X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki!
    Ciri, trochę się zdziwiłam o_O, no ale serduszkowałaś wczoraj rano więc wszystko jest ok:) Testami się nie martw, mi tez nigdy nie wychodzą.
    No to teraz z Gumisią będziecie testować:D

    U mnie spadek temperatury dość znaczny, zakładam, ze jestem w 7 dpo. Macie pomysł co to może oznaczać? Implantacja może?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja stawiam.na implantacje bo na okres za wczesnie ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to jeszcze dzis postaram sie serduszkowac tak gdyby jutro temperatura spadla. Ale bylam w szoku jak temperaturke zobaczylam rano.
    Kurcz3 jestwm ciekawa czy to bylo to ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko na to wskazuje. Jeśli Ci się uda to bzycz dziś:)

    Ja mam dziś sporo kremowego śluzu, trochę jak przed @...oby to nie był zwiastun wcześniejszego okresu bo się zdenerwuję.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duzo kremu to ciaza ;p

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella dużo kręgowego śluzu i spadek implantacyjny? :) Cudowne wiadomości! :) Będzie zielono jak nic. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak zobaczę dwie kreski to uwierzę:D

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri ja myślę że miałaś wczoraj owu. ;) Skok temperatury jest więc spokojnie. ;) Będą zielone kropki u nas koniecznie. ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2015, 08:18

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się nastawiam na testowanie już za 10 dni. ;)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba od jutra wezmę Duphaston. Niby miałam brać od 14 dc. ale no nie wiem... Dziś jest 14 dc. A co jeśli owu nie było a ma być za te kilka godzin i Dupek mi ją zablokuje?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2015, 08:21

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym jutro wziela jesli bedzie skok temperatury ;)
    Ja to nie bede testowac w tym miesiacu. Poczekam czy przyjdzie okres jak nie to zatestuje gdzies po 18 wyzszej temperaturze

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia, poczekaj jeszcze.
    Ja zatestuję za 7 dni, chyba że będę mieć jakieś bardzo oczywiste objawy to może wcześniej. Albo na bete polecę.
    Sprawdziłam szyjkę, nisko jest i nie mam pewności czy jest zamknięta;/

  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś leniuchuję w domu. Wziełam urlop na żądanie. Nie mogę już wytrzymać ze swoim szefem. Wczoraj mi powiedział, że może mnie zwolni dzisiaj może za miesiąc. Od jutra jestem na l4 więc mam mało czasu na owocne staranie zakończone sukcesem. Teraz musi się koniecznie udać!!!
    Wczoraj byłam u gina...pęcherzyk 13 mm więc wszytsko rozwija się dobrze. Jak do niedzieli nie będzie pozytywnego testu owu to mam dzwonić i przyjechać na oddział na usg i zobaczymy jak dalej...dostałam tez eutyrox od endokrynologa na tarczyce.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow to cos czuje Marta ze u Ciebie bedzie dwie grube krechy.

    marta1987 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta, będzie dobrze:) Jak nie pęknie to Cie postrzelą zastrzykiem i wtedy bzyku bzyku i zrobisz szefa w balona, bo pokażesz zwolnienie ciążowe:)
    Trzymam kciuki:)

    marta1987 lubi tę wiadomość

  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję :) Trzymam kciuki, żeby ten maj był dla nas bardzo szczęśliwym miesiącem :)
    u mnie wczoraj dopiero pojawiła się słaba kreska na teście owulacyjnym, ale w zeszłym miesiącu miałam tak, że była słaba kreska potem nie było i nagle mocna krecha przez dwa dni więc Ciri może u Ciebie też jeszcze się zrobi.

    Pytałam gina o współżycie i powiedział,że najlepiej co dwa dni żeby zwiększyć ilość nasienia i dać chwile czasu, żeby się zregenerowało.

  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Gumisia, poczekaj jeszcze.
    Ja zatestuję za 7 dni, chyba że będę mieć jakieś bardzo oczywiste objawy to może wcześniej. Albo na bete polecę.
    Sprawdziłam szyjkę, nisko jest i nie mam pewności czy jest zamknięta;/

    Z tym badaniem szyjki to za cholerę nie potrafię określić czy otwarta czy zamknięta...to już dla mnie wyższa szkoła jazdy:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I tak wlasnie powinno byc. Kurcze ja to bym chciala wiedziec czy jednak owu wczoraj byla. Niech juz bedzie jutro ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta1987 wrote:
    Mam nadzieję :) Trzymam kciuki, żeby ten maj był dla nas bardzo szczęśliwym miesiącem :)
    u mnie wczoraj dopiero pojawiła się słaba kreska na teście owulacyjnym, ale w zeszłym miesiącu miałam tak, że była słaba kreska potem nie było i nagle mocna krecha przez dwa dni więc Ciri może u Ciebie też jeszcze się zrobi.

    Pytałam gina o współżycie i powiedział,że najlepiej co dwa dni żeby zwiększyć ilość nasienia i dać chwile czasu, żeby się zregenerowało.

    Jesli owu u mnie byla to juz sie nie pojawi. Dzis testu jeszcze nie robilam. Bede robic gdzies za godzine moze dwie.

    Ja akurat wczoraj wspolzylam rano wiec jeli owu bylo to spoko i tez co dwa dni seks. ;) wiec szansa jest.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie lepiej że wczoraj? Bo wczoraj przyseksiłaś i teraz juz czekanko:D

‹‹ 25 26 27 28 29 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ