X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mirella toż to ciąża jak byk! :D gratulacje i biegnij na betę, bo zawału dostanę :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo juz mialam taki skok a potem byl spadek wiec ja poprosze trzy skoki nie duze ale trzy ;p

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 7 maja 2015, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Noo juz mialam taki skok a potem byl spadek wiec ja poprosze trzy skoki nie duze ale trzy ;p
    Ciri, ale to niekoniecznie był skok. Nie wiem jaką metodę stosujesz, ale np. w metodzie Rotzgera za wyższą temperaturę uznaje się tę, która jest o minimum 0,05 wyższa od sześciu poprzednich. A Twoja z 14dc było tylko o 0,03 wyższa od sześciu poprzednich (różnica między 36,51 a 36,48).

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ale nie wszystkie dziewczyny maja taki duzy a owu maja zaznaczone na dzien pierwszego skoku a nie 3 skoku. Ktory dopiero byl wyzszy o 0,05 wiec nie wiem,

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 7 maja 2015, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ovu to tylko program. Widocznie dali mniejsze wartości. Ja tak miałam w poprzednim cyklu,ze mi owu zaznaczyło wcześniej wyższą temperaturę niż powinno. Oczywiście ta temperatura w 14dc mogła być zwiastunem wyższych, ale jak widać ewidentnie nie była, więc jest logika w tej metodzie ;)

    7v8rikgni12rlaff.png
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 7 maja 2015, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach, jeszcze - za fazę wyższych temperatur uznaje się te, gdy najpóźniej czwarta wysoka temperatura jesst wyższa o 0,2 od najniższej z sześciu. Dlatego tak naprawdę dopiero po czterech dniach od skoku masz pewność, że ta potencjalna owu była i zaczął się okres bezwzględnie bezpłodny (to ważne dla tych, co w ten sposób zabezpieczają się przed ciążą).

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh, zobaczymy na razie to ja chce wyzsza i tyle, zobaczymy co z tego bedzie bo narazie to cyce bola i jajnik chyba coraz mniej. W sumie nie wiem jestem tak rozkojarzona ze nie umiem sie dzis skupic...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska wrote:
    Ach, jeszcze - za fazę wyższych temperatur uznaje się te, gdy najpóźniej czwarta wysoka temperatura jesst wyższa o 0,2 od najniższej z sześciu. Dlatego tak naprawdę dopiero po czterech dniach od skoku masz pewność, że ta potencjalna owu była i zaczął się okres bezwzględnie bezpłodny (to ważne dla tych, co w ten sposób zabezpieczają się przed ciążą).
    Wiem to wiem. Dlatego czekaja nas teraz najgorsze dni. Czy owu byla czy nie. A jeszcze za tydzien podroz i wesele... eh...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No kurna, co ma się Wam nie udać? Uda się! skok jutro będzie!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, nie pijesz na weselu:D

  • Bożena32 Koleżanka
    Postów: 45 8

    Wysłany: 7 maja 2015, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Badałam szyjkę i ciężko mi było ją dosięgnąć.Jest wysoko,zamknięta i twarda.To dobrze czy raczej nie bardzo.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znaczy ze na okres na razie sie nie zapowiada.

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 7 maja 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bozena dobrze jest, ale szyjka moze sie otworzyc nawet godzine przed @ gdzies czytalam, wiec musisz czekaac

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KASIAG24 wrote:
    bozena dobrze jest, ale szyjka moze sie otworzyc nawet godzine przed @ gdzies czytalam, wiec musisz czekaac

    tu się zgodzę, mi 2 miesiące temu otworzyła i zlazła chyba chwilkę przed miesiączką, bo rano sprawdzałam i była baaaaardzo wysoko (czy zamknięta to nie wiem bo jestem po dwóch sn, więc ona się w ogóle nie domyka :P ) a po 4 godz dostałam @. Oby u Ciebie Bożenka tak nie było i została gdzie jest ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Ciri, nie pijesz na weselu:D
    Eh ale z drugiej strony jak tam bedzie byla mojego G. Cos czuje ze to nie bedzie udane wesele...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj, nie nastawiaj się tak. Może prawie będzie super:)

  • Bożena32 Koleżanka
    Postów: 45 8

    Wysłany: 7 maja 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martwi mnie tylko to że prócz tego bólu podbrzusza i jajników kilka dni po owulacji i tych zawrotów głowy teraz cisza,żadnych objawów,tylko trochę piersi się powiększyły ale zawsze tak miałam przed okresem.Boję się kolejnego rozczarowania.

    natala9102 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bożenka, nic już nie zrobisz niestety. Trzeba czekach, choć to wkurza.

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 7 maja 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri daj spokoj cycki do przodu tylkiem jej pomachaj przed ryjkiem i weselichon udane :P

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh.. jakos nie moe o tym tak myslec dzis to ona nawet mi sie snila... T_T masakra...

‹‹ 109 110 111 112 113 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ