X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh... ja to nawet nie bede wiedziec czy u mnie implantacja byla bo w tych terminach nie bede mierzyc temperatury ;p dopiero we wtorek czyli 12dni po owu. I jak bedzie nisko to wiadomo ze okres.

  • lisa Przyjaciółka
    Postów: 175 37

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mialam bole brzucha w okolicy 17dc wiec mysle ze mialam owu ale nie jestem pewna...bylby 9d

    ccc9ea16bb159b4c07ab9ca5ba255b6b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko ze teraz temperatura idzie do gory to dziwne jak na implantacje bo idzie do gory od kilku dni... wiec troche dziwne..

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kofeinka wrote:
    Dokładnie tak... To my kochamy poczęte i wymarzone dzieciątko, które jeszcze się nie narodziło... a facet... cóż... chyba dopiero zaczyna wszystko czuć, gdy dziecko już jest na świecie.
    Kobiety kochają inaczej :) <3
    Mój mąż już świruje. ;) Łapie za brzuch. Twierdzi że będą bliźniaki i mówi że jest szczęśliwy. I już mówi na mnie ciężarówka. ;)

    Sanna lubi tę wiadomość

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny :) moge dolaczyc? :)
    Podczytuje was od poczatku i przezywam razem z wami czekanie na owulacje oraz testowanie :)
    Staram sie juz 5 cykl, ale ten wyjatkowo dal mi w kosc. Pogubilam sie calkiem... Dzisiaj u mnie 28dc a test owulacyjny pozytywny, temperatura spadla na leb i w dodatku sluz zrobil sie rozciagliwy. Myslalam ze zaraz dostane @ a tu chyba owulacja dopiero. Dodam ze mam pcos i cos czuje ze ten cykl bedzie bardzo dlugi.

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Eh... ja to nawet nie bede wiedziec czy u mnie implantacja byla bo w tych terminach nie bede mierzyc temperatury ;p dopiero we wtorek czyli 12dni po owu. I jak bedzie nisko to wiadomo ze okres.
    Nie zawsze występuje spadek implantacyjny więc nawet gdybyś mierzyła to i tak mogłabyś nie wiedzieć. ;)

  • lisa Przyjaciółka
    Postów: 175 37

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Tylko ze teraz temperatura idzie do gory to dziwne jak na implantacje bo idzie do gory od kilku dni... wiec troche dziwne..
    czyli co raczej jakas infekcja??

    ccc9ea16bb159b4c07ab9ca5ba255b6b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Sanna Autorytet
    Postów: 815 1233

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lisa wrote:
    26dc przy 29/30

    Trudno powiedzieć co się dzieje, szkoda ze nie znamy wcześniejszych temperatur.

    Ciri to do roboty :) Zawsze marzyłam, żeby być charakteryzatorka makijazystka a nawet fryzjerka teraz to jest super zawód :) Jestes brunetka czy blondynka? Masz długie czy krótkie włosy ?

    74di4z174lr410ce.png
  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    Kofeinka a ty się górami i dolinami na wykresie nie przejmuj. Mówiłam ci już że w pierwszej ciąży miałam właśnie taki wykres. Inny niż zawsze. Góry i doliny. I był fasolek. ;)

    Dajesz mi nadzieję :)
    ja przed chwilą zaobserwowałam mnóstwo płodnego śluzu :) :) :) :) po południu zrobię teścik owulacyjny :)
    Przywracasz mi wiarę w mężczyzn ;)

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania niestety przy PCOS owulacja może być opóźniona. Działaj. ;) <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak naprawde nie wiadomo... noo takie plamienie to moze byc roznego zrodla ja tak milam na 3 dni przed okresem potem dwa dni spokoj a potem jak ze mnie chlusnelo ale nie powiem jak to sie ma do temperatury bo wtedy jeszce nie mierzylam.

  • Sanna Autorytet
    Postów: 815 1233

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisa pisalas jeszcze, ze masz cykle 29/30 wiec może to być na fasolke :) Życzę Ci tego z całego serducha obserwujemy :)

    lisa lubi tę wiadomość

    74di4z174lr410ce.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanna wrote:
    Trudno powiedzieć co się dzieje, szkoda ze nie znamy wcześniejszych temperatur.

    Ciri to do roboty :) Zawsze marzyłam, żeby być charakteryzatorka makijazystka a nawet fryzjerka teraz to jest super zawód :) Jestes brunetka czy blondynka? Masz długie czy krótkie włosy ?
    Jestem ruda i krotkie wlosy wygolone ;p wiec w sumie za duzo nie moge z nimi zrobic ;p

  • Sanna Autorytet
    Postów: 815 1233

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tez mam plamienia zazwyczaj dwa dni przed okresem się zaczynają a temperatura spada!

    74di4z174lr410ce.png
  • Sanna Autorytet
    Postów: 815 1233

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri to kombinuj z makijażem fajnym do takiej odważnej fryzurki mega taka dziewczyna z pazurem jesteś :)

    74di4z174lr410ce.png
  • lisa Przyjaciółka
    Postów: 175 37

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanna wrote:
    Lisa pisalas jeszcze, ze masz cykle 29/30 wiec może to być na fasolke :) Życzę Ci tego z całego serducha obserwujemy :)
    Dziekuje :*

    ccc9ea16bb159b4c07ab9ca5ba255b6b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisa wcale nie musi być spadku na implantację! Obejrzyj sobie ciążowe wykresy. Wiele kobiet nie obserwuje spadku. A nawet wzrost. Ogólnie zasada jest taka że 16 wyższych temperatur sugeruje ciążę a plamienie około 6-10 dpo zazwyczaj oznacza implantację. Możesz śmiało testować za 2-3 dni. ;) Trzymam kciuki!

    lisa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanna wrote:
    Ciri to kombinuj z makijażem fajnym do takiej odważnej fryzurki mega taka dziewczyna z pazurem jesteś :)
    Sukienke mam dosc odwazna tatuaz na plecach i polaczenie koloru granatowego zielonego i malinowego wiec juz makijazem.musze wszystko stonowac bo bede jak papuga;]

  • lisa Przyjaciółka
    Postów: 175 37

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jakby zapowiadalo @ to raczej plamien bym nie miala bo zawsze na 3/4 dni u mnie sucho wiec nie wiem co sie dzieje

    ccc9ea16bb159b4c07ab9ca5ba255b6b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanna ale Lisa pisała że nigdy tak nie ma...

‹‹ 174 175 176 177 178 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ