Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 7 maja 2015, 21:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zobaczcie jakie ja mam jazdy:D A raczej mój mąż ze mną. Wybrałam mu perfumy, żel pod prysznic, antyperspirant...wszystko w zapachach które uwielbiam.
    Ale ostatnio mam tak, że raz mówię mu, że pięknie pachnie a na drugi dzień wrzeszczę na niego, że wysmarował się jakimś łajnem, bo śmierdzi jak stary cap.

A on tylko psie oczka robi i mówi, że to przecież to samo:D

• Fiona88 Autorytet

Wysłany: 7 maja 2015, 21:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella przykro mi :( No, ale w czerwcu bedziemy razem testowaly i wierze, ze obie zobaczymy II!

w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

Wysłany: 7 maja 2015, 21:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak on tylko wyczuje, że ja jestem bardziej wilgotna to zaraz pcha łapy, sprawdza i później to już wiecie co;]

ciri22 lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 7 maja 2015, 21:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiona88 wrote:
    Morella przykro mi :( No, ale w czerwcu bedziemy razem testowaly i wierze, ze obie zobaczymy II!

Fiona jestesmy pierwsze czerwcówki:)

• ciri22 Autorytet

Wysłany: 7 maja 2015, 21:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    To zobaczcie jakie ja mam jazdy:D A raczej mój mąż ze mną. Wybrałam mu perfumy, żel pod prysznic, antyperspirant...wszystko w zapachach które uwielbiam.
    Ale ostatnio mam tak, że raz mówię mu, że pięknie pachnie a na drugi dzień wrzeszczę na niego, że wysmarował się jakimś łajnem, bo śmierdzi jak stary cap.

A on tylko psie oczka robi i mówi, że to przecież to samo:D

Aaaa ja wiecznie rycze z byle gowna albo krzycze na niego ale u mnie on wszystko w zart obraca, i mi mowi ze jestem urocza i bezbronna... a zawsze faceci mi mowili ze jestem wredna suka i ze ja to nie potrzebuje faceta...

43ktj48ask56n9jv.png
    bl9cl6d8s7835131.png
  • ciri22 Autorytet

Wysłany: 7 maja 2015, 21:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    A jak on tylko wyczuje, że ja jestem bardziej wilgotna to zaraz pcha łapy, sprawdza i później to już wiecie co;]
    Musze swojego wyszkoli :P Wczesniejszy reagowal na moja wilgoc i czol moj zapach wiec wiedzial nawet jak sie do niego nie zblizalam czy jestem chetna, czy mam owulacje, czy okres...
    oszukac w lozku ciezko bylo

43ktj48ask56n9jv.png
    bl9cl6d8s7835131.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 7 maja 2015, 21:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to po prostu uwielbiam, gdy mój jest na głodzie. Nie przepuści mi nawet gdy robię coś zupełnie nieseksualnego. Ostatnio leżałam sobie na kanapie i czytałam Was na telefonie, a ten bach, na mnie i "teoretyzował" sobie:D

• ciri22 Autorytet

Wysłany: 7 maja 2015, 21:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej, moj to tylko sie tuli....

43ktj48ask56n9jv.png
    bl9cl6d8s7835131.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 7 maja 2015, 21:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech, szkoda że go nie ma dziś ze mną. Powiedziałam mu przez telefon, że beta ujemna, taka cisza była dość długo.

• AnnaKliwijska Autorytet

Wysłany: 7 maja 2015, 21:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Ale wiesz ze po seksie nie bada sie sluzu :P Mam nadzieje ze to tylko taka zagrywka z waszej strony :P
    Ciri, wczesniej już pisałam, że ostatni właśnie J. na penisie miał wydzieline, która nie wyglądała jak sperma, a jak śluz i razem patrzelismy czy sie rozciaga i robilismy test ze szklanka wody. Podejrzewam, że po prostu byl tak blisko szyjki, ze mu zostało :)

7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 7 maja 2015, 21:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna, ale masz równy wykres. Jutro będzie skok, a patrząc na liczbę <3 to chyba musieliście się wstrzelić:)

AnnaKliwijska lubi tę wiadomość

• ciri22 Autorytet

Wysłany: 7 maja 2015, 21:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska wrote:
    Ciri, wczesniej już pisałam, że ostatni właśnie J. na penisie miał wydzieline, która nie wyglądała jak sperma, a jak śluz i razem patrzelismy czy sie rozciaga i robilismy test ze szklanka wody. Podejrzewam, że po prostu byl tak blisko szyjki, ze mu zostało :)
    Aaa sorry to jakos do mnie nie dotarlo poza ta szklanka :P noo moj dzis do szyjki dotarl :P ale ja to suchosc mega dzis mialam... :(

43ktj48ask56n9jv.png
    bl9cl6d8s7835131.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 7 maja 2015, 21:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mówicie mi tu gdzie Was facet posmyrał bo ja jestem na głodzie i dupa do przodu latam. Wybaczcie niesubtelność wypowiedzi.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja 2015, 21:43

• AnnaKliwijska Autorytet

Wysłany: 7 maja 2015, 21:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Anna, ale masz równy wykres. Jutro będzie skok, a patrząc na liczbę <3 to chyba musieliście się wstrzelić:)
    Realnie rzecz biorąc to cholera wie, ale rzeczywiście ładniutki wykresik, taki równy. Po raz pierwszy mam też cały czas takie wysokie temperatury, przeważnie w fazie niższych miałam np. 36,22 czy 36,35. Ja mam niestety PCO, więc tak naprawdę on może się ciągnąć jeszcze kila tygodni i to, że koło 14dc pojawił się śluz rozciągliwy może nic nie znaczyć, prócz podejścia do owulacji. Ale mam nadzieję, że metformina i inofolic zadziałały i ...ech.

7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 7 maja 2015, 21:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna, a zobacz jak u mnie jest dziwnie. Ginekolog powiedział mi, że mam pęcherzyki na jajnikach i że to zapowiedź PCO. Zestresowałam się ale gin kazał czekać jeden cykl i zobaczymy. I w następnym cyklu pęcherzyki zniknęły. Później znów były...w tym cyklu ich nie mam. Jak dostanę @ to zrobię badania i pójdę do innego gina, bo sama nie wiem czy mam to pco czy nie;/

• ciri22 Autorytet

Wysłany: 7 maja 2015, 21:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ale nie daj sie zrobic w balona jak ja :P Mialam rociagliwy sluz, rowniutki wykres a potem skok i spadek, a teraz nie mam sluzu, szyjka mieciutka i uchylona do tego ten bol i testy a nie wiadomo co sie stanie :P

43ktj48ask56n9jv.png
    bl9cl6d8s7835131.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 7 maja 2015, 21:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A! owulację mam co miesiąc.

Wierzę mocno i trzymam kciuki by owulacja była i że niedługo zatestujesz pozytywnie:)

• ciri22 Autorytet

Wysłany: 7 maja 2015, 21:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    A! owulację mam co miesiąc.

Wierzę mocno i trzymam kciuki by owulacja była i że niedługo zatestujesz pozytywnie:)

Morella tak czy inaczej w wiosne sie zazieleni :)

43ktj48ask56n9jv.png
    bl9cl6d8s7835131.png
  • Gumisia Autorytet

Wysłany: 7 maja 2015, 21:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś nie zasnę. :( Taki stres...

• nick nieaktualny

Wysłany: 7 maja 2015, 21:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No cóż. Wy rodzicie w styczniu, ja i Fiona w lutym:)

‹‹ 123 124 125 126 127 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ