X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo jesli tak bylo bo to wiecie jak czasem jest moze jutro byc znow spadek zamiast wzrost. Czyli nie bylo owu a ten moj niestety coraz gorzej sie czuje.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymajmy się myśli, że wczoraj miałaś owu, wstrzeliłaś się z <3 i teraz czekasz na dwie tłuste krechy:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tak mysle to inne problemy mi przychodza do glowy. Np czy nie za krotko polezalan po seksie i w ogole;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A widzisz, każda ma takie problemy:D Ja np. nie bzykałam się w 14 i 15 dc i teraz się martwię trochę, że opuściłam najważniejszy moment.
    Po seksie zawsze staram się już nie wychodzić z łóżka i zasnąć, no i musiałam spróbować leżenie na poduszce czy unoszenie kopytek w górę:D A co, jak być szalonym to do końca:D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja podczas seksu i po nim nie mysle o takich rzeczach. Wczoraj seksik byl ale przed robota wiec nie dalo sie dlugo polezec ale z 10 minut bylo. wiec powinno wystarczyc ;)
    Ja duza wczoraj przyjemnosc z seksu mialam co moze jednoznacznie na owu wskazywac ale dzis tez mam ochote co moze byx mylne. A ja libido mam na niskim poziomie wiec... moze moze sie wstrzelilqm ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie siusialam od godziny 6 ale po drodze wypilam puszke coli. Jak myslicie moge teraz testowac czy za bardzo rozcienczony mocz bedzie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a dasz radę jeszcze wytrzymać?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej, żeby nie było, że ja tylko o robieniu dzieci myślę...ja dopiero po seksie świruję z tymi poduchami czy unoszeniem nóg:D

    Mój się zawsze śmieje z tego;]
    Wiem, że to większego sensu nie ma, przecież laski na dyskotekach bzykną się gdzieś w toalecie i lecą dalej skakać, a za 8 tygodni okazuje się, że wpadły.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maks pol godziny ale ja tez powinnam duzo pic bo mam kamice nerkowa...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A siknij, następny zrób koło południa

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bez sensu bo w miedzy czasie musze pic bo nerka bedzie mnie bolec... wiec juz kolejnego nie chce robic. Mysle ze poczekam jeszcze z 15 minut do 20 sikbe i potem juz w domu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siknij i się chwal:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Negatyw ale w sumie nie wiem czy mozniejszy czy slabszy niz wcozraj. Ale za to szyjka mega wysoko i o wiele mniej sluzu niz wczoraj. Wczoraj wieczorem to mokro mialam dzis nie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczysz później jak z tym śluzem, poczekaj:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo mnie sie wydaje ze test dzis taki sam jak wczoraj. Ale ja to im w ogole nie wierze... ;p ale szyjka zdecydowanie wyzej :p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, będzie dobrze:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dwie krechy poprosze ;p Musi byc ;) ja jestem mysli ze fasolka bedzie musi byc i o bedzie fajnie. ;) babcia wiedzma na mnie czary rzuca bo ona chce prawuka ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będą II krechy:)
    Ja chyba jednak idę w stronę okresu. Cycek zaczął mnie pobolewać, zawsze na kilka dni przed okresem tak mam. Ten śluz też jakby przedokresowy;/

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri wczoraj miałaś ze mną owu i kropka! :)
    Ja też zawsze po serduszkowaniu leżę. Nóżki w górze też trzymam. Mąż się przyzwyczaił. ;) Nawet podaje mi chusteczki w razie gdyby coś wpłynęło i Pyra czy mnie nóżki nie bolą. ;)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Będą II krechy:)
    Ja chyba jednak idę w stronę okresu. Cycek zaczął mnie pobolewać, zawsze na kilka dni przed okresem tak mam. Ten śluz też jakby przedokresowy;/
    Ale nie wiesz czy w ciąży nie będą cię boleć. Mnie bardzo bolą. ;) Nie przekreślaj nic. Objawy @ i ciąży u mnie są identyczne na przykład. ;) Jedynie w ciąży dochodzi ból sutków około 10 dpo.

‹‹ 26 27 28 29 30 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ