X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 12 maja 2015, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Dziewczynki :)

    Temperatura u mnie jeszcze bardziej spadła, przedziwne to jest.

    Za to: DOSTAŁAM PRACĘ :D:D Strasznie, ogromnie się cieszę, do tego to bardzo dobra szkoła, więc w ogóle miód.
    Jedyny minus tego jest taki, że na jakieś 2-3 miesiące (ciekawe ile cykli w tym czasie u mnei wypadnie ;p) wstrzymamy się ze staraniami, a wznowimy je, gdy zacznie się nowy rok szkolny.
    To będzie bardzo dziwne, znow się zabezpieczac (mamy plan uwazac, kiedy pojawi sie sluz plodny, ale jak wpadniemy, to plakac tez nie bedziemy), ale tak będzie rozsądnie. I wierzymy, ze taki jest dla nas plan, bo to wszystko się super układa: oboje będziemy mieć dobre prace, nie będę mieć presji, że muszę, muszę zajść w ciążę teraz, żeby się załapać na świadczenia ze starej pracy.

    ciri22 lubi tę wiadomość

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 06:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja swojemu zapowiedzialam ze jesli nie zajde w tym lub przyszlym cyklu max dwa to rezygnuje z pracy i ide do urzedu... chyba sie przejal... zobaczymy co z tego wyniknie...

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 12 maja 2015, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uhh nadrobilam :) Trzy dni mnie nie bylo, bo u nas przedluzony weekend byl i nadrabialismy czas z mezem.

    Witam wszystkie nowe dziewczyny, Gumisi niezmiennie gratuluje i ciesze sie rowniez, a wszystkim, ktore czekaja na testowanie zycze zielonosci :)

    Moja @ byla dziwna, bo 1 dnia wszystko wylecialo, drugiego mialam juz tylko delikatne plamienia, a 3 juz praktycznie nic... No, ale to chyba wszystko po lekach.
    3 dc zaczelam znow clo i znow mialam takie skoki humorow, ze ho ho!. Od wczoraj tez doszedl estrogen na endometrium.

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiona wyczuwam w tym cyklu fasolke ;) ktory cykl z lekami? Zwykle przy drugim lub trzecim dziewczyny zachodza ;)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 12 maja 2015, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natala9102 wrote:
    za chiny ludowe nie wytrzymam do 10dpo :) jak mi tylko paczka z testami dojdzie to zaczne sikać jak głupia :D
    Kochanie nie ma sensu wcześniej niż 10 dpo testować. ;)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 12 maja 2015, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    36,5...pewnie naciagneloby wiecej, ale troche się spieszylam. No zobaczymy, czy maz dobrze gada;)


    Dzien dobry:) milego dnia:*
    Dzień Dobry! :) Idziesz na betę? ;)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 12 maja 2015, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri ja miałam taki spadek 6dpo. Może to zagnieżdżenie? ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba za wczesnie zreszta tak samo mialam w poprzednim cyklu. Te wykresy na siebie sie nakladaja.

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 12 maja 2015, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna a więc powodzenia we wrześniu. ;)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 12 maja 2015, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiona dziękuję i mocno trzymam kciuki za ten cykl!!! :) <3

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 12 maja 2015, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szykuję się do pracy. Pa! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papapapa

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 12 maja 2015, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Fiona wyczuwam w tym cyklu fasolke ;) ktory cykl z lekami? Zwykle przy drugim lub trzecim dziewczyny zachodza ;)

    Drugi cykl z lekami :) Bardzo licze na ten cykl, tym bardziej, ze mam testowac 1 czerwca, wiec to musi cos znaczyc :P
    No, ale 14 dc mam wizyte u ginki z USG, wiec pewnie wczesniej bede widziala, czy jest jakas szansa, czy nie tzn czy owulka w ogole byla...

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo tak wiem o co chodzi. A wczesniej nie masz wizyty? Moze rob sobie testu owu o bedziesz cos moze wiedziec ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a maiłam nie pić kawy...potrzebuje jej!

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 12 maja 2015, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie :( Ginka byla chora i jej nie bylo, wiec teraz nadrabia, ale do niej zawsze sa dlugie terminy oczekiwania, bo podobno jest tutaj najlepsza. Chcialam na 18 maja (12 dc), ale sie nie dalo i ide 20 maja w dzien 80tych urodzin mojego dziadka :)

    Testy owu u mnie sie nie sprawdza ze wzgledu na PCO :(

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh to bez sensu... kurde... kicha straszna....
    Arizona czemu rezygnujesz z kawy ze wzglesy na ciaze? Moja ciotka cala ciaze pila tylze raz dziennie z mlekiem lekarz powiedzial ze moze ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Eh to bez sensu... kurde... kicha straszna....
    Arizona czemu rezygnujesz z kawy ze wzglesy na ciaze? Moja ciotka cala ciaze pila tylze raz dziennie z mlekiem lekarz powiedzial ze moze ;p

    chciałam zrobić coś dobrego w imię wyższego celu...oczywiście, że pije ale rozpuszczalną:)
    wstałam, za oknem słońce więc czułam się wręcz idealnie...dotarłam do pracy, słońca nie ma zaczyna mnie głowa boleć...zapowiada się uroczy dzień, idę przejdę się po pokojach może ktoś ma mleko
    a dzisiaj na portierni tak pięknie pachniało konserwą! (też się sobie dziwię)

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 12 maja 2015, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No kicha, ale co poradzic :) Nastawiam sie pozytywnie i licze na cud 1 czerwca!

    Arizona_R lubi tę wiadomość

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
‹‹ 198 199 200 201 202 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ