X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arizona_R wrote:
    jakbym czytała siebie więc? Tobie tu już dziewuchy wcześniej wróżyły...ja np. zajęłam się teraz czekaniem do bety bo nie umiem przyjąć faktu do wiadomości, zwyczajna abstrakcja więc może jak obsikam 10 testów i potwierdzę betą to mi przejdzie
    robiłaś test facelle? czy jaki?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arizona_R wrote:
    jakbym czytała siebie więc? Tobie tu już dziewuchy wcześniej wróżyły...ja np. zajęłam się teraz czekaniem do bety bo nie umiem przyjąć faktu do wiadomości, zwyczajna abstrakcja więc może jak obsikam 10 testów i potwierdzę betą to mi przejdzie
    Wrozyly mi juz miesiac temu ;p dobra ale co ma byc to bedzie juz nic nie zmienie wiec nie wiem czym.sie przejmuje...

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 13 maja 2015, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arizona kreseczka jak nic!! GRATULUJE i zycze spokojncyh 9 miesiecy ;))


    ale sie tu zielonooo robi- supeeer!!

    Ciri i reszta tez napewno zobacza dwie pieklne kreseczki- maj bedzie pieeekny ;)


    Gumisia pisalas, ze Cie Twoj wku.... rany moj mnie doprowadza do szalu!!!!!! jemu chyba tez hormony szaleja!! i zachwouje sie jak baba w ciazy, ostatnio tak mi podnosi cisnienie jak nikt inny!!

    JA sie czuje tak srednio na jeza, sily brak energi zero, ciagle mi sie odbija czuje, ze to poczatki przewleklej zgagi... momentami mnie mdli dzisiaj czuje chwilow "ciagniecie" w podbrzuszu generalnie taki dyskomforrt no i to ciagle sikanie zwlaszcza w nocy mnie wykancza!! mam juz godziny o ktorych wstaje 2-3 razy w nocy na sikanie mimo, ze klade sie po 23 spac i przed zawsze sikne... :/ chcialam Wam dodac zdjecie brzucha ale w jakims formacie sie dziwnym zrobilo i nie chcialo sie dodac dziadostwo... jak tak dalej pojdzie bede wygladac jak hipopotam

    Arizona_R lubi tę wiadomość

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 13 maja 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gumisia moze bedzie widac juz pecherzyk jutro ;))bylabys spokojniesza ;)ja dopiero za tydzien wizyta. ciekawa jestem czy dogonila fasolka tydzien z Om czy jednak rozwija sie swoim tempem i jest tydzien mniejsza.. a Ty jak sie czujesz???

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • ketka91 Ekspertka
    Postów: 190 106

    Wysłany: 13 maja 2015, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze poczekam z tym testwm? Boje sie kolejnego rozczarowania. Jutro mam wolne to moze sikne rano a jak nie to beta

    Mama Zosi :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo tak bedzie najlepiej zeby zrobic. Jutro albo bete.

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 13 maja 2015, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie ciągnie podbrzusze co jakiś czas. Do tego ból krzyża delikatny i przeszywający ból sutków i piersi. Piersi opuchnięte i brzuch wzdęty. ;)
    Czekam na zdjęcie brzuszka. ;) Napewno fasolinek podgonił. ;) Trzymam kciuki!!! :)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 13 maja 2015, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej jeszcze nie będzie jutro widać pęcherzyka. :( Ale kolejną mam 08.06. już prywatnie na dobrym sprzęcie i zobaczę swoją kruszynkę. ;)

    ciri22 lubi tę wiadomość

  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 13 maja 2015, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arizona Gratulacje!!!! Leć na bete.....Ja już byłam czekam na wyniki....


    Mój dzisiejszy test:

    http://zapodaj.net/4af32e5cdd677.jpg.html

    anulka557, lisa lubią tę wiadomość

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 13 maja 2015, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam piesri takie nadete chociaz nie widze zeby sie bardzo duzo powiekszyly. gumisia uzywasz juz czegos na rozstepy?

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    arizona gratulacje! krechy dwie jak nic :))

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 13 maja 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusia piekny test!!! ja takiej kreski to nie mialam nawet 6 po spodziewanej @! ;0

    marta1987 lubi tę wiadomość

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KASIAG24 wrote:
    ja mam piesri takie nadete chociaz nie widze zeby sie bardzo duzo powiekszyly. gumisia uzywasz juz czegos na rozstepy?

    ja się już smaruje :D wole za w czasu, bo 2 ciąże bez rozstępów na brzuchu przebimbałam i przy trzeciej nie zniese :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta1987 wrote:
    Arizona Gratulacje!!!! Leć na bete.....Ja już byłam czekam na wyniki....


    Mój dzisiejszy test:

    http://zapodaj.net/4af32e5cdd677.jpg.html
    Pieknie druga kreche widac ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta piękne kreski :) ciężarnych jak grzybów po deszczu :D ciri teraz Twoja kolej ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta1987 wrote:
    Arizona Gratulacje!!!! Leć na bete.....Ja już byłam czekam na wyniki....


    Mój dzisiejszy test:

    http://zapodaj.net/4af32e5cdd677.jpg.html
    eweidnetnie ciąża jak u Arizony! Gratulacje kobity! :)

    marta1987 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ja to jeszcze dlugo....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Noo ja to jeszcze dlugo....
    ja jednak siknę chyba w pon na testa z allegro 10... o ile przyjdą, bo dopiero zamówiłam :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta mowila ze to z allegro wyszlo jej chujowo ;p ja poczekam bo i tak mnie w domu nie ma wczesniej..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motylek1909 wrote:
    ja jednak siknę chyba w pon na testa z allegro 10... o ile przyjdą, bo dopiero zamówiłam :D

    one szybko ciążę wykrywają, mi w 9 dpo pokazał się cień, ale później są do dupy, mi cały czas bladziocha pokazywały, gdzie już fajne krechy na czułości 25 są :)

    motylek1909 lubi tę wiadomość

‹‹ 221 222 223 224 225 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ