X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 7 maja 2015, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri wczorajszy pozytyw na pewno stówkę. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    Czuję się jak w pierwszej ciąży.


    Gumiś, to cieszyć się trzeba! jutro będą II kreseczki i od razu leć do lekarza :)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 7 maja 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może być za wcześnie... :(

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 7 maja 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia, lae jutro testujesz?


    Ciri, omawiasz z mama kazdy test? Niezle, ja bym tak nie mogla, to sprawa moja i J.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    Może być za wcześnie... :(


    Tołdi! Bo Cię tu Iktorn walnie w zagrodę dla ogrów.

    Nawet jeśli jutro nic nie wyjdzie to za dwa dni już krecha będzie.

    ciri22 lubi tę wiadomość

  • Zuz_anna Autorytet
    Postów: 572 113

    Wysłany: 7 maja 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Beta 2.0. Lipa:(


    No żesz...


    Ja już przestaję wierzyć w te wykresy- co miesiąc książkowe, co miesiąc spadek około 7-9 dpo, potem ładne wzrosty i co?Jedna ciąża biochemiczna po drodze, ale przy niej wykres był taki jak wcześniej i jak w tym miesiącu.
    Pochlastać się idzie.Także konczę z tym.
    Teraz tylko testy owu+ śluz tak orientacyjnie, póki mam pakiet na ovu to będę tam wpisywać a potem to już olewam...

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 7 maja 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ważne żeby była ciąża. ;) Nie ważne kiedy ile krech. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska wrote:
    Gumisia, lae jutro testujesz?


    Ciri, omawiasz z mama kazdy test? Niezle, ja bym tak nie mogla, to sprawa moja i J.
    ja jestem z mama bardzo blisko ze wzgledu na sytuacje rodzinna jaka mialam. Kazdy test moze nie ale ze wzgledu ze odstawilam tabletki to sie martwi, do tego ona sama jest na tabletkach i chce odstawic (juz jakis czas jest sama i bierze je z przyzwyczajenia) i jest ciekawa jak to jest... a wiecie do tego miedzy mna a mam jest tylko 19 lat roznicy :P

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 7 maja 2015, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri ja to nawet z mężem nie omawiam testów. :P Ale fajnie że jesteście z mamą tak blisko. ;)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 7 maja 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tak samo między moją mamą a mną. 19 lat różnicy. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze się pobawię w wykresy. Wkurza mnie tylko to poranne wtykanie bolca w ciapuche.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    Ciri ja to nawet z mężem nie omawiam testów. :P Ale fajnie że jesteście z mamą tak blisko. ;)

    Predzej z mama niz z facetem. G i tak nie wie o co w tym chodzi :P wie tylko ze jak dwie kreski to ciaza:) ale ogolnie wiesz pyta czesto jak tam sie czuje i jak moje cykle ale to tez ze wzgledu na tabletki, co prawda nie przy nim zaczelam je brac ale tez sie martwi

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A trzeba było machnąć dzieciaczka mając 19 lat. Może wtedy byłoby łatwiej zajść. Mój małż wie wszystko, chyba tylko nie jest świadomy do końca, gdzie robię pomiar temperatury. Nawet po podpaski idzie jeśli trzeba i nie robi problemu.

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 7 maja 2015, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też wkurza mierzenie...

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 7 maja 2015, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja wykresy robie od 2012 z mniejszymi lub większymi przerwami. One są super, gdy nie wiesz ile będzie trwał cykl - wyłapany skok temperatury gwarantował mi brak miesiączki niespodzianki.
    Ale zgadzam się, że w przypadku starań, to mierzenie temperatur bardzo wpływa na głowę.
    W poprzednim cyklu im bliżej daty miesiączki tym wiecej razy sprawdzałam budzik czy jest nastawiony dobrze i czy zmierze o tej samej porze czu czasem nie zaspie i temperatura nie bedzie zaburzona.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idę pod prysznic i wracam do Was:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    A trzeba było machnąć dzieciaczka mając 19 lat. Może wtedy byłoby łatwiej zajść. Mój małż wie wszystko, chyba tylko nie jest świadomy do końca, gdzie robię pomiar temperatury. Nawet po podpaski idzie jeśli trzeba i nie robi problemu.

    Moj tez mimo ze jestesmy razem krotko i w ogole, ale w sumie dobrze ze nie zaszlam wtedy bo to nie odpowiedni facet byl... a w sumie podobno bylam w ciazy... ale to nie jest potwierdzona informacja... i mam nadzieje ze jesli przy tabletkach bylo to mozliwe to teraz tez jest

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 7 maja 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie J. tez wie wszystko, czasami nawet razem ogladamy sluz, np. po seksie. Uważam, że te sprawy dotyczą nas obojga, a że organizm kobiety ejst bardziej skomplikowany nie znaczy, ze tylko ja mam się tym itneresować.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale wiesz ze po seksie nie bada sie sluzu :P Mam nadzieje ze to tylko taka zagrywka z waszej strony :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My caly czas zartujemy ale miedzy tymi zartami gdzies tam przechodzi caly czas temat roznych rzeczy zwiaznych z ciaza ale w sumie nie z ciaza tylko z moimi cyklami i odstawieniem pigulek. najgorsze sa humory, czasem to az mi glupio

‹‹ 122 123 124 125 126 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ