X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedys moze tak, ale mowie bardziej czuje sie na okres a nie na owu... :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, ale może po prostu w tym cyklu inaczej odczuwasz objawy owulacji. Na okres jest duuuuużo za wcześnie, temperatura Ci spada, zobaczysz jutro rano. Zobacz, ja mam owu zawsze, co miesiąc gin mi ją potwierdzał a testy owu były blade. Nie smutaj tylko czekaj jutra:)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri zrób może jutro z rana? Mi właśnie rano się pojawiła mocna kreska. ;) Ja już po <3. ;) Zielony będzie maj! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    noo chyba ze to co mialam to nie byl okres... bylam z tym u gina powiedzial ze spoko wszystko ale dwa dni krwawienia po dwie godziny to malo i w ogole krew byla bez blony sluzowej macicy, wiec jakbym sie nie zlyszczyla....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    Ciri zrób może jutro z rana? Mi właśnie rano się pojawiła mocna kreska. ;) Ja już po <3. ;) Zielony będzie maj! :)
    ale z pierwszego moczu?

    Ja pewnie dzis swojego nie namowie, a jutro to rano tez nie da rady bo ja za wczesnie wychodze... Moze jutro wieczorem...?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Więc co? testa walnij może?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A robilam ciazowe robilam, raczej myslalam o tym ze to krwawienie to jakies wahania hormonalne a teraz normalny okres przyjdzie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój chłop chyba dziś będzie robił podchody:] Komp wyłączony, siedzi w łazience i się pachni...a ja dziś zamierzam grać niedostępną:D a co, niech nie ma lekko:D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To miałabyś baardzo długi cykl. Nie wiem co mam Ci powiedzieć. Trzymam się jednak tej opcji, że po prostu inaczej odczuwasz owulację, a ona jest złośnica i chce Cię troszkę podenerwować.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Mój chłop chyba dziś będzie robił podchody:] Komp wyłączony, siedzi w łazience i się pachni...a ja dziś zamierzam grać niedostępną:D a co, niech nie ma lekko:D
    kurde jak fajnie ze twoj robi podchody, u mnie to zawsze ja musze robic odkad mieszkamy razem, przez pol roku ani razu on nic w tym kierunku nie zrobil.

    Noo mam nadzieje ze jednak owulacja, niby lekarz powiedzial ze on nieprawidlowosci nie widzi... ale po tabletkach wszystko moze byc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jest dla mnie nowosc, bo moj zawsze mial duze potrzeby. Ja w sumie tez wiec sie dogadalismy;) dzis jednak odpuszczamy bo musze tablete zaaplikowac. Dobrej nocki i pozytywnego poranka. Czekam na dobre wiadomosci o Waszych owulkach:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc do jutra :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 06:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrzcie na moj wykre o.O i temperatura w gore z 36,22 na 36,48.... Ciekawe czy to juz po owu... czy dzis bedzie czy co z tym fantem dalej? Sprobuje dzis wieczorem <3 i czekanie trzeba bedzie wlaczyc...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 06:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz powinna tak urosnac do 38,8 bo na takim poziomie w tamtym cyklu sie utrzymywala.

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej! :) Widzisz Ciri a jednak owu. ;) U mnie też w górę. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo zobaczymy jutro czy nie spadnie ale widzialas te moje testy? Zaden nie byl nawet zblizony do kontrolnej... sikne dzis w pracy kolo poludnia i zobaczymy ale tak sobie mysle ze wczoraj serduszkowanie rano bylo, potem mnie ciagnela pochwa jak przy okresie pozniej moj G widzial bociana a dzis skok temperatury ;) wiec moze jednak. Ile dni musi byc wyzsza temperatura by ovu zaznaczylo owulacje?

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba 3. Widziałam zdjęcia. No to nie jest to, ale może akurat nie zrobiłaś testu w momencie skoku. ;) Spokojnie. U mnie dziś test już negatyw. Rano obudził mnie silny ból jajnika. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko ja wczoraj 3 testy zrobilam ;p i zaden nie byl mocny. Najmocniejszy byl ten popoludniowy i wieczorem juz slabszy...
    Noo a mnie w ogole nie bolal jajnik. Cos tam czulam falami ale w sumie nie wiem co yo bylo. Nie chcialam nawe sie przysluchiwac swojemu organizmowi...

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to nie wiem. Bądźmy dobrej myśli. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No coz nie u wszystkich kobiet wystepuje ten pik ;) wiec jest szansa. Jesli jutro temperatura nie spadnie znow to licze ze owulacja byla tego samego dnia co u Ciebie;)

‹‹ 24 25 26 27 28 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ