X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2015, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprowadzcie mnie na ziemie, bo moj maz jest w fazie " mimo wszystko udalo sie".

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2015, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kofeinka wrote:
    Jeśli to nie jest ciasto z jabłkami, to przełóż kremem, polej czekoladą i posyp wiórkami kokosowymi np. i będziesz miała ciasto jak ta lala ;P
    4e3eb13b8c0790768ce14bea48db77f2.png
    zebra była ale wylądowała w śmietniku
    murzynek się piecze:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2015, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia...moje sutki tez już nie są takie wrażliwe...w ogóle poza tym, że piersi są pełne i jakby bardziej wypełnione nie odczuwam niczego nadzwyczajnego...no może ból pleców ale np. piersi potrafiły mnie przy okresie bardziej boleć...myślisz, że to powód do zmartwieć?
    ja już zaczęłam się martwić, że moja beta jest niska (przyrost był ok)...a teraz znowu wkręcam sobie,że za tydzień już prawie wszyscy będą wiedzieć i panicznie boję się, żeby wszystko było ok...

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 17 maja 2015, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Sprowadzcie mnie na ziemie, bo moj maz jest w fazie " mimo wszystko udalo sie".
    Morella, ja też chciałam Ci sugerować, że może owu była dopiero w okolicach 28-30 dc? Ile zazwyczaj trwa Twoja faza lutealna? Wiesz, to by bardzo wiele wyjaśniało, że owu była dużo później niż zazwyczaj, ale wyjaśnia wysokie temperatyry i brak okresu. Zwłaszcza,ze wczesniej an Twoim wykresie nie widze sensownego skoku, który by się utrzymał :)

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2015, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja fl zawsze miala 14 dni, czyli ksiazkowo. Czyli jakby co, @ powinna przyjsc jutro.

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 17 maja 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I kolejne plusiki sie pojawily :) Dziewczyny robcie bete, bo ta da 100% pewnosci - po co sie denerwowac bladziochami :P

    Ja mam 11 dc. W poprzednim 12 dc mialam skok. Zobaczymy co bedzie tym razem... W srode wizyta u gin...

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2015, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Moja fl zawsze miala 14 dni, czyli ksiazkowo. Czyli jakby co, @ powinna przyjsc jutro.
    Morela więc jutro wiele się wyjaśni:)

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 17 maja 2015, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Moja fl zawsze miala 14 dni, czyli ksiazkowo. Czyli jakby co, @ powinna przyjsc jutro.
    No właśnie, wiec pociesz się, że to najprawdopodobniej naprawdę koniec Twoich "męczarni", jutro albo okres, albo testy powinny już lepiej wychodzić :)


    Dziewczyny, naprawdę polecam interpretowanie wykresu pod kątem konkretnych metod (np. Roetzgera), a nie, że owu coś wyznaczyło lub po prostu jest dzień wyższej temperatury.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2015, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri a co z Tobą?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2015, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po przedwczorajszym bolu cyckow ktory o 12 w nocy noe dal mi zyc. Wczoraj juz nic nie bolalo a przeciez to bylo wesele gdzie skakalam. Juz nic nie boli. Szyjka mocno zamknieta ale twarda i na sredniej wysokosc. Zadnych objawow. Nic zero. Wiec ja to juz sie na malpe we srode nastawiam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2015, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri zrob jutro bete. Wykres masz piekny wiec sadze, ze masz ogromna szanse na bobo:) jak tam impreza?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska wrote:
    No właśnie, wiec pociesz się, że to najprawdopodobniej naprawdę koniec Twoich "męczarni", jutro albo okres, albo testy powinny już lepiej wychodzić :)


    Dziewczyny, naprawdę polecam interpretowanie wykresu pod kątem konkretnych metod (np. Roetzgera), a nie, że owu coś wyznaczyło lub po prostu jest dzień wyższej temperatury.

    Oby to byl koniec. Masz racje z tymi metodami, juz dzis zaczne czytać o tym:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2015, 11:38

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2015, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impreza calkiem udana. Zaraz na poprawiny. Byla G byla na slubie wygladala masakrycznie. Chyda i brzydka. Na zdjeciach o wiele lepiej wygladala. G tez stwierdzil ze wyglada jakby byla powaznie chora. I ju postanowil o to zapytac jej ojca...;/
    Prawie zlapalam welon niestety o glowe wyzsza dziewczyna gdy lecial w moja strone wyciagnelq reke i przechwycila. A tak to ja imprezka bezalkoholowa do 5 ciezko bylo wytrzymac... spac sie nega chcialo. Bockow troche zobaczylam na wsi.

    Co do mnie to raczej mowie ja sie na ciaze nie nqstawiam. Wracam dzis wieczorem lub jutro rano to pewnie we wtorek juz bwdzie spadek. Jakos tak juz wiem ze tak bedzie. G jest nieszczesliwy. I bardziej to przywa niz ja po mnie to jakos tak splynelo a on naprawde smutny byl. Nastawiam sie na nastepny cykl by byl jeszcze krotszy niz ten.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2015, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja, no jest właśnie i u ciebie pewnie lepiej to wygląda niż u mnie. Czekam do wtorku, bo jestem za leniwa na mierzenie temperatury a tak mi system wyznaczył miesiączkę.
    Ciri, wyglada na to że obie sie nastawiamy na nowy cykl.
    Mnie ciągnie w podbrzuszu, piersi mnie nie bolą ale sutki mam ogromne i bez przerwy sterczą jakby mi zimno było.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2015, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, nie smutaj. Ja wierzę, ze jestes w ciazy. Gumisia tez smutala a później byla wielka radość:)

    Niunqa, no bedzie dobrze:)

    Fiona, Ty juz do owulki podchodzisz a ja jeszcze w starym cyklu. No nic, bede testowac po Tobie...trzymam kciuki za piekna i owocna owulacje:)

    Arizona_R lubi tę wiadomość

  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 17 maja 2015, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest i krew... Brzuch boli coraz bardziej na @, więc po ptokach...
    Dziewczyny dzięki za wsparcie i dobre słowa :* Jesteście kochane. Bety już nie będzie potrzeby robić. Przenoszę się do czerwcowych staraczek - miesiąc moich urodzin, może będzie szczęśliwy...
    Zastanawiam się tylko, czy skoro to mogło być poronienie, to powinnam iść do lekarza wcześniej? Wizytę mam ustawioną na czwartek.

    Jeszcze muszę jechać do pracy dzisiaj i się uśmiechać... :(

    Trzymam kciuki za całą resztę! Będę tu zaglądać :*

    PS. Jeszcze chodzi mi po głowie historia mojej własnej mamy, która będąc ze mną w ciąży miała przez pierwsze trzy miesiące normalny, klasyczny okres, nie plamienia...
    Tak czy siak --> kirunek czerwiec

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2015, 12:28

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja, tule mocno:* czytalam ze wielorodki moga muec obfite plamienia, przypominające okres, ale jesli to pierwsza ciaza, to raczej sie nie zdarza. No ale kazdy przypadek jest inny i rozne cuda sie zdarzaja. Alicja, jesli masz możliwość to idz do gina wczesniej bo pozytywne testy cos jednak znacza.

  • Domcia23 Ekspertka
    Postów: 602 66

    Wysłany: 17 maja 2015, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Kupilam dzisiaj test ciazowy i zamierzam zatestowac jutro. Tempka wciaz sie utrzymuje 37 stan podgoraczkowy. Bol jak na @ a ona dopiero za 3 4 dni.

    Domcia
    ❤Nadal czekamy na Ciebie słoneczko
    Zamrożone nasienie 21.10.2015r.
    HSG 16.11.2015r.
    Kolejna wizyta u profesora 27.11.2015
    Po 6 tygodniach ponowne badanie nasienia po zastrzykach i witaminach. Wyniki znacznie sie poprawiły :-) 8.01.2016r.
    17.11.2016r. I IUI :-(
    5.02.2017r. II IUI:-(
  • Domcia23 Ekspertka
    Postów: 602 66

    Wysłany: 17 maja 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i czuje duzo sluzu:-\

    Domcia
    ❤Nadal czekamy na Ciebie słoneczko
    Zamrożone nasienie 21.10.2015r.
    HSG 16.11.2015r.
    Kolejna wizyta u profesora 27.11.2015
    Po 6 tygodniach ponowne badanie nasienia po zastrzykach i witaminach. Wyniki znacznie sie poprawiły :-) 8.01.2016r.
    17.11.2016r. I IUI :-(
    5.02.2017r. II IUI:-(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2015, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to bedzie mala fasolcia:)

‹‹ 258 259 260 261 262 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ