Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2578

    Wysłany: 13 maja 2015, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Oooo to bylo by fajnie. Ja na telefonie nie moge za wiele zadzialac ;p

    A masz konto premium? Moze to z tym jest zwiazane?

    No mam premium, może dlatego pokazane jest ile dpo :/ :)

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie tak bo mnie sie juz skonczylo konto premium.

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2578

    Wysłany: 13 maja 2015, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri22 wyczytałam że właśnie mając konto premium pokazuje ile jest dpo. Miałaś rację :)

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 13 maja 2015, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania1718 wrote:
    Kofeinka u Ciebie wyznaczy na 14 dc jeżeli jutro będzie skok ;) a napewno będzie. Tylko of wyznacza sam po 3-4 wyższych temperaturach

    Oby tak właśnie było ;) tylko jak patrzę na ten swój wykres, to boję się, że jutro znów może być niższa temp, bo jak na razie to pasmo samych wzlotów i upadków było ;)
    Wahania jak nie wiem co... dziwny ten cykl, zawsze było pięknie równo ładnie, a teraz takie kwiatki ;)
    Nie rozumiem...

    4e3eb13b8c0790768ce14bea48db77f2.png

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to zdziercy... ile obi chca za to konto premium... eh... dobra ja mam dzis 6dpo.. jeszcze 6.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kofeinka wrote:
    Oby tak właśnie było ;) tylko jak patrzę na ten swój wykres, to boję się, że jutro znów może być niższa temp, bo jak na razie to pasmo samych wzlotów i upadków było ;)
    Wahania jak nie wiem co... dziwny ten cykl, zawsze było pięknie równo ładnie, a teraz takie kwiatki ;)
    Nie rozumiem...

    4e3eb13b8c0790768ce14bea48db77f2.png
    Wyznaczy na pewno mi tez dopiero w 4 dniu wyzszych temperatur wyznaczyl ;)

    Jajnik cyklicznie mi pyka.... pozatym nic wiecej.

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2578

    Wysłany: 13 maja 2015, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kofeinka u mnie to dopiero pokręcony wykres :D Ja uważam że u Ciebie wszystko jest w porządku :)

    kofeinka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 13 maja 2015, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny :) ja juz nasikalam do kubeczka ale nie wiem jakos boje sie zrobic test....chyba najpierw wypje herbate :p

  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 13 maja 2015, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania1718 wrote:
    Kofeinka u Ciebie wyznaczy na 14 dc jeżeli jutro będzie skok ;) a napewno będzie. Tylko of wyznacza sam po 3-4 wyższych temperaturach

    Choć ja raczej obstawiam 15dc lub 16dc owulkę

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta1987 wrote:
    Czesc dziewczyny :) ja juz nasikalam do kubeczka ale nie wiem jakos boje sie zrobic test....chyba najpierw wypje herbate :p
    Dawaj rob nawet jak bedzie negatyw powtarzaj za dwa dni bo to i tak nic nie oznacza.

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2578

    Wysłany: 13 maja 2015, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kofeinka wrote:
    Choć ja raczej obstawiam 15dc lub 16dc owulkę

    14dc lub 15dc ja tak myślę ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 13 maja 2015, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta1987 wrote:
    Czesc dziewczyny :) ja juz nasikalam do kubeczka ale nie wiem jakos boje sie zrobic test....chyba najpierw wypje herbate :p

    Polecam zakropić teścik i spokojnie robić sobie herbatkę, a potem kuknąć na test po 5-10 minutach no i wrzucić nam foto :)
    Aaaaa... i wiruski rozesłać ;)

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 13 maja 2015, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania1718 wrote:
    14dc lub 15dc ja tak myślę ;)

    Twoja wersja mi się bardziej podoba! :)

    Mania1718 lubi tę wiadomość

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie wlasnie Kofeinka dobrze prawi ;)

    Mania1718, kofeinka lubią tę wiadomość

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2578

    Wysłany: 13 maja 2015, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta1987 wrote:
    Czesc dziewczyny :) ja juz nasikalam do kubeczka ale nie wiem jakos boje sie zrobic test....chyba najpierw wypje herbate :p

    Ciri22 dobrze mówi :) ja od rana czekam na twój tescior ;)

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kofeinka ja obstawiam dzis. Tez tak mialam test pozytywny owu nastepnego dnia.

  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 13 maja 2015, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobilam.....czekam...

  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 13 maja 2015, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Kofeinka ja obstawiam dzis. Tez tak mialam test pozytywny owu nastepnego dnia.

    Ja to jeszcze dziś testa siknę ;) i zobaczę jak tam, czy LH już zeszło czy jeszcze nie ;)

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My razem z Toba. ;) wypij na spokojnie herbatke i tyle ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie zeszlo w dniu owulacji ;p juz nie mialam kreseczki dodatniej.

‹‹ 214 215 216 217 218 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odparzenia u niemowlaka - jak sobie z nimi radzić?

Odparzenia to częsta dolegliwość u niemowląt. Mogą pojawić się na pupie, szyi, fałdkach, pod pachami czy w pachwinach. Nie są oznaką zaniedbania – zdarzają się niemal u każdego dziecka, a ich pojawienie się nie świadczy o braku higieny. Skóra malucha jest cienka i wrażliwa, dlatego potrzebuje delikatnej pielęgnacji oraz bezpiecznych, wysokiej jakości kosmetyków, które ją ochronią i będą wspierały regenerację.

CZYTAJ WIĘCEJ

Planujesz ciążę? Sprawdź, jaką rolę w organizmie odgrywa koenzym Q10

Przygotowania do ciąży to ogromne wyzwanie dla organizmu – na poziomie komórkowym zachodzą procesy wymagające dużych nakładów energii. Coraz więcej badań pokazuje, że koenzym Q10 może wspierać jakość komórek jajowych i plemników, dostarczając mitochondriom potrzebnego paliwa. Choć nie zastąpi kwasu foliowego ani terapii hormonalnej, może stać się cennym uzupełnieniem w staraniach o dziecko.

CZYTAJ WIĘCEJ

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ