X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    Dziś nie zasnę. :( Taki stres...
    ja mam podobnie a temperatura bedzie nie do odczytania, jeszcze chlopa nie ma i do kogo ja sie przytule?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    No cóż. Wy rodzicie w styczniu, ja i Fiona w lutym:)
    Moje bedzie leniewe wiec w lutym zreszta 29 stycznia g ma urodziny i nie chce zeby dziecko bylo ze stycznia :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    Dziś nie zasnę. :( Taki stres...


    Gumisia, no proszę Cię:* rozumiem Twój stres, ale nie możesz aż tak tego przeżywać.

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 7 maja 2015, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    A! owulację mam co miesiąc.

    Wierzę mocno i trzymam kciuki by owulacja była i że niedługo zatestujesz pozytywnie:)
    Morella, oglądałam Twój wykres i zastanawiałam się czy nie zasugeorwać, żę to włąśnie zapowiedź długiego cyklu. Bardzo możliwe, że w ogóle nie miałaś owulacji jeszcze. Zobacz, nie znajdziesz u siebie na wykresie:
    - temperatury, która jest o minimum 0,03 wyższa od sześciu poprzednich
    - czterech wyższych temperatur, poprzedzonych przez sześć niższych, z czego ta czwarta o 0,2 wyższa od najniższej z niskich

    Ten lekki wzrost to moglo być podejście do owulacji, które się nie udało (typowe w PCO). Wyjaśniałoby też to, że okresu nie ma, ale ciąży też nie - ja miałam takie jazdy już pod koniec liceum, że jak to, 40 dc nie ma okresu, na pewno jestem w ciazy.
    Dlatego takim wybawieniem były dla mnie samoobserwacje i prowadzenie wykresu, bo kiedy wychwycilam skok temperatury, wiedzialam, ze (w moim pryzpadku) za 11 dni dostane okres.

    ciri22, Morella lubią tę wiadomość

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra kocham was i wysylam te bociany ale chyba sie poloze bo jutro znow na rano do pracy ;/

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 7 maja 2015, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc Ciri. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teraz tak sie zastanawiam nad tym co mowi Anna, i to by mialo w sumie sens...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciruś, dobranoc:*

    Anna, troszkę racji masz, ale ja owulację miałam. Gin stwierdził, że owu była bo mam ciałko żółte, a w tym cyklu jajniki są czyste jak spirytusik. Żadnych pęcherzyków. A temperatura...miałam kiepski termometr. Od nowego cyklu będę stosować ten z dwoma miejscami po przecinku, podobno typowo owulacyjny. A tak poza tym, dziś koleżanka poleciła mi rewelacyjnego ginekologa, który przyjmuje w Centrum Zdrowia Matki Polki, a to jest 10 minut piechotą od mojego mieszkania. Pójdę i niech mnie przewróci na druga stronę i może coś wymyśli.

    ciri22 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze ostatni raz, trzymajcie za mnie kciuki odezwe sie kolo 6 po mierzeniu temperatury :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A najdłuższy cykl w życiu miałam 35 dniowy, który zdarzył mi się dwa razy. Raz w stresującej pracy a drugi raz już w Niemczech, bo to też był stres. Teraz też trochę stresu było z kolejna przeprowadzką, długa podróż itp.
    Cykle zawsze były regularne. Zazwyczaj okres pojawiał się w 30 dc, co jakiś czas odbijał na 28 lub 32,33 dc.

  • Patryczek0210 Znajoma
    Postów: 20 5

    Wysłany: 7 maja 2015, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella a jak nazywa się ten ginekolog bo tak się składa, że jestem z okolic Łodzi

    34e74987ecdf275c067e22a7a91df4fd.png
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 7 maja 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    A najdłuższy cykl w życiu miałam 35 dniowy, który zdarzył mi się dwa razy. Raz w stresującej pracy a drugi raz już w Niemczech, bo to też był stres. Teraz też trochę stresu było z kolejna przeprowadzką, długa podróż itp.
    Cykle zawsze były regularne. Zazwyczaj okres pojawiał się w 30 dc, co jakiś czas odbijał na 28 lub 32,33 dc.
    Ach, ok, ok :) Słów ginekologa i tego, co zobaczył nie kwestionuje, wypowiadam się na podstawie wykresu :)
    Ale to rzeczywiście, w nowym cyklu uderzasz już na poważnie - z dorbym lekarzem i dobrym sprzętem ( mam tu na myśli nie tylko temometr.... ;););) )

    I też zmykam spać :) Dobranoc Staraczki :*

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patryczek0210 wrote:
    Morella a jak nazywa się ten ginekolog bo tak się składa, że jestem z okolic Łodzi


    Patryczek, kurcze nie pamiętam;/. Jutro idę do koleżanki na kawkę i mam dostać wizytówkę. Przypomnij się wieczorem, na pewno podzielę się informacją:)
    A z jakiej miejscowości jesteś?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Jeszcze ostatni raz, trzymajcie za mnie kciuki odezwe sie kolo 6 po mierzeniu temperatury :P


    Ciri, zaciskam do białości.

    Za Gumisia naszego też:)

  • Patryczek0210 Znajoma
    Postów: 20 5

    Wysłany: 7 maja 2015, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mieszkam koło Strykowa, przypomne się wieczorem, mam już dość lekarzy którzy ściągają tylko ze mnie kase

    34e74987ecdf275c067e22a7a91df4fd.png
  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 7 maja 2015, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też kładę się spać. Będzie ciężko przespać tę noc... Ściskam! <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patryczek, nie ma problemu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia, kotuś, wyśpij się. Jutro będzie dobry poranek:*

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 8 maja 2015, 04:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane jest druga kreska!!!!!!!!!!! ;) Nie wierzę! Gdy sikałam na test byłam pewna że jednak nie... Przecież to dopiero 10 dpo! ;) Jeszcze blada ale jest!

    natala9102, M@linka, anulka557, AnnaKliwijska, KASIAG24, motylek1909 lubią tę wiadomość

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 8 maja 2015, 04:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://zapodaj.net/b566a1e4c0f82.jpg.html

‹‹ 124 125 126 127 128 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ