Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • Sanna Autorytet
    Postów: 815 1233

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri odstaw się na maksa na to wesele sama dla siebie zebys była pewna siebie :) Laske olej co więcej bądź dla niej mila lepszy swój wrog, wiem ze to strasznie brzmi ale ja bym tez chyba zwariowala, zresztą jak będzie świadkiem to będzie miał inne obowiązki :)

    Ania powodzenia :)

    U mnie dół dół dół piersi pierwszy raz w zyciu bola, są wrażliwe ale temperatura spadła a to u mnie niestety gwarantowane potwierdzenie @ :( bardzo mi smutno ale ten mój organizm jest wredny bawi się moim kosztem i daje mi zludzenie nadzieje a miałam się nie nakrecac :( wczoraj powiedziałam mojemu mezowi ze mnie bola piersi a nigdzy nie bolały to myslalam ze ze szczęścia sufit wybije. Pozniej go uspokoiłam bo już mielismy raz mega symptomy ciąży lacznie z wymiotami i dupa dupa dupa :(

    74di4z174lr410ce.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie mialam i fryzjera i manicurzyste zaliczyc ale dol finansowy i nic mi nie pozostaje... kicha...

  • Sanna Autorytet
    Postów: 815 1233

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri do tego nie trzeba kasy :) pooglądaj trochę dziewczyn na YouTube naprawdę fryzure można sobie zrobić one dokładnie pokazuja co i jak i makijaż to samo, naprawdę masz troszkę czasu to popróbuj poswiruj sobie a przynajmniej nie będziesz myslec o @ :)

    74di4z174lr410ce.png
  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po becie. Strasznie się stresuję. Nadrobię teraz to co pisałyście. Dajcie chwilkę. ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • lisa Przyjaciółka
    Postów: 175 37

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomocy nie wiem o co chodzi dzis na wkladce zobaczylam cos dziwnego jakby sluz koloru jasnego brazu?! nigdy czegos takiego nie mialam nie mam pojecia co to jest....:/

    ccc9ea16bb159b4c07ab9ca5ba255b6b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Sanna Autorytet
    Postów: 815 1233

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A który masz dzień cyklu ?

    74di4z174lr410ce.png
  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisa może implantacja? :)

    lisa lubi tę wiadomość

  • lisa Przyjaciółka
    Postów: 175 37

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanna wrote:
    A który masz dzień cyklu ?
    26dc przy 29/30

    ccc9ea16bb159b4c07ab9ca5ba255b6b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo owulacja albo implantacja albo zblizajacy sie okres ;p w ostatecznosci zaburzenia hormonalne albo infekcja.

    Ja to jestem charakteryzatorka i kosmetyczka z zawodu wiec spoko ale zeby zrobic cos u siebie to mam dwie lewe rece a druga rzecz NIENAWIDZE TEGO ROBIC wkurza mnie to i stresuje.

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeczytałam wszystko. :) Widzę że szykuje się zbiorowe testowanie. ;) Super. Dojdzie ciężarówek. ;)

  • lisa Przyjaciółka
    Postów: 175 37

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    Lisa może implantacja? :)
    tak bym sie cieszyla zeby to bylo to :)

    ccc9ea16bb159b4c07ab9ca5ba255b6b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisa może pójdź na betę? ;)

  • lisa Przyjaciółka
    Postów: 175 37

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nigdy takich plamien nie mialam wiec nie wiem co zwiastuje :p

    ccc9ea16bb159b4c07ab9ca5ba255b6b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lisa wrote:
    tak bym sie cieszyla zeby to bylo to :)
    Jesli implantacja to powinna chyba poczekac jeden dzien lub dwa?

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri nie stresuj się Kochanie tym weselem bo tylko denerwujesz fasolka. ;) Lekceważ jej obecność i pokaż jej jacy jesteście ze sobą szczęśliwi! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lisa wrote:
    nigdy takich plamien nie mialam wiec nie wiem co zwiastuje :p
    A ja nigdy cykli powyzej 30 dni nie mialam a teraz to chyba standard u mnie bedzie ;p

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli dzieje się coś co nigdy się nie działo to dobry znak. ;)

  • lisa Przyjaciółka
    Postów: 175 37

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    Lisa może pójdź na betę? ;)
    myslisz ze moglo by cos wykazac?? ja obecnie mieszkam we wloszech wiec nie wiem jak tu funkcjonuje....

    ccc9ea16bb159b4c07ab9ca5ba255b6b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Często takie plamienia są podczas implantacji lub w terminie czy kilka dni przed terminem @. Który dziś masz dzień po owu?

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kofeinka a ty się górami i dolinami na wykresie nie przejmuj. Mówiłam ci już że w pierwszej ciąży miałam właśnie taki wykres. Inny niż zawsze. Góry i doliny. I był fasolek. ;)

‹‹ 173 174 175 176 177 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ