X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 14 maja 2015, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jakie miałaś temperatury ? spadały ? jaka szyjka?

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 14 maja 2015, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde, a ja betę i wszystkie wyniki z własnej kieszeni :/, bo mój lekarz tylko prywatnie :/, jednak bardzo dobry lekarz i najlepiej ze wszystkich się u niego czuję, więc coś za coś. Jak chodziłam na NFZ do jednej baby to......... %&#! hehe. Zresztą z tymi wizytami na NFZ to masakra... Ale zapytam teraz mojej rodzinnej, czy jak jest wskazanie, to może mi luteinę wypisać, bo też kupuję na razie na 100% :/

    h84fe6ydttjiala2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spadala przez dwa dni lekko a potem wiekszy spadek i krwawienie.

    Noo moj to na nfz tez sie dlugo czeka ale ciezarne nie czekaja wchodza miedzy pacjentkami i bez zapisu. Ja z beta mam tez wchodzic bez zapisu jak bedw miala wyniki.

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 14 maja 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety mój lekarz na NFZ nie przyjmuje, bo prowadzi prywatny gabinet i działa w szpitalu. No ale trudno, mam przynajmniej dobrego, zaufanego lekarza :)
    Jak się działy złe rzeczy poprzednio, to mogłam do niego dzwonić o każdej porze.

    Jeju, ja dziś chyab z łóżka nie wyjdę, żołądek mnie boli, z nosa mi leci, jakiś żart :/

    h84fe6ydttjiala2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo ja mam w miare dobrego na nfz przynajmniej nie mowi mi zebym rok czekala po odstawieniu tabletek na ja dalsze badania tylko pol roku a na podstawowe badania przed staraniami wyslal mnie sam bez proszenia i gadania.

  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 14 maja 2015, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no cóż to czekam dalej i mam nadzieję że tak nie będzie jak u Ciebie :P

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 14 maja 2015, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iriss wrote:
    Niestety mój lekarz na NFZ nie przyjmuje, bo prowadzi prywatny gabinet i działa w szpitalu. No ale trudno, mam przynajmniej dobrego, zaufanego lekarza :)
    Jak się działy złe rzeczy poprzednio, to mogłam do niego dzwonić o każdej porze.

    Jeju, ja dziś chyab z łóżka nie wyjdę, żołądek mnie boli, z nosa mi leci, jakiś żart :/

    Mam to samo jeśli chodzi o lekarza ;)
    4e3eb13b8c0790768ce14bea48db77f2.png

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ja wiem ze jak we wtorek temperature zmierze i bedzie nizsza to nie mam co testowac bo @ na pewno przyjdzie. Juz w niedziele pewnie zacznie spadac.

  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 14 maja 2015, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Noo ja wiem ze jak we wtorek temperature zmierze i bedzie nizsza to nie mam co testowac bo @ na pewno przyjdzie. Juz w niedziele pewnie zacznie spadac.

    czekaj grzecznie choć niecierpliwie ;)
    4e3eb13b8c0790768ce14bea48db77f2.png

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 14 maja 2015, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe ja do swojego jak poszłam na pierwszą wizytę, to z taką "teczką", bałam się że z krzesła spadnie. Miałam tam wszystkie wyniki z ostatnich 2 lat, od morfologii, wyników cholesterolu, prób wątrobowycitp, po specjalistyczne badania. Ale się ucieszył! Miałam tam też wszystkie wykresy. Zapamiętał mnie oczywiście, jako "Tą zorganizowaną pacjentkę" :D.

    kofeinka, AnnaKliwijska lubią tę wiadomość

    h84fe6ydttjiala2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ja sie nie badalam wczesniej bo na tabletkach bylam a on mi co rok wszelkie badania zlecal i po odstawieniu tez tak bylo.

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 14 maja 2015, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ze względu na pewne przypadłości, miałam wyniki od lekarzy specjalistów. Bo tak, jak brałam hormony (ponad 7 lat) to też co roku badania, głównie wątroba i krzepliwość. Ale ja ogólnie jestem z tych osób, które cenią profilaktykę i raz w roku idę do rodzinnego, po skierowanie na cały pakiet podstawowych badań :)
    Wiecie co, mam od pewnego czasu wrażenie, że ja chyba to weteranka wg. wieku wśród Was ha ha ;P

    ciri22 lubi tę wiadomość

    h84fe6ydttjiala2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo ja to lekarzy nie chodze bo nie mam potrzeby :p
    Dzisiejsza pogoda mnie zabije....

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 14 maja 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iriss i bardzo dobrze, to na prwno ulatwia prace lekarzom. Ja tez zawsze staram sie przyjsc przygotowana na wizyte.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 14 maja 2015, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, wypadałoby coś porobić, a nie tylko przed komputerem ;P. Ja mam dziś wolne, ale chętnie bym się pobyczyła cały dzień ;P

    h84fe6ydttjiala2.png
  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 14 maja 2015, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska wrote:
    Iriss i bardzo dobrze, to na prwno ulatwia prace lekarzom. Ja tez zawsze staram sie przyjsc przygotowana na wizyte.

    Dokładnie tak dziewczyny, ja też poszłam z całą dokumentacją - jaka radość i zdumienie lekarza ;)
    4e3eb13b8c0790768ce14bea48db77f2.png

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 14 maja 2015, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iriss wrote:
    Kurcze, wypadałoby coś porobić, a nie tylko przed komputerem ;P. Ja mam dziś wolne, ale chętnie bym się pobyczyła cały dzień ;P

    Ja przy kompie z doskoku ;) zajęłam się gotowaniem, dziś kotlety mielone z sosem i kopytka - niech się w domu cieszą :D ha ha
    Coś trzeba robić żeby nie zwariować ;)
    No i kawkę polecam wypić, zrelaksować się, nóżki wymoczyć, paznokcie pomalować czy co Ci tam przyjemność sprawia ;)

    4e3eb13b8c0790768ce14bea48db77f2.png

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja chyba wyjde wczesniej.

  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 14 maja 2015, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się bycze w łóżku i oglądam serial na kompie....jakoś nie mogę się zebrac a musze trochę ogarnąć mieszkanie i tez cos na obiad zrobić...ale żeby zrobić obiad musze isc do sklepu:P

    Arizona_R lubi tę wiadomość

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 14 maja 2015, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kofeinka i taki mam właśnie plan! :D Dziś będzie domowe spa :D, ale wcześniej joga i mocny streching (w domowym zaciszu :D ). Ja w tym cyklu mam dewizę, robię dla siebie to, co sprawia mi przyjemność :D, a jak ma być ciąża to będzie :). Więc jak mi się zdarza ze zgrozą czekać na mierzenie temp, to sama sprowadzam się na ziemię :)

    Wiecie co, tak sobie teraz myślałam, o tej mojej szybszej owulacji, może organizm to wyczuł, bo mąż mój od dziś ma masę spotkań, i tak do soboty, powroty ok 21:00 i za pewne zmęczony, a ja bym myślała pewnie czy zdążymy się wstrzelić? A tak owulacja pięknie była, i bezstresowe przytulanka :P

    ciri22, kofeinka, marta1987 lubią tę wiadomość

    h84fe6ydttjiala2.png
‹‹ 239 240 241 242 243 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ