X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I szczerze? Nie wyobrażam sobie że donoszę ciążę, jakoś nie potrafię. Z drugiej strony złamię się jeśli znowu sytuacja się powtórzy, tego sobie chyba jeszcze bardziej nie mogę wyobrazić. :( Nie życzę nikomu. <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno strata boli :( Ale na pewno bedzie lepiej i nam sie uda :D

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane jutro się z pracy odezwę. :) Zrobiłam test i kreska bardzo mocna, ale słabsza niż rano. ;) Wg. wyniku estradiolu to jestem w okolicach owulacji więc chyba jednak tego męża pomęczę dzisiaj jeszcze. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    I szczerze? Nie wyobrażam sobie że donoszę ciążę, jakoś nie potrafię. Z drugiej strony złamię się jeśli znowu sytuacja się powtórzy, tego sobie chyba jeszcze bardziej nie mogę wyobrazić. :( Nie życzę nikomu. <3

    Ale wiesz co jest nie tak? czy dopiero jak zajdziesz beda mogli robić badania? Sorry, ze tak dopytuje ale ja to mam takie skrzywienie... jak lezalam na ginekologi tez wszystkie baby o wszystko wypytalam :P

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie! :) Wszystkie będziemy miały zielone kropki! O! :)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam pojęcia co jest nie tak. :( Żaden lekarz nie pomógł. Ani na NFZ ani prywatnie, dlatego teraz na własną rękę robię badania.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To chyba jest najgorsze :( ale Trzymam kciuki za kreseczki a potem za dobre leczenie i pomyslny koniec :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj, smutno się tu zrobiło. Odganiamy złe myśli i przyciągamy pozytywne!
    W maju ma być zielono, sezon Groszkowy czas zacząć:)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za was też trzymam kciuki! Zielony maj!!!!! ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wcale nie tak smutno bo już powiedzialam że Gumisia to łatwo zapylajaca jest ;)

    A ja zaraz testuje :P juz trzeci test dzis :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, sikaj:D

    A Ty Gumisia, wskakuj na męża i pamiętaj - na ostro:D

    marta1987 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poczekam bo jeszcze mi sie nie chce :D Ale siku trzymam juz ponad dwie godziny :P Tylko ze zawsze testuje troche pozniej

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i zrobilam test i kupa. chyba to stezenie zeczywiscie ma znaczenie jesli chodzi o pore dnia, bo przepisowo nie pilam i nie sikalam troche ponad dwie godziny a kreska jest jasniejsza niz ta sprzed kilku godzin, chyba bede robic test jutro po powrocie z pracy... juz sama nie wiem...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weź test do pracy i siknij koło południa. No bo raczej niemożliwe, byś owu miała wcześniej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a w co ja Ci sikne w pracy? pudelko musze znalezc :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dasz radę:D
    taki problem to nie problem, a przynajmniej będziesz wiedziała co i jak.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysle ze jak we wczesniejszych cyklach moze mi nic z tego nie wyjsc po prostu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tam gadasz.
    Owu da radę! zobaczymy jutro:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    noo zobacze ale to oznacza ze raczej jutro owulacji nie bedzie najwczesniej po jutrze choc ja stawiam ze jeszcze pozniej bedzie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale będzie! :D

‹‹ 23 24 25 26 27 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ