X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • perła ziemi Ekspertka
    Postów: 198 349

    Wysłany: 7 maja 2015, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Beta 2.0. Lipa:(

    no co za świnia! buuuu

    Morella głowa do góry!

    f2w3j6yxdenijlur.png
  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 7 maja 2015, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella a może beta się dopiero rozkręca?

  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 7 maja 2015, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w poprzednim cyklu miałam jeden jedyny test owu taki, że ta druga kreska była ciemna, ale bardzo cienka (podobnie jak na Twoim środkowym). Nie wiem, czy to był + czy nie

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicjaaaa wrote:
    Na zdjęciu wyglądają na negatywne, ale wynik powinno odczytywać się po 10 min, później jest już nie ważny, więc jeśli widzieliście grubaśną drugą krechę, tak jak mówisz, to znaczy, że jesteś już po owu, a jutro skok!
    noo wlasnie te testy były inne niż w poprzednich dniach bo kreska wyskoczyła od razu po nasikaniu, a we wczesniejszych musiałam na nia czekac, potem nabierala inensywnosci a jak wyschla calkiem to juz była delikatniejsza i to mnie dzis rano wkurzylo, ale dzisiejzy test był też intensywniejszy i teraz jak robiłam to zdjecie to az sie zdziwilam ze az tak zbladl

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicjaaaa wrote:
    Ja w poprzednim cyklu miałam jeden jedyny test owu taki, że ta druga kreska była ciemna, ale bardzo cienka (podobnie jak na Twoim środkowym). Nie wiem, czy to był + czy nie
    Noo ona tez wlasnie wczoraj była dość cinka i mega mocna ze pokazalam test G zdaleka zeby powiedzial ktora jest intensywniejsza to bez zajakniecie wskazal testowa

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    Morella a może beta się dopiero rozkręca?


    Nie no Gumisia, bez przesady:D

    Dziewczynki, jest mi strasznie przykro ale...spodziewałam się tego więc jakoś łatwo to przyjęłam. Niech tylko @ się pojawi i później łóżkowe szaleństwo. Wycisnę Pana Banana jak cytrynę.:)

    Nie smutajcie. Już nie ma po co, bo niczego to nie zmieni.

    Trzymam kciuki za Was, musicie mieć zieloności.

    A teraz będę piwo pić. A co!

    perła ziemi, M@linka lubią tę wiadomość

  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 7 maja 2015, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli jutro skok ;)

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 7 maja 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Nie no Gumisia, bez przesady:D

    Dziewczynki, jest mi strasznie przykro ale...spodziewałam się tego więc jakoś łatwo to przyjęłam. Niech tylko @ się pojawi i później łóżkowe szaleństwo. Wycisnę Pana Banana jak cytrynę.:)

    Nie smutajcie. Już nie ma po co, bo niczego to nie zmieni.

    Trzymam kciuki za Was, musicie mieć zieloności.

    A teraz będę piwo pić. A co!


    Super, że masz takie nastawienie! Trzymam kciuki w takim razie, żeby @ szybko przyszła i żebyś w czerwcu zobaczyła mega krechy i meeeega betę :)

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Nie no Gumisia, bez przesady:D

    Dziewczynki, jest mi strasznie przykro ale...spodziewałam się tego więc jakoś łatwo to przyjęłam. Niech tylko @ się pojawi i później łóżkowe szaleństwo. Wycisnę Pana Banana jak cytrynę.:)

    Nie smutajcie. Już nie ma po co, bo niczego to nie zmieni.

    Trzymam kciuki za Was, musicie mieć zieloności.

    A teraz będę piwo pić. A co!
    A pij i na zdrowie :) ja sie zastanawiam nad tym weselem, tez chyba sie tam napije to dopiero bedzie 8dpo wiec spoko...

  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 7 maja 2015, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    A pij i na zdrowie :) ja sie zastanawiam nad tym weselem, tez chyba sie tam napije to dopiero bedzie 8dpo wiec spoko...

    Ja też mam wesele w najbliższą sobotę, czyli 7dpo i też mam zamiar wznieść toast za młodych ;) Podobno, nawet jeśli jest ciąża, to jeszcze nic nie grozi fasolce??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja 2015, 20:11

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No cóż, pozostaje mi nadzieja, że będę rodzić w lutym;]

    Co innego, gdyby testy były jednoznaczne. Moje to była loteria. Teraz będę chyba lecieć na betę od razu. Bez żadnych sikań i spoglądania na cienie.

    Kto dziś może, niech sięgnie po piwko i pije ze mną:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, a małż po pierwszym smuteczku, zaczyna grzać rakietę:D
    Dobrze, że mam ten żel bo coś czuję, że maj będzie kosmiczny:D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eh.... chcialabym z Toba ale potem bede sie zastanawiac czy ta temperatura od piwa :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    O, a małż po pierwszym smuteczku, zaczyna grzać rakietę:D
    Dobrze, że mam ten żel bo coś czuję, że maj będzie kosmiczny:D
    Zel to na plodne dni :)
    a teraz na ostro jazda!! zazdoszcze!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no, od piątku. Teraz jest w innym mieście, ale dobrze, niech smaruje gałę i czeka:D

    Ulżyło mi. Przynajmniej już wiem na czym stoję.

    A teraz dawać mi tu Wasze kłopociki, bo chyba ostatnich parę stron było o mojej ciąży-widmo.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem, mi się wydaje ze warto by było za jakiś czas zrobić betę jeśli @ nie przyjdzie. ;)

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 7 maja 2015, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella, brawo za zdrowe podejście :)

    Ja chyba pójdę wcześnie spać (przyda mi się, bo miałam szalony tydzień: 5 razy pokonałam trasę Kalisz - Warszawa, a jutro jadę na wycieczkę ze swoją klasą (na szczęście pół dniową, ale też wracamy w nocy)), żeby już wiedzieć czy skoczyła ta temperatura czy nie. Bo tak myśle, ze jak jutro nie skoczy, to to niestety było tylko podejście do owulacji i stad płodny śluz.

    Pocieszam się jednak tym, że z tego, co spojrzałam na swój poprzedni wykres to miałam właśnei tak, że tylko odrobina śluzu płodnego, dwa dni nic nie widziałam i po tych dwóch dniach skok. Więc albo jutro albo dupa.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 7 maja 2015, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Można się napić do 18 dpo podobno. Ale wiadomo nie za często i nie za dużo. No i oczywiście nieświadomie ciąży. ;)

    alicjaaaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba dzisiaj zgwalce mojego starego- tak na pocieszenie :P

    M@linka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teraz problemem jest moj.... Bedzie skok czy nie bedzie... ale to sie okaze jutro, jutro Gumisia testuje

‹‹ 120 121 122 123 124 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ