalam bo po seksiku. Ale byla wysoko i uchylona ale twardawa.

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 7 maja 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia jak ja zrobię betę i byłaby pozytywna to raczej nie będę sprawdzać przyrostu. :(

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 7 maja 2015, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia a jaką miałaś szyjkę?

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 7 maja 2015, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bożena bo implantacja trwa 1-2 dni. ;)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 7 maja 2015, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę zła jestem na temperaturę. Po co sobie tak spadła... :(

  • Bożena32 Koleżanka
    Postów: 45 8

    Wysłany: 7 maja 2015, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak.Ale teraz już nic mnie nie boli,nie kłuje

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 7 maja 2015, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak szyjka? Śluz? Piersi? Sutki?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym chetnie ten termometr po ovu pieprznela w kat...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale piszecie:D

    Witaj Bożena! chyba pozostaje Ci teraz tylko czekać. A do mnie termometr już dotarł, ciekawe czy będzie dobry. Mdli mnie. Ale mnie większość życia mdli więc luzik.

  • Bożena32 Koleżanka
    Postów: 45 8

    Wysłany: 7 maja 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piersi trochę urosły i bolą ale tylko przy dotyku,szyjki nie badałam to nie wiem.Temperaturę mam cały czas 36.8,mierzona zaraz po przebudzeniu.Jeśli doszło do zapłodnienia to jaka powinna być szyjka.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra szyjka uchylona i mieciutka wyroznia sie ale jest mieciutka jak naciskam wczesniej byla twarda teraz czuje roznice. Ale jakos za specjalnie otworzona nie jest. Czuje dziurke ale mala. Czy sluz jest nie wiem bo nie wjem czy to pozostalosci spermy czy moze rozciagliwy sluz. Teraz wylecial na zewnatrz. Czyli jednak chyba owulacja. Teraz modlic sie o skok.. powinien byc w takim wypadku jutro.

  • Bożena32 Koleżanka
    Postów: 45 8

    Wysłany: 7 maja 2015, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To czekanie jest najgorsze.Coś czuję że znowu nie zaciążyłam,bo coś za mało tych objawów.Owulację miałam,bo robiłam test i w ten dzień z bólu mnie skręcało no i kilka dni później te zawroty głowy i chodziłam jakbym była pijana,takie uczucie.Mam już 32 lata i gdyby się udało było by to moje pierwsze dziecko.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jej, ale się podziało! Dziewczyny gratulacje, Ciri cierpliwa bądź i juz teraz się nie macaj po szyjce bo jeśli masz plodna szyjkę to jej teraz nie draznij. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz nie bede. Nie dawala mi spokoju. Mam nadzieje ze te plemniczki sobie powedrowaly. Lezalam pol godizny po seksie bo do pracy sie nie spieszylam wiec jak cos ma byc to bedzie...

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 7 maja 2015, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gumisia no to moze Cie dodtakowo stresowac, na pewne rzeczy nie mamy wplywu trzeba byc dobrej mysli i cieszyc sie chwila :*


    ciri no ja mialam wysoko po owub w terminie @ twarda i zamknieta, bo czulam taki "Dziubek" a wczesniejsze cykle wpadal mi tam palec lekko we wglebienie no i sluzu mialam malo i byl rozciagliwy jak na plodne...

    bozena jak dochodzi do zaplodnienia szyjka powinna byc wysoko i zamknieta, podobno moze byc na poczatku nisko ale musi byc zamknieta

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 7 maja 2015, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idziecie jak burza :)

    Za wszystkie dołączone panie trzymam mocno kciuki.


    Ja po rozmowie o pracę, do czwartku mają mi dać znać, są poważnie zainteresowani.
    Więc ja tak:
    - czekam na skok, żeby wiedzieć, czy ten śluz ciągły zwiastował owu;
    - jeśli tak, to czekam na okres bądź nie;
    - czekam na odpowiedź w sprawie pracy i przyznam,że jesli bedzie pozytywna, to to powaznie komplikuje plany rozrodcze, bo głupio zaczynać nową pracę w ciąży ;/ ale tez nie zrezygnuje ze staran, bo dziecko to teraz dla mnie priorytet;

    Więc chyba pozostaje zdać mi się na los. Co mogłam, to zrobiłam: seks uprawialiśmy, na rozmowach byłam, jeśli była owu to jutro już powinnna temperatura skoczyć, ale wtedy też pozostaje tylko czekać.

    Uch, jakie to zycie skomplikowane.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 7 maja 2015, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natala ja tez czytalam, ze nie powinno sie tam za wiele gmyrac, ale ja akurat non stop sprawdzalam szyjke stad wiedzialam ze cos jest na rzeczy. oczywiscie wszystko bardzo delikatnie tak zeby tylko macnac:P

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra czekamy na skok ;p ale seks byl wiec teraz czekamy na To czy bog da czy nie da ;) bocki byly seks tez. Jak sie uda bede mega szczesciara ;)

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 7 maja 2015, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri uda sie!!!!

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 7 maja 2015, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to Ciri, obysmy obie jutro rano ujrzały na termometrze pięknie wyższą temperaturę, o 0,2 najlepiej :)

    7v8rikgni12rlaff.png
‹‹ 108 109 110 111 112 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ