X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zobaczcie jakie ja mam jazdy:D A raczej mój mąż ze mną. Wybrałam mu perfumy, żel pod prysznic, antyperspirant...wszystko w zapachach które uwielbiam.
    Ale ostatnio mam tak, że raz mówię mu, że pięknie pachnie a na drugi dzień wrzeszczę na niego, że wysmarował się jakimś łajnem, bo śmierdzi jak stary cap.

    A on tylko psie oczka robi i mówi, że to przecież to samo:D

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 7 maja 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella przykro mi :( No, ale w czerwcu bedziemy razem testowaly i wierze, ze obie zobaczymy II!

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak on tylko wyczuje, że ja jestem bardziej wilgotna to zaraz pcha łapy, sprawdza i później to już wiecie co;]

    ciri22 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiona88 wrote:
    Morella przykro mi :( No, ale w czerwcu bedziemy razem testowaly i wierze, ze obie zobaczymy II!


    Fiona jestesmy pierwsze czerwcówki:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    To zobaczcie jakie ja mam jazdy:D A raczej mój mąż ze mną. Wybrałam mu perfumy, żel pod prysznic, antyperspirant...wszystko w zapachach które uwielbiam.
    Ale ostatnio mam tak, że raz mówię mu, że pięknie pachnie a na drugi dzień wrzeszczę na niego, że wysmarował się jakimś łajnem, bo śmierdzi jak stary cap.

    A on tylko psie oczka robi i mówi, że to przecież to samo:D


    Aaaa ja wiecznie rycze z byle gowna albo krzycze na niego ale u mnie on wszystko w zart obraca, i mi mowi ze jestem urocza i bezbronna... a zawsze faceci mi mowili ze jestem wredna suka i ze ja to nie potrzebuje faceta...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    A jak on tylko wyczuje, że ja jestem bardziej wilgotna to zaraz pcha łapy, sprawdza i później to już wiecie co;]
    Musze swojego wyszkoli :P Wczesniejszy reagowal na moja wilgoc i czol moj zapach wiec wiedzial nawet jak sie do niego nie zblizalam czy jestem chetna, czy mam owulacje, czy okres...
    oszukac w lozku ciezko bylo

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to po prostu uwielbiam, gdy mój jest na głodzie. Nie przepuści mi nawet gdy robię coś zupełnie nieseksualnego. Ostatnio leżałam sobie na kanapie i czytałam Was na telefonie, a ten bach, na mnie i "teoretyzował" sobie:D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej, moj to tylko sie tuli....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech, szkoda że go nie ma dziś ze mną. Powiedziałam mu przez telefon, że beta ujemna, taka cisza była dość długo.

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 7 maja 2015, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Ale wiesz ze po seksie nie bada sie sluzu :P Mam nadzieje ze to tylko taka zagrywka z waszej strony :P
    Ciri, wczesniej już pisałam, że ostatni właśnie J. na penisie miał wydzieline, która nie wyglądała jak sperma, a jak śluz i razem patrzelismy czy sie rozciaga i robilismy test ze szklanka wody. Podejrzewam, że po prostu byl tak blisko szyjki, ze mu zostało :)

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna, ale masz równy wykres. Jutro będzie skok, a patrząc na liczbę <3 to chyba musieliście się wstrzelić:)

    AnnaKliwijska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska wrote:
    Ciri, wczesniej już pisałam, że ostatni właśnie J. na penisie miał wydzieline, która nie wyglądała jak sperma, a jak śluz i razem patrzelismy czy sie rozciaga i robilismy test ze szklanka wody. Podejrzewam, że po prostu byl tak blisko szyjki, ze mu zostało :)
    Aaa sorry to jakos do mnie nie dotarlo poza ta szklanka :P noo moj dzis do szyjki dotarl :P ale ja to suchosc mega dzis mialam... :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mówicie mi tu gdzie Was facet posmyrał bo ja jestem na głodzie i dupa do przodu latam. Wybaczcie niesubtelność wypowiedzi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja 2015, 21:43

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 7 maja 2015, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Anna, ale masz równy wykres. Jutro będzie skok, a patrząc na liczbę <3 to chyba musieliście się wstrzelić:)
    Realnie rzecz biorąc to cholera wie, ale rzeczywiście ładniutki wykresik, taki równy. Po raz pierwszy mam też cały czas takie wysokie temperatury, przeważnie w fazie niższych miałam np. 36,22 czy 36,35. Ja mam niestety PCO, więc tak naprawdę on może się ciągnąć jeszcze kila tygodni i to, że koło 14dc pojawił się śluz rozciągliwy może nic nie znaczyć, prócz podejścia do owulacji. Ale mam nadzieję, że metformina i inofolic zadziałały i ...ech.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna, a zobacz jak u mnie jest dziwnie. Ginekolog powiedział mi, że mam pęcherzyki na jajnikach i że to zapowiedź PCO. Zestresowałam się ale gin kazał czekać jeden cykl i zobaczymy. I w następnym cyklu pęcherzyki zniknęły. Później znów były...w tym cyklu ich nie mam. Jak dostanę @ to zrobię badania i pójdę do innego gina, bo sama nie wiem czy mam to pco czy nie;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ale nie daj sie zrobic w balona jak ja :P Mialam rociagliwy sluz, rowniutki wykres a potem skok i spadek, a teraz nie mam sluzu, szyjka mieciutka i uchylona do tego ten bol i testy a nie wiadomo co sie stanie :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A! owulację mam co miesiąc.

    Wierzę mocno i trzymam kciuki by owulacja była i że niedługo zatestujesz pozytywnie:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    A! owulację mam co miesiąc.

    Wierzę mocno i trzymam kciuki by owulacja była i że niedługo zatestujesz pozytywnie:)

    Morella tak czy inaczej w wiosne sie zazieleni :)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 7 maja 2015, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś nie zasnę. :( Taki stres...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No cóż. Wy rodzicie w styczniu, ja i Fiona w lutym:)

‹‹ 123 124 125 126 127 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ