X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • Sanna Autorytet
    Postów: 815 1233

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri odstaw się na maksa na to wesele sama dla siebie zebys była pewna siebie :) Laske olej co więcej bądź dla niej mila lepszy swój wrog, wiem ze to strasznie brzmi ale ja bym tez chyba zwariowala, zresztą jak będzie świadkiem to będzie miał inne obowiązki :)

    Ania powodzenia :)

    U mnie dół dół dół piersi pierwszy raz w zyciu bola, są wrażliwe ale temperatura spadła a to u mnie niestety gwarantowane potwierdzenie @ :( bardzo mi smutno ale ten mój organizm jest wredny bawi się moim kosztem i daje mi zludzenie nadzieje a miałam się nie nakrecac :( wczoraj powiedziałam mojemu mezowi ze mnie bola piersi a nigdzy nie bolały to myslalam ze ze szczęścia sufit wybije. Pozniej go uspokoiłam bo już mielismy raz mega symptomy ciąży lacznie z wymiotami i dupa dupa dupa :(

    74di4z174lr410ce.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie mialam i fryzjera i manicurzyste zaliczyc ale dol finansowy i nic mi nie pozostaje... kicha...

  • Sanna Autorytet
    Postów: 815 1233

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri do tego nie trzeba kasy :) pooglądaj trochę dziewczyn na YouTube naprawdę fryzure można sobie zrobić one dokładnie pokazuja co i jak i makijaż to samo, naprawdę masz troszkę czasu to popróbuj poswiruj sobie a przynajmniej nie będziesz myslec o @ :)

    74di4z174lr410ce.png
  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po becie. Strasznie się stresuję. Nadrobię teraz to co pisałyście. Dajcie chwilkę. ;)

    ciri22 lubi tę wiadomość

  • lisa Przyjaciółka
    Postów: 175 37

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomocy nie wiem o co chodzi dzis na wkladce zobaczylam cos dziwnego jakby sluz koloru jasnego brazu?! nigdy czegos takiego nie mialam nie mam pojecia co to jest....:/

    ccc9ea16bb159b4c07ab9ca5ba255b6b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Sanna Autorytet
    Postów: 815 1233

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A który masz dzień cyklu ?

    74di4z174lr410ce.png
  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisa może implantacja? :)

    lisa lubi tę wiadomość

  • lisa Przyjaciółka
    Postów: 175 37

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanna wrote:
    A który masz dzień cyklu ?
    26dc przy 29/30

    ccc9ea16bb159b4c07ab9ca5ba255b6b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo owulacja albo implantacja albo zblizajacy sie okres ;p w ostatecznosci zaburzenia hormonalne albo infekcja.

    Ja to jestem charakteryzatorka i kosmetyczka z zawodu wiec spoko ale zeby zrobic cos u siebie to mam dwie lewe rece a druga rzecz NIENAWIDZE TEGO ROBIC wkurza mnie to i stresuje.

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeczytałam wszystko. :) Widzę że szykuje się zbiorowe testowanie. ;) Super. Dojdzie ciężarówek. ;)

  • lisa Przyjaciółka
    Postów: 175 37

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    Lisa może implantacja? :)
    tak bym sie cieszyla zeby to bylo to :)

    ccc9ea16bb159b4c07ab9ca5ba255b6b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisa może pójdź na betę? ;)

  • lisa Przyjaciółka
    Postów: 175 37

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nigdy takich plamien nie mialam wiec nie wiem co zwiastuje :p

    ccc9ea16bb159b4c07ab9ca5ba255b6b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lisa wrote:
    tak bym sie cieszyla zeby to bylo to :)
    Jesli implantacja to powinna chyba poczekac jeden dzien lub dwa?

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri nie stresuj się Kochanie tym weselem bo tylko denerwujesz fasolka. ;) Lekceważ jej obecność i pokaż jej jacy jesteście ze sobą szczęśliwi! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lisa wrote:
    nigdy takich plamien nie mialam wiec nie wiem co zwiastuje :p
    A ja nigdy cykli powyzej 30 dni nie mialam a teraz to chyba standard u mnie bedzie ;p

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli dzieje się coś co nigdy się nie działo to dobry znak. ;)

  • lisa Przyjaciółka
    Postów: 175 37

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    Lisa może pójdź na betę? ;)
    myslisz ze moglo by cos wykazac?? ja obecnie mieszkam we wloszech wiec nie wiem jak tu funkcjonuje....

    ccc9ea16bb159b4c07ab9ca5ba255b6b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Często takie plamienia są podczas implantacji lub w terminie czy kilka dni przed terminem @. Który dziś masz dzień po owu?

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kofeinka a ty się górami i dolinami na wykresie nie przejmuj. Mówiłam ci już że w pierwszej ciąży miałam właśnie taki wykres. Inny niż zawsze. Góry i doliny. I był fasolek. ;)

‹‹ 173 174 175 176 177 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ