X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 16 maja 2015, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe skad ja to znam. Tez twierdze ze sie nie udalo a Maz nawet brzuszek glaska heh

  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 16 maja 2015, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka wykres super!!! Testuj :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2015, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nie miało racji bytu... te sikanie u mnie.
    Najpierw pojemnik na mocz wpadł mi do toalety. Zanim go umyłam i osuszyłam, to mi się odechciało siku. A kiedy mi się zachciało, to nie mogłam otworzyć testu. Po walce rodem z MMA nasikałam na test i może gdybym miała ze 2 lupy albo rtg w oczach to bym ją zobaczyła. Także PORAŻKA. Na co mi to było....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2015, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ze teraz robilas?ktory dpo?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2015, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    11 dpo.
    Tak teraz ;)

    Jestem głupia jak but, ale jak się ma zapas testów to człowiek się nie kontroluje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2015, 22:51

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2015, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jestes glupia. Ja tez jak mam testy to sikam czesto. Zrob rano i zobaczysz co bedzie:) 11 dpo to jeszcze dosc wczesnie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2015, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak zrobię.
    Uciekam, bo oczy mi się kleją a i brzuch boli.
    Dobrej nocy! :)

  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 17 maja 2015, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta1987 wrote:
    Anka wykres super!!! Testuj :)
    Ale dzis spadlo znowu 37.1. Masakra gory doliny hehe nie wiadomo o co chodzi;))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2015, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry! Jak tam testowania? U mnie jedna krecha, jak zwykle, a @ brak.

  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 17 maja 2015, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry:) ja nie testowalam. Bo w pracy jestem:) ale dzis mnie zalewa ciagle taki wodnist sluz. Latam w pracy co chwile do toalety z mysla ze to @. A tu nic.

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 17 maja 2015, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    13dpo, test negatywny....moja szyjka macicy jest z dnia na dzień coraz wyżej plus biały śluz, dzisiaj ledwo ją wyczuwam, nic z tego nie rozumiem...;( może te testy z allegro są jakieś przeterminowane..

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2015, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrob bete jutro i bedziesz wiedziala na 100%

  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 17 maja 2015, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się załamałam ;(
    Wczoraj, nakręcona pozytywnie po (raczej) pozytywnym teście 13dpo, zrobiłam kolejny - z allegro, bo innego nie miałam - i pojawiła się II krecha, ale bladzioch straszny. Wieczorem dostałam brązowych plamień! ;( Dzisiaj też plamię, szyjka nadal wysoko, ale zrobiła się twarda ;( Piersi przestały boleć, więc @ idzie! ;(
    Siedzę i ryczę..............

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 17 maja 2015, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicjaaaa pamiętaj, że w ciąży mogą wystąpić plamienia i tzw. "fałszywa miesiączka" w terminie spodziewanej @, więc jeszcze się nie stresuj i nie załamuj <3 skoro są II to coś musi znaczyć, uspokój się i obserwuj co się dzieje, a najlepiej jakbyś zrobiła betę, głowa do góry kochana :)

    h84fe6ydttjiala2.png
  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 17 maja 2015, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iriss wrote:
    alicjaaaa pamiętaj, że w ciąży mogą wystąpić plamienia i tzw. "fałszywa miesiączka" w terminie spodziewanej @, więc jeszcze się nie stresuj i nie załamuj <3 skoro są II to coś musi znaczyć, uspokój się i obserwuj co się dzieje, a najlepiej jakbyś zrobiła betę, głowa do góry kochana :)

    Wiem, ale temperatura spada :( Już i tak jest niska, a dzisiaj znowu o kolejną kreskę w dół :(

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2015, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicjaaaa wrote:
    Ja się załamałam ;(
    Wczoraj, nakręcona pozytywnie po (raczej) pozytywnym teście 13dpo, zrobiłam kolejny - z allegro, bo innego nie miałam - i pojawiła się II krecha, ale bladzioch straszny. Wieczorem dostałam brązowych plamień! ;( Dzisiaj też plamię, szyjka nadal wysoko, ale zrobiła się twarda ;( Piersi przestały boleć, więc @ idzie! ;(
    Siedzę i ryczę..............
    Alicja mam Cię zagonić na betę?
    Ja robiłam test chyba 10dpo rano, mocz nie był całonocny i kreska była jaśniutka, zresztą wklejałam zdjęcia....wieczorem tego samego dnia (mocz był już bardziej zagęszczony niż ten poranny)i zupełna pustka na teście, kolejny dzień i rano znów sikam na test a tam taki cień, że w sumie nie było o czym mówić...dopiero beta dała ni nadzieje

  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 17 maja 2015, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arizona_R wrote:
    Alicja mam Cię zagonić na betę?
    Ja robiłam test chyba 10dpo rano, mocz nie był całonocny i kreska była jaśniutka, zresztą wklejałam zdjęcia....wieczorem tego samego dnia (mocz był już bardziej zagęszczony niż ten poranny)i zupełna pustka na teście, kolejny dzień i rano znów sikam na test a tam taki cień, że w sumie nie było o czym mówić...dopiero beta dała ni nadzieje

    Jeśli @ nie przyjdzie do jutra, to pójdę na betę. Ale w ciąży temperatura jest podwyższona, a u mnie nie. Chociaż II krechy wyszły przy temp. 36,3..... Dzisiaj spadek, więc chyba nie ma o czym mówić..... Testy robiłam różne, więc chyba nie ma mowy o tylu wadliwych? Może to samoistne poronienie? :(

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 17 maja 2015, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicjaaaa wrote:
    Ja się załamałam ;(
    Wczoraj, nakręcona pozytywnie po (raczej) pozytywnym teście 13dpo, zrobiłam kolejny - z allegro, bo innego nie miałam - i pojawiła się II krecha, ale bladzioch straszny. Wieczorem dostałam brązowych plamień! ;( Dzisiaj też plamię, szyjka nadal wysoko, ale zrobiła się twarda ;( Piersi przestały boleć, więc @ idzie! ;(
    Siedzę i ryczę..............


    Alicjaaaa daj sobie trochę czasu ;) będzie pozytyw - ZOBACZYSZ <3
    a co do testów z allegro, to ja im nie ufam, wolę zainwestować trochę więcej złotówek i nie przechodzić przez taki właśnie stres.

    4e3eb13b8c0790768ce14bea48db77f2.png

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 17 maja 2015, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicjaaaa ja bym się nie przejmowała zbytnio temperaturami, że nie sięgają do 37, bo Twoje temp. do owulacji nie są wcale takie wysokie...
    Pooglądaj sobie wykresy w galerii - nie trzeba mieć wysokich temp. żeby być zafasolkowaną ;)
    4e3eb13b8c0790768ce14bea48db77f2.png

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 17 maja 2015, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iriss wrote:
    Kofeinko, przestawiło mi ovu i jestem teraz 1 dzień za Tobą :P. Ehh niby się nie przejmuje ale brakuje mi tego jednego serduszka w dzień ovu albo dzień po, no ale dobra, niech się dzieje wola nieba :)
    Ja też stawiam w ostateczności na betę (ze względu na odstawianie luteiny), ale sikaczy sobie nie odpuszczam ;P, ale ufam tylko testowi z krwi.


    Ale będziemy testować razem 27-go? ;)cio?
    Nic się nie martw, że serduszkowania nie było w dzień owu. Chłopaki dadzą sobie radę ;) czekali tuż za rogiem na dorwanie komóreczki jajowej ;) he he

    4e3eb13b8c0790768ce14bea48db77f2.png

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

‹‹ 256 257 258 259 260 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ