X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiona88 wrote:
    Za czekolada nie przepadam, ale ogorkow to dwa sloiki od razu wezme :P
    Fiona soko jak juz beda dwie kreski wezme od was namiary i wysle kazdej to co bedzie chciala ale obstawiam zebys wziela czekolade i ogorki bo sie przydadza w kolejnym cyklu ;p

    W ciazy wszystko zmienia smak ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    Ale mnie mąż wkurza od dwóch dni. Nie wiem czy to hormony czy co... Wrrrr!!!
    Spoko ja ze swoim sie mijam caly czas.... wiec nie wiem co gorsze...

  • lisa Przyjaciółka
    Postów: 175 37

    Wysłany: 13 maja 2015, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogorki i czekolada fajny mix :D :D

    ccc9ea16bb159b4c07ab9ca5ba255b6b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciazowy ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chciałam nadrobić teks od wczoraj ale nie wytrzymałam i....oświadczam, że w ciąży jestem! (chyba:)...w sensie dziś osikałam test i pokazał 2 kreski, słaba tak kreska ale widoczna...wieczorem osikam jeszcze kilka a w sobotę beta), zeby się tylko nie zdziwiła

    motylek1909, ciri22, moniqe, lisa, KASIAG24, anulka557, kofeinka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Korci mnie, żeby dziś zateścić... też jestem 10dpo jak marta

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arizona_R wrote:
    chciałam nadrobić teks od wczoraj ale nie wytrzymałam i....oświadczam, że w ciąży jestem! (chyba:)...w sensie dziś osikałam test i pokazał 2 kreski, słaba tak kreska ale widoczna...wieczorem osikam jeszcze kilka a w sobotę beta), zeby się tylko nie zdziwiła
    Mowilam arizona? Mowilam? Brawo brawo!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli statystycznie ja bez ciazy zostaje ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zaczęło się od tego, że obudził mnie ból brzucha, typowo miesiączkowy więc przyklepałam i biorę ten termometr, nawet się uspokoiłam (bo senna byłam) i myślę, że jak jest spadek to trudno i jakoś dam radę...a tam wzrost wiec chwyciłam za test, a że była 4.30 i nawet moczówki nie miałam to palce sobie osikałam...najpierw tylko kontrola się więc rozczarowałam się...no bo jak by mogło być inaczej...ale za chwilę pojawił się delikatny dzień...zdjęć narobiłam ale żadne jakoś ładnie tego nie ujęło a potem kreseczka trochę z ciemniała, nie jest jeszcze idealna ale już widoczna

    chciałam swojemu pomachać tym osikanym testem przed nosem ale sobie darowałam, powiedziałam mu, że zostanie ojcem a ten, że wie ...więc mówię mu, że tak serio, nie dowierza i pyta skąd wiem:) śmieje się że osikałam test...więc przyjął do wiadomości i kazał sobie gratulować....
    no zasnąć się nie dało, kilka razy chodziłam do łazienki oglądać swoje paskowe siuśki...brzuch dalej bolał, więc wstałam zrobiłam jajecznicę z cebulką i kiełbasą, zjadłam i ból przestał...Hanka głodna była:)

    kofeinka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arizona_R wrote:
    zaczęło się od tego, że obudził mnie ból brzucha, typowo miesiączkowy więc przyklepałam i biorę ten termometr, nawet się uspokoiłam (bo senna byłam) i myślę, że jak jest spadek to trudno i jakoś dam radę...a tam wzrost wiec chwyciłam za test, a że była 4.30 i nawet moczówki nie miałam to palce sobie osikałam...najpierw tylko kontrola się więc rozczarowałam się...no bo jak by mogło być inaczej...ale za chwilę pojawił się delikatny dzień...zdjęć narobiłam ale żadne jakoś ładnie tego nie ujęło a potem kreseczka trochę z ciemniała, nie jest jeszcze idealna ale już widoczna

    chciałam swojemu pomachać tym osikanym testem przed nosem ale sobie darowałam, powiedziałam mu, że zostanie ojcem a ten, że wie ...więc mówię mu, że tak serio, nie dowierza i pyta skąd wiem:) śmieje się że osikałam test...więc przyjął do wiadomości i kazał sobie gratulować....
    no zasnąć się nie dało, kilka razy chodziłam do łazienki oglądać swoje paskowe siuśki...brzuch dalej bolał, więc wstałam zrobiłam jajecznicę z cebulką i kiełbasą, zjadłam i ból przestał...Hanka głodna była:)
    wklejaj nam fotkę testu! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Czyli statystycznie ja bez ciazy zostaje ;p

    żebyś się nie zdziwiła:P
    ja zrobiłam w 11dc...wstając w nocy o 00.00 na siku o 2.30 na siku, o 3.30 na siku i o 4.30 zrobiłam test zabrakło siku na powtórkę...więc mój mocz nie jest całonocny:)

    ciri22 lubi tę wiadomość

  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 13 maja 2015, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje :) a ja się tu was nacvzytałam że dwa dni może wiele zmienić i osikałam test i nadal bez zmiany :( chyba pozostaje czekać na @

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teraz chodzę i zastanawiam się czy;
    a) test mógł być felerny?
    b)mam nadzieje, że nie ciąża biochemiczna
    c) nie zniosę jeśli poronię!
    d) a może sobie coś wymyśliłam

  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 13 maja 2015, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arizona
    gratulacje!!!
    lec na bete wczesniej, po co masz czekac do soboty

    moniqe lubi tę wiadomość

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arizona_R wrote:
    żebyś się nie zdziwiła:P
    ja zrobiłam w 11dc...wstając w nocy o 00.00 na siku o 2.30 na siku, o 3.30 na siku i o 4.30 zrobiłam test zabrakło siku na powtórkę...więc mój mocz nie jest całonocny:)
    Noo to mozesz byc pewna ze dzidzis jest jak nie calonocne siku!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    postaram się wkleić ale zdjecia są mega słąbe

    motylek1909 lubi tę wiadomość

  • lisa Przyjaciółka
    Postów: 175 37

    Wysłany: 13 maja 2015, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arizona_R wrote:
    teraz chodzę i zastanawiam się czy;
    a) test mógł być felerny?
    b)mam nadzieje, że nie ciąża biochemiczna
    c) nie zniosę jeśli poronię!
    d) a może sobie coś wymyśliłam
    Arizona moje gratki i tu masz sie nie zamartwiac wszystko bedzie dobrze :)

    ccc9ea16bb159b4c07ab9ca5ba255b6b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arizona_R wrote:
    postaram się wkleić ale zdjecia są mega słąbe
    czekamy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/21951c02de94cd99.html

    wkleiłam 3 zdjęcia...ale są tak słabe, że nie wiem czy coś zobaczycie...na żywo kreska jest widoczna dość dobrze choć blada...błagam tylko nie mówcie, ze niektóre testy tak mają

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 13 maja 2015, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arizona gratulacje! :) Wiedziałam że będziemy bić rekord i będzie zielono!!! :)

    Arizona_R lubi tę wiadomość

‹‹ 219 220 221 222 223 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ