X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanna badałaś progesteron? Plamienia przed okresem nie powinny być normą. Najczęściej oznaczają niedomogę progesteronu...

  • lisa Przyjaciółka
    Postów: 175 37

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie przed @ jest susza w tym cyklu bez wkladki sie nie dalo

    ccc9ea16bb159b4c07ab9ca5ba255b6b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lisa wrote:
    jakby zapowiadalo @ to raczej plamien bym nie miala bo zawsze na 3/4 dni u mnie sucho wiec nie wiem co sie dzieje
    Ja na okres nigdy plamienia nie mialam... oprocz dwoch ostatnich cykli... po zaczeciu staran wszystk o sie zmienia ;p ktoras z dziewczyn tak pisala i niestety podobno to sie sprawdza ;p nie nastawiaj sie a bedziesz bardziej zaskoczona ;p

  • lisa Przyjaciółka
    Postów: 175 37

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri ja sie nie nastawiam bo... wiem ze w pierwszym cyklu to raczej nie mozliwe ale zawsze taka mala cicha nadzieja jest :)

    ccc9ea16bb159b4c07ab9ca5ba255b6b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przesyłam świeżą porcję wirusków tak w ogóle! ;) <3

    lisa, kofeinka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nie ma znaczenia ktory cykl ale podswiadomie dzialamy na siwbie...niestety...

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisa to twój pierwszy cykl starań? :)

  • lisa Przyjaciółka
    Postów: 175 37

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    Lisa to twój pierwszy cykl starań? :)
    tak :)

    ccc9ea16bb159b4c07ab9ca5ba255b6b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Sanna Autorytet
    Postów: 815 1233

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj cos wiem o tej cichej nadziei :) Gumisia w badaniach było wszystko ok, w tym miesiącu maz się zbada i jak u niego będzie wszystko ok ja powtorze swoje
    Tylko nie mogę się u mojej lekarki pojawić bez badan meza bo mowi ze u mnie jest prawidłowo, żeby najpierw meza zbadac a potem zaczniemy się martwic :)

    Dziękuję Wam

    Lisa trzymam kciuki za Fasolke

    ciri22, lisa lubią tę wiadomość

    74di4z174lr410ce.png
  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W pierwszym cyklu udaje się wielu parom. Do pół roku już większość zobaczy 2 kreski. Do roku już prawie wszystkie staraczki. Po roku szanse maleją... I zazwyczaj jest to wtedy już wynik jakiś schorzeń.

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanna to dobrze. Dziwne te plamienia przed @ u Ciebie. Ale najważniejsze że wyniki dobre.

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My staramy się już 11 miesięcy. Nikomu nie życzę aż tak długo, ale trzeba się niestety z tym liczyć w razie czego. :(

  • lisa Przyjaciółka
    Postów: 175 37

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i jeszcze ta zgroza opryszczka mi wyskoczyla wczoraj wieczorem nie powracala do mnie x lat :/

    ccc9ea16bb159b4c07ab9ca5ba255b6b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh to mnie za dwa cykle minie pol roku ;p niby pisze ze drugi cykl staran bo drugi taki dogladany ale tak naprawde to 4. Wiec jestem ciekawa xzy sie uda ;p

  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja już wróciłam do domu....teraz czekam na wyniki progesteronu....mają być po 15

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lisa wrote:
    i jeszcze ta zgroza opryszczka mi wyskoczyla wczoraj wieczorem nie powracala do mnie x lat :/
    To mozesz jako objaw ciazy wpisac ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    My staramy się już 11 miesięcy. Nikomu nie życzę aż tak długo, ale trzeba się niestety z tym liczyć w razie czego. :(
    Tak ale ty bylas dwa razy w ciazy i gdyby nie to ze sie nie udalo to juz bys miala po drugim cyklu dzieciaczka. Wiec jestes w tej wiekszosci ktora zachodzi szybko ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Tak ale ty bylas dwa razy w ciazy i gdyby nie to ze sie nie udalo to juz bys miala po drugim cyklu dzieciaczka. Wiec jestes w tej wiekszosci ktora zachodzi szybko ;)
    ja to już w ogóle się nie wypowiadam o szybkości zachodzenia w ciążę :P chętnie oddam wam tą swoją "moc" :P

    kofeinka, karlik lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja poprosze ;p przydaloby sie teraz ;)

    anulka557 lubi tę wiadomość

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 11 maja 2015, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szybko zachodzę ale co zajdę to beta źle rośnie. :( Za 5 godzin wyniki dzisiejszej bety. Strasznie się boję że znowu źle będzie rosła...

‹‹ 175 176 177 178 179 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ